Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

rencabv
30. mar 2009

Karolínka je na fotkách podarená a podobá sa mi na jej prababku 🙂 🙂 🙂 🙂

rencabv
30. mar 2009

Miška ahoj idem deťom niečo pripraviť na večeru, zajtra ak mi muž nechá noteboook tak mrknem okolo obeda. papa

karlatko
30. mar 2009

Renca - dakujeme za gratuláciu i pochvalu a ta podoba na prababku , poviem jej určite podrastie a bude chodiť ako pávica 😉
zatial skoro všetci hovoria na tatina, že je podoba 🙂

karlatko
30. mar 2009

Babka s Karolínkou prišli za pol hodinu domov Karolínka nechcela byť v kočíku a nestíhala kočík aj Karolínku 😵

martinano
30. mar 2009

caute
dnessme stretli baby v meste s lucnkou a filipkom,radka krasne brusko uz to fakt vyzera,ze zachvilu to bude 😉

dad1
30. mar 2009

caute,tak katka to bola uzasna party.a mala je tam kuzelna,ale dostala darcekov!!! 😵 narodky su super,vec. 😀
a mala bombovu suknosku,aj mne by sa pacila pre cucika. 😉

miska - fotecky krasne,a nemusis davat do prispevku odkaz na album,ak sme prihlasene,tak nad tvojim prispevkom je taky fotoaparatik a tam si ta (vas) hned mozeme omrknut? a kde ste to boli na dovolenke,mam dojem,ze par fotos je tam zo zahranicia,nie? 😵

matka - veru,stretli sme sa a ja som musela pomaly bez pozdravu odist,lebo lucka sa nechcela zastavit.bolo jej sum a fuk,ze tlacim aj kocik.najradsej by ho nechala na strede namestia.dnes mi furt utekala,opica jedna. 😀 😀 😀

dad1
30. mar 2009

uz tu davno nebola lea,dufam,ze sa jej nepohorsilo.. 😖

rencabv
31. mar 2009

Tak vás chcem len pozdraviť lebo neskôr môj net odchádza do terénu.

Danka ale je to makačka dieťa rozbehnuté a mama aby ešte aj kočík tlačila, ale už sa otepľuje tak hádam prejdete aj na ľahšieho tátoša chicco. Teraz som počúvala počasie a malo by byť okolo 15tky 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak jar k nám asi zavíta.......

Fakt Lea kde si??????? Vlievam pozitívnu energiu 😉 😉 😉 😉

Radka a ty si nekoňovala 😀 😀 😝 😝 😝 😀 😀

Pekný deň 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
31. mar 2009

danka ja tto poznam, kocik mato a neviem co skor 😉
dnes ide matko za babinou do prace, ja musim ist k dr na kontrolu na poslednu hodinu ppojde, myslim,ze sa mu to bude pacit, ja to asi horsie prezijem ☹
dnes dooobda budme doa dala sm oprat kocik varim, ideme vysavat a tak 😉
renatka duffam,ze ta jaar uz vydrzi ink ma klepne
lea dufam,ze uz si ok

ceresnicky
autor
31. mar 2009

mna porazi prave mi zhltlo prispevok

my sme boli dneska doobeda vonku Matko si najskor kreslil v parku kriedami a potom sme isli do mesta za Jankou a Petou. deticky sa hrali 😉 konecne je pekne, mi na balkone ukazuje 17st, sa tam opiera slniecko 😵

Karolinka je hrozne zlatucka a kolko vela hraciek dostala... 😉 😵

Mata tak nech ti vysetrenie dobre dopadne 😵

Janka hovorila ze Lea aj Kajka aj mangel su chori, vsetci ☹ ☹ ze Leu stale boli ta hlava ☹

ceresnicky
autor
31. mar 2009

katka ide dneska s malou na nozicky tak pojdu prvy krat von, ked uz budu obleceny. ved je konecne pekne

radfi1
31. mar 2009

Ahojky,
Karolínka úchvatná, aj ako oslávenkyňa, aj ako modelka.... 😀 😀 😀
Janka Č - vy už kreslíte kriedami? to mi ešte nenapadlo, no určite by ho to bavilo. musíme si zaobstarať kriedy.
A to nejako skoro ide Anetka na nožičky, my sme boli až v 6 týždňoch. tak to ju určite nestretnem vonku, teraz spíme. aj ked teda už od pol jednej, strašne bol unavený.
to počasie je super, hned je to lepšie. my sme sa stretli s Hankou, no a dvaja divosi sa zase predvádzali, ich dvoch ako by vypustili z nejakej klietky.....dostli sme sa od jednoty len po fontánu...
ale zato máme Nodyho - 3. časť....
aj mňa tá prechajda akosi zmohla. ešte doobedujem a pôjdem nasledovať syna 😀
Jej, tak aj Lea je stále chorá, tá hlava ju ale často bolí, chúda, tak prajeme skoré vyliečenie, začína vykúkať slniečko, tak hádam pomôže.....

radfi1
31. mar 2009

A musím skonštatovať, že aj Danke sa už skončili zlaté časy 😀 Lucka začína ožívať 😀 boli sme na džúsiku a statočne konkurovala nášmu Filipkovi vo vymýšľaní 😀 tomu sa to ohromne páčilo, že je Lucka nezbedná.... 😲

vierkas
31. mar 2009

ahojte 🙂
vonku je nadherne, doobeda sme si to uzili u nas na ihrisku aj dost deticiek tam bolo a samozrejme aj Oliverko, je podareny, pekne sa hrali 😉 aj piesok bol, vela hraciek, aj futbal hrali tak dufam, ze bude Timejka dobre spinkat, vcera teda potiahla 2,5hod.
na novy cas sme presli dobre, mala si to nejak sama posunula a spi teda lepsie ako v starom case, rano sa budime o osmej a to ide o osmej aj vecer spinkat tak parada, nech jej to len zostane 😵

ked uz bude takto krasne vonku stale na to sa tesim, ale to urcite vsetky, ja uz s kocikom idem len v nutnom pripade, ked ideme do mesta inak vobec ho von nebravam a je to lepsie, lebo to nahananie dietata a este kocar k tomu je nafigu

Karolinka ma krasne fotecky je tam zlatunka, vela hraciek podostavala, tak nech sa s nimi pekne hrajka 🙂

Lenka a co Hanka ma uz novu izbicku? som aj ja zvedava, ako si zvykne, ale drzime jej palce, lebo vsteky tiracatka to zvadaju na jednotku 😉
aj my uz uvazujeme nad tym, ze dame Timejku do detskej, len ju musime tiez este zveladit, aby sa tam citila dobre
tak sa chystame aj na nakupy nieco pozriet do BA, dokupit nejaky nabytok a doplnky

Lea tede aj celej rodinke skore uzdravenie

poobede urcite este vybehneme von, vyzera to ze jat uz konecne k nam dorazila....huraaaaaaaaaa

Anetke prajeme peknu prechadzku a nech aj nozicky su v najlepsom poriadku

pekny slnecny dnik

lea3
31. mar 2009

Ahojky 🙂

Som tu dllllho nebola, ešte stále som veru chorá, tá nádcha je otrasná, vôbec mi to nechce prejsť, už mám za sebou totálne všetku domácu liečbu, a nič... 😖 Inak, aj Kamil bol chorý, od piatku bol doma až do pondelka, dnes je prvý deň v práci, mal presne to isté, čo ja, no a od včera je chorá aj Kajka, s ňou bol ale Kamil aj u MUDr., takže dostala ATB, a vrazilo jej to do ucha, takže paráda... ☹ . Jedine Adelka sa drží, tej nič nie je, ani sopel, ani teplota, tak dúfam, že ju to obíde, klop, klop, klop.... 😉

Ani som neprečítala, čo ste všetko popísali, tak neviem, aké sú novoty, ale pokúsim sa niečo dočítať... 😉

radfi1
31. mar 2009

Ahoj, Vierka, už si zdrhla?

vierkas
31. mar 2009

Radka som este tu, ta moja opica este nespi, ale necham ju tak snad za chvilu zalomi

radfi1
31. mar 2009

Jej, aj Lea zavítala, tak sa teda liečite, celá rodinka, ešteže Adelka je zdravá....

mrbaby
31. mar 2009

Ahojte...
Lea, si tu???
Dnes sme boli v Arkoske na rande...vaja mladenci na nasu Viku..a ta bola taka rozhodena z tolkeho zaujmu ze nemohla zaspat..od 11:30 co zaspavala uz v aute..do 13:00 skakala v postielke a az teraz zaspala..potvora.. 😖

radfi1
31. mar 2009

Vierka, sa ani nečudujem, že nespí, ked vyspáva toľko v noci.....

vierkas
31. mar 2009

ahoj Lea, tak skore uzdravenie, videla som aj vasu babicku vcera s Adelkou, urcite vam dost teraz pomoha to je super babicka

radfi1
31. mar 2009

Fí, tu nás zrazu je, ahoj, Janka

radfi1
31. mar 2009

Aj FIlipko teraz celkom dobre spáva, v noci sa už skoro ani nebudí, až okolo šiestej a ešte potom chvíľu pospí, no ale spávať chodíme tak okolo pol desiatej, lebo pooobede sa nám dobre spí.....

vierkas
31. mar 2009

ale uz sa pytala spinkat

tak ste si to dnes s Lenkou vonku uzili, mne sa tak nechce ist do mesta a mala sa dobre zahra tu na sidlisku, ale musim sa donutit, aby som isla aj do mesta ved by som vas vobec nevidela

ceresnicky
autor
31. mar 2009

ahojte baby ja som len nachvilku odisla a tu tolko prispevkov

Radka ja som bola tiez prekvapena ale ze teraz sa po novom chodi na nozicky uz v 4 tyzdnoch. 😉
tak Lucik uz takto oziva tak Danka bude mat fofri 😀 😀

Vierka vy chodite na dvor ako byvaju vasi? lebo my niekedy len tak brusime okolo baraku a nevieme kam ist tak by sme tam dosli 😉

radfi1
31. mar 2009

A Timejka má peknú izbičku, jej by sa tam určite už aj teraz páčilo. ony ani toho zase veľa nepotrebujú....to len my chceme nech to tam majú čačané....

ceresnicky
autor
31. mar 2009

jej baby vy ste este tu

ceresnicky
autor
31. mar 2009

Radka ze 39tt co to mas v pase, ako keby to bolo teraz co si zacala 😀

radfi1
31. mar 2009

Ved Vierka, my môžeme prísť aj na ten váš dvor. zajtra idem do poradne, no ked bude v piatok pekne, tak by sme aj prišli. mne to je jedno, kam sa priveziem. a Filipko bude rád, že sú tam deti....aj dnes som mala auto pri Jednote, odtiaľ prídeme v pohode....

mrbaby
31. mar 2009

Radka IP... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre