Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
29. jan 2009

NO, tú jednu ulicu rýchlo spoznáš 😀

karlatko
29. jan 2009

Radka diky za tip to sme veru neskušali

radfi1
29. jan 2009

Ale samozrejme, že vás povodíme krásami BV, a potom si u vás dáme dobrú kávičku 😀

karlatko
29. jan 2009

jej Jani ahoj

radfi1
29. jan 2009

Ahoj, Janka.....Matejko už asi spí, čo?
Filipko ešte behá po vonku s babinou, no on pôjde spať teraz až okolo jednej - pol druhej, to je teraz náš čas....ked ráno vyspávame

radfi1
29. jan 2009

A kačena, máš peknú novú fotku, sekne vám to

karlatko
29. jan 2009

no jasné, že kávičku aj niečo viac , ale trochu to potrvá 😀 jedine , že by som zobrala do termosky a postavili sa na pozemok a ponalievala na stojaka 😀

karlatko
29. jan 2009

o dakujeme tatino fotil a ozaj včera som konečne pridala aj ja vianočne foto

radfi1
29. jan 2009

Vidíš, aj to je dobrý nápad, ale ked pôjdete omrknúť, ako sa vám to na stavbe hýbe, tak vám môžeme uvariť kafe aj u svokrovcov a posedieť na dvore, majú tam aj pieskovisko pre deti....

ceresnicky
autor
29. jan 2009

prave prisla ja segra ku mne na obed tak pozdravuje

radfi1
29. jan 2009

a svokra sa tešila na dievčatko, tak Karolínček bude určite vítaný.....

radfi1
29. jan 2009

Aj my Kačenu, tej sa žije, sestra jej navarí....

ceresnicky
autor
29. jan 2009

ano maly uz spi od 11.15, dneska bol velmi dobry aj som mohla pri nom placky zemiakove vysmazat

karlatko
29. jan 2009

pozdravujeme Kačenku a Anetku

tak niekedy dáme spicha a kludne požičám Karolínku aj svokre ale nie na dlho 😀

karlatko
29. jan 2009

teda Jani vy sa máte taku dobrotu som dávno nemala

radfi1
29. jan 2009

Fiha, Janka, aké to pokroky, minule si mi závidela, že robím palacinky, a placky, to je väčšia prplačka, do toho sa ja ani nepúšťam. ja mám teraz pre zmenu takého pomocníka, len čo začuje, že varím, už sa hrnie so stoličkou k linke a varíme spolu, tak to ma potom teší....
ale je pravda, že ten limit 18 mesiacov ich akosi na chvíľu upokojil....aj my sa teraz hráme....

karlatko
29. jan 2009

teda ani ja sa nestažujem teraz varí len svokra ja sa malo kedy dostanem do kuchyne alebo len Karolínke varím

karlatko
29. jan 2009

Radka to je super , že máš takého pomocníka to ti potom ide jedna radosť

karlatko
29. jan 2009

a kde máme našu skalnu pisatelku Danku 😉

mrbaby
29. jan 2009

Ahojte...
Po sto rokoch som sem zabehla lebo VIKA JE ZASE NIAKA NESVOJA!!!!!A ja beham po zubaroch a tak...Ani som nedocitovala len IP od Danky... 😕 😕 😕 Danka hod link do IP ja by som si to rada precitala...
Dnes ideme k Dr..Mame cele talicko vysypane...tak neviem co to moze byt...dufam ze nie kiahne...lebo vsetci ma strasia...Ale nemala to od koho dostat...no neviem...

Janka nevies ako vcera dopadol Tomasko???Boli u DR???Je vsetko OK???

ceresnicky
autor
29. jan 2009

No vidis Radka ale my mame taky robot, ze to mam zarobene raz, dva len to vysmazanie ma nebavi, stale musim pri tom stat, ale maly si doniesol hracky a hral sa pri mne, tak som mala spolocnost

ceresnicky
autor
29. jan 2009

Cauko Jani som volala vcera s Petou a chvalabohu nic mu nebolo, volala k dr. a ta jej povedala, ze kym nevracia a nema aj ocko otecene tak nemusi chodit. Tak to nastastie dobre dopadlo, ze tam ma len velku modrinu aj mu to odpuchlo uz

karlatko
29. jan 2009

ahoj Jani - tak Viki bude chorá? okolo vás sa to tuším len tak točí 😝 dúfam , že Viki to ustane ona je velká Bojovníčka 😉

mrbaby
29. jan 2009

Joooj baby ani nehovorte...na nas sa stale nieco lepi...som total nasrata...ak bude mat tie kiahne tak ma rachne...2 tyzdne doma...fujj no ved napisem ako sme dopadli...

ceresnicky
autor
29. jan 2009

kaci a som si vsimla ze spominas pozemok mate v NMnV alebo inde, ked tak napis do IP

mrbaby
29. jan 2009

Tak to som rada ze to dobre dopadlo...vypadalo to hrozne...

mirkaff
29. jan 2009

Monatko mas tam IP

karlatko
29. jan 2009

tak som tu zase , prečítala som si ešte mail od vianoc skoro, to už nebudem ani reagovať lebo si pomyslia , že mám vianoce až teraz 😉
(ked nebolo času)

karlatko
29. jan 2009

kde ste kto

karlatko
29. jan 2009

ja sa konečne dostanem po sto rokoch k PC a aj na real debatu natrafím a vás nikde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre