• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
a nestihala som aj tak ist von vo vasom case,lebo nam lezu ocaky a v noci sme boli kazdych 45 minut hore.ja som sla spat az o 5,00 a o 8,00 uz lucka mala akoze vyspate.
31. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to musim ist aj ja topanky kuknut...uz by sa mi nieco nove siklo...
31. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maly sa mi zobudil s placom asi sa mu nieco snivalo, pozera Noddyho.

caute
Jani ahoj..
jani veru aj ja som sa zapovedala,ze najskor idem pominat zasoby,co som si nahonobila do chladnicky a potom budem kupovat zas. :grinning: sak to nemam, kam davat uz.
Dúfam aj ja, že v piatok budem redy.
Veru, Janka, ako to zvládajú čerství rodičia? a čo Anetka? páči sa jej doma???? aj my zdravíme a tešíme sa keď ich uvidíme naživo v tom peknom kočíku...
31. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj :slight_smile:

a jani b. - akciu maju do 4.4.a je to na vsetok tovar,kuknes na krabicu a odratas 50% :dizzy_face: ,lebo precenene to nemaju.
a maju tam aj pekne detske topanky,len som nekukala ake cisla,ked my uz na jar mame.
31. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, a Janka odišla.. no nič, odpoveď bude to be continue.... :wink: :sunglasses:
31. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na anetkin kocik som aj ja zvedava v reali. :slight_smile:
baby a co davate malym do kocika.staci uz len deka? ked sa oteplilo?ja som z toho vzdy truba.
31. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, a to v ktorej komunistickej obuvi??? tam hore, pri bývalej Makyte???
janke sa zobudil matejko. :wink:
Ja ani neviem, ako je vonku, lebo už som 5 dní doma.... :sunglasses:
A potom sa vyhadzuje a ja to neznasam...a hlavne Ema naberie si v obchode kopej jogurtv a potm ich nezere...tak to tlacim do Viki...
31. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preto zdrhla.
31. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v tej pri makyte.ja to volam komunisticka,lebo to sa od tych cias vobec nezmenilo,ta predajna. :grinning:
31. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, je takého pôvodného štýlu ála proletári všetkých krajín spojte sa! :grinning:
31. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o jogurtoch ani nehovorim,ja si vzdy nakupim,ze akoze budem to do seba tlacit miesto peciva a houby,ked si mam v hodine H vybrat,takuz aj chleba chajlujem. :grinning: :angry:
31. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmenou času, sme si nepolepšili, stále má moja dcéra nastavený budíček na šiestu ráno, dne vstávala 06:15, tak som happy.
31. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru a aj obsluha zaspala dobu.maju stale tie iste rovnosaty - plaste a aj sa tak prispato tvaria. :grinning:
31. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, inak, ja mávam tiež také nákupné horúčky, že mi ide chladnička prasknúť, potom vyžerieme to najlepšie a jogurty aj mne ostávajú, ale to musím strážiť, lebo Kamčo sa na to strašne rozčuľuje, že ich nejeme a len kupujeme... :sweat_smile: a po záruke vyhadzujeme... :sunglasses:
31. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka :slight_smile: (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo :slight_smile:) Pekny dnik zelame :slight_smile:

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
31. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, áno, to aby sme nezabudli na staré časy a občas si ich pripomenuli... kto vie, možno tam začnú vyberať ako keby sme išli do múzea.... :sweat_smile: :grinning:
31. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea,no asi mate ranne vtaca.ale citala som tu na konovi diskusiu,o case spania a vstavania a vsetky deti spia rovnako.kazde tiracatko malo v tej diskusii nejakych sparingpartnerov,takze si asi nepomozeme nijako.musime pockat, dokym vyrastu,potom budu zas frflat,ze ich my skoro budime,. :grinning:
31. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucietta - jasne,ze to vyplnim. :wink: diky za link.
31. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, aj Ty si už zdrhla, alebo je už Viki hore???
31. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím rýchlo vybaviť jeden phone, tak tu chvíľu nebudem...
31. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika plakala...tak som bola za nou..
31. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK,baby idem sa venovat rodine.som rada,ze som vas zastihla reali. :dizzy_face: ale v piatok to bude este lepsiiiiiii debat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Danka..
31. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau Danka...

Jani, si ešte tu?
31. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok