Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
1. apr 2009

je to mozne, ale musim pozriet nejake tvoje foto 😀

mrbaby
1. apr 2009

Ahojte...
Lea, tak to je skoda ze nepojdes... ☹ a ja ze pokecame...tak sa drzte..a nechaj Kajku trosku odpocivat...ved ona je sikula...

lea3
1. apr 2009

no, úžasné, tie dutiny... vedia potrápiť.... 😖

Radka, Ťa obdivujem, že chceš ísť do cirkusu, zajedno zlý vzduch a obsedíš tam vôbec na tých tvrdých sedankách bez opierky??? (teda neviem, aké sú, ale bývajú také...)

lea3
1. apr 2009

Čauko Jani, veď šikula je, ale oni teraz každý deň toľko preberú, a keď vyzdravie, budú písomky, nemôžem ju nechať hniť... 😉 😀 😅

radfi1
1. apr 2009

Lea, ja som v cirkuse nebola ani nepamätám, tak to asi preto sa tam hrniem....

radfi1
1. apr 2009

A čo by som nespravilia pre svojho prvorodeného....
už sa chcel budiť, ešte som ho ukecala, ved ja som ešte spať nestihla 😀
Janka, ahoj,
ale už sa lúčim, nech sa trocha natiahnem....
pa

lea3
1. apr 2009

Ahoj Radka a oddýchni si ... 😉

mrbaby
1. apr 2009

Ale ano, ved ty najlepsie vies ako na to.. 😉
Radka, mam dom 2 listky pre deti pridi si po ne..ja nepojdem lebo nemam na to nervy tam sediet..alebo lepsie povedane nahanat Viku..a Emka je uz velka..

lea3
1. apr 2009

Jani, vidíš, a tak som sa tešila konečne na to stretko, veď som minule vymeškala, čo ma Adelka nastrašila s tou teplotou.. a nakoniec to nič nebolo.
A aj teraz, keď už je pekne, tak trčím doma. šlak ma triafa z toho... 😒

mrbaby
1. apr 2009

Tak to som tusila ze ta mrle doma zeru..Ja by som sa zblaznila doma..a ked Viku nema kto zobrat von..bola by som nutena ist aj tak ja..a ako vzdy by som to nevylezala atahalo by sa to mesiac.. 😖 Tak sa vyliecte a v Arkoske ti drzim miesto.. 😉

mrbaby
1. apr 2009

Lea, si tu este??

lea3
1. apr 2009

ok, tak dík za to miesto... 😉 😀
Idem končiť, idem si nahriať čelo a ľahnúť na chvíľu, kým sa malá zobudí. Tak sa maj, a zajtra o takomto čase sa tu stretneme... 😉 😀 😎

mrbaby
1. apr 2009

papa..tak zajtra..

dad1
1. apr 2009

cauky,ste este tu?

mrbaby
1. apr 2009

Danka ako na zavolanie... 😎

dad1
1. apr 2009

nasa hviezda zas v noci vystrajala kvoli zubkom,tak teraz sa len uklada.uz polhodinu,stihla si aj do jazyka kusnut,co mala tolko energie.nooo,to boli revy.

dad1
1. apr 2009

jani,tak si tu.supeeer.

lea3
1. apr 2009

ešte som sa sem vrátila, Maťa, prajem príjemný let, šťastnú cestu a tešíme sa na leto...
ale veď hádam skočíš na Koníka aj tam, nie??? 😉 😀

dad1
1. apr 2009

som skor nestihala,lebo ked sme sa rozisli,sla som este do obchodiku,som dostala chut na francuzaky,tak uz su aj hotove.mnaam 🙂

lea3
1. apr 2009

jééj, Dani, čauko....

ale nebudem kecať, idem si ľahnúť. Tak páááááá

dad1
1. apr 2009

lea,priznaj sa,ze sa ti nechce od nas. 😉 a este nezahadzuj sancu ist na stretko,do piatka je este daleko. 😵

mrbaby
1. apr 2009

Som tu..tak ani u vas nebolo kludne zaspavanie..to su teda dory..ja som total unavena z prechadzky a Vika nist... 😖

dad1
1. apr 2009

ok,lea,paaapa.

dad1
1. apr 2009

to ma tiez prekvapilo,ze mala lucka tolko energie potom,co tolko chodila. 😅 asi uz zosilnela.

dad1
1. apr 2009

ale ja som vedela,ze skor nezaspi,ja uz ju poznam opicu.keby som dnes nemala ten kocik,tak by som ju viac unavila.ale kedze sa mi nechcelo,stale tahat kocik aj luciu,tak som ju supla do kocara a ona by bola este chodilA.takze mozem za to ja.mala som ju viac zmordovat. 😀

mrbaby
1. apr 2009

Len, neviem ako ty..ale ja mam pocit ze to co deti zosineju to nam sa ubera..akosi som strasne unavena..mozno jarna unava..alebo co..

dad1
1. apr 2009

uz chrni,mala by si ju vidiet. 😀 😀 😀 riťula do neba otrcena,rucicky roztiahnute.no bol to boj. 😀 😀

dad1
1. apr 2009

vies co,ja som tiez nad tym rozmyslala.ale mozno je to aj tym,ze cele dni sme na nohach,potom niekedy aj v noci,nemas cas sa zregenerovat, a potom si v pytli. 😠 do toho vykyvy pocasia a clovek je jak matoha.

dad1
1. apr 2009

vcera kedze som bola u nasich,tak som nemohla dospat a dnes sme mali zas bujaru noc,tak sa asi pojdem natiahnut.

dad1
1. apr 2009

aj by som kecala,ale ved sa este dnes uvidime vonku,tak potom pokecame.lame mi vazy normalne tu pri PC 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre