Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
2. apr 2009

čakám na pračku ked doperie a obed pre Karolínku sa dovára

karlatko
2. apr 2009

chcela som vás tu stihnúť a dnes mi to celkom vyšlo 😀

dad1
2. apr 2009

ahaa,tak to si akcna katka. 🙂 ja budem gruntovat zajtra.do obeda by mala ist sestra s luckou von,tak trosku skulturnim byt,ide velka noc a ja este nemal ani jedno vajce. 😅

michaela2410
2. apr 2009

danka, ani sa nepytaj, co vsetko som uz skusila! ja mam proste imunodeficit a okrem toho problemy so zaludkom, takze nemozem jest hocijake lieky ☹
ale ine som chcela pisat, danka, diky za pozvanie na stretko, ak budem moct a vam to nebude prekazat, rada nabuduce pridem 🙂

lea3
2. apr 2009

Danka, my už máme okukané všetky 4 DVD s Krtkom , čo sme teraz tak dlho vonku. A dávala som jej aj Máju, ale tá ju vôbec nebaví, sama príde a povie, toto nie, Krtko a podá mi dialkové od DVD do ruky... taká je podarená pri tom...

mrbaby
2. apr 2009

Katka..cauko..
Aj aby som si mala kompletne poupratovat..ale som nejaka lemrava...

michaela2410
2. apr 2009

jaj, ako vsetky gruntujete, aj ja by som mala, cez okna uz ani nevidim a na velku noc tiez este nic nemam 😉

lea3
2. apr 2009

No u mňa tento rok asi jarné upratko odpadá, na okná sa vykašlem, to už viem teraz, MUDr. povedala, aby som mala hlavu v teple... 😉 😀

dad1
2. apr 2009

miska,co si? co by nam to vadilo.budeme sa tesit. 😉 😎

karlatko
2. apr 2009

Dani ani mi nemáme ešte vajíčka a gruntuje svokra okná a ja také drobnosti prach, dlažby a vysávanie (ktoré moc nemusím)

lea3
2. apr 2009

Bože, tak mi chýbajú vychajdy, že je mi až do plaču... 😢

dad1
2. apr 2009

no okna mam vcelku slusne,som umyvala nedavno,len balkonove musim umyt,lebo to je akesi usmudlane od prachu.
ale mne sa nechcu ani tie drobnosti,akosi mi dochazda motivacia,ked vidim,ze aj tak tu mam poriadok cca 5 minut. 😅

michaela2410
2. apr 2009

joj, ako som rada, ze ma Lukino nevyhadzyje od pocitaca, zacina byt riadny maniak, co vssetko si vie uz najst!Ale nastastie si nasiel nejako zabavku v detskej

mrbaby
2. apr 2009

Krto frci aj u nas..nejde nam satak tak elmo se skrtnuty...a pri ktkovi jeme, cikame...no uz mi to trosku lezie na city ale co uz ked sa jej to paci..

lea3
2. apr 2009

Jani, my presne tak isto, pri Krtkovi všetko robíme, len ma trošku serinká, že teraz, keď je takáto nevrlá, tak sme skončili aj s nočníkom.... 😝

dad1
2. apr 2009

lea,ved uz to nejako prejde,prezijete a potom sa pridate,a uz bude hadam aj stale pekne,tak potom uz aspon nelapnete nic zle,ked pojdete po chorobe von.mysli pozitivne.a dufam,ze tie dutiny ti povolia,a nebudes musiet absolvovat ten vyplach.

karlatko
2. apr 2009

Lei to ti verím - určite budeme na vás myslieť a rýchlo to prejde aby sme sa stretli čo naskôr vonku a to mi teraz došlo že neprídeš na stretko škoda ty máš vždy také dobré pykošky 😀

michaela2410
2. apr 2009

ja sa chystam upratovat kuchynu asi pol roka (myslim tym vsetky sufliky a skrinky), pred vianocami som zacala, ale jedna castr ostala nedotknuta doteraz, len to vzdy nejako uhadzem, o skriniach ani nehovorim!, vobec sa mi nechce, a to by som mala teraz vyuzit, ze som doma. Ja radsej sedim tu. 😀

dad1
2. apr 2009

miska a maleho uz mas doma od babky? som myslela,ze si sama vegetis. 😉

lea3
2. apr 2009

Dani, veď ja viem, ale musím sa vyžalovať... aby mi bolo lepšie... 😉 😅 😀

karlatko
2. apr 2009

ide si povešať prádlo dokial mi dieťa spí ešte mrknem

michaela2410
2. apr 2009

dani, on sa tam varoval vzdy len cez den, a od utorka boli nasi v BA, uz su doma, tak zajtra od doktorky aasi pojdem do Cachtic, nech ma zmenu 🙂

mrbaby
2. apr 2009

No lea, ved ono sa vsetko vrati do starych kolaji ked budete uz zdrave...aj nocnik...len je to na prd ked si chora ze mas problem sama so sebou a este do toho nervna Adel..no babicka by mala byt v pohotovosti..aby ste boli rychlo zdrave..

dad1
2. apr 2009

ja viem,lea,ze sa musis vyzalovat,a sak ja zas ta musim polutovat a vlievat nadej.kazdy tu ma nejaku funkciu,nabuduce si to zas prehodime. 😀 😀 😀

miska o kuch.linke mi ani nevrav,ja uz ani neviem,kde co mam. ☹ no pekna moja vizitka,co? este sa tu s tym ochotne verejne priznam. 😀 😀 😀 😝

jani b. a my elma stihame len niekedy,ale na CT1 chodi od 8,30 kazdy pondelok,dva diely za sebou,na to satak nepotrebujes. 😵

lea3
2. apr 2009

Babička by aj bola, ale keď je Adel na tom takto... tak je doma... kvôli tým horúčkam...

dad1
2. apr 2009

lea a kolko uz mate tie horucky?

michaela2410
2. apr 2009

Lea, ja to doverne poznam, cez tuto chorobu som si aj poplakala, ze som stale chora, ale to niekedy treba, len sa tak vyrevat ☹

lea3
2. apr 2009

ok, dievčence, malá zase piští tak ja už idem... páááááááá 🙂

dad1
2. apr 2009

jasne,ja vam verim,ze to lezie na mozog,ked stale s niecim bojujete,to ide pekne nervy.

dad1
2. apr 2009

tak lei,pa a drzte sa. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre