• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
Dani, ešte Ti odpoviem - dva celé dni a kúsok, takže zajtra ideme pre istotu k MUDr.

Majte sa krásne.
2. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cau, lea! a hlavu hore!
2. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ale aspon ze,si mozes obcas zmenit prostredie a ist k vasim na dedinu,to je hned lepsie a clovek pride na ine myslienky. :slight_smile:
2. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lei - no ak nema ine priznaky,moze to byt za siesta choroba.a to predpokladam,ze zajtra sa ti mala vyhadze.a budete mat pokoj.
2. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon, ze nemam PNku, to by som sa nesmela odtialto ani pohnut, aj tak posielam pre tomasa svokru, aby ma nahodou ktosi nevidel vonku a aby potom neboli reci :unamused:
janka b. a co ty? robis tie zemáky? :grinning:
prosim vas, co je to ta siesta choroba? aj kamoska z Brezovej mi vravela, ze jej maly to asi mal. :confounded:
2. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,tie reci,na to sa vykasli.ale viem,ze je to neprijemne,najma,ked si len nastupila.ale zas na druhej strane,treba pozerat v prvom rade na seba,na svoje zdravie,skola neutecie.a komu by si tym pomohla,keby si to prechodila,o chvilu by to tu bolo zas.
2. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, to dieta dostane z nicoho nic vysoke teploty,ktore sa nedaju zrazit.das cipok,resp. sirup a pomoze to len na chvilku,niekedy su teploty naozaj brutal vysoke (my sme mali az 41 st :frowning2: ),no a potom na treti,stvrty den sa dieta vysype drobnymi vyrazkami,takou krupickou a je po chorobe.
2. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano uz budu..tak poobede vonku budem zase pistat ze ma boli zaludok..ked ich zozeriem take horuce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to inak virusove ochorenie,dostavaju to len deti a maju po tom na tuto chorobu imunitu jeden rok,takze teoreticky sa im moze kazdym rokom vracat.ale najnachylnejsie su deti od 1-3 rokov. :dizzy_face:

jani,ved tie zemiaky vybehas,ked budes tak makat jak vcera.a dojdes do parku?
2. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, diky, Idem, lebo Lukasovi chcem dat este ryzu s masom (hoci on chce len visnicky), polievku zlupol, tak uvidim, ako sa napapa este teraz

Majte sa krasne :grinning:
2. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz teraz si viem predstavit,ako to u vas teraz pekne vonia jani,ja milujem vonu cerstvo upeceneho jedla. mnaaam :dizzy_face:
OK miska,papa a zas nabuduce. :wink:
inak dufam,ze radka je este 2v1,ked sa neozyva.hadam,len s adamkom stihnu stretko. :dizzy_face:
2. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem..mam sa stretnut s Katkou..tak ak sa jej bude chciet dobehneme..
2. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre jani,my budeme v parku,som sa rozhodla,ze musimopat zacat fotit,lebo nemam aktualne fotky, a chcem aj tu na konovi spravit novy album lucke,tie stare uz zmazem.
2. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam ze je este pokope...to by bola sila..naplanuje stretko a nestihne ho... :wink:
2. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, aj ja som uz davno nefotila...mala by som aj ja zacat...ale uz budeu krajsie fotky ked je tak pekne vonku...
2. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovešala som prádlo a sadla som si hned za PC a v tom počujem cumel padol tak Karolínka je už hore , ideme obedovať a určite pôjdeme von tak hádam niekoho stretneme :wink:

prajeme všetkým pekný den
2. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave,to slnko malaka,fotky budu krasne.dnes som malu fotila aspon do mobilu s tym kocarikom ako pekne isla.
2. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau katka a vonku sa uvidime. :slight_smile:
2. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja het,trosku sa natiahnut,nech mam v parku potom energiu. :slight_smile:
2. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :slight_smile:
2. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zemiaky hotove...su celkom dobre.. take co dom dal.. mocarela, parky, spenat cesnak...a celkom dobre to chuti..
2. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pap idem aj ja odpocivat..
2. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len by som vám chcela oznámiť, že organizátor dnešného stretka sa určite nedostaví. Vedú ju k tomu objektívno - subjektívne dôvody ADAMKO 3600g a 53cm, ktorý si včera o 21,08 povedal, že mama nebude piť, ale sa venovať jemu :wink: :wink: :wink: :wink:
3. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko :slight_smile:
O :dizzy_face: Z :dizzy_face: N :dizzy_face: A :dizzy_face: M :dizzy_face:

na znamost sa vsetkym dava jedna uuuuuzasna sprava:
Adamko je na svete!!!!!53 cm a 3600 g.je to chlapík ako buk,maminu netrapil dlho narodil sa veeelmi rychlo. :sunglasses: :sunglasses:

asi to uz vacsina z vas vie,len radka vravela,ze na janku č. nemala telefon,tak som bola poctena,ze to sem mozem vykricat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juuuj,sa tesim,my sme uz vcera s nasim tatinom vecer zapijali doma.a dnes to musime aj na stretku oslavit,maly bude zdravy ako buk. :wink: :wink: :wink:
3. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeda,renca si ma predbehla. :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je to tu double sprava :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok