• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
Danka ale ty si tej správe vymyslela krajší dizajn :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak sa pokúsim zastúpiť našu family v tom Radkinom jazz clube,.......
3. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no renca,jasne,ze ju musis zastupit.ja sa uz tesim,idem si zmyt hlavu,nech sa za mna vecer nemusite hanbit. :grinning: teraz mi vzala malu iva,tak budem mat chvilku cas aj na seba.popri jarnom úklide. :sunglasses:
3. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..Vika dnes spi v normalnom case..o 12tej zaspala v aute..boli sme v meste a s Momom behali po namesti..tak bola KO a este sme dnes spali do6:45 tak uz sa vracia do starych kolaji... :sunglasses:

Tak Adamko je uz na svete... :slight_smile: :slight_smile: krasne miery mal..riadny chlapisko.. :wink:

Danka dnes idem teda na aute ja...kedy budes moct ist prec...napis pridem pre teba...Lenka, aj teba zoberiem..ved ako vzdy... :wink:
Budem nakukovat..keby niekto prisiel...
3. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,este si tu? :dizzy_face:
3. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mohla aj okolo 20-tej tentokrat,lebo som sa dohodla s milkom.mal by byt doma navecer,tak stiham.
3. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked budes soferovat nemozes drinkovat. :frowning2:
3. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este samozrejme nespime.iva hovorila,ze malu znicila,ale asi lucka znicila ju. :grinning: :grinning: aspon sudim podla toho,ako teraz vystraja v postielke.. :sweat_smile:
3. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka toho odchodu,tak ja sa prisposobim,samozrejme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo,baby,co vas zmohla jarna unava?? :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, som tu...uz si zdrhla???
3. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eee,som tu.ale odbieham kvoli lucke :wink:
3. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nebudem pit, ale samej sa mi nechce trepat sa az na Karpaty.. :unamused:
3. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som skoro zinfarktovala. :grinning: stale na mna vykrikovala a hrozne sa z niecoho vytesovala.a ja ze teda idem kuk,co robi..
3. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridem a ona neviem ako dociahla vysielacku a cely kabel mala krizom cez stred postielky a na konci vysela ta vysielacka a ona do nej pomedzi tycky kopala nohou. :angry: :grinning: fakt,ohromna zabava.
3. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak..to ano..uz zacina aj ona vystrkovat rozky... :wink:
3. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si aj myslela,ked to je dost daleko.ale sak ja sa uz chcem zacvicit aj na nasom jazdit,teraz ked je pekne,tak pripadne niekedy zas ja budem sofer. :slight_smile: ale najskor mi to bude musiet tata odobrit,ze uz mooozem.
3. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje nervy,mi hovor.strasne sa osmelila a neustale vymysla cosi. :grinning:
3. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak to by bolo super..len sa treba co najskor odhodlat a sadnut za volant...
ale v kolektive je stale opatrna,tak aspon "nerobi ostudu pred ludmi",doma to vydrzime. :grinning: :grinning: :grinning:
sak ja by som aj,ale ked si predstavim,ako bude do mna zas hucat.. :unamused:
3. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to poznam ake to je..a uz to bude len horsie a horsie..ja uz ju nemozem nechat ani na minutu samu lebo hned nieco vyvedie..
3. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si teraz pekne vyhliadky dala,esteze je to len faza,ked trosku zmudreju,tak to bude opat v norme.aspon DUFAM :sweat_smile:
3. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zoberiem nase a pojdeme na zelenku a budes mat skusobnu jazdu so mnou..
3. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak po meste by som si trufla jazdit uz aj teraz,len mimo mesto este nie.
3. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fii,urobis mi mini autoskolu. :slight_smile: no ale co s malymi,s nimi by som sa bala.budem sa musiet dohodnut niekedy s nasimi,vezmu luckua potom kopnem do toho nasho tatosa.
3. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak musis Milkovi povedat ze nech nehuka, lebo pojde pesi... :grinning: :grinning: ze nech ta len upozorni na chyby..
3. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked si budem opat ista,tak v poho usoferujem,ked som skoncila autoskolu,tak som vozila parkrat milka aj neter,ale potom som sa akosi prestala odvazovat.to je na kočku.moc nad tym rozmyslam,mala by som sadnut a ist.
3. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak hadam teraz uz nebude tak hucat,lebo sak mu davam patricne najavo,ze nesoferujem hlavne kvoli nemu. :pensive:
3. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok mozeme ist niekedy poobede ja dam Viku mame..a mozeme ist..
jej,tusim sme zachrapali,konecne!!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok