Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
7. apr 2009

Lea, som rada, ze sa uz citis lepsie, ja som bola na kontrole, vraj som zdrava, len mi dal este nejaky spray do nosa, a vecer mam posledne ATB, konecne, hadam cez sviatky budem ok, ved budu velke oslavy 😀 tento vikend ma narodky neter a buduci oslavia moji traja chlopi. 😉

lea3
7. apr 2009

Ahoj Miška, som dočítavala...

a super, že si už fit, aspoň si môžeš niečo dať na oslave.. ja budem abstinovať ešte... 😉

A Tvoji chlapi majú narodky jeden týždeň??? super 😉

jahodka11
7. apr 2009

ahojte,
nestiham pisat.... 😒
chcem pogratulovat Radke a Adamkovi, ako pekne to zvladli a na velku noc budu vsetci styria spolu doma 😉
a prekvapenie pre Filipka....nema chybu!!!! kraaaasne, urcite sa velmi potesi 😉 my mame nieco podobne, urcite je to ta ista baba z MM, ale krtko je uz dole, danielko to pomalicky odlepuje.....no co s nim mam robit 🙂
Adamko je krasne babatko, verim, ze bude aj dobrucky a bude setrit maminu 🙂

lea3
7. apr 2009

ešte som chcela reagovať na tému pančušky/ponožky,
tak už dávnejšie som čítala, že keď je už vonku nad 18 stupňov, tak pančušky nedávať, lebo sa dieťa zbytočne prehrieva, spotí sa a hneď je potom choré.. takže tak. A veru tieto dni bolo vonku 24 😉

A ešte Filipkova izbička - Radka - nádherné s tým krtkom, je to paráááda, a hodiny už visia??? 😎 😀 😀

jahodka11
7. apr 2009

lea, ja nedavam pancusky....som to riskla a riadim sa tym, ze co mam oblecene ja, ma aj DD...uz to nie je male babatko a nachodi sa viac ako ja, musi mu byt aj teplejsie 🙂

michaela2410
7. apr 2009

ano, lea, ja mam doma troch aprilovych baranov 😀 : muz je 10., Tomas je14., a Lukas 19. aprila.
A tvrdohlavi su vsetci traja, takze niekedy to nie je s nimi lahke ☹

lea3
7. apr 2009

čau Jahodka - moja reč, obliekať tak ako my. ale čapica alebo šiltovka nie je na zahodenie.... 😉 😀

Miška, tak to máš doma teda riadny záber, kým ich všetkých spacifikuješ... 😉 a moja Kajka je tiež 19.ale augusta. 😀

karlatko
7. apr 2009

krsný už odišiel tak som ešte kočila sem ked Karolínka spinka , zachvílku určite bude stávať

Jahodka ako sa máte , kedy nás prídete pozrieť 😉

dakujem za odpoved na pančušky , presne ako píšete som uvažovala , ale bojím sa prechladnutia a prehriatie sa hovorí že je horšie , potom dieťa len ofukne a hned je s toho choroba..... a teda cibuláka doma nechceme 😉

aj my sme včera konečne natrafili na Anetku krásna princezná drobunká a mamina kočka pristane jej to

Danka tak pekne požehli ked máš pracujucu náladu mne sa nič nechce aká si so dnes lenivá aj také dni treba 😅

Radka - len pekne odychuj ked sa dá nech máš mliečka a Adamko bude určite spokojný 😀 a tešíme sa na vás ked sa stretneme vonku už aby to bolo...

všetkým pekný dník pa

martinano
7. apr 2009

ahojte
my mame za sebou klasicky narocny den.doobeda sme navstivili ikeu, este som si vymyslela policky do kupelne,tak sme ich boli kupit.matko ma rozhadzane spanie zaspal v aute,ked sme isli domov, moc sa nevyspal tak som ho dala teraz lebo sa pytal,ale je tak unaveny,ze nevie zaspat.slniecko zaslo, cakaju nas vraj uprsane dni, porazi ma,ked bolo pekne bolo vonku super.pocasie vam zavidim.
radka drzte sa adamko je krasny, uzasne babatko.
lea z bude dobre,atb zaberu a budes fit.
danka tak lucka len chodi no super, to pozname 😉
katka nabuduce stihneme prechadzku 😉

jahodka11
7. apr 2009

jeej, som rada, ze suhlasite 🙂 a siltovka jasna vec...proti slnku... 🙂
katka-prideme teraz na velku noc, ale len na 3 aj s cestou a uz nas chce vdiiet milion ludi, asi budem rada, ked budeme spat doma 🙂 ale potom niekedy v maji pridem asi na dlhsie a v lete tiez....tak vam napisem a urcite sa stretneme 🙂
inak, konecne nas may zacina pomalicky aj chodit, doteraz len letel ako blazon.....na vsetky smery....tak dufam uz sa trosku znormalizuje 🙂

michaela2410
7. apr 2009

Ludia, konecne som si uzila trocha slniecka, decka boli dnes cely den vonku, musia byt strasne utahani, tak som zvedava, kedy sa mi ich podari spacifikovat do postele a kedy zaspia. Mozno zaspim skor ako oni, citim sa strasne utahana. 😔

martinano
7. apr 2009

no u nas umyte okna poprane,este pozehlit,ale nie je toho vela a uz budeme oddychovat tatino vcera umyl dve okna ja zvysok, tak to islo rychlo
aj ja chcem vidiet anetku,ale kym my prideme bude z nej baba velka.
konecne som pozrela albumy karolinka uzasna a adamko na jednicku a ta izbicka filipkova,aj ja by som mala nieco matkovi pozriet, este mu chcem komodu na vecicky vymenit za vacsiu
prajem krasnu dobru noc

radfi1
8. apr 2009

Ahojte,
Ďakujem vám všetkým za uvítanie doma, ved naozaj, doma je doma, hned som taká spokojnejšia, a je tu väčší pokoj - no asi len dovtedy, kým nedovedieme domov Flipka. ten je stále u babky, lebo Jojo môže mať voľno až bud. týždeň, teraz maká každý deň do noci, aby si ho zaslúžil 😀
včera som dala Adamka spať o piatej na balkon a ked prišiel Jojo, tak som vybehla pozrieť Filipka, priniesla som mu novú knižku a musela som čítať, tak sa ku mne túlil, až mi bolo do plaču. išla som si zobrať aj spodok kočíka, aby som mohla ísť von, no samozrejme, nakoniec som ho zabudla, tak von sa ide až zajtra. dnes to istí balkon zase. dnes príde aj dr. tak dúfam bude všetko OK.
noc sme mali v pohode, budil sa tak po 2-3 hodinách a hned aj po napapaní zaspal, tak je to v pohode. ráno sa napapal a znova buvá - včera ho asi bolelo doobeda bruško, preto bol taký v nepohode.
Jahodka, my sme preto dali tie nálepky vyššie, aby ho to nelákalo strhať....
Lea, hodiny ešte nevisia, lebo ked sme to robili všetko, bolo už neskoro, no dnes už nakopnem tatina, nech mu ich tam konečne dá.....
Maťka, tak ste mali veľké upratovanie. ja som si to teraz inak vybavila 😀
Moja milovaná zlatá mladšia sestra poumývala všetky okná - keby ste videli, koľko máme zrazu doma svetla, Renča požehlila, a tatino vyupratoval celý byt 😀
niekto si to vie zariadiť

radfi1
8. apr 2009

Miška, Lea, tak super, že už ste na tom lepšie...
a téma obliekanie - Filipko už nenosí pančušky, som sa včera presvedčila 😀 chodí v teplákoch a trigovičke, na hlave nová šiltačka - je na dedine a má tam kopec roboty v záhrade a pod. má tam auto na baterky, kopu odrážadiel - mám strach, že nebude ani domov chcieť ísť.....
ale ako mám obliekať Adamka, to mi je záhadou - včera som mu dala body, dupky, svetrík a ešte štrikovaný navrch a čiapočku a celého ho dala do rýchlozavinovačky - snáď to je tak dobre. on je ešte taký chudunký a ručičiky má stále studené....
napr. na noc mu dávam body dlhý rukáv, ponožky a overalové pyžamko, spinká v zavinovačke a je mu akurát. prvú noc mu bolo zima, lebo som mu dala len krátky rukáv a pyžamko. predsa, prestali kúriť teraz.....a Filipka som mala v lete, tak teraz sa neviem nejako spamätať z toho obilekania....

radfi1
8. apr 2009

No, ale baby, horšie je to s mojim obliekaním - včera som sa herečka rozhodla, že teda idem von a ja som si nemala čo obliecť, všetko malé......to budem asi tehu nosiť teraz dosť dlho 😀 😀 😀 😀 dnes triedim veci...nech môžem ísť medzi ľudí.

radfi1
8. apr 2009

Tak pa, idem čosi robiť...kým sa dá.....

radfi1
8. apr 2009

Už máme aj kartičku poistenca, práve tu bol poštár....

jahodka11
8. apr 2009

ahojte, radka-ja si pamatam, ako som sa tesila po porode, ze hned ako pridem domov, si obleciem svoje rifle....brucho som este mala, ale omnoho mensie,tak som si myslela, ze super....konecne si budem mat co obliect.... no bola som veeeelmi sklamana.....ani nahodou....mne to trvalo asi 6 tyzdnov......aj ked brucho bolo prec, stale som nezapla....az mi to vysvetlila kamoska, ze este mozem mat rozostupene kosti z porodu a preto.... ale vydrzala som....co ine mi zostavalo 🙂 tak nech sa zmestis do vsetkeho cim skor 😉

krajcatko
8. apr 2009

Ahojte baby, prave prisiel manzelik s drobcom, boli spolu na prechadzke, mala som chvilku volna a vonku nam dohodol dalsie stretko poobede ideme na zelenu vodu aj s Katkou V. a Dankou, uz sa tesim, lebo je tak krasne.

Aj my vitame Radku s Adamkom doma a zelame vela zdravicka. A ked mozem napisat nieco na to oblecenie - tak ja som si este ani normalne oblecenie co som nosila pred tehotenstvom radsej neskusala, aj ked som hned ked som prisla z porodnice zhodila 10 kilov. A ta Filipkova izbicka je super, pekfektne prekvapenie. Adamko sa mi zda, ze sa podoba na Filipka, ale vidim tam aj nieco z Radky.

Inak sa musim pochvalit, Richie spal zasa tuto noc 8 hodin. 😀 Uzasne dieta

mrbaby
8. apr 2009

Ahojte..
Dnes sme boli s Leou v El Pase...bolo suprovo..baby sa zahrali a mamiky dali kafe..no nebolo super ale dalo sa..
Adelka je teda riadna baba..dlho som ju nevidela a ona tak narastla... 🙂 Lea, tiez bola na tom lepsie..vyhrievala sa na slniecku.. 😉
Uz spime od 11:30 po ceste domov zaspala v kociku..a ja som do teraz hladala na nete vhodny darcek k meninam..Vike a Sophii..ale nic som take nenasla..hodte nejake navrhy..pomohlo by mi to..

Idem este nieco popratat..
Este dobehnem kuk ci niekto neprisiel..

dad1
8. apr 2009

ahojky 🙂
veru dnes na do obeda bolo hej,hned na ulici som stopla riska s tatinom a ti my robili milu spolocnost na celej prechajde,aj kavu sme si dali v hajovkarovi na terase 😎 a maju ju dobruuu. 😵

supla som lucika do postielky,nech cim skor zaspi,aby sme mohli absolvovat spominany vylet na zelenu vodu.sa tesiiim. a musim niekde vyňúrať slnečnik pre cucika,lebo to slnko tak pecie,ze opalovak akosi nezabera,normalne uz chytila farbu. 😒 sa bojim,nechcem,aby sa opalila,ale asi sa toto leto tomu uz nevyhneme, kedze uz mame aj my chodca 😅

este pridem,musim ist za malou,ma stikutku,idem podat cajik 😉

lea3
8. apr 2009

Ahojky 🙂

Tak ja sem len na skok, lebo žehlím, a samozrejme periem, dnes prezliekam všetky periny, takže tak...
V El Pase bolo fakt supiš, baby sa hrali, lietali a hlavne nikam nemôžu ujsť von, a svietilo tam slniečko, takže paráááda... 😀
Malá spí od 12:00, a ja fachčím..
Radka, ak by si potrebovala rifle, mám také širšie, čo som nosila po Adelke, keď som sa ešte nevpratala do svojich, tak požičiam 😉 a super, že Ti Vaši všetko upratali, a nechceš ich poslať aj k nám? Mne sa teraz nič nechce... 😖 😝

Maťka, tak u nás je teplúčko a Vy tam máte upršano... 😒 a kedy chodí jarné počasie do Nórska??? 😅 😀

lea3
8. apr 2009

čau Danka 😉

Takže Zelenka? Ja dnes šupnem Adelku k babičke poobede a som si teda povedala, že keď Vy už máte všetko popratané, tak idem aj ja... a konečne dám Veľkonočnú výzdobu... 😅 😀

lea3
8. apr 2009

No nič, už nebudem tu oxidovať, idem dožehliť, kým sa herečka nezobudí.
A ešte musím pochváliť Viki, ako kráááásne vie povedať Adelka, to ani Adel takto nevie... ale ona zase pekne dnes hovorila Viki 😉 😀

dad1
8. apr 2009

cau lei 🙂

ani ja tu nebudem oxidovat,lebo si chcem este cosi porobit,ked po obede vyrazame,ale lucka este nechrni 😠 ,no dufam,ze coskoro uz bude!inak ju budem musiet budit. 😒 no co uz,ale ked my zas vyspavame dlho,tak co sa cudujem.očák nam uz vyliezol,tak mame opat dobreho spáča doma. 😎

dad1
8. apr 2009

oprava - uz buvame,jupiiii.tak je vsetko v najlespsom poraadku. 😀 😀 😀 vylet stihame. 😵 😵 😵

dad1
8. apr 2009

este som chcela,ze super,ze marodom uz lepsie 😵 skoda by bolo prechorobovat,take pekne pocasie.

radka - tak to ma filipko ozaj vela roboty a kde je v BV?verim,ze ti bolo aj luto,ale hlavne aby si sa dala dokopy,lebo po prichode filipka,uz budes musiet byt fit. 😵

a jani - nerozmyslala si nad trojkolkou,alebo odrazadlom,neviem,ci to mate,ale to by sa malej mohlo pacit. 😉

angelos
8. apr 2009

ahojte
prisla som vas pozdravit,este predtym,ako sa natiahnem.

Radka myslim na vas kazdy den,tesim sa na Adamka.To je sila,ako to vsetko ubehlo...a mas doma 2 deticky. 🙂 Fotky som si poprezerala hned niekolkokrat.Super,ze Filipko je u babky,aj ja to tak spravim,ak sa bude dat.Izbicka je kraasna,Filipko bude vyteseny! 😵 Aj Hanka by sa tesila z krtka.A dnes posielala katy aj nase drevenne doplnky,ak by zajtra prisli dam ti vediet.
a Jozefinka ma pobavila,musim aj ja zaucit moju Dusanu 😀 no ale neviem,neviem... 😝

vcera som videla konecne malinkatu Anetku s rodicmi.Katka vyzera,ako keby jej dceru bocian doniesol. 😎 Nemala som vela casu na vykecavanie a zabudla som jej povedat,ze po sviatkoch sa mozu zastavit.Tak Jani potom dorazte spolu...ved sa dohodneme.

aj Riska som videla,to je spachtosko o akom kazda mama sniva.A Dani nocny 8 hodinovy spanok 😕 NEMDRAZDI! 😀

Hanka je hore...dokelu 😠

chcela som pridat este foto s Timejkou,z kacaku.bolo super,Timi je modelka-poviem usmev prosim a ona taky nahodi,ze paraaada. 🙂 A super rozprava,je hrozne podarena.Ale najlepsie vie spievat vcielku maju,musim si ju natocit.

uz som zase pozabudala,co som chcela pisat...
aj tak musim ist kuk na Hanisku.

radfi1
8. apr 2009

Lenka, super, tak už aj Adamko bude mať výzdobu, môžeme už pomaly chodiť von, tak by som sa po to niekedy zastavila, určite sa ti potom ozvem....
a oddychuj, šetri sa, tie okná ti nemôžem zabudnúť...... 🙂 ja viem, že chceš so mnou kočíkovať, ale ja ešte tých pár dní s Adamkom počkám....
ja tiež len periem, žehlila mi dnes marika, ale už to mám hádam všetko. začala som triediť veci v skrini a došla som k záveru, že si rifle kúpim, dávno som nemala nič nové a mám ja čakať, kým čosi navlečiem na seba. aj ked mám tam zopár kúskov takých letných, ked hovoríte, že je tak teplo....možno sa nahodím do toho........
jej, aký parádny výlet budete mať Danky a Katka, závidím.....aj ten 8 hodinový Riškov spánok.....ale aj nás to snád čaká.
dnes je malý ukážkový novorodenec. len teraz má taký nepokojný spánok, trochu ho asi pobolieva bruško.....
bola tu už aj Dr. všetko OK, žltačka na ústupe, odporúčanie - často kojiť, vykonám.....
zatiaľ malého nebalím naširoko....Danka K. - vy dávate Riškovi aj poštolky???????

radfi1
8. apr 2009

Lea, díky za ponuku, ale aspoň mám dôvod na nákupy. ved ja pôjdem len k nejakému šikmookému, keby som nejako zázračne chudla......
a El Paso je super, aj my sme tam chodili, doteraz ked ideme okolo Filipko kričí tam.....
Janka B. - to odrážadlo je super tip.......Viki je také žihadlo, mohlo by ju potešiť. alebo nejaký jednoduchý kočiarik na zničenie po vonku, príp. nejaké hračky do piesku, tých je vždy málo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre