Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
11. apr 2009

Ahojte, ako vidím, všetky pekne pečiete a upratujete a na koňa nemáte čas 😠
Tatino s Fiipkom išli na rande ku Krajčatku, my sme zostali doma s Adamkom sami....tak si to trocha vychutnávame, dala som prať, čo to som pospratovala....nie aby som nohy vyložila.
ale ide nám to zatiaľ dobre. Len Adamkovi začali nejako hnisať očká, ale Dr. ma varovala, že sa to stáva, ked sa ide s deťmi von, že sa to potom pustí. inak je zatiaľ dobručký klop-klop....
doobeda sme boli aj v parku, no kým sme sa tam dostali, deti nikde. teda bola tam Lucka. no kedže bola s dedkom, tak nebola pre Filipka zaujímavá 🙂
máme novinu - Filipka sme 1.x ostrihali, so strojčekom, skoro dohola, tak uvidíme, čo mu teraz narastie. neuveriteľte sa mi zdá, že vyrástol, kým som bola preč. je taký nejaký už veľkáč. a ako sa rozrosprával, snaží sa všetko opakovať. chodí nakúkať na bábo, pomáha pri prebaľovaní a minule ma prišiel zavolať, že mami, bábo plače.....
zase sa nám podarilo, že spali obedný spánok naraz, tak som vybehla do Tesca, nakúpila som čo to pre šibačov, ale veľa tam toho teda nemali 😒
Janka Č. - tiež som kúpila Filipkovi hračku, sladkostí bude dosť...Anetka teda pribrala pekne - má pochvalu.....a to nič, že bude drobnejšia, ved to je milé.....
Pripájame sa k želaniu krásnych sviatkov, užívajte si slniečko a rodinu...pa

dad1
11. apr 2009

radka udrzuje teplo tirackeho krbu 🙂 super,ze ste sa zabyvali dobre,adamkovo ocko ma mrzi ☹ ☹,snad sa to rychlo upravi.dufam,ze nebude musiet ist na to,co bol filipko. 😖a vas tata spominal,ze sa vyspi celu noc,tak to sa mate ozaj dobre.parádička. 😎
filipka som dnes videla po dllllhom case a je uplne iny,vyssi,tvari sa vaznejsie,a je uz uplny chlapcek z neho.a uces mu pristane velmi. 🙂

my sme sa prave vratili z toho rande u krajcatka.bola nas tam pekna tlupa.risko sa pestoval a miestami buval,karolinka sa krasne skerila,hrali sa s luckou. 😎 bolo krasne pocasie a aj jedlo vyborne,kajo - chvalime tvoje kulinarske umenie. 😵 😵 😵
prave sa kupeme,a potom si pojdeme s tratinom pozriet nejake dvd asi,nech si povegetime. dnes sme tak robilic ely den a bolo to veeelmi dobre.

martinano
11. apr 2009

ahojte
ja nestiham lebo mame tatinka doma tak sa tesime a uzivame si to
konecne mame aj my jar, je to uzasne 😵, dnes sme aj futbali hrali na terase, no paradne dni mame za sebou
necitala som vsetko len som to preletela
lea s dudky si nic nerob, my pomaly oducame,ale na vecerne spanie mame stale, inak oducat sa nam super dari, matko nehlada dudku cely den,aj vonku bez nej zaspi, pred par dnami nam vysiel 9zub.
adamko je super babetko,ked tak poslucha
anetka krasne rastie,aj matko bol taky stuplik a dobiehal bez problemov a mne osobne sa take malilinke babatka strasne pacia, pozdravujeme ju.
ideme s tatinom pozerat dvd.pekny vecer zelame

michaela2410
12. apr 2009

Tak aj ja vas zdravim, my si "uzivame " sviatky uplne inak, skladame novu detsku izbu a do toho nam nejako ochorel ocko, tak neviem, ci to aj dorobime. (ondime sa s tym uz od vcera poobedia 😠 )
Takze moje upratovanie pocka po sviatkoch 😉
Uzivajte si slniecko, papa.

radfi1
12. apr 2009

Ahojte,
Miška, tak to ste si vybrali peknú zábavku na VN, ale aspoň budú mať chalani niečo nové 🙂 potom hod foto, som zvedavá. a ved, ked doskladáte, budeš aj tak upratovať, ved čo by si aj robila, že????? 😀
Maťka, tak paráda, že sa vám vyčasilo, ved tu je už hotové leto, som z toho normálne mimo, že také letné počasie. aj my hrávame futbal a musím Filipka pochváliť, to bude nejaký futbalista, ľudia na ihrisku normálne zírajú ako vie utekať a kopať do lopty, no talent po mame 😀
a Danka, máš pravdu, z Filipka je už taký chalanisko, ja sa teiž nestačím čudovať, on sa teraz tak múdro tvári, tak akoby trocha dospel, aj sa dá s ním už celkom pokecať. no podarený je. a že vraj sa začal hanbiť, tatino mi referoval. dosť teraz má rešpekt pred neznámymi ľuĎmi. ani doma už nie je také divé vajco. som zvedavá, č to tak zostane, aj ked budeme doma len traja.
lebo teraz sa to s ním dá, pekne sa hrajká, ja zatiaľ kojím. potom som s ním a tak....a vyspí sa tatino a už aj ja. prvé dni som sa nevedela v noci prebrať, ale keďže ja som ešte veľa tých prespatých celých nocí od Filipkovho narodenia veľa nemala, tak som si rýchlo zvykla. dnes sa ma Jojo pýtal, že ako to, že som hned zrána taká čulá....a čo mám robiť?deti ma volajú, ja musím vstávať.....
dnes sme mali obednú siestu - spala celá rodinka. filipko teraz nemá problém ťahať v kuse 3 hodky, slnko unavuje....
a zatiaľ sa nám žije, mamy nám opreteky posielajú jedenie, tak mám navarené, napečené......sa mi žije.....
Adamko má očká zapálené, máme už aj kvapky Pamiykon na týždeň, tak ani von nebudem chodiť....teda s Adamkom nie, možno sa vystriedame cez týždeň s tatinom a stretnem niekoho......
zajtra peknú šibačku, tiráci nech veľa vyšibú a tiráčky nech sú dobre vyšibané, aby boli zdravé...... 😀 😀 😀 😀 😀

radfi1
12. apr 2009

Danka, my s tatinom nie sme schopní ani jeden film dopozerať, zaspíme vždy 😀

radfi1
12. apr 2009

Kuk, nové fotos 😀

michaela2410
12. apr 2009

Tak dnes sme poskladali, ale jedna skrinka zostala rozobrata, lebo nasmu sikovnemu ockovi sa podarilo rozbit jednu cast, bez ktorej nic neposkladame, takze v utorok nabehne k stolarom, aby vyrobili novu. 😎 🙂 😀
Takze som hracky nahadzala do skrine, aby to aspon vyzeralo akoze upratane, povysavala som, poumyvala dlazky a konecne si sadla. A to sme este stihli zapit jadno babo, co sa vcera narodilo Patrikovmu bratrancovi. Po troch stamperlikoch sa mi umyvalo jedna radost!!! 😀
Radka, Adamko je strasne zlatucky (ale aj tak ma to este nelaka mat dalsie 😀 ) a co sa tyka Filipka, aj mne sa zdal Tomas strasne narasteny, ked som ho po tyzdni videla, ked som prisla z porodnice a tym ostrihanim sa opticky zda este vacsi a hlavne starsi. Ja mam taky pocit aj z mojich chalanov, vzdy ked ich dam ostrihat. 😎

dad1
13. apr 2009

pekny sibackovy pondelok 🙂
u nas pred chvilou skoncil humbuk a teraz lucinka protestuje,ze este nebuvaaaa,nebuvaaaa. 😀 ma zazitkov kopec.ale milo ma prekvapilo,aku mala zo sibacov radost,kazdemu aj ujom davala vajicka,nastavovala ritulu,ze sibi,sibi (v jej podani cibi,cibi 😀 ).no zlate to bolo.

radka - adamko je chutnucky,pekne fotecky.vyzera na fotkach,ze je spokojnucky,takze mama ma urcite dobre mliecko.a hrozne zlaty v tom žabkovom je. 😉 😉

lucka prave demoluje vysielacku 😒 😠 este potom dopisem,musim ist zachranovat techniku.

dad1
13. apr 2009

cudujem sa,ale vysielacka to opat prezila!nechapem,ako sa k nej vzdy dostane. 😕 😕 sak ju davam dost daleko. 😅

miska,tak mate novu detsku izbicku.super,som zvedava,potom hod fotos. 😵 pri stamperlikoch sa dobre upratuje,potom to lepsie odsypa. 😀 😀
a neva,ze musite nieco dat aj vyrobit nove,tatinovia su na niektore veci experti.napr.ten nas,ked montoval kocik,aby mi ho doniesol na fotke ukazat do porodnice,tak namontoval strechu z autosedacky,ako nanoznik na autosedacku a vobec mu to nebolo divne,ze sa to tam tazko naklikavalo. 😀 😀 😀

dad1
13. apr 2009

frajerka lucik,co vykrikovala,ze nebuva,uz chrni. 😵 tak idem si aj ja natiahnut nohy.

krajcatko
13. apr 2009

caute baby, tatinko je teraz s Riskom, tak mozem nakuknut sem. Rozpravaju sa 😀 Tatino bol od stredy doma, tak to bude zajtra tazke ked pojde do roboty, ale dufam, ze maly bude dobry. Dnes sme boli na Dubniku pozriet rodinu na chatu, maly bol sibat. Vcera v noci sme zasa pekne buvkali, pospal si 8 hodin. Idem si precitat co ste popisali a mozno pridam aj nejake foto, ked bude dobre pripojenie.

michaela2410
13. apr 2009

Danka, fotecky som pridala, nielen detsku izbu.Ta je ešte nekompletná a hlavne nepodávané veci do skriniek, takže !bordel! 😀
Vidím, že dnes ste si všetci užívali krásny deň, keďže žiadna poriadna diskusia.
Aj ja želám už dobrú noc. 😔

krajcatko
14. apr 2009

Tak Vam zelam krasny zatial slnecny den. Radsej som vybehol do prace skor, nech sa stihnem vratit co najskor, aby som este nejaku kavicku stihol. Pridal som nejake fotecky, uz mame 2 albumy, toto bezi. Maly znova potiahol od 22.00 do 5.30 tak dufame, ze sa naucil spat celu noc. Po mne to urcite nema. Idem rychlo papierovat, nech mam klud. Ahojte.

karlatko
14. apr 2009

ahojte

konečne som sa sem dostala, Karolínka spinká tak chvílku volneho času využijem na koníčkovanie , ale čaká ma aj žehlenie 😒
počasie nám prialo cez sviatky , my sme toho teda celkom dosť postíhali, mali sme tu rodinu z Prahy a tiež aj z Prešova tak sme sa rodinkovali a tiež sme stihli guláš na chate u Riška a tam bolo veľmi dobre aj ked naša herečka sa tam trochu jedovala lebo sa chcela asi kupať ked videla vodičku 😉 super akcia pre detički i rodičov 🙂

ja som si celkom aj oddychla Karolínka mala veľa zaujemcou o opateru bola vzácna všetkým ja som len sedkala ,papkala a debatila rodina by mohla aj častejšie chodiť 😉

včera sme sa vybrali na kačak Karolínku ešte unaviť a stretli sme sa tam s Hankou a jej rodičmi , Hanka je šikula krásne sa byciklovala na našej trojkolke ale ona je už velkačka ona má svoj bycikel 😉 a bola zlatá ked nám povedala , že Karolínka je jej kamarátka (lebo jej požičala mišiaka) 😉 😉 😉 je to zlatý kecálek
Lenka turistka peši na kačabar sa vybrala - pôrod bude určite taký ako u Radky 😉 proste šikulki maminky

prmkla som ešte fotečky Riška krásne tie uši nemajú chybu , som rada že ste ich tak krásne využili aj my sme sa v ních fotili určite pridám aj ja foto ale treba mi najskôr požehliť ,

Miška aj vaše fotky som si mrkla teda izba je parádna nemá chybu, to by sa páčilo nášmu malému susedovi ten je zbláznený do spaidrmena (nevim ako sa to píše)

idem teda na to žehlenie 😒
prajem pekný den

dad1
14. apr 2009

caute 🙂
tu kooolko noviniek,uz som sa bala,ze tu 95-tu stranu tu budeme mat na furt. 😀

ja mam dnes bolave rano,vcera vecer sme boli na priatelskom posedeni u susedov a ja som to az teraz rozdychala.cervene vino zo sklipka 😝 (sused je moravak a ma vinohrad) ma total odrovnalo,a to som vypila len 2 pohare.no nezapasovalo mi asi,lebo zaludok mam naruby a rano som ani nevladala stat.esteze mame tatina doma,ten sa stara o lucku,ked ja som lazar.aj som si uz sama sebe vynadala,ze som truba,tak od dnes som abstinent. 😅 😅

pozrela som fotecky,maly risko uplne uchvatny,aky sibac je uz z neho.no nabuduci rok ho u nas veru cakame.tento tento rok hajil farby tirackych chlapcov len filipko.tak sa moze teraz tesit,ze na rok bude mat uz posilu - braska adamka a kamosa riska. 🙂
miska - vaaaau,ta detska je super.tvoji chalani musia byt hrozne radi,pekne ste vybrali.skrina je superna,obrovska,tak sa ti tam aspon vmestia vsetky ich veci.a maly lukino aky fotograf!!krasne.a aj som na teba myslela,ze ked ty mas samych chlapcov,ze ty na sibacku mas vlastne volny den. 😎 aj radka,to tak bude mavat. 😵

angelos
14. apr 2009

ahojte
napisala som dlhocizny,dlhocizny prispevok-odoslala som ho a zistila som,ze nie som prihlasena... 😠 truba.to sa mi este nestalo. 😠

a teraz uz nemam vala casu,takze v skratke.

fotky som kuk,vsetky.Risko je kuzelny s uskami,ozaj krase foto.Adamko sa mi uz teraz vidi,ako tmava verzia Filipka. 😎
Miska izbycka je pekna,mas vyhodu,ze mate 2 chalosov.My teraz robime izbu Hanke a ked sa k nej o 2 roky pristahuje bracek,neviem co vymyslim aby vyzerala aj chlapcensky. 😝
inak Hanka spava od stvrtku sama v izbe na posteli a zvlada to super,az sme prekvapeni.klop-klop.ked zacne vymyslat,tak ju supnem do postielky a to reve na hory na lesy,takze potom si pekne lahne do postele a spi.Uvidime co bude,ked pride babo.

sviatky boli fajn,snazili sme sa co najviac byt vonku.boli sme aj v Piestanoch,Hanka by pri jazierkach v parku vydrzala aj pol dna.Nemohli sme ju odtial dostat.Vcera sme konecne stretli Karolinku,zlatunka je,stale sa usmieva a jej tatik sa od nej nepohne na milimeter. 😎

Danka tak si vcera dopadla,ako tradicny slovensky sibac 😀
Hanku musel vcera Filipko ist vysibat az na zelenu vodu,lebo nemohli s tatinom doma obsediet a isli sa bicyklovat.(Hanka sa konecne vie sama bicyklovat)Tak slubujem,ze na buduci rok budeme cakat vsetkych sibacov doma.Ved vlastne aj nas sibac uz hadam vysibe vsetky baby-tiracky. 😎

dnes u nas bola Timejka,ona je zlate dieta,ani sme o nich nevedeli a v klude si poklabosili. 🙂

pekny den.

angelos
14. apr 2009

Radka dnes prisla posta s pismenkami.Ja mam uz uchyty namontovane.Ked sa Hanka zobudi,zavolam ti.

michaela2410
14. apr 2009

Danka, to si dopadla dobre 😀 ja som zistila, ze tiez cervene asi nemozem. Pred dvoma tyzdnami bol u nas Patrikov ujo, tak sme pili cervene, ja asi dva pohare ale na druhy den.....uuuuu 🙄
Teraz v nedelu sme zapijali Patovho bratranca syna, vypila som tri stamperliky slivovice a este som potom umyvala dlazku, vcera som s navstevami mala fernet a poobede sme opekali a dorazila som sa sladkym sampusom. Aj som sa bala ako to moj zaludokmprijme, ale ...klop-klop...zvladol 😀

martinano
14. apr 2009

ahojte
tak mate veselo, my tiez.pridala som foto z nasich prechadzok po plazi.
pokazilo sa nam pocasie,ale verim,ze sa to skoro upravi.mali sme doma tatinka,tak sme si uzivali spolocne chvile, bolo super.
aby ste mali predstavu kde zijeme, tak mala prihoda.sme v hlavnom meste norska,ale to je postavene v takych koppcoch ako su vysoke tatry, inak tlacit tu kocik super na postavu 😅 .v sobotu sme sa boli prejst, na kopci oproti inam, je to ina stvrt a je tam nadherny vyhlad na cele mesto,aj my mame krasny vyhlad,ale ten je krajsi,lebo je od tial vidiet aj more.tulali sme sa po ulickach na terasach ludia posedavali a ja hovorim manzelovi pozri sa do prava, baby z ulicky nan nas cumi srna.a dnes sme oprisli z prechadzky matko pytal mnam,tak som isla do kuchyne,ze mu nieco dam, no neverila som vlastnym ociam, padol mi pohlad von, cez susedovu zahradu bezi mlady srnec, pozeram ci dobre vidim, poza nasu zahradi leti vyplaseny, kde skoncil neviem asi v ulicke,pretoze pod zahradami je len priekopa potom obrovsky plot a dialnica jedine sa da vist medzi domy.poviem vam uz cakam len medveda 😠 .no mam dost pri poslednej ceste domov dam srna vpalila pod kolesa,takze auto rozzbite, no mne su asi sudene.hrozne 😠
miska super izbycka
danka to ma mrzi, dufam,ze uz ti je lepsie
karolinka sikulka na trojkolke
radka mas krasnych chlapov, som sa tu vcera rozplyvala nad adamkom aky je krasny cistucka tvaricka,krasna sumerna.z filipka je velky chlap,ale to uteka za chvilu nam tie nase deturence pojdu do skoly ☹

radfi1
15. apr 2009

Ahojte, tak som sa sem zase po dlhej dobe dostala. Chlapi sú vonku, my môžeme s Adamkom koňovať....
Dnes sa mu nechce veľmi spať, no aspoň budú chrnieť cez obed s Filipkom. ale nechal ma umyť sporák, navariť polievku, pripraviť mu nový košík v obývačke, vychystať chlapov, tak teraz si zasluži trocha aj popestovať, no nie?
Ešte rozmýšľam, že by som povysávala, to by ho mohlo aj uspať. ale pekne tu na mňa pozerá a je pokojný.
pozrela som fotky:
Riško - naozaj je veľmi chutnučký a aký už je veľký. a dlhé vlasy má....tie uši sú bohovské a podobá sa mi na maminu teraz čoraz viac. no jednoducho krásavec to je. sa nečudujem Lucke, že si okolo neho nadbieha 😀
Miška, tá izba je perfektná, už vidím ako za pár rokov také čosi robíme chalanom, ale to už aj možno do nejakého domčeka....teraz si vystačia s Krtom.....
Lenka, ved si zavoláme, včera som ti bola zvoniť, nemala som mobil....ale poobede by sme sa mohli stretnúť. príp. ak sa mi podarí vybehnúť po obede,tak by som sa zastavila, som už zvedavá.....
Maťka, Maťko sa zase mne veľmi páči....je podarený a máte tam pekné prostedie, tak to aspoň vynahradí tú kosu.....

radfi1
15. apr 2009

Filipko bol veru veľký šibač, no nestihol všetky tiráčky - máme veľkú rodinu.....ale Lucku s Hankou si nemohol nechať ujsť.....
Pridám aj fotky, ak mi tu Adamko ešte vydrží.....

radfi1
15. apr 2009

Inak Adamko je veľký hladoš, papá každé 2-3 hodiny, aj v noci. ale kým hned zaspí, tak mi to nevadí.

ceresnicky
autor
15. apr 2009

ahojte baby

po velkej noci sa hlasim 😉 Matko bol velky sibac stihol vysibat celu rodinu a dokonca aj Anetku po perinke, trosku aby bola zdrava 😉 dostal tolko cokolady ze ju hadam ani za rok nepojeme 😀 jemu tolko davat nechcem skor cukriky a mne veru netreba 😀 😀 😀
pocasie vyslo uzasne, stale sme boli vonku tak som o malom ani nevedela, stale sa mu ktosi venoval 😵

len ja som si musela davat pozor na jedlo lebo som mala v sobotu taku zlcnikovu koliku, ze to som este nezazila. v zivote som s tym nemala problemy, a teraz mi zistili zlcnikove kamene, ale zevraj to moze byt po porode, ze sa to objavi. poviem vam, ze porod bol oproti tomu lahoda, nikomu to neprajem. tak si davam pozor na jedlo aby sa mi to nezopakovalo 😢 😢

Radka Adamko a Filipko su uzasny Filipko je uz veru velky brat. a inak aj my sme dali maleho ostrihat masinkou a tiez mi teraz pripada taky vacsi nie uz babo 😉
tak to mas dobre ze ti tatino takto pomaha a beria Filipka na prechadzku. my sme boli dneska so segrou v meste a ja som jej strazila malu a Matej mi zacal utekat, no nezvladala som ich oboch 😠

ceresnicky
autor
15. apr 2009

radsej som to odoslala, nech sa mi to nestrati

Dani tak s teba by alkoholik nemohol byt ked po dvoch poharoch kolabujes 😀 ale ja abstinent ma co najmenej hovorit mne by stacil jeden glg a mala by som dost 😀 😀

miska izbicku mate naozaj peknu taku typicku chalansku 😉

ceresnicky
autor
15. apr 2009

Risko bol krasny zajacik no ved na buduci rok uz bude z neho riadny sibac 😉

krajcatko
15. apr 2009

No tak sme boli u Dr. s ockom a v pondelok nam budu slzny kanalik prepichovat. Dnes malemu len preplach urobila, a vraj to ma nepriechodne.

Janka, keby len sibac, ale aj zajac.

Spanok si drzime, dnesnu noc potiahol od 22 do 6. A od rana je v pohode, zmenili sme espumisan na sab simplex a subjektivne mam pocit, ze je to lepsie. Uvidime.

Vsetkych vas pozdravujeme, a zelame pekny den.

😎

lea3
15. apr 2009

Ahojky 🙂

A ja že koľko som tu zameškala za tých 5 dní, čo som nebola na Koňovi, a to len 1,5 strany... 😕
Asi mal každý nabitý program cez sviatky tak ako my a užívali ste si tatinov (tak ako my... 😀 )

Ja som už totálne fit, dutiny mi nepichali, včera som bola na kontrole, takže paráááda, aj sa cítim už suprovo.

Dnes sme boli s Jankou B. a Dankou v El pase, bolo suprovo, vyhrievali sme sa na slniečku, baby sa pekne hrali, práááda, v lete to bude ešte lepšie.
Dani, malá mi celú cestu kričala že Luckáááá, a to som teda prekvapená, keď si ju vonku nevšímala, ale keď furt za Vami vykrikovala čau , čau ,čau, tak som jej vravela, že Lucka ide pááá a ona ešte doma Luckááá... no sranda.
Tak neviem, či nemyslela Teba, keď si si s ňou mávala... 😅 😀
Ako ste dopadli u MUDr.???? Dúfam, že ok.

Radka, kukla som fotos, Adamko je nááádherný ako spinká na balkóne, ozaj má krásnu tváričku. 😉

Kukla som aj Riška, aj ten je fešáčisko ohromný, a vonku Janka s Dankou vraveli, že je fakt krásny 😵

Maťa, tak takto Vy srnky v Nórsku máte na záhrade??? paráda, no ja by som sa tiež zľakla, u nás je to rarita tuším aj v Tatrách... 😅 No a tá fotos v prístave ma dostala, strašne pekná, ja totižto milujem prístavy, taká supiš atmosféra na mňa dýcha, keď sme niekde na dovči, tak sa prístavov neviem nabažiť.
Už sa Vám tam oteplio?????

Šibačku sme prežili v zdraví, mň amôj mangel šetril, tak ma ani nepolial, ale švagor zato si to neodpustil a nalial mi za chrbát fľašu vody, ale aspoň už budem zdravá... dúfam... 🙂

Krajčatko, neboj, všetko dobre dopadne, slzné kanáliky sú bežné u bábatiek... držíme palčeky... 😉

lea3
15. apr 2009

Janka Č.... žlčníková kolika??? fúúúúj, to som ani ja nezažila, ale to máva náš kamoš, je to hrúza, vôbec nezávidím, tak si sa prejedla údeného a pečky??? Musíš nasadiť diétu suchárovú.... 😝

lea3
15. apr 2009

Ahoj Miška, takže aj Ty, červené, sladký šampus a fernet, super, je vidno, že už si zdravááááá... 😅 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre