Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
15. apr 2009

Lenka, aj Tebe sa to blíži, už len mesiac a je to tu... 😉 Ako sa cítiš? Minule, keď sme si kývali na námestí, tak si vyzerala suprovo, už aj ukážkové brušenko je, len tak ďalej.... 😉 😵

A Kčenka, super fotos v pase... a ja že nová členka je tu... 😅 😉

lea3
15. apr 2009

Bože, už mám dlho samodebat, idem jesť...

jahodka11
15. apr 2009

ahojte,
tak sa nam pocas sviatkov podarilo stretnut🙂 videli sme danku s luckou, katku s karolinkou a aj hrdeho ocina s malym riskom 🙂 sice chvilku, ale aspon nieco....len keby pritom neasistovala moja svokra, ale co uz narobim 😀

janka č. - boze kolika, nezaaavidim 😒 ja som nemala, ale moja mamina mala, si to doteraz pamatam, ako ju po vianociach v noci odviezla sanitka a bola tam asi tyzden....na silvestra ju pustili na par hodin domov....tak mam respekt pred takymto jedenim.....aj ked moc som si pozor nedavala...ale snazim sa....mne to robi velmi zle na zaludok take tazke jedla....aj ked schudnut by som mohla....a kolika by pomohla....ale radsej nie 😉

baby, kraaasne fotecky ste popridavali🙂)) radka ty stihas byt viac na konovi ako ja a to mam len jedno dieta... 🙂
idem vymazat albumy a pridat nejake aktualne fotky... 🙂

jahodka11
15. apr 2009

este som zabudla..
Matka-to mate ine veci na videnie....🙂)) ze srnky🙂)) my auta na panonskej...... 😒

karlatko
15. apr 2009

ahojky

Lei - to je dobre , že si už fit a môžes si snami užívať jarné dni

Krajčátko - nové jarné foto aj ja som zmenila nech tu máme aj na konovi trochu jari my sme mali v pase ešte zimné foto 😉 , len si užívajte spánku dokial môžete , nám sa to kazí ako počasie raz dobre a potom týžden zle, ale raz to prejde 😉

Radka - teda aký šibači a pekne si to rozdelila na velkého a malého 😉 foto krásne pochvala, že stihaš dávať aktualne foto na kona 🙂 🙂 🙂 , Adamko sa začína viac a viac podobať na Filipka

Pridali sme najaké foto - trochu mi to blblo ostatné zo šibačky pridám hádam tiež ale už nemám na to nervi

Janka č. - máme rovnaký problém aj mne pred sviatkami robili vyšetrenie a mám tiez podozrenie na žlčník tak si dávam pozor čo dám do úsť , aj mne hovorila dr. že to zvačša naštartuje pôrod alebo tehotenstvo, zatial som to prežila bez nejakých veľkých bolestí dufam že ma obídu... tak myslím na teda

poobede ideme na výlet do TN

pekný den všetkým 🙂 🙂 🙂

lea3
15. apr 2009

Kačenka, fotky som kukla, Karolínka aká už veľká šikulka, a je celý tatino, až teraz to dobre vidím na tých spoločných fotkách... 😵

lea3
15. apr 2009

... a dostala ma tá fotka s Milkom, že ELITA.... 😀 😀 😀
Dani, tak takto sa cíti pri Tebe mangel??? super... 😅 😀 😀 😀 😀 😀

lea3
15. apr 2009

Bože, a mne sa tak nechce fotiť, už ani foťák nevyťahujeme, keď niekde ideme, ale budem musieť znovu začať, veď posledné fotky máme z vianoc... 😲

lea3
15. apr 2009

Keď sa malá vyspí, ide do služby k babičke, včera ju celý deň nevideli, tak dnes majú absťák, už si ju zajednali, paráááda, budem mať frei... 😀

karlatko
15. apr 2009

ahoj Lei si tu ešte

diky , Milko je Elita a Danka tiež 😉 , mali rovnaké tričká - bolo to super

karlatko
15. apr 2009

tebe sa žije ked máš poobede frei... 😉

lea3
15. apr 2009

jááááj, tak aj Danku si mala odfotiť, aby sme videli, že sa majú rovnako elitne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

som tu ešte, brázdim na nete, mám 5-dňový deficit....

lea3
15. apr 2009

a kukám fotky, že ako tie naše detičky vyrástli od bábätiek až do teraz, sranda, a ako sa menia... úúúžasné.

lea3
15. apr 2009

si normálne neviem zvyknúť na tú Tvoju novú fotku v pase, a sa mi zdá, že si riadne pochudla, už som Ťa dlho nevidela, ani na stretku som nebola, čo doteraz ľutujem, vraj ste sa tam dobre najedli, to by bolo niečo pre mňa.... 😀

lea3
15. apr 2009

kde si???

karlatko
15. apr 2009

už som tu odbehla som sa prikrášliť a pomali chystám veci na výlet , tatino mi práve volal že končí skôr tak ked sa Karolínka zobudí - napapa aby sme mohli vyraziť

to som ich mala odfotiť oboch spolu škoda že ma to nenapadlo skôr ale určite to nebola posledná akcia budem mať hádam priležitosť to napraviť 😉

karlatko
15. apr 2009

dnes mi akosi ide pomali PC - rozčuluje ma to , ked tu môžem sedieť tak to blbne,...

lea3
15. apr 2009

.. len aby mali tie rovnaké tričká... 😀

Ja som práve likvidovala zaltý dážď z vázy, už mi odkvitol, mala som tam navešané vajíčka, dala som ich do misky, Adelka bude mať radosť, zase môž rozbíjať, no tieto sú umelé, takže môže.... 😉 😀

A idete do TN na nákupy do Laugaricia??? Aj ja sa chystám, ale bez Adel, tú hodím budúci týždeň k babičke a s Kajko vyrazíme, si to viac užijeme, Adelka je totižto v týchto centrách ako čert, 20 min. vydrží v kočíku a potom len lietať a lietať, ľuďom sa pletie pod nohy a s kažkou predavačkou za pultom pri pokladni sa chce hrať, no niektoré majú pochopenie a niektoré nie... 😖 . no veď sa im ani nečudujem, ale čo mám robiť, keď ona sa mi pleští o zem a jačí ako keby som ju týrala... 😠

lea3
15. apr 2009

bože, píšem ako Tatar, vynechávam písmená, tak sorry, snáď si domyslíš... 😅

lea3
15. apr 2009

A ozaj, kdey spravíme stretko s detičkami všetkými??????????
Mám deficit, tak som teraz organizátorka, budúci týždeň, keď bude pekne, tak by sme mohli, ale neviem, či vnútri v Považane, alebo niekde vonku, tak hoďte tipa, ak máte niečo vhodné.... 😉

karlatko
15. apr 2009

chcela by som stihnuť aj Laugaricio uvidíme aká bude vedúca, lebo tiež nechce už sedieť v kočíku, ideme do centra tam tatino potrebuje isť hlavne a potom uvidíme....
ale najlepšie je to bez Karolínky, alebo ešte náš dedko chodí s nami ten sa prechádza s nou a my máme frei...

lea3
15. apr 2009

Zas som tu sama??? Takže Krolínak sa zobudila, Katka je už načančaná, najedia sa a vyrážajú.. závidím.... 😉

lea3
15. apr 2009

Jáááj, dedkvia, tí sú super, keď naša Adel zavedlí: "dedom, autom", tak dedko nelení, naštartuje auto a ide sa s ňou previezť okolo baráku... 😲 no to ja by som teda nedovolila, ale ešte nie som babka, tak to nechávam tak....... 😅 🙄 😲 😝 😀

karlatko
15. apr 2009

stretko by mohlo byť, super nápad , vonku na terase Považan alebo fontána alebo ešte vonku na Kačaku 😉

a tie buchance na zem aj u nás začínajú tak som celá šťastná , reve ako tur a neviem prečo keby mi aspon povedala prečo alebo čo jej chýba...

lea3
15. apr 2009

Tak rýchlo píšem, vyšla som z cviku na materskej, písmenká mi utekajú kade-tade..... 😀

lea3
15. apr 2009

Katka, to som rada, že len u nás tie búchance o zem nie sú, aj Viki sa sem-tam šupne o zem, tak super... 😅

dad1
15. apr 2009

ahojky 🙂
teeeda,hned som pokukala fotecky,juj,nadherne,vsetky.a aj nove v pasoch mate babulky suprove.
ja prave rozmyslam nad tym,ze idem tiez povymazavat albumy a davat aktualne fotecky.uz sme tiez dlho nefotili nic,ale teraz ked sa oteplilo,sme to zacali napravovat,takze uz mame aj nieco nove.len neviem,kedy sa mi bude chciet paprat s tymi albumami,lebo stale si najdem nieco ine na robotu.no uvidim,snad sa do konca tyzdna k tomu dokopem. 😅

vratili sme sa od mudr,pred chvilou.lucka uz bola total KO,ale zmakli sme to.najprv som to sem ani nepisala,lebo vsetko vyzeralo byt dobre - tak radsej po poriadku,lucka si vrazila do uska vatovu tycinku. ☹ ☹ este v nedelu vecer po kupani,nechapem ako sa jej to tak rychlo podarilo,bola som pri nej,ale deti su deti,treba davat bacha,moja vina. 😔 najskor hrozne plakala a potom isla uz buvat,z uska jej nic netieklo,ani na druhy den,dokonca si ho ani nechytala,tak sme sa upokojili,ze ai je vsetko dobré.ale dnes vonku som si vsimla,ze ma v usku zaschnutu krv.uplne ma to vystresovala a tak som valila k Dr.mame to chvalabohu len poskriabane,krv co jej tam zaschla,nie je od tej tycinky,ale to si ona sama s prstikom tam urobila ranku,zrejme dnes v noci,asi ju to usko trosku pobolieva.dostali sme kvapky a v piatok ideme na kontrolu.inak ma ubezpecila,ze nic vazne sa nestalo.taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaky kamen mi spadol zo srdca.

idem si cosi zajest,som z toho akosi vyhladla.precitala som,ze vas tiez niektore vselico trapi (jani č.,katka - ten zlcnik 😒 😒 😒)
vsetky vas pozdravujem.este sem juknem.ak od toho nervov nezaspim.

a sab simplex sme mali aj my.su to super kvapky a riskovi urcite pomozu. 😵

karlatko
15. apr 2009

a ako to riešite

lea3
15. apr 2009

Ten Považan vonku by nebol od veci, neviem, či tam už majú ten domček s hračkami vonku v prevádzke, ale možno by nám ho otvorili na požiadanie, čo Vy nato??????

lea3
15. apr 2009

jéééj, Danka, super, som rada, že nič vážne, šak to sme aj vraveli, že či si to sama nepoškriabala, a tie kvapky jej vyplavia, poprípade, čo tam nemá byť, tak to je dobre, som rada aj za Teba... 😉

Katka, my riešime hádzanie o zem tak, že buď dám na prdel, symbolicky 😉 , alebo to predýcham a zabavím ju niečím iným, aby zabudla, ale vždy sa to nedá... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre