Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Ahojte vsetci,

ja som tu teda dlho nepachla ma zameskane a kym som docitala tak som polku zabudla 😀
my sme boli cely vikend prec, boli sme az pri Lucenci gratulovat Jankovej starkej mala 80-tku. tak sme robili gulasik a grilovali. ale ja som z toho moc nemala, lebo som sa bala, aby mi zase nebolo zle. 😠 lebo taky zachvat tam by ma slahlo.ale trosku som ochutnala aspon, som neodolala 😀 maleho som cely cas ani nevidela, co stale sa mu ktosi venoval a ten rodinny dom je fakt skvele, ako vsetky pisete tak ja by som to tiez brala, ale akosi sa nam to asi nepodari, minimalne teraz ked je Matko maly a Janko ma zase taky nazor, ze ked uz budu deti velke, tak uz nam je na prd ☹ 😠
ale mi mame vyhodu ze mame babku na samotach a ti maju rodinny dom a sme tam cely vikend nanominovani vsetci, a svokrovci maju zase chalupu v Povazanoch, tak sme v podstate cely vikend niekde vonku 😉

ceresnicky
autor
20. apr 2009

😠 boooze ja tu vypisujem a zblbol mi net ma porazi aspon ten jeden som odoslala 😠

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Radka tak to sa ti ani necudujem ze s nimi sama ides len pred barak, lebo mne tiez Matej stale len uteka a vobec ho netrapi ze na neho kricim, je to velka sranda si mysli ze mna to bavi a ze sa s nim hram 😠 a ked som mala vtedy aj malu Anetku strazit tak som si na teba spomenula ake to mas teraz zlozite niekam sa sama vytrepat. ale zase maly vekovy rozdiel je super ked budu vacsi tak sa budu pekne spolu hravam 😉

jahodka11
20. apr 2009

ahojte,

janka č. - ved presne, aj ja snivam o domceku, ale teraz to nie je moc realne a ked deti odrastu....uz ho tak nevyuzijeme....no co, nemozeme mat vsetko, ze? 😀
inak, co sa tyka nakupovania, rada chodim sama a roman je zatial s malym vonku...a ja si pridem domov kedy chcem... aj to chapem, ze maleho to nebavi a romana len chvilku....teda, pokial nenakupujeme elektroniku....to by vydrzal aj cely den....ale inak nic moc 😉
tak si sem tam urobim sama "vylet" a trosku sa odreagujem 🙂
matka-super, ze je malemu uz lepsie....chuda, aj kamoskin maly mal afty a ze uplna hroza.... 😒 ale uz ste na tom lepsie a to je dobre 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Kacena tak ty mas tiez problemy so zlcnikom, a tebe nato ako prisli. mne to zistili v krvi ked som bola na kontrola tak mi zistila ze mam zvysene pecenove testy a to som ja nikdy nemala, tak ma poslala na gastro a este som tomu doktorovi hovorila ze ved mne nic nieje a on mi zistil tie kamene. a dal mi nejake lieky na regeneraciu pecene. mam ist buduci tyzden na kontrolu, tak hadam to bude lepsie. inak tiez som citala na internete ze to moze byt po porode ☹

ceresnicky
autor
20. apr 2009

mne hrozne blbe konik nedaju sa mi posielat prispevky.

Mata ahoj ako sa mate?

jahodka11
20. apr 2009

jani, aj mne blbne konik......
mame sa fajn, stale sme vonku, tak akosi nestiham domacnost....ale to asi vsetky teraz, nie? 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

inak Dankam vsetko naj ja mam vazne zameskane. a ako ste oslavili. Danka U. ty si teda pochystala a navarila klobuk dolu, ja som cely vikend zase lenosila, ved to je raz za cas super, nemusis varit riady umyvat ani upratovat 😉

jahodka11
20. apr 2009

ozaj a na facebooku nie ste ani jedna z vas? ja tam stravim dost casu......a potom, ze nestiham..... 😉

ceresnicky
autor
20. apr 2009

no ved my sme teraz tiez skoro stale vonku, maly sa uz doma akosi nudi a vonku sa pekne prehra.

nechodim ani neviem co je to 😀

ceresnicky
autor
20. apr 2009

a do mesta chodite ako casto ja som vas este na zivo nevidela

jahodka11
20. apr 2009

to je taka stranka na pokec...+mozes si tam dat fotky a najst vselijakych kamosov....stratenych aj nestratenych.... ale je to pozierac casu... 🙂
aj nas maly sa doma nudi, len chodi z jedneho rohu do druheho a nieco co by robil....ale ked niekedy musim aj navarit.... 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

no ved ja tiez ale vzdy sa snazim navarit hned rano a nieco rychle aby sme mohli o tej pol desiatej vypadnut z domu, ale dneska sme vylihovali v posteli do osmej esteze sme mali z oslavy nabalene 😀

jahodka11
20. apr 2009

jani, my podobne....akurat rano navarim len polievku....lebo malemu to rped spanim staci a ked spinka, dovarim druhe a nieco pre nas....aj ked je to tazke stihat varit aj net zaroven 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

ja teda na net chodim len ked maly poobede spi alebo vecer lebo pri nom sa to neda stihat on si vyzaduje stale aby som sa mu venovala.no ten moj hlados zje aj polievku aj druhe 😀

jahodka11
20. apr 2009

ved ja uz cakam, kedy mu nebude stacit polievka...ale zatial staci..aj tak este v postielke musi vypit mliecko, bez toho by nezaspal....nejako si zvykol, no ale aspon nemusime uspavat....a kedze nemoze ziadne mliecne vyrobky (aspon zatial, dnes mam volat na kramare kvoli vysledkom tak mam aj stres),tak som rada, ze pije mliecko aj na obed.... 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

a preco nemoze mliecne vyrobky?

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Matej pije mlieko rano ked sa zobudi a vecer pred spankom

jahodka11
20. apr 2009

ked bol malicky,mali sme problemy, ´tak nam zakazali a teraz sme boli na testoch, tak uvidime....mal hnacky a ekzem....a rozne veci s tym spojene....som rada, ze je to za nami....len dufam, ze bude len "obycajny" alergik na citrusy a podobne....aj danielko pije rano, vecer a teda este aj na obed 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

Vieri tak Titi bude mat novu izbicku to je super potom prideme skontrolovat 😀 tak ste sa mali urcite u Lucky dobre a Timejka si ju aspon dlhsie uzila. som ta dlho nevidela kade chodite? 😉

ceresnicky
autor
20. apr 2009

ooo tak to je mi luto tak nech vam to dobre dopadne

jahodka11
20. apr 2009

dik jani, dam vediet....odruhej tam mam volat, normalne ma boli brucho....dufam, ze to nebude zle....idem trosku upratat.... 🙂

ceresnicky
autor
20. apr 2009

neboj ved to hadam dobre dopadne aj mna vzdy z takychto veci boli brucho.
pa

radfi1
20. apr 2009

Ahojte, ste ešte tu?

radfi1
20. apr 2009

Janka, včera som stretla aj Kačenu a konečne som videla malú princeznú Anetku, je naozaj podarená. len som sa zabudla opýtať, či ju balia naširoko, teda do dvoch plienok. ja zatiaľ nebalím, no asi by som už mala začať....ale takto je to paráda.....

ceresnicky
autor
20. apr 2009

no este som

ceresnicky
autor
20. apr 2009

dava jej na pampersku len postolky, ja som nedavala malemu nic

ceresnicky
autor
20. apr 2009

hovorila mi ze vas stretla celu bandu a ze aj Adamko je velmi zlaty ja som ho este nevidela ☹

ceresnicky
autor
20. apr 2009

inak ked boli na kontrole z nozickami tak jej povedal ze dve plienky ale ved je by sa to ani medzi nozicky nezmestilo 😀

ceresnicky
autor
20. apr 2009

v stredu idem so segrou k dr. idu jej prepichovat uska a nechce ist sama, mne bude zase maleho varovat Janko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre