Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
2. máj 2009

krajcatko,karlatko IP 😎

a pridala som aj ja par fotos.tak kuk.

renca-zavidim,ze sa ti chcelo zehlit,ja na tu kopu furt len prikukam a este som sa neodhodlala. 😀
a gratulujem ku krasnemu spaniu 😉 ,to vzdy potesi.
pekny den.

dad1
2. máj 2009

inak ja sa dnes nestacim divit z nasho spania.v noci sme spali suprovo,to som uz pisala rano,no a teraz uz lucka chrni 2,5 hodky. 😅 😅 ziiiiiiram.

radfi1
2. máj 2009

Ahojte, tak aj ja som sa sem dostala konečne.
Včera bolo naozaj úžasne, krásne počasie bolo a deti dobručké, čo si viac treba priať. my sme ešte stihli aj Kikovu oslavu a deti večer zalomili, tak sme si dali filmový večer, dávali včera Muziku, ale dopozerali sme ju až dnes, lebo sme zalomili nakoniec aj my. čerstvý vzduch nás zmohol 😀
Kačena, fotky sú perfektné, tak sa teším, že nám ich potom pošleš. už sa zlepšuješ, rastie tu Lenke konkurencia 😀 😀 😀 😀 a to niektoré ani neviem, kedy si fotila.
ja som už fotky stiahla, ale sa mi nechce teraz dávať žiadne, tiež musím zmazať albumy a neviem sa k tomu odhodlať, tiež mi je to ľúto 😒
Renča, tak si mala konečne vyspávacie ráno 😀 😀 😀 my sme boli hore od pol siedmej. zato poobede spal Filipko do pol piatej a nemohla som ho prebrať. dnes bol asi spací deň. Aj Adamko dnes chrnel celý deň, tak sme mali takú super pohodovú sobotu.
a aby som nezabudla, dnes sa na mňa Adamiko prvýkrát usmial tak, že akože cielene 😀 som bola celá happy.....
je to naozaj dobrý chlapček, sa teším, že sú v tomto poradí....
OK, idem sa venovať mangelovi, kým nezaspím...
pa a peknú nedeľu....

vierkas
3. máj 2009

ahojte 🙂
mala akurat zaspinkala a my mame veget, vsetko co som mala na plane som doobeda postihala, dnes Timejka oslavuje meninky tak som upiekla kolac co mi dala Danka recept na rezy Rafaelo.....mnamky je vyborny dufam, ze bude vsetkym chutit a inak Danka,Radka volala som vam ohladom toho kolaca, ale zmakla som to takze v pohode len som sa chcela nieco spytat, vydaril sa je fakt vyborny,stavnaty a spravila som aj parizsky salat 😉
poobede pride k nam aj Hanka tak sa tesime 😉

my sme boli v piatok v Beckove, bolo otvorenie hradu, lenze dokial sme prisli uz bolo skoro povsetkom, ale nevadi boli sme pozriet v tej krasnej restike Kuria, sice tam fukal hrozny vetrisko, ale Hanke a Timejke to vobec nevadilo hupali sa a smykali a potom sme zakotvili na Kacaku a hned sme sa aj navecerali, deti boli zlatunke ako pekne s nami papali 🙂

super grilovacku ste mali a fotky su paradne, deti krasnucke a samozrejme aj kocky maminky 😉

Danka,k moja mamina nemohla topanku obut nejaky ten tyzden, ale ked ju to uz moc nebolelo tak si dala tenisky, ale este stale si to osetruje /uz sama/ a ma to uviazane, dava si na to peroxid a nejaku hnedu vodicku, neviem nazov.........tak skore uzdravenie 😉

aj ste boli na kolotococh? my zatial nie, ale nebolo ani keby

peknu nedelu

vierkas
3. máj 2009

Adamkovi co sa tak krasne usmieva na svoju mamiku vsetko naj k 1 mesiacku 😵 😵 😵

dad1
3. máj 2009

cauko, my len v rychlosti.
timejke vsetko naj k meninam, lucka posiela pusu. vierka pekne oslavte dnes. 🙂

dnesne fotky pridane.

angelos
3. máj 2009

ahojky
prisla som kuk,ako to tu zije cez vikend.fotky som popozerala,z grilovacky mate krasne momentky 🙂
Lucke sa na kolotococh pacilo 😵 my sme veru este neboli,ale ked bol jarmok,Hanka sa bala.

Adamkovi vsetko naj k vymesaciu. 🙂 🙂 🙂

vikend bol velmi fajn.ako Vierka pisala v piatok sme vyrazili za kulturou do Beckova.Cakali sme ,ze vsetky atrakcie budu pod hradom a ejhla to sa vsetko odohravalo hore na hrade,co sme sa dozvedeli az ked uz bolo neskoro...a mne tehule sa uz nechcelo slapat do kopca.Tak sa baby vyhupali v Kurii,je tam super spolocna hupka.hodim foto.Len skoda,ze tam fucal uragan.Nakoniec nas zachranil Kacak,Hanka s Timejkou krasne sedeli za stolom a jedli spolu s nami.Viete si predstavit aku radost sme my rodicia z toho mali. 😅
Dnes sme boli gratulovat Timejke,Vierka pochystala dobroty,rezy Rafaelo su mnam-mnam.Este som ich nerobila,ale urcite spravim.
Timejka ma kraaasnu novu izbu. 😵 😵 😵 Velmi dobre som sa v nej citila. 🙂

Radka v hrackarstve pri cineme maju taky aktivity dom,aky ma Timejka.Videla som ho tam. 😉

V utorok si ma pre Hanku prist svokra,tak budem do piatku bez nej. 😲Neviem si to ani predstavit.Dufam,ze neporodim hned v utorok vecer. 😀

bru nocku.

radfi1
4. máj 2009
michaela2410
4. máj 2009

No, ahojte, konecne po vikende som tu aj ja. Mali ste krasny vikend 😀 narozdiel od nas...Kto to tu pisal o urazoch? 😒 Tak my sme mali jeden velky v sobotu v Blave. Nastastie dopadlo to tak, ako dopadlo...
Boli sme na predstaveni Mickey's magic show. Vsetko bolo fajn, aj ked trocha zima, ale zaver nasho vyletu bol hrozny ☹ Kramare poznam uz aj zvnutra - aspon chirurgicku pohotovost. Tomas doplatil na to, ze nas naposluchol, v Auparku sa rozbehol a na nestastie vo vyske jeho lica bol roh zabradlia, o ktory sa tak ovalil, ze ho to zhodilo na zem. Hrozne krvacal a v prvom momente som sa zlakla, ze prisiel o oko. Nastastie to bolo o cm nizsie. Asi trocentimetrova rana, dost hlboka, tak sme sa viezli aj v hukacej sanitke (z coho ma momentalne najlepsi zazitok) a na kramaroch mu to zalepili (nastastie nesili) a na neurologii vysetrili. Poslali nas domov, ale ja som mala riadne nervicky...V noci som skoro nespala a vkuse som ho pozorovala. Ten zazitok nezelam nikomu. Proste, zive striebro a hlavne riadne neposlusne. Neviem na ako dlho si z toho vezme poucenie. Ale vystraseny bol z toho riadne, este mu aj mm vynadal, ze to ma za to, ze neposluchol a keby nemal rozdrapeny ksicht, asi by mu riadne nalozil na zadok. ☹ 😒
Tak tot moj prispevok, nie velmi vesely, ale co som pozrela niektore fotecky, vy ste mali super opekacku 😀 Neskor pridam nejake nove fotky aj ja, ale teraz uz bezim do prace. Majte sa!

lea3
4. máj 2009

Ahojky 🙂

Konečne som sa sem dotrepala po 5-toch dňoch, ale akosi fakt som nemala čas sem zasadnúť, mantel bol doma 5 dní.... 😅 😀 😎

V prvom rade chcem všetkým poďakovať za gratulácie k mojim meninám 😵 , tak to uvediem na správnu mieru: áno, som Leona, ale keďže to v slovenskom kalendári nie je, tak oslavujem na Leu... 😉

Tiež dodatočne gratulujeme Timejke k meninám 😵 , (dúfame, že už má pusinku v poriadku...)

Lucinke gratulácia k 1,5 rôčku, už je to veľkáčka.... 😉

Lenka, tak to je mi ľúto, že je maličký otočený priečne, no možno sa ešte otočí, aj keď je to malá pravdepodobnosť, (veď už o chvíľu rodííííš... 😀 ), ale máš pravdu, netreba sa stresovať, veď ho už nejako von dajú.... 😅 😉

Idem pokukať fotky, som čítala, že Hanka má izbičku... 😉

lea3
4. máj 2009

Tak fotky som pozrela, izbička je ozaj nádherná, čisté línie, to sa aj mne páááči... 😵
A aj Titi má peknú izbičku... 😵

lea3
4. máj 2009

No a teraz k tej BA, čo sme boli... čakali sme iba 2 hodiny, dalo sa to vydržať, aj keď ku koncu už sme boli obidvaja na nervy, malá stále utekala po všetkých chodbách, tam majú všetky dvere pootvárané, no otras, tak sme sa stále pri nej striedali... 😖 Kontrola dopadla normálne, ale MUDr. sa nezdalo, ževraj to zmenilo farbu do žlta, tak nás poslala k nášmu MUDr., aby jej spravil ďalšie testy v krvi, tak uvidíme, a o tri mesiace to musíme absolvovať znova... už teraz sa mi tam nechce.... 😝

lea3
4. máj 2009

Radka, Filipko a kolotoče... 😅 😀 , ja sa hrozím toho, že keď Adelka ich zbadá, tak to bude hrúúúza, ona si teraz momentálne nič nenechá vysvetliť, a na všetko máme nie.... nie... nie... 😅

lea3
4. máj 2009

ááá, vidím, že aj Lucinka má kolotočové fotos... 😀 a ako pekne tam sedká... 😵

mrbaby
4. máj 2009

Ahojte..
Zanedbavam kona ale naozaj nemam kedy sem dobehnut...stale mam nieco na robote..a ked si sem idem sadnut hned je Vika hore..
Mame sa dobre sme vsetci zdraví len tie urazy..mame nonstop modre kolena..Cez vikendy sme na chalupe a tam mame pady na dennom poriadku..
Gratulacie vsetkym babulkam a aj Adamkovi..ten cas tak rychlo leti...
Lenka, drz sa.. ako Lea napisala uz nejako ho vyberu.. 😉
Fotecky som kukla a su krasne..vsetky..
Idem este docitat..

lea3
4. máj 2009

ešte som sem zabehla, či tu niekto nie je... ale Janka už asi zdrhla a nikto viac... 🙄

Aj čerešničky majú nové fotečky, Maťko aký veľkáč pri Anetke, a je vidno, že ju ľúúúúbi... 😵 😵 😀

martinano
4. máj 2009

ahojte
nemam kedy, necitala som
kazdy den sa niekde tulame, pridala som par fotiek

dad1
4. máj 2009
lea3
4. máj 2009

Ahoj Maťka, hneď som pozrela fotky, malý ako narástol sa mi zdá, je veľmi pekný 😵
Takže Ty nemáš kedy vysedávať na Koníkovi..., veru, asi Ťa tie prechádzky do kopcov a výlety na lodi vyčerpávajú... 😅 , ale aspoň sa nedudíte, keď máte stále nejaký program... 😀

lea3
4. máj 2009

jéj, ahoj Dani, ešte si tu???
práve aj ja som sa bavila s Jankou B. o tom, že si neviem predstaviť v lete, keď budú mať holé nohy, to bude ale poodieraných kolien... 😖 naša malá má tiež samé modriny na holenných kostiach, pekne v rade... 😅 😀

martinano
4. máj 2009

ahoj lea
snazim sa docitat,ale asi sa mi to zas nepodari, lebo uz pocujem mata, tak letim
fakt vyrastol vidim na veciach 😒
a za styri dni nam pribudli styri zuby, nemam cas cez den,ked spi varim a vecer dohanam domace prace a potom padam do postele.vecer sa tu tomu povenujem 😉

dad1
4. máj 2009

jej,lea dik za tip,kukla som nove fotos aj ceresniciek,aj matkove - paraaaaaaaaaaaada. 😎

dad1
4. máj 2009

este tu obsmrdam,ale slubila som pomoc milkovi s korekturou bakalarky po gramatickej stranke a to kym poopravujem,bude aj lucka hore,tak idem radsej na to.bo vecer sa mi uz nesce. 😀

lea3
4. máj 2009

Dnes idem zase cvičiť, sa teším, ako si zastepujem a zalyžujem na orbitreku... 😀

lea3
4. máj 2009

tak sa maj Dani, pekný zvyšok dňa... 😉

vierkas
4. máj 2009

ahojte,
Miska, az mi zlel bolo ked som to citala, lebo este mam cerstvo v pamati ten pad nasej malej, no hruza strasne rychlo sa stane zle a tie stresy......poznam, ale chvalabohu to celkom dobre dopadlo, ze mu to nemuseli zasivat 😉 tak nech sa bobenko rychlo zahoji

my mame tatika doma cely tyzden, tak si to uzijeme, musime vymysliet nejaky program 😉
ja by som isla aj k sestre tak uvidime, este sa dohodneme 😉
Timejka ta sa k nej pyta snad kazdy den a povie, ze ideme do Juja /ako do Sv.Jura/ je bohovksa 😀

dakujeme sa gratulacie, navsteve kolacik velmi chutil, ja som si ho vychutnavala ku kavicke este dnes 😉
fotky izbicky pridam, len este cakam na dekoracie na stenu a nabytok, ale akurat mi holka pisala, ze to dnes dala do posty tak sa tesim a potom pofotim 😉

nove fotecky som pozrela, Matejko a Matko su teda fesaci velmi su podareni 😵

Lenke brusko strasne rastie, ked ju vidim aj viac krat za tyzden vzdy sa mi zda vacsie a velmi jej to pristane, verim jej, ze uz by to mala rada za sebou, ved o chvilu nam pribudne nove tiracatko 😵
dnes sme boli spolu pri fontane, no som aj ja zvedava ako to Hanka u babicky zvladne, ale verim ze dobre a babicka si ju uzije 😵

pekny tyzden a hlavne bez velkych urazov 😉
inak akurat som aj ja dnes pozerala malej na nohy, ked som ju prebalovala a tiez sama modrina 😀ona sa potkne aj na rovnej ploche....niekedy fakt nechapem 😠 paaaaaa

vierkas
4. máj 2009

Danka pekna fotecka v pase uz by sme si aj my mali dat aktualnu /musim poprosit Lenku 😀/ a na kolotococh parada 🙂

ak nebude prsat poobede sa vybehneme hrat za barak, zoberieme hupacku a kriedy to Timejku teraz strasne bavi kreslit na chodnik a hadzat kamene do kanala najvacsia zabava 😀

karlatko
4. máj 2009

ahojky

už som tu bola , ale Danka mi poslala do IP recept na koláč tak som sa hned do toho vrhla , kolačík je upečení už len budem čakať ked vychladne a či sa mi tak dobre podaril ako Radke , mala som tu česť ochutnať koláč a bol perfektný, tak sa teším mnam - mnam

Dani dakujem za receptik že si nezabudla uplne mi vhod padol išla som akúrat piecť pre chlapov , ale pred tim som prkla na kona ja som to asi citila že tam bude receptík 😉 😉 😉

Karolínka mi zaspala pred druhou, ale som strašne zvedavá kedy pôjdeme večer spať 😎

idem počítať čo nové tak dufam že stihnem aj odpísať 😉

karlatko
4. máj 2009

teda Miška, ešte našťastie že to tak dopadlo a to ti verím ani ja by som v klude nespala , ale posluchať nás to nebude ani za svet, ja sa strašne bojím urazov, ale určite nás neobídu ako každé dieťa, ale na druhej strane nech su žívé lepšie ako sedeť v kúte ale mali by posluchať a počúvať rodičov.....

dodatočne tiež všetko naj oslavencom ....

Danka ti si skvelá manželka - manželovi ešte aj s bakalarkou pomožeš , miesto vyloženích nôh , kavičky,..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Matka - pozrela som foto , krása , pomocník velíký - kuchárik buchtička 😉 a aké ma Maťko dlhé vlasy

Lucka - kolotočové foto krásne , ta fotka s tatinom na detskom kolotoči nema chybu 😀 😀 😀

karlatko
4. máj 2009

pozrela som aj Matejkové foto - teda aký krokodil vo vani , a eštesa mi páčil aký bol sneho krásny šibač a ta kravata nemala chybu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre