Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

rencabv
22. sep 2009

Aj my z vidieka sa pripájame oslávenkyniam k ich narodkám, želáme všetko najnaj.

Radka tak už ste plavci?????A Filipko si tiež užil konečne vidiek, verím, že mal radosť. Ozaj a Adamko už nekašle alebo mu to prešlo?

Dnes sme preventívne umývali hlavy proti všiam, lebo mal niekto v škôlke, našťastie sme nič nenašli, ale celá rodinka sa podrobila kúre, radosť zo života 😎

PA

rencabv
22. sep 2009

P.S. dnes som dokonca robila kysnuté koláče a to je už čo povedať, lebo ja to nemusím robiť, dobrú noc

angelos
22. sep 2009

ahojky

po sto rokoch...

VIKINKE a TIMEJKE vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninkam!!! 🙂 🙂 🙂
tesiiiime sa na Timejkinu mecheche 😎
super,ze Timi spinka vo svojej izbicke.vedela som,ze ona nebude mat problem. 😵

Radka tak som rada,ze plavanie sa vam pacilo.na buduci utorok sa nam snad uz podari ist...velmi sa tesim.len musime byt zdravi.ale sme na najlepsej ceste.uvidim ako hanka zajtra a vo stvrtok by som ju chcela dat do skolky.

vecerneho stretka sa planujem zucastnit. 🙂 samozrejme.ved rodit sa nechystam,tak mi hadam do toho nic vazne nepride.

dnes sme boli v parku s Luckou a jej rodicmi a bolo fajn.konecne zname tvare...teda okrem jarmoku,tam sme stretli vsetkych,len sa nedalo dobre pokecat...
a dokonca aj Lili bola v parku 😵

Reni super kura! 😀 spominam na svoje skolske casy...tiez sa kurirovala cela rodina... 😝

radfi1
23. sep 2009

Ahojte, no tak to vyzerá, že sme zase chorí, alebo to je len tými nervami a stresom....večer mal F. teplotu nad 38, tak sme mu dali Nurofen a spal až do rána pekne...aj zase pokašliava, ale to môže byt tými rannými plačmi. tak som ho pre istotu nechala doma a on čudujsasvete ožil, teraz sa tu hrá a hrá, žiadne známky choroby, uvidíme večer, ak bude bez teploty zajtra ho škôlka neminie. ale počúval, ked som tam volala a teraz vykladá, že nejdem do škôlky, mamina volala 😀
teraz Adamka povyzúval, ide mu kresliť nohy 🙂 Adamko sa na ňom rehúňa
včera boli po neho svokrovci v škôlke, vraj ani neplakal na obed a všetko zjedol spolu s deťmi....
Adamko ešte kašle, davam mu sirup, Dr. povedala, že by mu to nemalo ublížiť, a on bol taký šťastný.......a potom spal a spal.....3,5 hodiny potiahol, s prestávkou na jedenie a o šiestej som ho budila, bolo treba ísť po Filipka. on asi myslel, že okúpal som sa, tak už je noc....
Vierka ,to je super, že ste v pohode, Timejka je strašne zlatá....no veľká 2-ročáčka....tak nech s ajej oslava vydarí, a má toho veľa na vybaľovanie....
Renata, kysnuté koláče....fíha, čo sa stalo...ja idem práve skúsiť mazanec v pekárni, ked už ju máme, Milko mi poslal recept.....potom hádam na chvíšu aj von vybehneme.
a vši, no teda, ešteže Filipkovi by sa ľahko hľadali a s Vratkom asi tiež nebol problém 😀
Lenka, ked chodíte už von, tak ste na dobrej ceste k uzdraveniu. tešíme sa už na vás, aj Andreaskovi sa určite bude na plávaní páčiť. ved si zavoláme potom. mám pre teba aj prihlášku, tú treba potvrdiť u Dr. a platiť budeme nabudúce tiež, ved si to všetko potom povieme....
idem teda makati, včera som si hodila oddychový režim a doma sa nič nespravilo. ja som mala zase zvýšenú teplotu, budem asi len na Paralenoch frčať 🙂

michaela2410
23. sep 2009

Tak tu sa zase chorobuje vo velkom? Ja sa pridavam, zase mam kasel, boli ma hrdlo a hlava, ale teplotu chvalabohu nemam. No radost ucit, ked ma na hodine chyti taky zachvat kasla ako dnes, ked som sa nemohla dokaslat. Esteze som bola v labaku a hned vedla mam kabinet. Tam som sa zavrela, poriadne sa vykaslala a potom som prisla do triedy cela cervena, so slzami v ociach. Dufam, ze ma take cosi uz nepostretne, alebo sa to nebude opakovat prilis casto 😒 ☹
Radka, musis pocitat s tym, ze take dva roky bude Filipko viac doma ako v skolke, spon u nas to tak bolo, no a minuly rok a zatial aj tento vzdy tie kasle akosi prejdeme po par dnoch aj bez ATB, ktore uz nemal 15mesiacov a dovtedy ich jedol ako chleba.

radfi1
23. sep 2009

no, Miška, si ma teda potešíla...ja dnes idem do lekárne zháňať niečo na podporu imunity. nielen pre FIlipka, ale aj pre seba, sa mi to nezdá, každý týždeň teplota, po dni je dobre a potom zas....
aleluja....robia nám nový podklad pod ihrisko tu pri nás.....sláva....Adamko sa tam nebude po nebezpečnom teréne túlať, ked začne bežkať. bolo otrasné to ihrisko...neviete, čo budú zase voľby, ked sa do toho vrhli??????
my sme mali dnes s Filipkom super zábavu, vybaľovalisme balík z Nextu....v pyžamku už aj spí....on je ako ja, hned aj skúšal, že či je dobré 😀 😀 😀
dnes sekal dobrotu, len aby som ho nedala do škôlky...
ale inak musím povedať, že škôlka mu prospieva, veľmi pekne už rozpráva celé vety a omnoho viac slov, sám sa začína obliekať, obúvať....neviem, či je to tou škôlkou, ale dosť sa zmenil, odkedy tam chodí, taký sa mi zdá starší....až na to spanie. stále sa musí uspávať. dnes som ho chcela nechať samého, ale taký randál robil, že som to vzdala. to ani to spanie v škôlke nevidím ružovo. a také krásne pyžamká nám prišli, ja by som hned v nich chcela spať...

michaela2410
23. sep 2009

Radka, neboj sa, tomas sa uspaval velmi dlho, aj ked chodil do skolky, ale tam problem nemal. Navyse doma vzdy vydrulal flasu mlieka a dudkal dudku. Tie mu tiez v skolke nechybali. A Lukas sa poobede tiez neulozi sam do postele, musim s nim lezat, ale v skolke to problem nieje. Ja s nim mam jediny problem, a to obliekanie. Viem, ze v skolke sa oblieka sam, ale doma ani za svet, rano niekolkokrat vypenim a nakoniec ho obleciem sama. 😒 Aj to len preto, aby sme stihali.
A na tu imunitu ti skusim poradit, skus sa spytat na nazor vasej dr. na Ribomunyl. Tomas ho mal uz po dva roky a ja si idem dat zajtra napisat tiez. Mala som ho na jar, ale alergolog mi povedal, ze ma snim dobre skusenosti po dvoch az troch kurach (rokoch). Berie sa pol roka, a to len styri dni v mesiaci (len prve tri tyzdne sa beru styri do tyzdna). Ved sa porozpravame na stretku, ak prides. Ale mozno ti v lekarni poradili nieco ine, lepsie.

karlatko
23. sep 2009

ahojte

prvom rade všetko naj oslávencom 😀

jarmok za nami , super počasie vyšlo a dokonca sme mali aj predlžený víkend z našim tatinkom tak po dlhej dobe sme boli niekolko dní od ráne do večera spolu bolo to super a dokonca sme si s tatinom užili aj romanticku prechádzku v lese 😀 😀 😀 bolo to super len to rýchlo ušlo 😖

stretli sme Martinku s Maťkom a ako som nečítala kona tak ma hned upozornila na stretko 😀 , ked uspím Karolínku tak určite dobehnem

Karolínka vás všetkých pozdravuje celkom pekne sa nám rozviazal jazýček tak je nám zase veselšie a dokonca máme obdobie robiť všetko sami - papáme sami , obliekame sa sami, obúvame sa sami.... tak som hrdá matka, trošku nám to dlhšie trvá všetko ale výsledok je perfektný 😉

všetci sa uzdravte a piatok sa vidíme- pa 😉

dad1
24. sep 2009

ahojky 🙂
zdraviiim a posuvam.
vcera sa mi nedalo napisat,lucinka sa rozhodla nespat a ja som mala vecer este nejaku pracu,tak az teraz prispievam.
renca - zazitok so vsami 😀,este teraz si pamatam ako sme sa povinne v skole museli odvsivit (preventivne) a ako sme si boli kupit odvsivovaci sampon s radkou v lekarni. 😀 😀 😀

inak u nas zaspavanie na obed so svokrou bez mlieka a pekne bez problemov, so mnou s mliekom a pri zaspavani caviky.takze radka - je to ako pisala miska, oni na nas skusaju, na mamy si dovolia, predpokladam,ze filipko by si v skolke zvykol buvat,ale museli by aj ucitelky chciet.

lenka1978
24. sep 2009

Ahojcek, po nieviem akom dlhom case, akosi nestiham, mali sme toho privela.
Vcera sme mali velku brigadu na stavbe, konecne mame prvu deku a mozeme murovat! 😀
V skole stale cosi po mne chcu, hroza ☹ ☹
Jakubovi sa dari velmi dobre, poslucha, ked je s babinou, pekne chodi sam spavat, takze mame velku radost. Len nech mu to nadalej vydrzi, klop, klop: 😅

Oslavencom vsetko NAAAAAAAAAAAAAAj, hlavne vela zdravicka 🙂 🙂

Danka, poznam to s tymi "zvieratkami v hlave", ja som takisto momentalne robila prevenciu, lebo clovek nikdy nevie. Veru mas pravdu, deticky na nas skusaju, uz som to zistila aj ja pri Jakubovi.

Marodom skore uzdravenie, Radka s vami sa to vlecie, je to na nic, ked stale cosi na teba lezie 😢
Uz ste vyskusali nove oblecko, uz sa tesim na to nase.

Miska, ty takisto s tymi chorobami teda bojujes. Stale ta cosi prepadne. Tak vela zdravia!

Vierka, dalsi chlap do partie, to je super. Tak vela oddychuj, aby bolo vsetko O.K. A samozrejmenech oslava dopadne podla vasich predstav!

Na stretku by som mala prist, takze Danka U. prezvonim ta potom, alebo ty mna.

Volna hodina mi konci, tak sa majte pekne vsetci!!!

krajcatko
25. sep 2009

Tak teda posuniem, nex si nerobite ostudu holky. Asi si uz umyvate hlavy, holite nohy, obvolavate kozmeticky a lustrujete skrine. I ked si myslim, ze zbytocne, nam sa pacite aj minutu po zobudeni 🙂

krajcatko
26. sep 2009

Tak to este raz zachranim...

krajcatko
27. sep 2009

:-0

radfi1
27. sep 2009

Ešteže ťa máme 😀

michaela2410
27. sep 2009

Vidim, ze tu sa vikenduje odusu! Tak aspon posuniem.

dad1
28. sep 2009

ahojte 🙂 musim sem cosi prihodit,nech to tu neviazne!
dnes som sa veelmi cudovala,ze uz je pondelok.ako som nastupila do prace, cas mi uteka akosi rychlejsie.ved na stretku som to okomentovala.inak - stretko bolo supeeeeeeeeer.ale zas velmi rychlo skoncilo.takze uz teraz sa tesim na dalsie-oktobrove.

lucinka ma stale kasel,ale myslim,ze nejaky progres k lepsiemu tam je.tak uvidim zajtra na kontrole,ci sa vyhneme atb alebo nie.este sme ani raz nemali,tak by nam to tak aj mohlo ostat,ale zas ak by mali pomoct, tak radsej nech ich dostnaneme.

kajo - dnes na podvecernej sa stretame.potom zavolm,ze kedy budem vyrazat.podla luckinho spania. 😵
pekny den.

michaela2410
28. sep 2009

Tak aj ja dnes cosi prihodim.
Vcera sa Tomas stazoval na ucho tak dufam, ze z toho nic neprepukne ☹
Lukas v noci kaslal, ale sa zobudil s placom, tak asi sa mu nieco snivalo a zatiekli mu sopliky, tak dufam, ze zdravi zostaneme. Mna strasne boli uz par dni hlava, ale asi z chrbtice, tak to neberiem nejako vazne. Najskor som sa bala, ze opat dutiny. To by ma rovno porazilo 😠

No, idem cosi porobit, mam volnu hodinu.

ceresnicky
autor
28. sep 2009

Ahojte

tak aj mne bolo na stretku super konecne som sa troska odreagovala 😉 uz sa tesim na dalsie lebo potom budem mat dlho pauzu 😀 ked bude Jakubko taky ako Matko tak sa budeme kojit kazde dve hodiny aj v noci ☹

inak sa mame fajn pocasie je stale teplucke cez obed az horuce, bojim sa ze pride skok a zozimi sa aby sme neochoreli. cez vikend ideme zase oslavovat svokrina sestra ma 50-tku tak budeme zase cestovat. ja to moc nemusim chodit tak daleko, lebo Matko uz moc neobsedi dlho v autosedacke. kedysi tam vzdy zaspal a bol klud ale teraz uz sa mu neda po sediacky spat. ale hadam tie 2,5 hodiny vydrzi. ale zase balenie bola by som radsej keby to bolo tu 😖 no co uz 😕

ceresnicky
autor
28. sep 2009

inak Matko dneska spal az do pol deviatej co sa u nas vobec nestava. ale v noci sa dost prehadzoval a plakal som musela ist za nim, tak mozno preto potom rano potiahol. som sa bala ci mi na obed zaspi, ale zaspal normalne ako inokedy, on je skratka tak nadstaveny 😉

radfi1
28. sep 2009

Ahojte,
stretko bolo naozaj super, už teraz sa teším na dalšie, ja som už potrebovala zmenu, a bodla...len keby som vedela, že Adamko bude spať až do jednej......ale aj tak som bola unavená. teraz som hotová veru každý deň, zalomím neskutočne natvrdo, ani o sebe neviem, ja koľkokrát ani neviem, o koľkej som malého kojila a či vôbec. Jojo dával v noci F. sirup na kašeľ a ja ani neviem, že mal zase nejaký kašľový záchvat.
teraz mi deti spia, ja som pridala nejaké fotky - Tatry 2009 a nejaké z Kačáku.d
dnes má byť postledný pekný deň, poobede vybehneme na ihrisko.
pa a teším sa na stretko....to nabudúce a mohlo by byť aj nejaké detské.
zajtra ideme na plávanie, už sa teším.....aj Adamko, teraz sa prebral, prehodil sa na bruško a už zase spí, mám dojem, že sa tlačia nové zuby, hryzie ako šialený....
úa

vierkas
28. sep 2009

ahojte,
Timejka spinka, ja som dozehlila, na chvilu som si aj ja lahla, ale to nase malinke kopka odusu, ked sa na chvilu zastavim a sadnem si, alebo lahnem, uz sa aj ozvyva, takze radsej idem konovat, lebo v lahu mu to nevyhovuje 😀

vikend bol super, oslava dopadla velmi dobre, Timejka strasne natesena, uz sa nemohla dockat gratulantov, darcekov a fukania sviecok na torte, tak tento 2 rocik krasne vsetko predviedla, pekne si rozbalovala darceky aj zivio spievala s nami a najvacsia radost bola z torty a samozrejme z fukania sviecky 🙂
dostala toho teda neurekom, ale pekne sa hra co nas tesi, dostala svoju prvu chou-chou, ktora cika a place, to aby sme ju insiprovali, tak vcera vysedavali obe na nocniku....sranda 😀
je z nej taka mala mamicka, dava babike papat, oblieka ju, dava ju do postielky, kupe ju, no starostliva od malicka 😅
prisla aj kamoska Hanka s celou rodinkou, uz sa vedia aj spolu pekne zahrat co ma velmi tesi a bolo radost na nich pozerat 🙂Hanka je uz predsa velka skolkarka a krasne vsetko rozprava 🙂
o Andreaskovi sme ani nevedeli, lezkal na gauci a bol spokojny, strasne dobry chlapcek 😵
foto z oslavy pridam

stretko bolo super, ved ako kazde 🙂
snad na tom dalsom budeme zapijat nasu malu Leusku.....uvidime 😵
sestre sa to uz krati, dnes 36tt 🙂

to ochladenie ani mna netesi 😠

pekny tyzden a hlavne bez chorob 😉

Radka IP

dad1
29. sep 2009

posuvam... 🙂
mam uz padla,len cakam kolegynu,aby sme mohli ist spolu na obed.dorabam si este triednicke veci,tak sa nenudim.
po luckinom spani by sme s nou mali ist k lekarke na kontrolu,ao som uz myslim, spominala,tak drzte palce,nech povie,ze sa nam to zlepsilo.ale uprimne neviem,neviem.uz ma aj trosku nadchu. 😖
to ochladenie ani mna netesi, to zas bude program.len doma trcat,ach jaaaj.

miska vsetko naj,naj,naj, aj takto virtualne, k meninam zelaaam. 😉

michaela2410
29. sep 2009

Danka, tak aj virtualne dakujem, ako si vedela, ze mam rada hentake mentolove cokoladky? 😀

A k tomu domasedeniu: aspon budeme viac na konovi! Treba vzdy vo vsetkom hladat to pozitivne! 😎

radfi1
29. sep 2009

Ahojte, plávanie dnes bolo super, sme sa vyšantili, Adamko teraz zalomil, idem aj ja na chvíľu ho nasledovať.
Miška, všetko naj, naj, naj....nebyť Danky, ja ani neviem, že máš sviatok, tak pekne osláv.
Lucka je dúfam OK, chceme sa mítnuť, čo takto vo štvrtok poobede u nás, chcem zavolať aj Lenku s KUbkom, mohlo by byť ministretko.....
Vierka, tak to dostala TImejka darček šitý na mieru, ked ona teraz tak ľúbi detičky a ten najväčší pre ňu je ešte v brušku, to bude ešte len radosti.....
pa

radfi1
30. sep 2009

Hm, zase ja?

radfi1
30. sep 2009

Čerstvé info z alergologie, zatiaľ máme všetko negatívne, veľká radosť, ale zároveň otázka, z čoho to potom má ten ekzémik???????????

radfi1
30. sep 2009

Stretli sme dnes Leu a Janku B:, vraj by uvítali, keby sme ich nabudúce zavolali na stretko - tak na to potom nezabudnime, nech ich zase konečne aj vidíme. už mi veru chýbajú tie veselé príbeh od Ley 😀
my sme si s Lenkou urobili dnes super ráno - kávička v Arkoške skoro na dve hodiny, deti aj sa najedli, aj si pospali, aj boli hore, a ako nám bolo dobre!

michaela2410
30. sep 2009

dievcata, tak trhanie osmicky mam za sebou. Nebolelo nic, ale teraz zacalo strasne, auuu 😢
A tom som isla do TN sa len objednat. A on na to, ze ked pockate, tak vam to hned spravim. Take lepy som este u zubara nemala!!! ☹

krajcatko
1. okt 2009

Miska a to si bola u Roba?

dad1
1. okt 2009

ahojte,
o chvilku koncim,tak som sem jukla.lebo doma sa mi nebude dat.brutal ma boli brucho a hlava.a to sme mali ist k radke, uz aj chlebik pecie.mnaam, by som si dala.ale musim sa vystrabit,lebo zajtra idem s jednou triedou na regionalnu exkurziu,tak musim byt fit,aby som zajtra zvladla cely den v terene.dufam,ze nebude prsat.

inak nasa navsteva u Dr, dopadla vyborne,tuk,tuk.lucka nedostala atb, vraj uz ma len infekciu v hrdielku,tak ma este nejake sirupy a pamycon do nosa, lebo sa jej spustili sople.ale vraj to je dobre, ze to uz tie hlieny odchadzaju,tak super,lebo ja som sa bala,ze sa jej to zhorsuje.

miska,aspon mas trhanie za sebou.mna to caka v lete - horne osmicky obe,lebo ze mi rastu do lica.

idem na obed ,paaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre