Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
7. máj 2009

Náš Filipko čerstvú zeleninu ešte nejedol 😒 ani kusa, on sa bojí, že ho chceme otráviť 😠 on bude jesť bábätkovskú stravu neviem dokedy.....
Kačena, my tiež vešiame spolu veci na balkone. trvá nám to síce raz toľko, ale je aspoň zábava. dnes sa F. snažil vyliesť na zábradlie a že ja lietam!!!!!!!!!!!! nemôžem ho tam ani minútu nechať samého, bohvie, čo by vymyslel, už chcel stoličku prsúvať....no chalanisko....
Adamko už začal gondolovať, či ako sa to povie, teda vydáva prvé nejaké zvuky, iné ako plač 😀
Danka, aj mne sa podarilo: že ZAKRILA, nikomu to nepovedzte 🙂
A čo sa týka toho oblečenia, tak idete do tepla, potrebuješ dupky, bodyno, ešte lepšie bude len košielka, sú aj také teraz modernejšie a ja som pri Filipkovi dávala aj to, aby nebolo tak teplo, a svetrík tenký. ja som A. obliekala prvé 2 týždne dosť teplo, teraz už vyzliekame, robia sa mu potničky, ako pribral. ja som nebola zvyknutá na také šunky, F. mal Adamkovu váhu v 2 mesiacoch 🙂
aj zajtra hlásia teplo, tak už mám stres, čo im poobliekam. hlavne sa mi nechce nosiť kopu vecí so sebou, ale asi mi nič iné nezostáva.
v nedeľu máme ten krst, už sa teším......Milko bude fotiť, tak potom pridáme fotky....
pa, idem si natiahnuť kosti, neuveriteľne ma bolí chrbát, ja by som masáž potrebovala každý deň 🙂

rencabv
8. máj 2009

Tak vás po dlhom čase zdravím. Konečne mi na chvíľku zostal môj neposedný net.
Ako som poprečitovala všetci už rastiete a aj skryté tiráča sa umúdrilo a otočilo správnym smerom. 😉

My si posledné dni užívame pracovne, už sa rysuje aký taký vstup do domu, už len keby bol aj trávniček 😒 , ale aj to bude 😎

Lenka tak si pekne zatrsaj na oslave. Čo sa týka toho oblečka, podľa mňa stačí nejak= body, dupky a tenký kabátik na vrch a celého do zavinovačky ak je v kočíku. Keď bolo chladnejšie tak som prihodila aj nejaký tenký štrikovaný svetrík, Radka by mala radosť 😀 , ale kedy, ak nie bábätku?

Katka tak variť na stavbu? Ešte teraz mám mory, čo som musela vymýšľať, aby sa im páčilo a tých riadov potom 😠 Ale čo by sme sa neobetovali, len to nejako preháňaš s tými zákuskami, alebo to bolo pre domácich? Ak ano tak je to ok, inak rozmaznávanie 🙂 😀 😝 😝 😀

Lea ty si teda užívaš nejaké samé zdravotné patálie, ale snáď sú to len Adelkine zúbky 😒

Snažím sa Vratka odvykať od plienok, ale je to nejaká katastrofa 😠 On mi síce oznámi cikať, ale to už je nadeláno a ešte sa tomu aj rehní, no chalan 😉

K téme zeleninka, my našťastie nepoznáme problémy tohto druhu, Bystrík by jedol len samé šaláty a surovú zeleninu a ovocie a Vratko ho úspešne nasleduje, keď ideme do pivnice, tak vždy zabrúsi k jablkám a už žuje 😉

Baby a tie hrubky, to tá MD, ale nejako silne na vás pôsobí, nie 😀

Slnečný víkend, pa

lea3
8. máj 2009

Ahojky 🙂

Už som si Vás aj dočítala, Radka, tak prajeme príjemné krstiny a potom zábavu... 😀

Renka, to si dobre naučila chalanov na surovú zeleninku, 😉 u nás to tiež funguje, ale sa narehocem, lebo kareláb je u nás jablko a nijako jej nemôžem vysvetliť, že je to kaleráb... 😅 , ale najradšej má surovú cibuľu... 😀

Prosím pekne, noc bola otrasná, horúčka 38, a od 04:00 bola nadobro hore, ešte Kamila ráno o piatej samozrejme musela odprevadiť až k vyťahu... 😖 , ale teplotu už nemá, a od 09:00 spinká, sama sa vypýtala 😕

Ja periem, upratujem, a tak...

Pekný deň 🙂

martinano
8. máj 2009

ahojte nestiham
lea ste na tom lespie nmormalne zavidim my sa teplotami blizime k 40, po panadole a zabaloch zide vydrzi to 6-8hod.a zas od zaciatku.ale dens ho aj prehnalo, urcite ocaky ma ich strasne naliate a asi riadne bolia, lebo ked mu idem do pusy pozriet vresti.idem ho kuk teraz spi skoro dve hodiny aby zas teplota nevyletela.tak u nas prvy krat nieco take ☹

dad1
9. máj 2009

ahojte 🙂
ja som total rozlietana,tak neviem,ani ci nezabudnem na nieco reagovat.
dnes sme mali zurku rodinnu,svokra mala 60-tku.zranica bohovska,skoda len ze som sa rozhodla chudnut do siat,co si chcem na svadbu sestranice v juli ,tak som sa obmedzovala,ale aj tak sa velmi nedalo o dmietat,lebo furt mi nieco podstrkavali pod nos. 😠 ale sak od pondelka budem zas susit hubu,tak co 😀 az od pondelka,lebo zajtra zas krstime adamka,tak pokracujeme v oslavach.ale je to velmi prijemneee,uz sme davno nic take neabsolvovali,ze cely vikend akcie. 😎

lenka - co sa tyka oblecka maleho,ked pojdes z porodky,tak by som mu dala - bodyno,dupacky, kosielku - tu bavlnenu a capicku,na nozule ponozky a v autosedacke prikryt lahkou dekou.ak bude tato horko ako dnes.ak nie tak,este ejden svetrik., do kocika aj zavinovacku. 😉

renca - oducas od plienok,to ti zavidim v dobrom,ze sa ti chce.ja som hrozna,sa k tomu neviem dokopat.ale lucka nechce na nocnik s holou ritou ani za svet.reve ako tur.necham to este preto v klude,nechce sa mi s nou bojovat a zrejme este na to nie je zrela,inak by tak nevrieskala.

lea- to je mi luto,ze mate taketo trable,tak dufam,ze sa rychlo vyliecite. 😉
a mata aj matkovi nech teploty rychlo prejdu.drzte sa babulky.

radka na zajtra sa tesiiiime. 🙂 🙂

katka- tie fotos si zle napalila.napalila si dvd ako cd,takze to pc nevie citat.milko sa s tym serinkal,ale vycital len trochu fotiek,no vzdy nam z toho rachol cely pocitac.tak ta prosim,skus to napalit este raz,snad sa to uz podari. 🙂

lea3
9. máj 2009

Ahojky 🙂

dnes som tu v pre mňa neobvyklú dobu... 😅
Bol perfiš deň, malá bez teploty, nič jej nie je, akurát teda tie zuby sú to očáky jedny 😖 , lebo ich má strašne navreté a nechce ani kúsať jedlo, takže skoro nič neje, dokonca ani miláčky a pudingy, čo ona inak zbožňuje..
Horúčky síce prešli, ale zuby sa nevykľubali. 😒 Takže dnes sme vyrazili na prechajdu, najskôr sme boli u kamošky, potom na kolotočoch, na zmrzku a zakotvili sme u Viki na chalupe, (má perfišnú novú šmýkľavku), takže ma hneď navnadila, zajtra pre ňu ideme do TN... 😀 😉
No naša Adelka - hotová kolotočárka, krásne zvládla detskú manéž, a potom aj s Kajkou na veľkých autách, to sa jej rátalo najviac 😀 , rehotala sa na všetky strany... 😀 Takže ju musím pochváliť, vôbec nemrnčala a bola ukážková 😵 a to som sa bála, ako tam bude vystrájať.... no je pravda, že to bola pre ňu premiéra, takže nabudúce už bude osmelená, no a potom.... 😉 😀 😎

Maťka, to je mi ľúto, že malý má také vysoké teploty aj so zábalmi, ale hádam sa mu tie zúbky prerežú. Držíme palece, aby to rýchlo prešlo 😵

Danka, oslavu ste si užili, aj žranicu, teraz závidím ja, (pre zmenu), a neboj, od pondelka aj ja budem sušiť hubu, lebo zajtra sa ešte ideme aj my obžrať na chatu, pečieme koleno a babička určite spraví nejaký mňam koláč... 😉 ... a Adamkove krstiny, paráda, tak si to krásne všetci užite...

A ešte k zajtrajším meninám Vikinke všetko naj, naj, naj... 😵 😵

A ešte raz, aj nám všetkým matkám prajem k nášmu dňu hlavne veľa trpezlivosti s našimi ratolesťami a len samé dobré veci.

Ja sa lúčim, dobrú noc.

michaela2410
10. máj 2009

Ahojte, nestihla som to tu vsetko precitat, tak sa do toho pustim zachvilu. V piatok sme boli na super vylete, pridala som albumik s par fotkami. Davam to do pozornosti pre maminky, ktore maju deti tak od dvoch-troch rokov, ale na niektorych veciach by sa zabavili aj mensie deti, aspon pozeranim. A samozrejme deti okolo puberty, ktore maju radi kolotoce, urcite by nieco nasli aj pre seba 😀 a rodicia tiez 😎 Je to v rakusku, isli sme asi dve hodky, je to sice trocha drahe a niektore atrakcie sa platia euro zvlast, ale raz za cas, preco nie. Ja som bola nadsena, hoci kolotoce velmi nemusim. Ale ved s detmi isiel muzik, ak nemohli sami, takze sa dalo. Tu je aj nejaka stranka: www.familypark.at (dufam, ze som to dobre napisala).

Teraz si idem pozriet, co ste popisali 😉

Vsimla som si, ze ste riesili pupocnikovu krv. My sme si tiez chceli dat zmrazit, ale pri Tomasovi to v TN nerobili a u Lukasa zobrali, ale po per tyzdnoch mi prislo, ze vysetrenim sa zistilo, ze je nejaka kontaminovana (nejaky bacil, ci co...), tak sme to nechali tak, nech ju zlikviduju. ☹ Mozno je to modny vystrelok, ale ak by to malo zachranit moje dieta, preco nie...

No majte sa, idem cosi porobit na zajtra do roboty, kym tu nemam deti. 😎

dad1
10. máj 2009

cauko 🙂
v prvom rade vsetko naj Vikinke k meninam,vela zdravia,stastia a veselosti. 😎

dnes sme mali super den - adamkov krst.malinky bol ukazkovy,cely cas dobrucky,a dokonca sa stalo,ze v jeden cas aj deti naraz buvali,tak to vyzeralo,ako keby tam ani ziadne neboli.my s milkom sme sa mali najsamlepsie 😀 ,lebo sme o druhej supli lucku nasim a vegetili bez ditete.jedlo super,kolace tiez - chcem vyzdvihnut renkinu roladu,bola vynikajuca a hned som vedela,ze je z domacich vajec,lebo cesto bolo krasne zlte.renca - klobuk dolu, si jednotka. 😎 😵 😵
radka bola oháknuta ako zo zurnalu,neuveritelne jej to pristalo,tak som ju zacala upodozrievat,ze si po deti chodi na rynok kdesi,ze nie je mozne,ze ich sama vynosila. 😀 😀 uz ma opat skvelu figuru. 😉
takze jeden velmi pekne straveny den je za nami,vsetci sme patricne unaveni,tak tu dnes asi budeme mat skoru vecierku.

lea- super,ze je adelka uz bez teplot,tie zuby to je vecny boj.ale dufam,ze uz coskoro bude vsetko OK a zubaky vam vyjdu.

miska- ten park vyzera supeeer,muselo vam byt perfektne. 🙂ked bude mala vacsia vyskusame,dobry tip si dala.verim,ze sa chalani vyblaznili,a ako si pisala,raz za cas im treba dopriat,aj ked to je drahsie.ale nech si detstvo uziju, no nie?a pozerala som ten planik toho parku a to je veru riadne velke,tam by sa aj vikend cely dal stravit. 😕 😝

krajcatko - ako bolo v tatrach,co maly a cesta, zvladli ste? 🙂

lea3
10. máj 2009

Ahojky 🙂

Malá už chrní, tak som dobehla... Večer sme prišli z chaty, bolo suprovo, malá zase kopec zážitkov.. 😀
Ráno sme išli do TN pre tú šmýkalku do Alltoys v Laugu, no a tam ma totálne vytočili, lebo jednu takú, čo sme chceli, už mali do dnešného večera odloženú pre jedného zákazníka 😒 a keď som sa pýtala, či im takú ešte dovezú, tak že mám zavolať v utorok večer, či ju majú, a keď som chcela, aby mi jednu objednali, tak že radšej nech si zavolám, ale objednať mi ju nechceli, tak som bola nas...á 😠 Možno som natrafila na predavačku, ktorej sa nechcelo. No to by nebolo až také najhoršie, ale malú sme navnadili, že ideme pre šmýkalku, a ona potom sa stále pýtala, že kde je šmýkalka a mrnčala.... no hrúza, ale potom sme ju ukľudnili zmrzlinou.. 😎

Miška, super ste mali výlet, kukla som všetky fotos, veru je tam krásne, no my by sme tam išli, ale možno tak o rok, lebo malá sa mi zdá na tie atrakcie ešte nedozretá... 😅 😀

Dani, som sa nasmiala, že na rýnok pre deti... no veru, ja som s Radkou bola naposledy 2 týždne dozadu, a už vyzerala suprovo, takže máme čo závidieť... 😀

Tak ja sa lúčim, dobrú noc.

lea3
11. máj 2009

Ahojky 🙂

Vonku je krásne počasie, tak zanedbávate Koníka... 😉
No ja teda len na skok, boli sme vonku, malá sa unavila, že doma hneď zaspala, tak si idem aj ja podriemať, lebo o 16:00 idem k doktorke na cvičenie na chrbticu a o 17:00 idem do fitka, takže program už mám... 😎
Papa.
😉

karlatko
11. máj 2009

ahojky

doobeda sme boli na Kačáku s Luckou a Paťkom bolo suprovo ako vždy , deti posluchali a mamini si aj kafe vychutnali 😉
- Karolínka hned zaspala ako sme prišli domov , tak som sa v klude sama naobedovala a sadla si sem čo nové 😉

Aj my sa pripájame k Vikinim meninám všetko naj, a taktiež Adamkovi ku krstu - počuli sme , že bolo dobre a mali ste dobroty 🙂 😝

- a tiež Danka vychválila Radku aká kočka je s nej, aj sme ťa poohovárali ako to super stíhaž a že to neni na tebe vôbec vidieť ( nejaká unava) - proste materstvo ti pristane a pridáva na čaru osobnosti 😵

idem ukuchtiť polievku pre Karolínku , druhé nám ostalo od včera 😉

karlatko
11. máj 2009

halooooooooooo , kto je kde. teda ja tu možem konečne sedieť a nikoho nikde 😎

radfi1
11. máj 2009

Ahojte,
aj my dodatočne vinšujeme Vikinke a chalani jej posielajú pusinky 😀

mrbaby
11. máj 2009

Ahojte..
Po dlhom case som sem nakukla..tak vam napisem co nove u nas..
Vysledky sme mali OK len Emka musi ist ku koznej alergiu nema..zatial..budeme pozorovat ako sa to meni pocas roka a podla toho co zje..
Vika vsetko OK ale poslala nas do BA do ambul. pastickeho chirurha..vraj sa ma mrknut na ten nas hemagiom..tak som zvedava co povie..

Vcerajsie meniny sme oslavovali u nas na dome..obzerstvo najhrubsieho zrna..ledva som sa dogulala domov..a potom tie riady..to bola ceresnicka na torte.. 😠 ale bolo super..pocasie, deturence-dostali sme super smyklavku a strasne vela hraciek na von a do piesku..tak baby mali o robotu postarane.. 🙂

A mame N 🙂 O 🙂 V 🙂 I 🙂 N 🙂 K 🙂 U 🙂
Od 8 maja sme uplne bez plienky...a tuto noc sme mali suchu plienku..tak dnes aj cez noc bez pleny...zajtra napisem ako to dopadlo... 😉

Vika cumakuje na Elma idem docitat..

radfi1
11. máj 2009

A babenky, dakujem za pochvalu, ale mali by ste ma vidieť večer, to ešte ani neležím a už spím 😒 a neviem, dokedy mi tá energy vydrží, zatiaľ som taká naštartovaná a je pravda, že mi pomáha aj rodinka, takže tak. ale ešte raz dakujem, naozaj sa to dobre číta, že kočka 😀 😀 😀 ved v tom poslednom mesiaci som si pripadala už dosť nemožná. a teraz som si bola aspoň vlasy podstťrihnúť a prifarbiť a nakúpiť v Laugu handry 😀 to ma baví najviac.
no a samozrejme, že som bola v TN a malému som sandálky nekúpila, som ja ale mať 🙂 a teraz mu neviem schopné v NM zohnať a on nohy spotené, chúda moje malé, ale hlavne že má trubku 😀
on by tiež bral šmýkľavku, teraz ho to začalo baviť.
dnes sme obiehali doobeda obuvi, hic ako des a zakotvila som v parku, malý sa krásne hral, chvíľu piesok, šmykľavka, hojdačka - ale tam sám, lebo ked ho ja hojdám silno tak sa bojí, on sa tak light a bol spokojný 🙂 aj sa ma kamoška pýtala, čo je s ním, že je taký dobrý....no moje dieťa, nie??????
včera bolo naozaj na krste super, Adamko to neprespal, ale sa kukal po svete a vyškieral. kaplánko ho riadne pooblieval, tak je poriadne vykrstený, už musí len poslúchať.....a ani sme potom skoro ani nevedeli, keby nepýtal jesť, ani nevieme, že ho tam máme....potom pridám fotos, Milko mi musí poslať....ale F. sa fotiť nechcel, robil caviky a ja som ho tak vyfintila....
Lea, tak ti prajem pekné cvičenie, myslím to vo fitku, ale síce aj to rehabilitačné, nech si už zdravá konečne. a ja som sa chystala na nákupy, a že ti tašku donesiem,....ale skúsim zavolať, možno budeš ešte doma....alebo radšej nabudúce.
Kačena, my sme stretli Danku idúcu z Kačáku, dnes mi to nevyšlo, sa pripojiť, možno nabudúce....tak oddychuj a vychutnávaj spiace dieťa, vtedy je najkrajšei 😀
Miška, super to tam vyzerá v tom parku, my tam zbehneme, ked budú chalani takí, ako tí tvoji, evidentne si to teraz vychutnávali.
Filipko teraz zostal taký bojo, ale to asi prejde, ked bol menší, tak v pohode, nič mu nevadilo, teraz sa bál hlasnej hudby, aj na tom dni otvorených dverí, stále ma ťahal domov, kolotoče ho vôbec netankovali, no jednoducho celý tata....jemu býva zle, a on to má asi po ňóm, ja kolotoče môžem....

radfi1
11. máj 2009

Jej, Janka, gratulujeme, vy ste naozaj šikulky........a ty si vzorková matka 🙂 🙂 🙂 🙂
tak paráda, krásne ste oslávili, a už sa teším, ked prideme vyskúšať VIkin darček 🙂 🙂 🙂 to som sa tak vterkla na vašu chalupu......

radfi1
11. máj 2009

OK, uvarila som si kafe, dám si nejaký koláčik zo včera a trocha sa vyvalím, kým chlapi spia, teda Adamko nespal, ale je akosi ticho, tak možno....

mrbaby
11. máj 2009

Radka ja som kupila sandalky v lekarni v Jednote..protetiky..a ani drahe neboli..16eciek..A ak budete chciet kazdy vikend po 15tej sme tam..cinkni a pridite sa zahrat..

martinano
11. máj 2009

ahojte
matko spi,tak hlasim 24hodin sme mali vysoke teploty potom to seklo a nic ani nadcha ani hrdlo, prehnalo ho,tak si myslim,ze urcite nase ocaky idu mu tri naraz uz ich vidno len este sa neprerezali.po 24hodinach sa vyhadzal na brusku a okolo plienky.tak asi reakcia na panadol,alebo teplotu vysoku.uz som bola nachystana,ze budeme musiet priletiet na slovensko co najskor, dnes rano sa pozeram a ono sa to zacina stracat,tak uvidime ako budeme pokracovat.
vikinke vsetko naj k meninam
tirackam dodatocne vsetko naj maminky.
lea som rada,ze vam to prechadza a dufam,ze uz aj tebe je lepsie.
radka mali ste rusny vikend a ako citam zvladla si to na jednotku.
zelam krasny dnik kocky

radfi1
11. máj 2009

Janka, bola som aj v jednote, no na nás už tam nemali 😒 som sa neskoro zobudila 🙂

radfi1
11. máj 2009

A škoda, že len cez víkend ste na chalupe, to býva doma aj tatino, vtedy nám tak nehorí program, no uvidíme....díky za pozvanie 🙂

dad1
11. máj 2009

ahojky 🙂
ja dnes nestiham velmi vypisovat,lucka ma sople,nachladla z klimy v restike,kde mala svokra 60-tku.tak sople mame az na brusku. 😠 ale aspon jej to neostava hore v dutinach.
minulu celu noc sme striedavo bdeli a spali,tak som zvedava na dnesnu.

len v rychlosti...
mata a namate to 6-tu chorobu?? toby aj tak vyzeralo.a nam tiez pri nej sli zuby,tak to moze byt.lebo pri prerezavani zubov maju oslabenu imunitu,tak potom rychlejsie nieco lapnu.mne aj kamos zubar hovorilze zuby teplotu nesposobuju,ze to su len ludove povedacky,ze teploty,sople,kasle,atd,su sprievodnym javom kvoli znizenej imunite v obdobi vychadzania zubkov,takze tak. 😉 uz budete mat pokoj urcite,to bola 6-ta choroba.

radka - dobry debat..a sandalky zozenies,neboj,teraz sa ma zas ochladit,idu traja zmrzli,tak mas este tyzden cas. 😵

janka - gratulacia viki -je bez plienok je to sikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-a mamina tiez. 😵 😵

dad1
11. máj 2009

musim prchat,volaju ma moji drahi,tak potom skusim este nieco dopisat,ak nezabudnem,co som chcela.
zatiim pa

dad1
11. máj 2009

no este som sem nakukla,
este som chcela povedat:
- ze na kacaku dnes bolo super,ako vzdy,dokonca aj pocasie nam prialo,slnko sa schovalo a nebol tam aspon taky otrasny upek,vsetko vyborne.lucke si doma potom vyziadala pozerat karolinkine fotky,je to teraz je hit.karolinku mama daj,nooo.tak mi povie,a uz leti k PC,kukat albumcek. 😀

ze sme dnes videli po dlhom case Titi,mala novy suprovy klobucik a suknicku.hrozne pekne vie povedat lucinka,zlata bola.ona celkovo velmi rozprava, cisto.je to sikovnicka.boli vraj v ZOO v Bojniciach a malej sa pacilo.tak sa tesim,kedy pojdeme aj my.myslim,ze aj cucika bude uz bavit pozerat na zvieratka.

lenkaaaaaa 😵 este sa gulas?? ako malinky,este sa nepyta na svet.povedz mu,ze uz sme na neho zvedave,nech uz vylezie. 🙂 a pocula som,ze hanicka sa mala u babky suprovo a ze obe (babka aj hanka) to zvladli perfektne.no parada.

martinano
11. máj 2009

ahojte
danka siesta to nebola urcite, nemali sme ani kde s nikym sa netretavame je len so mnou,takze my to tu mame take,ale vyrazky som natrela sudokremom a je to uplne prec.ja viem,ze to vsetko co si napisala je sprievodny jav.ale hadam uz bude dobre,aspon dufam.
to teplo vam zavidim my mame take typicke norske pocasie,ktore ja vobec nemusim,ale co uz ☹
teraz ako to vsetkko preslo,tak mne je blbo,ale pripisujem znizenemu tlaku a stresu za posledne dni.zajtra si ideme kupit nove zahradne sedenie,tak sa tesim 😵
a uz sa to krati co nevidiet sme na slovensku a chystame sa do lesnej do ZOO, tak sa tesime matko ma hrozne rad zvieratka,ale to asi kazde dieta.len keby sa mu rozpravat chcelo, no chalan jeden, zvuky napodobni, vie aj nejake zvierakta ako robia, vie si vypytat papat, mama ,tata, baba, dede, kajka,ale aby zacal aj nieco ine to nie 😠
viki je bez plienok super gratulkujeme 😉
pustila som si film,i dem sa zvalit a pozerat za chvilku pride tata z prace 🙂

radfi1
12. máj 2009

Danka, čítaš mi myšlienky, ja som tiež myslela u Maťka na 6. chorobu 😀
ale hlavne,že je už po tom 🙂 a ste konečne ako tak zdraví, a to, že akože Maťko nerozpráva, a čo, ved má času dosť, ešte sa toho napovie. ja mám v rodine dobrý príklad, Kiko tak do dvoch rokov bol ako ryba, len ukazoval a nič nehovoril a teraz je z neho riadne ukecaný challan, Dr. mu povedala, že takého ani nemala, a v škôlke vraj tiež najviac rozpráva.......
my máme teraz stále fázu: čo to je? kde je ja?, takže sa nám slovná zásoba rozširuje, dokonca tam má aj zaujímavé slová typu: dateľ, rebrík, pivo.....to posledné na mňa vykrikoval v parku, že nie domov, pivo 😀 😀 😀 😀 a to s ním, prisámvačku na pivo nechodím 🙂 žeby to bolo lahšie ako káva????? a ked už chválim, vie dokonca konečne aj básničky akože recitovať, hovorí posledné slová z veršov, pesničky nechce spievať ani za svet, že mama, on mi radšej do toho hrá, jednoducho duo haligali 😀
Lucka podarená, že chce Karolínku, no je to pre ňu jednoducho dobrá parťáčka a prajeme rýchle uzdravenie a trpezlivosť pri odsávaní 🙂 dnes sa stretneme....
Adamko sa kochá s novým kolotočom, už ho to baví, veru, zmenil sa po tom mesiaci riadne.....
Filipko vyspáva, dnes nás v noci prišiel navštíviť, ale ked začal Adamko plakať, už sa aj s tatinom pratali do detskej 🙂
Ok, idem čosi robiť, dnes máme francúzske zemiaky, tak ich idem nachystať....
úa a pekný dník prajem, už sa tuším naozaj ochladilo....

radfi1
12. máj 2009

a veru, Vierka s Lenkou sa tu dlho neukázali.....majú čierny bod...... 🙂

lea3
12. máj 2009

Ahojky 🙂

Maťa, supeť, že je už malý ok, kto vie, čo to bolo, ja tiež neviem, čo mala Adelka, ale 2 dni mala teplotu a potom už nič, ani sople, ani kašel, tak neviem... ale zubáky má teda stále strašne naliate... 😖 A je to fakt, Danka, že tiež som niekde čítala, že len zuby horúčku nespôsobujú, že musí k tomu niečo sa pridružiť, takže možno sme aj nejaký vírus lapli, ale veľmi rýchlo to prešlo.. našťastie... 😅

Radka, prečítala som Tvoje dlhé príspevky, 😀 , máš teda doma veselo, ešte že máš také dobré deti... 😵

Danka, prajeme rýchle vyzdravenie Lucinky, nech je rýchlo fit, teda sople dajú zabrať, no klíma... 😖

Ja mám tiež to rameno asi z klímy z kanclu, lebo stále na mňa fučála rovno na to pravé plece 3 roky... 😠
A včera, keď sa navečer zmenilo počasie a bol ten vietor a dnes tiež pofukuje, tak ma to bolí jak šlak.
Ráno som bola u doktora, zase mi na to dal obstrek... 😖

Dnes sme boli vonku s Viki a Momom, bolo suprovo, dali sme si kávičku a kedali... (ako zvyčajne, o všetkom a o ničom... 😀 😉 )

Danka, Kačneka, a Vy takto chodíte na Kačák a nás nevoláte???? Sa na nás hneváte??? Už ma veru napadá aj či si sa nenahnevala na mňa v tej Arkoši, keď Adelka ťahala Lucku za rukáv???? 😅 😎
Tak odpíš, lebo si fakt budem myslieť, že sa hneváš... 😕

Radka, kapsa neponáhľa, v pohode... ja viem, ale asi Ti doma aj zavadzia... 😅

lea3
12. máj 2009

... Kačneka... 😀 som Ťa premenovala... sorry... 😎

Dnes Adel zjedla pred spaním plný tanier hovädzej polievky, až som sa čudovala, a prvú polovicu chcela jesť silou-mocou sama, tak dosť povylievala, tú vodu, a slíže, čo jej viseli z pusy si tam nacpávala rukami, a potom ich vyberala z taniera a dávala si ich do pusy, chcela krmiť hava, tak som ho musela doniesť, a havo tiež jedol slíže... potom si ich nacpala z hava do pusy a bolo to ok(apsoň podľa nej... 😀 ) no a druhú polovicu som už stratila nervy, tak som zrušila hava, chvíľu protestovala, ale dala sa ukecať a dokrmila som ju...
Ešte varím ryž a kur.prsia. Dúfam, že to zje..., lebo v poslednej dobe mi po spaní nechce jesť... 😖

lea3
12. máj 2009

Zase som tu sama... to je nudááááá 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre