Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
11. jún 2009

ona chce, aby si sa s tými vysokými opätkami zžila....

dad1
11. jún 2009

no ale akosi sa nezzivam,som si potom ked malá spala,musela robit masaz. 😝 no pre krasu sa trpi. 😀

radfi1
11. jún 2009

máš pravdu, ja by som pri telke už dávno spala a teraz tu okrem bolesti krku by som mohla písať....

dad1
11. jún 2009

ved hej,aj ja mam len chrbatom problem,pri PC,ale aj tak super,ze sme si tu nazivo pokecli.

radfi1
11. jún 2009

Dobrú noc.....

dad1
11. jún 2009

som ti pisala IP,ze pada kon,tak koncim.asi nam chce naznacit,nech ideme na kute konecne 🙂

dad1
11. jún 2009

bruuuu 😵

vierkas
12. jún 2009

ahojte 🙂
vsetko som zatial neprecitala, iba tak v rychlovke, Timejka prave zaspava tak som sa sem konecne dotrepala, lebo vzdy poobede zalomime spolu a potom pride tatik a uz sa sem nedostanem, ved to poznate 😀

Radka tel. ti poslem IP

dnes doobeda sme sa aj vybrali von, aj Matejka s Anetkou sme streli a pri kostole zacalo prsat tak sme upalovali domov 😠je to strasne s tym pocasim,uz neviem co mam malej obliekat, ked svieti slnko je teplo potom pridu mraky a je zimsie.....dufam, ze sa to coskoro ustali 😉
my chodime doobeda sa hravat do parku pod kostolom s detickami zo skolky, vzdy je tam aj Matejko tak sa deti aspon zabavia a je to tam fajn, to namestie ma vobec nebavavi, mala tam beha ako splasena lepsie je v parku 😉

zajtra chceme ist na cely den na chalupu, tak dufam ze pocasie nam dopraje, budeme oberat ceresne a grilovat 😉
v nedelu sa tesime ideme pozriet Andreaska, tak si popestujeme a potom sa nam snad podari ist aj na podvecernu prechadzku 😉

vierkas
12. jún 2009

Janka,c autosedacku som pozrela je super a dobra znacka 😉
tak nech sa Matejkovi v nej dobre sedka 😵

radfi1
12. jún 2009

Ahoj, Vierka, už mám telefon aj s číslami....ale aj tak dík....

vierkas
12. jún 2009

O 😵 Z 😵 N 😵 A 😵 M 😵
vecerne stretko sa bude konat dna 3.7.09 po 20hod., vyhovuje vam to?

volala mi sestra a vtedy by prisla, lebo by vas rada videla a niektore co nepozna aj spoznala, ale ked by vam to vyhovovalo skor tak dajte vediet, ved este budu dalsie stretka a moze prist aj inokedy, len do konca juna uz na kazdy vikend nieco maju, ale samozrejme my vacsina sa musime dohodnut na datume 😉

vierkas
12. jún 2009

ahoj Radka, este som tu a zatial som ti ho neposlala, ale ked uz je tel. funkcny to je fajn 😉

radfi1
12. jún 2009

A u vás pršal? lebo u nás nie....boli sme aj v parku a ten prázdny, normálne divný pocit, jedenásť hodín a nikde nikto, tak sa asi všetci zľakkli dažda, potom bolo až horúco....
ale v parku predsa len niekto bol - prišli sa tam poprechádzať mestskí poliši - zaujímavé, ked tam mládež popíja a robí neporiadok, vtedy neprídu. poprechádzali sa a išli preč......normálne ma to dojalo

radfi1
12. jún 2009

Vierka, ja sa pokúsim silou mocou prísť...

vierkas
12. jún 2009

a dobra sprava, sestra bola vcera na sone v 20tt, vsetko je v poriadku a Timejka sa tesi na sestranicu 😵 😵 😵
tak dufam, ze vsetko bude v najlepsom poriadku az do sameho finale 😉

radfi1
12. jún 2009

Aj ked mňa už pozná....je to síce neskoro, ale lepšie ako nikdy....

radfi1
12. jún 2009

Jej, to je super, tak gratulujeme.........to je najlepšia správa dňa....

vierkas
12. jún 2009

prsalo, ale len chvilku, ked sme prisli k nasim tak hned prestalo 😠
skoda mohli sme byt este vonku
a chlapci spinkaju?

radfi1
12. jún 2009

Minule bola debata o strácaní hračiek, ja som dnes stratila Filipkovu riflovú bundu. aj som bola teraz pozerať, či ju nenájdem, bežala som ako besná po trase kde som mu ju dala dolu a ništ....Filipko s Adamkom doma spali, tak som to musela rýchlo obehať....

vierkas
12. jún 2009

aj my sme sa vecera tesili, teda az vecer isla na sono a volala az o osmej tak sme na nu stale mysleli 😉

radfi1
12. jún 2009

Teraz spia obaja, no ja sa ani nepokúšam, lebo A. jedol o pol desiatej, tak sa o chvíľu určite zobudí, zatiaľ obedujem, ten beh ma zmohol, kondičku mám teda hroznú, všade ma pichalo a to po F. stále behám, no mne dlhé trate nikdy nešli.

vierkas
12. jún 2009

to uz nejaky dobrotnik-cka urcite zobral 😠

radfi1
12. jún 2009

Dnes akosi nič od rána nestíham, nemala som doma dva dni dve deti a už som akosi vyšla z cviku, ešte ma čaká prádlo v práčke a mne sa tak nechce....

radfi1
12. jún 2009

Vierka, asi máš pravdu, no čo už....som si zarobila zase...A. sa prebral, utekám...pa

vierkas
12. jún 2009

tak si este chvilku oddychni, ale aj tak ta obdivujem 😉
ale ta tvoja kondicka co by si chvela 2 mes.po porode, ved aj tak mas doma pohybu dost 😉
ja som taka ista, ja som dlhy beh neznasla 😒

vierkas
12. jún 2009

pa, idem oddychovat a dojest obed, poobede ideme do mesta a na navstevu 😉

lea3
12. jún 2009

Ahojte kočky, ste tu ešte?

Vierka, aj my gratulujeme Tvojej sestre, že je všetko ok, a to už viete, že to bude tá sesternica? 😵

lea3
12. jún 2009

no nič, tak ste mi zdrhli... 😢

Idem teda aj ja, dávahú Sharka, to môžem, konečne nejaká dobrá krimi

vierkas
12. jún 2009

ahoj Lea,
vcera jej robil sono a to ma dost kvalitne, ratali aj prstiky a pohlavie videl hned krasne tak to bude mala Leuska 😵

vierkas
12. jún 2009

nezdrhla som, len Radka isla dam Adamkovi papat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre