Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
22. jún 2009

Prídite, ak nebude pršať, tak môžeme ísť aj von....

dad1
22. jún 2009

jupiii 😉 to som chcela pocut. 😀

radfi1
22. jún 2009

No a zostane ti, že?

dad1
22. jún 2009

len skoda,ze nebude "ivitto" doma,lucka bude smutit.

radfi1
22. jún 2009

mne dnes prišiel ten príspevok, môžem ísť na nákupy...

dad1
22. jún 2009

no ved to ma dnes veeelmi potesilo,ze kedze ideme este podal stareho zakona,a lucik nejde do skolky,tak mi ostane cely.

radfi1
22. jún 2009

Ved sa môžeme dohodnúť, aby ste prišli aj ked bude Ivito doma, ked je také škaredé počasie, môžeme obnoviť stretká 🙂

dad1
22. jún 2009

noo,to je dobra sprava,kazdy prispevok sa hodi. 🙂

dad1
22. jún 2009

no to by bolo supis,lucka ho stale spomina.aj adamka.ale ten podla nej stale buva a ma dudu. 😀

dad1
22. jún 2009

a ty co nespis,mas vela energie,ci co? 😉

radfi1
22. jún 2009

A ešte som zabudla - jedna známa mi hovorila, že sa jej malý oblial kávou a mal popáleniny, ja som dovtedy neverila, že sa môžu deti až tak spáliť, tak pozor, pozor.......čím sú väčší tí naši drobci, tým treba viac sledovať.
náš F. vyzerá ako týrané dieťa, modriny na celom tele, ale nepoučí sa a vymýšľa stále 🙂 jedna hrča na hlave sa mu zahojila a už má zase dalšiu 🙂

dad1
22. jún 2009

tak to sme na tom podobne,hlavne modriny na cele su u nas trvalou ozdobou. 😠

radfi1
22. jún 2009

sa mi neoplatí spať, lebo čakám, že sa Adamko zobudí, a potom ked zaspím, tak som otrtúsená....a veľa energie nemám, ale musím mať 🙂 idem si urobiť kávu aspoň - ale spala som dnes do siedmej, tak to mám akože sviatok 🙂

dad1
22. jún 2009

to spalenie 😒 😒 😒 ,ja sa snazim byt obozretna,ale stat sa moze vselico.fakt treba mat oci aj vzadu na hlave. 🙄

radfi1
22. jún 2009

OK, tak idem zalomiť
a kedy by ste zajtra prišli, tak zostaneme doma....len mama má pre mňa teraz obedy, tak si ho potom pôjdem vyzdvihnúť....

dad1
22. jún 2009

tak to hej,my sme v adamkovom veku vstavali o 5-tej.takze 7-ma hodina je super.
tak prijemnu kavicku a zajtra sa vidime. 😉

dad1
22. jún 2009

no sak okolo 10-tej,klasika.a potom pojdeme s tebou pre obed. 🙂

radfi1
22. jún 2009

Ved to, mne to naozaj nikdy nedocvaklo a kávičkujem stále 🙂 je ale pravda, že nedávam si kávu na stôl hned....no čert nikdy nespí, hlavne, ked už si vylezie na stoličku k linke a tak

radfi1
22. jún 2009

OK, dohodnuté

dad1
22. jún 2009

a ako rychlo sme sa opat dohodli.sikovne baby sme. 😀 😀 😀

radfi1
22. jún 2009

Pa zajtra

lenka1978
22. jún 2009

Radka, aky uzasny samodebat. Kolko ti to trvalo kym si to napisala? A Filipko ti uz ide do skolky? Teda to je iny frajer 😎 A mozes prist k nam pozehlit, ked ty to robis rada. Ja ti dosku rozlozim! 😀
Dalsiemu oslavencovi Andreaskovi takisto vsetko NAJ, NAJ, NAJ 😅 😅 😅 nech sa mu dobre zije na tomto svete a rodicia nech maju z neho radost.
Samozrejme, ze sa mozeme stretnut aj niekde inde, nielen v kostole. Ale musi byt lepsie pocasie.
Idem dalej pokracovat v nestastnej cinnosti!

martinano
22. jún 2009

ahojte nic som necitala nemam kedy mam toho dnes vela zastavim sa tu neskor
odpoviem len danke nestihla som, skolku mame tu v norksu 😉

dad1
22. jún 2009

caute,este som sem vlítla,
len som zabudla napisat,ze nas vcera lucka prekvapila.sama sa uz snazi vytvarat slova na zaklade nejakych, co ma uz osvojene. vcera mi vravi,ked sme sli von,ze, citujem: bunda obečená, sandala neni obutená." 😀 😀 najprv som na nu pozerala ako puk,ze co ma furt s tou sandalou,lebo to stale omielala,a az potom som pochopila,ze to ma byt akoze nie je obuta.oblecena/obutena.chutné. 😀

martinano
22. jún 2009

ahojte
tak som sem zakotvila a docitala
timejke zelame vela vela zdravicka nech ju uz netrapia a uz je jej dobre, ani som nevedela,ze ste v nemocke spominali ste to tu?nepostrehla som ospravedlnujem sa.este raz vela vela zdravicka 😵
andresskovi vsetko naj k mesiaciku 😵
radka ty si akcna,ale mas teraz len jedno baby, tak si pri adamkovi oddychnes ved on je dobrucky
danka prosim ta, co si to bola vybavovat to nieco treba?ja vobec nic netusim, ale som zaostala hrozne 😒
ja som dnes pozehlila, idem este upratat trosku a pojdem spat uz styri dni ma boli hlava a aj sa toci nie je bohvie co ☹
asi tie prudke zmeny pre zmenu mame 27stupnov
pekny vecer zelame 😵

krajcatko
23. jún 2009

Radka maly je spachtos po Danke, i ked teda dnes v noci vystrajal od jednej si spieval a mrnkal, tak som super vyspaty. Mozem dakovat aj Bohu, s tym nemam problem. Ja proti viere nic nemam, ta je pre zivot velmi potrebna. Len proste farar pre mna nie je potrebny, tak ako samotna budova, teda kostol. (Vrah o moralce kaze...).

No s tym pocasim je to dobre, len si zober, ze este 7 hodin denne pocuvam nasich studentov tie iste odpovede. Vypracovali si otazky, tie su nauceni, takze dokolecka tie iste chyby a vety. Ziadna kreativita.

Milkovi sa to krati, vcera sme nikoho nevyhodili, tak si to nechavame na piatok. Tak nech sa len pekne ucka, ja si ho z tej ekonomie a personalneho manzmentu vyzvrtam. 🙂 Socialnu politiku necham na kolegynu.

Ale teraz vazne, vcera sme mali zasa 4, co dostali same A. Takze sme mierumilovna komisia, ak student preukaze snahu a vedomosti. Tak nech sa nestresuje.

Vsetkym pekny den, aspon tu v TN tusim vykukuje slniecko.

radfi1
23. jún 2009

Kajo, ja by som ti ukázala kreativitu, lebo o týchto veciach nemám šajn, aj by ste sa iste pobavili a mne udeliliFxA 😀 😀 😀 ale nezávidím ti tých super študentov - dávaj pozor, aby si neprispal.... 🙂
my dme sa vyspali výborne - do pol deviatej - medzitým 3 zobudenia, ale paráda, som ako iná žena 🙂 🙂 🙂 tieto pobyty bez F. budem brať ako welnes 🙂
tatino včera na DM riadne zmokol, ale bol nadšetný, teda aspoň čo som pochopila, lebo ja som bola prispatá ked prišiel - to u mňa znamená ani obraz, ani zvuk 🙂 dnes je v Prahe, tak až večer povypráva.
Lenka2 - ty si ale humoristka 🙂 keby sme bývali bližšie, pribehnem 🙂 a ja píšem práveže dosť rýchlo, takže ja taký dlhý samodebat mám za pár minútiek, preto som taká stručná 🙂 ja som totižto stále nepochopila chat, a ked sa tu aj stretneme v real debate, mám problém, lebo som nervozna, že nestíham reagovať, ale s tými mojimi siahodlhými výlevmi sa ani nečudujem. a Filipko by mal v septembri nastúpiť do škôlky, uvidíme, ako to tam zvládne.
Maťka, ak pôjde Maťko do škôlky, mala by si odhlásiť rodičovský príspevok, ale netuším, ako to je, ked bude chodiť do Norska, treba si to zsitiť.
ja som včera bola zaviesť sestru do Považiana a mali sme zastávku v Tescu, a tam nejaké akcie boli a už aj som nakúpila čosi - teraz bol na rane Adamko - tak bude parádnik. aj puzzle som F. kúpila, také drevené, nech sa pomaly učí skladať. narobila som si zásobu, že ked sú škaredé dni, nech má niečo nové doma.
čakáme na návštevu Lucku, tak sa tešíme, ja som ešte ani neraňajkovala, tak to idem napraviť.
poobede idem po F. tak idem ešte vegetiť.
prajem všetkým pekný deň 🙂

hrudka
23. jún 2009

Ahoj, tak ty si tu a ja ti inter. poštu vypisujem

hrudka
23. jún 2009

Zdravím aj ostatné Tiráčky, ja, Lučenčanka zatúlaná 😅

hrudka
23. jún 2009

Aha, išla si vegetiť, tak ťa tu darmo čakám s Ajkou na rukách, že?
Alebo už prišla Danka s Luckou a nepatrí sa chatovať, keď príde návšteva - uznávam... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre