Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
13. feb 2009

katka g. - drz sa a zelame, aby anetka pekne rastla.aspon budete pod dohladom a to je predsa lepsi pocit,ako sa strachovat doma.takto budes mat malu pod kontrolou,co to tam v tom brusku vystraja. 😀 myslime na teba.

janka č. - vcera si mi normalne pripomenula,ze bola ordinacia,ja som aj zabudla,ze to zas chodi.a karneval ste zvladli superne,matejko je macher.lucka by takuto akciu urcite prekvílila a bola by iba na mne nacapena. 😀 😀

dad1
13. feb 2009

este som sa sem dostala,som lucke vymyslela zabavku.taku,co mal minule filipko, 😀 kosik s kolíkmi,no ohromne sa pritom zabava.a ja aspon mam chvilku vegac.
ste si vsimli,ze dnes piatok 13-teho,tak ak ste povercive,davajte si pozor. 😀 ja som hrozne poverciva,takze dnes asi budeme cely den schovany doma.
ale tento rok asi nebud enejaky nestastny,lebo prave mi doviezli balik s roznymi serepetičkami,co som naobjednavala do buducej luckinej izbicky,tak sme to obdivovali a hikali. 😀 😀

radfi1
13. feb 2009

Ahojky,
no, už som sa zľakla, že dnes nik sem nepáchne, ale Danka nesklamala.
tak dnešné moje lanáranie niekoho na návštevu dopadlo fiaskom, všetci ma odmietli 😀 ale to tak býva, raz je hojno, potom .....viete čo.
Danka ,vám som ani nevolala, keď ste mali mať tatina doma, ale aj ty by si ma asi odbila 😝
tak som sa nakoniec dala ukecať - sama sebou a vystrojili sme sa o jedenástej von - navliekla som malého do overalu, sebe som si zabudla rukavice a vyrazili sme na okružnú jazdu okolo domu. nakoniec sme sa zdržali skoro hodinu. Filipka bavilo chodiť do kopca a z kopca - ohromná to zábava.
ani polievky veľa nezjedol a od pol jednej chrní.
sa mi zdá, že nejaký soplík sa mu púšťa, no možno to bolo len z vonku....
a máme jednu novú velikánsku hrču na čele, vyzerá dosť zle, ale plač trval len chvíľu, tak to asi horšie vyzerá ako v skutočnosit je. zase sa prevrátil z toho odrázacieho auta rovno na hlavu. už som rozmýšľala, že keď s tým budeme chodiť von, tak mu normálne asi aj prilbu dám.....veď vonku by si tú svoju malú gebulku rozbil.....

radfi1
13. feb 2009

Danka, tak vy už budete mať parádu doma, sa teším, na obrázku to vyzeralo výborne....

jahodka11
13. feb 2009

ahojte, tak sme spat z dovolenky, bolo nadherne, kopec deti a snehu a aj som si oddychla🙂 len tato nasa bratislava bez snehu ma nebavi, zavidim vam, ze mate sniezik🙂 u nas strasne fuci a maly ma teploty, predpokladam, ze mu idu zubky...takze von nejdeme....uz aby prisiel tatinko z prace🙂
janka, pozdravuj sestru a nech to v nemocnici vydrzi a vsetko dobre dopadne🙂
idem si to tu precitat, co ste vsetko popisali, kym som bola prec🙂

jahodka11
13. feb 2009

este som zabudla napisat, ze momentalne frcim na facebook-u, ina droga, skuste 🙂

vierkas
13. feb 2009

ahojte 🙂
dnes to pocasie zasa onicom, my sme ani nos nevytiahli z domu, ale celkom nam to doobeda uslo prisli obe babinky na striedacku tak mala Timejka o zabavku postarane 😉
potom sme spolu vesali pradlo, jej oblubena cinnost a pekne sa napapala polievky a uz hodinku spinka a aj ja som sa vystrela, ale uz sa mi vyvalovat nechce 🙂

Radka, zatial to tak vyzera, ze papucky tento vikend z BA nedorazia, este zajtra mi bude sestra volat tak uvidim ci pride, lebo uz sa jej spustila aj nadcha tak nechce to doniest aj k nam do domu 😒
kedy to mala po niekom poslat to by bolo super, mozno nas nieco napadne a nieco poriesime 😉

jahodka, tak ste si dovolenku uzili to je fajn, uz nas sice snezi, ale nedrzi sa to, takze nic zo snieziku nemame, to je skoda, lebo taketo pocasie je hruza, ked ideme s malou napeso tak je cela spinava od blata 😖
tak hod nejake foto z dovolenky nech sa pokochame 😉
a hlavne, ze si si aj oddychla 😉

Kacenka,g myslime na teba, posielame pozitivnu energiu a mysli hlavne na Anetku, ved dr. vedia co robia a aspon vas obe sleduju to je lepsie, tak nech babulka este vydrzi v brusku a drzkaj sa 😉
tvoja sestricka Janka je zlata, aj my mame so sestrou taky pevny vztah, co trapi jednu tak aj druhu, ale tak to ma byt to je to prave sesterske puto 😵, ale velmi mi to vzdy pomaha a urcite aj tebe 😉
a ako sa tam mas? ked sa ti bude dat tak napis, tusim Janka pisala, ze ti to umozni tak to je fajn, troska si sprijemnis chvile s nami 🙂

Danka, tak uz ste sa takto rozbehli zo zariadovanim izbicky, no som zvedava a hlavne sa rada inspirujem 😉

poobede asi vybehneme na chvilu von, aj ked sa mi moc nechce, ale malej bude doma do vecera dlho 😒
vcera sme mali navstevovaci den, doobeda u Hanky a navecer u znamych aj ti cakaju babatko, tak sa vytesuju, no vcera nam ten den velmi rychlo ubehol 😉
pa a pekny vikend

vierkas
13. feb 2009

Danka, Radka este sa chcem spytat, co mate golface tak sa vam da zdvihnut opierka na nohy?
ja si prave vyberam golface a tak sa mi jedny strasne pacia, ale tam sa to zdvihnut neda, no uvidim......
keby mi aj mala zaspala v kociku tak to asi pohodlne nie je 😒
urcite ju v nich uspavat nebudem, ale keby sme niekam isli a zaspi tak preto sa informujem, dik 😉

angelos
13. feb 2009

ahojky
trochu som si schrupla a prisla som konecne kuk sem,akosi to tu zanedbavam...

v prvom rade pozdravujem Katku,nech sa s Anetkou drzia,myslim na ne. 😉 Anetka nech pekne vydrzi v brusku este aspon mesiac 😵 .
Radka, Danka to sa mate,ze vasi drobci este neprisli na to,ze koliky sa daju rozoberat 😀 u nas hranie sa s kolikmi koli tomu nehrozi. 😠
Filipko mal karambol,chuda ☹ ta prilba nie je zly napad.
Jani Matejko je chutny v karrnevalovom kostyme. 😵 😵 😵

my sme boli dnes vonku,potrebovala som nakupit,ale no hnus,aka kosa. 😝

Vierka na buduci tyzden mame ist do BA(asi v utorok)tak potom by sme sa mohli dohodnut,ze by som vyzdvihla papucky.A dlzim ti 3 cd-cka.ja som sklerotik. 😝

angelos
13. feb 2009

Danka aj ja som zvedava,ake doplnky si povyberala do izbicky 🙂 kedyze to ideme k vam na navstevu? 😀 😀 😀

angelos
13. feb 2009

pridala som fotky a idem sa pustit do varenia vecere.
paa

katka1983
13. feb 2009

Ahojte babuľky,
ďakujem za vašu pozitívnu energiu, ktorú nám posielate a za to, že na nás myslíte, určite to pomáha 😉
Viem, že vás Janka o nás priebežne informuje a tak viete, že sme v nemocnici...no držíme sa statočne, aj keď klamala by som, keby som napísala, že nebol aj plač a z počiatku veľký strach a stres...nevedela som totiž dosť dobre či je to veľký problém a na koľko je to vážne...teraz už som kľudná a v pohode, pretože lekári sú tu skutočne úžasní (keby boli všetci takí ako oni, bolo by to v zdravotníctve super) a vedia skvele povzbudiť. Povedali mi, že sa nemám čoho obávať, že sa to vo veľa prípadoch aj zlepší a že sa nemám hlavne zbytočne stresovať, lebo sa to všetko prenáša na bábetko. Tak sa držím, mám dobrú náladu a strašne mi psychicky pomáha Maťo, Janka, naši..
Každý deň mi robia CTG, včera mi to robili 2 krát, dnes len raz a prietoky mi dnes nerobili, že zajtra, tak verím, že to bude dobré alebo aspoň také ako predtým a nie horšie.

vierkas
13. feb 2009

ahoj Katka, si este tu?
akurat som sem pozrela a koho nevidim 😉
akurat sme Timejku ulozili spinkat a my mame veget 😉

katka1983
13. feb 2009

Som zvedavá ako to bude ďalej pokračovať, je nádej, že keby sa to zlepšilo alebo aspoň zostalo tak ako to je (dr. Kaščák nazval tie hodnoty prietokov hraničnými), tak ma snáď ešte pustia domov a chodila by som sem len ambulantne...uvidíme...nechám to na odborníkov, ja už to nejako musím zvládnuť a spravím všetko len to najlepšie pre malinkú.

Inak je to na novorodeneckom moja suseda, ktorá mala termín 2 dni predo mnou - 28. marca a už túto stredu sa jej narodila dcérka Tamarka. Cez víkend jej začala odtekať voda a tak už sa musela malinká narodiť. Mala 2 kilá a 45 cm a je zdravunká a v poriadku, bola v stredu a vo štvrtok v inkubátore a dnes mi už vytešená mamina prišla povedať, že je vonku, udrží si teplotu takže super, veľmi sa tomu spolu s ňou teším.

katka1983
13. feb 2009

Ahoj Vieri 🙂

katka1983
13. feb 2009

Som rada, že si tu 🙂

vierkas
13. feb 2009

jej si tu parada,
tak si sa uz troska ukludnila, ved si tam ozaj v dobrych rukach a ti fesaci okolo to je pekny pohlad, co? 😀

vierkas
13. feb 2009

tak hadam ta domov pustia, ved zajtra uvidis a hlavne, ze si pokojnejsia a to urcite citi aj Anetka 🙂

katka1983
13. feb 2009

hej ukľudnila Vieri, musím kvôli malinkej. a hlavne je fajn počuť z viacerých úst, že sa nemám čoho obávať.
veru sú to riadni fešáci a čo je podstatné veľmi milí 🙂

vierkas
13. feb 2009

verim, ze si sa vylakala, to by asi kazda z nas, tak verim ze budete obe v poriadku 😉

tak super, ze tam mas kamosku a vidis, taka malinka sa jej narodila a predsa je plna zivota, ved tie malinke babatka tak neuveritelne rychlo priberaju 😉 a pekne meno jej dala 😉

katka1983
13. feb 2009

no uvidím, tie CTG záznamy sú vraj dobré, tak uvidíme čo prietoky...verím, že to Anetka cíti...

katka1983
13. feb 2009

myslím, že každý sa zľakne, keď sa dozvie, že niečo nie je úplne tak, ako by malo byť, ale už som si aj hovorila, že sú určite vážnejšie problémy...

vierkas
13. feb 2009

ja som bola tiez velmi spokojna s lekarmi a usmev a povzbudenie vzdy pomozu 😉

CTG je v poriadku tak super, rodit sa este teda nechystas 😀
pamatam ako ich robili mne, ked som mala kontrakcie 😉
a na izbe si sama?
ved dnes sa tusim bola pozriet cela tvoja rodina 😉

vierkas
13. feb 2009

tak aspon si to tam omrknes a potom uz to tam vsetko budes poznat a aj teba si dr. zamamataju 😉
viem, ze by si radsej bola doma, ale my zeny sme statocne, a ked vieme aky krasny koniec to bude mat tak bojujeme 😉

vierkas
13. feb 2009

tak si aspon teraz sprijemnis cas na internete a ujde ti rychlejsie cas 😉

katka1983
13. feb 2009

No k tým CTG, ja akosi stále nerozumiem tomu kedy je to vlastne úplne, že dobré, lebo raz malinká veľmi kopala a vraj ten záznam nebol dobrý a nedal sa popísať, potom sa zase celý čas nepohla (asi spinkala) a to zase bolo akési nereaktívne...no neviem...teraz ma napadlo, že sa na to musím spýtať Martinky alebo jej zajtra zavolám, veď to je naša odborníčka 😉

Na izbe sme 2, ona už je v 39. tt a prišla kvôli tvrdnutiu bruška...

Veru dnes bola za mnou doobeda mamina a potom poobede Maťko, Janka a svokra. Je to super, aspoň mi rýchlejšie ujde čas, ktorý sa tu inka strašne vlečie...

vierkas
13. feb 2009

budeme na vas mysliet, nech zajtra prietoky dopadnu dobre a drzkaj sa 😉
a daj nam vediet sme s tebou pa

katka1983
13. feb 2009

No veru Vieri pôrodné sály mám už omrknuté, lebo mi tam robia tie CTG, takže tam budem už ako "doma" 😉

Veru na nete ten čas rýchlo letí, to je fajn 🙂

vierkas
13. feb 2009

tak si tu, ja som si myslela, ze ta vyrusili 😉

katka1983
13. feb 2009

Ďakujeme moc 🙂 Ste všetky super, že na nás tak myslíte, veľmi to pomáha 🙂
Ozvem sa, dúfam, že s dobrými správami...
idem sa už ospršiť a zaľahnúť, budem sa snažiť zaspať, nech je ďalší deň za nami...
pa a dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre