Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
23. jan 2009

caute, kedze tu vidim svoje kolegyne, neda mi a musim sa im ozvat 🙂 pozdravujem radfi1 aj dad1

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ty zase potom posles mailom fotky, OK?

radfi1
23. jan 2009

Jej, ahojky, teraz len vypátrať, ktorá si?

michaela2410
23. jan 2009

kolko kolegyn s menom michaela mas na materskej? 😉

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ahoj michaela, ja ta sice nepoznam, ale vitam ta 😀

michaela2410
23. jan 2009

uz sice dlho nie, ale co uz!!!

radfi1
23. jan 2009

Jasne, že pošlem, ale minule Dankin mangel zahlásil, že by sme mali vymeniť foťák, lebo ten náš je trápenie. mal aj pravdu, tam je zlé svetlo a náš foťák nestíhal ostriť, no čosi som nafotila. ale Lenka, tá bude hlavný fotograf.

ja sa už teším na nejakú dobrú tortičku....a možno ju stihnem aj vychutnať si....

radfi1
23. jan 2009

Ja som si aj myslela, že si to ty, no som nevedela, či tá druhá, čírou náhodou, nie je čakateľka zrazu a nechce nás takto prekvapiť.
a už sa ti to veru kráti, aj sa tešíš?????

ceresnicky
autor
23. jan 2009

Radka to nevadi, ved mi nemame ziadny takze ja tu kvalitu ocenim aj tak 😀

aj ja sa tesim na nejaky zakustek

radfi1
23. jan 2009

ja budem mať normálne lepky, ked sa vrátim do roboty, sa budem asi predtým musieť doma učiť, lebo po pár rokoch je človek trocha vymletý, teda ja to na sebe pozorujem už teraz.....

michaela2410
23. jan 2009

no ale priznam sa, ze do takehoto fora som sa pridala az teraz, ked uz idem do prace. Radka, ako sa mate?
Ja by som sa mala predstavit pre tych, co ma nepoznaju. Mam dvoch chalaniskov Tomasa a Lukasa 😎 a v aprili budu mat 3 a 5 rokov. Od buduceho tyzdna sa "zbavim" aj mladsieho, ide do skolky a ja do prace, po takmer piatich rokoch 😅

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ja sa toho tiez obavam, lebo ja som bola uctovnicka a za tie roky su uz uplne ine zakony a teraz aj prechod na Euro a urcite bude nejake zmeny

radfi1
23. jan 2009

Ale pozerám, Miška, že si sa kvôli nám aj zaregistrovala, škoda, že tak neskoro....
a chalani ako sa majú? ste zdraví....
neviem, či vieš, no mňa to tiež čaká, dvojitý testosteron doma....budem k tebe chodiť po rady. a malý ide do škôlky, alebo už začal chodiť?

ceresnicky
autor
23. jan 2009

jejjj no to si bola dlho doma ale ved si zvyknes hadam

radfi1
23. jan 2009

Jaj, už si mi aj odpovedala.
my sa máme v pohode, tak ako na materskej, ved to poznáš, stále dokola. ale máme výhodu, že máme koňa, tak sa tu takto vykecávame, sťažujeme sa tu, alebo vychvaľujeme, čo naše deti nové vedia. dnes máme zrovna aj stretávku detičiek, zvykáme ich na kolektív.

radfi1
23. jan 2009

Janka, ja budem doma tiež toľko rokov, ja sa aj ľudí začnem báť po takom čase 😀

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no ved aj ja sa chystam dufam, ze sa zadari 😉

radfi1
23. jan 2009

A teraz si tu môžem dovoliť vysedávať, lebo nie je môj huncút doma, to by som už mala min. 3x vypnutý alebo reštartnutý počítač, prípadne vyhádzanú nejakú skriňu....

michaela2410
23. jan 2009

chalani sa drzia, hoci nejake hnacky boli, asi viroza... ja som akosi chora uz od novembra, stale mi cosi je, uz som ako hypochonder!...ale ved dovolenky mam habadej, tak budem sa ulievat 🙂 .. ale nie,.. uz sa aj teaim, hoci som zvedava ako to budem zvladat.

Akurat dnes som si na teba radka a na danku spomenula, za mam velke resty, kedze som vas nebola este pozriet. ☹ , ale hadam to vyjde, ked sa ti narodi male...ozaj, co to bude?.. pocula som ze v aprili. zeby baran??? ja mam doma troch a nieje to bohvieco!.. 😒

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no mne maly spi inak by som tu tiez nebola 😀

radfi1
23. jan 2009

Ozaj, no super, určite sa zadarí, tak sa ponáhľaj. ja som ti aj chcela písať, že to spoločné kočíkovanie so segrou by bolo lepšie s kočíkom, ved Maťko už o chvíľu kočík nebude potrebovať....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no ved ja som to aj tak myslela ze budem kocikovat s druhym, ved uvidime 😵

michaela2410
23. jan 2009

Lukasa som prave uspala, tak tu mozem chvilu sediet, inak by uz chcel hrat hry, alebo nieco pisat. 🙂 Asi budem pomaly koncit aspon na chvilu a pojdem sa naobedovat. Ved niekedy to tu znova zapnem... Zatial sa majte krasne.. 😉

radfi1
23. jan 2009

Budem mať barana alebo býka, uvidím, termín je oficiálne 14.4., a to ti verím, že mať troch je dosť....
chcela som sa ťa spýtať, že či ti Tomáško už chodil sám - bez kočíka, ked sa malý narodil. FIlipko je dosť lenivý, dlhšie trasy ešte nezvláda, tak som zvedavá. ale tatino rozmýšľa nad nejakým premiestňovadlom pre mňa...

radfi1
23. jan 2009

Miška, pa, ja teda tiež idem, najskôr si trreba niečo ukuchtiť k tomu obedu. 😀

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no Matko by aj chodil pesi ale to by nam trvalo vecnost lebo on sa musi vsade pristavovat a vsetko chytat

michaela2410
23. jan 2009

Tomas chodil velmi skoro, a bol bez kocika, ale tiez sa niekedy stalo, ze sedel Lukasovi "na nohach" 🙂
A toho 14.4. ti schvalujem, vtedy je narodeny tomas 😀

dad1
23. jan 2009

ahojky 🙂
caaaaaaaau miska,koho to tu nevidim??

ceresnicky
autor
23. jan 2009

tak caute a stretneme sa na stretku, a este som sa chcela spytat, o kolkej pridete ostatne, nech som tam neni sama

dad1
23. jan 2009

tu je real debat,to je sila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre