Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
27. feb 2009

No veru, neviem, čo by to mohlo byť iné, ale možno Martinkovi vyšiel zub? Alebo nejaké slová???? 😀

lea3
27. feb 2009

ale to asi nie, tipujem Anetku, no a Janke nejde internet, takže nám to nemá kto oznámiť. ☹

lea3
27. feb 2009

No nič, ja sa lúčim, idem ešte dovariť obed. Pááá

ceresnicky
autor
27. feb 2009

Ja len na skok, píšem za Janku (tu je jej manžel), resp. za Katku...
ANETKA sa narodila dnes okolo 11,30 - miery: 1790 g, 42 cm
Dal som zatiaľ 2 Foto do nášho albumu.

dad1
27. feb 2009

ahojcek,no to su mi teda noviny!!!!
gratulujeme a zelame vela sily,nech je anetinka zdrava a rychlo priberie.idem omrknut fotos.

dad1
27. feb 2009

jej,ja som uz videla,tak dakujeme janko,ze si nas informoval a pozdravujeme aj tvoju janku,ze nam tu chyba.
katka g. - gratulacia velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

vierkas
27. feb 2009

Katka, Matko gratulujeme Vam k Vasej princezicke Anetke, prajeme Vam obom zdravie a babulka nech krasne papa, je sice malinka, ale je to velka bojovnicka a ona to vsetko teraz rychlo dobehne 😵 😵 😵
je nadhera a stastny tatino, je to najkrajsi okamih v zivote, tak si to uzivajte a pozdravujeme 😵
Timejka posiela svojej novej kamaratke Anetke pusinku 😵

ach taka som dojata, ze sa mi uz ani nic nechce robit 🙂
odvtedy ako mi prisla sms od Janky a aj sme spolu volali som len myslou pri Katke tak sa drzkajte dievcata 😉
krasny den 😉

a Janko mas velku pochvalu, ze si nam to takto krasne oznamil 😉
tak dobre zapite.....nazdravie 😅

dad1
27. feb 2009

veru aj mna to dostalo,ako sa nam to tu rozrodilo. 😉 tak sa vytesujem,je to krasa. 😵 😵

a co sa tyka nasej detskej izbicky,lucka bude mat v izbicke,len nejaky nabytocek z ikei,vsetky hracky a blbosticky na ukladanie dasich blbosticiek,potom fotos hodim samozrejme.dufam,ze to vyjde podla mojich predstav,malo by to byt jednoduche,ale vesele. 🙂 a dekory na roznych miestach,tak sa necham prekvapit ako to vypali.v hlave to mam premyslena,a tam sa mi to paci. 😀 😀

dad1
27. feb 2009

oprava - premyslene.. 🙂

dad1
27. feb 2009

teraz mi napadlo,ze anetka ma tiez v datume 27.-cku ako karolinka.

vierkas
27. feb 2009

tak aspon kupelku som poumyvala, mala este spinka, dnes sa riadne vonku unavila a aj zaspinila 😖 , uz je to v pracke, isli sme z namestia az k nam domov pesi, ale to bola kazda kaluz jej, uz som mala z toho nervy, ale herecka sa tomu samozrejme smiala a ohromne ju bavilo skakat do kazdej kaluze, toto pocasie nemusim 😒 to topenie snehu a blato......fuuuuuuuj 🙄
na namesti sme sa stretli s Hankou, tak sme sa pobrechadzali, ale uz aby bolo pekne bude nas to ovela viacej bavit a zacnu aj nase tiracke stretka pri fontane a to nas uz je o nieco viac 😀

Karolinke zelame vsetko naj k 11 mesiackom a o chvilu fukate prvu sviecku 😵

vierkas
27. feb 2009

Danka, tesime sa na novu izicku, aspon nam das inspiraciu, uz aj my sme sa o tom bavili 😉, takze ked prideme k vam uz budeme kolaudovat?

Lenka dnes spominala, ze je v Nitre o 2 tyzdne vystava nabytku, veru aj by som isla, take ja mozem 😀

jahodka11
27. feb 2009

katka- gratulujeeeeem 🙂 anetka je kraaasnucka, prajem vam vela sil 🙂
lea-tak sme mali pravdu 🙂
vierka-ja tiez neznasam to blato....dnes sme boli doobeda len chvilku vonku aj to v kociku...chudak maly, ale ja to nenavidim.....teraz poobede ma to ale caka 🙂

angelos
27. feb 2009

ahojte
Vitame na svete ANETKU a zelame vela,vela zdravicka. 🙂 🙂 🙂 Dievcata drzte sa a pekne papajte,nech ste cim skor doma. 😉 Anetka je kraaasna,tesim sa na dalsie fotky.

angelos
27. feb 2009

prave som doglancila cely byt 😝 a Hanka ma uz vyvolava hrat sa ,tak si dlho neposedim.

este k stretku u Radky-super ako obvykle+mnam-mnam kolaciky.Radka je fakt gazdina no.1!aj vysluzku som dostala.tak si nam radka narobila patalie,ze co my teraz napecieme. 😀 a dakujem za recept.

k Danke sa tesiiime,dufam,ze bude aj kolaudacia.uz dnes sme sa s Vierkou vytesovali,ze ako sa pokochame. 😉
my ideme o 2 tyzdne na vystavu do Nitry a musime tam uz nieco naisto zajednat,pretoze cas bezi... 😝 z netu som si vybrala,ale predsa by som len rada nieco videla aj v reale.

vcera aj dnes sme boli vonku s Timejkou.vcera na snehu,dnes na blate. 😝 aj nase ratolesti tak vyzerali...ako male prasiatka. 😀

Karolinke vsetko naj k 11.mesiacom. 😵 😵 😵

aha este som zabudla na Radkinu susedu...no nevychadzala som z udivu,ked som to citala... 😕 takze nas u vas cakaju rajony,parada. 😀

rencabv
27. feb 2009

Anetka vítame ťa na svete a želáme všetko najnaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Radka čítam, že si super kuchtoška, len tak ďalej aj ja sa teda musím prísť najesť pokiaľ ťa to baví a máš čas, som hrdá, že mám takú sestru, len neviem kde si to zobrala, keď na mňa sa nič také nenalepilo 😝 😀 😉
Inak aj my sa chystáme do Nitry, dúfam, že nesklame, už máme odtiaľ posteľ a som spokojná. Teraz by sme chceli zaútočiť na detskú pre staršieho a obzrieť v reále nejaké sedačky.
Všetkým vám želám pekný víkend 🙂 😎 😝

ceresnicky
autor
27. feb 2009

ahojte bambule

uz som mala hroznyyyy deficit ste mi chybali, uz si ani neviem predstavit zivot bez internetu 😀 este som vas nedocitala, len poslednu stranu tak som volala s Kacenkou a dakuje za vsetky gratulacie od vas som jej vybavila

malinka sa ma zatial fajn vyhrieva sa v inkubatore a je v poriadku to je hlavne a Kacenka ta ma trochu bolesti ale ved ze jej davaju infulzie aby ju to tak nebolelo. uz sa tesi ked bude ona ok a bude moct ist pozriet malinku lebo ju zatial videla len ked ju vybrali z bruska, ze ju drzala za rucicku a ze ma dlhe nechtiky 😉
sestricka z novorod. jej povedala ze ma hrozne male nozicky 😵 😉 ale ved ona dorastie 😉
tak uz teraz budeme len cakat ako bude pekne papat a priberat nech mozu ist konecne po dlhej dobe domov. 😉
doma bude vsetko nachystane to zariadi krstna mama 😀 a babina a tatino 😀

idem docitat

ceresnicky
autor
27. feb 2009

tak som to preletela ocami co ste popisali priznavam, ze som vsetko dopodrobna necitala ale zhruba asi viem o com sa kecalo

tak dakujeme za prianie k Matkovym meninam

a prajeme Riskovi vela zdravia nech pekne rastie ved je to riadny valibuk, ked si to porovnam s tou nasou malinkou lienkou Anetinkou😀

baby ani neviete aka som rada ze uz to maju za sebou ja som bola uz na nervy a Kacena tiez to nekonecne cakanie a stresy 😠 no nic prijemne ja som toto nastastie pri Matkovi nazazila ani som nevedela co vsetko existuje, ja som tie kontroly vzdy brala ako nieco samozrejme ze to musi byt v poriadku a niekedy vidite nemusi 😢

ale zvladli to baby moje zlate a Matko uz povie ze sa narodila ANA 😀

radfi1
27. feb 2009

Ahojky,
no tak teda, Anetku vítame medzi nami, prajeme jej len to naj......a mamine skoré zotavenie.....

radfi1
27. feb 2009

Janka, ahoj, ty si teda vzorná krstná, ako sa pekne staráš o sestru i Anetku, ale tak to má byť.

ceresnicky
autor
27. feb 2009

Ahojky Raduska

ceresnicky
autor
27. feb 2009

chlapi isli von oslavovat a zapijat vsetky mozne choroby 😀 😀 tak sa nudim

radfi1
27. feb 2009

A Anetka všetko pekne dobehne, tieto mrňaté deti sú veľmi húževnaté, uvidíte, ako vám bude zo dňa na deň priberať.
A to sme sa s Kačenou bavili, že sa možno stretneme v pôrodnici. a vidíš, ona bola taká nedočkavá...ja sa tam ešte nechystám.
10. 3. som objednaná na prietoky ešte len. a treba mi veru vecičky poprať a požehliť a pochystať....
Dnes sme urobili prvý výrazný krok, Filipko ide spať do svojej veľkej postele. zatiaľ to nezačalo nejako dobre, išiel s revom, bud sa mu ešte nechcelo (ale je hore od pol tretej) alebo pochopil, že sme sa ho zbavili. ale samozrejme, tata išiel s ním, tak som zvedavá, dokedy tam vydrží. namontovali sme zábrany, dali tam malé svetielko a už len budeme čakať.

radfi1
27. feb 2009

Aha, to už teraz zapíjajú, tak začerstva veru treba začať...a Maťko už asi aj spí, čo?

radfi1
27. feb 2009

Ja som zvedavá na tú našu noc. dnes bol zase od polnoci s nami. budeme to mať veselé....

ceresnicky
autor
27. feb 2009

ano spi uz od 19.30 lebo dneska je hore od pol jednej 😠

radfi1
27. feb 2009

Dnes som bola od rána na cestách. Nakoniec som vybavila iba sociálku, ešte nemali prepočítané moje ťažké prachy, tak mi to pošlú poštou. tak úrad práce...sa koná až nabudúce. ale konečne som odniesla aj prihlášku do škôlky, samozrejme medzi poslednými...vraj sme lajdáci 😀

ceresnicky
autor
27. feb 2009

Matko nastastie uz zaspa sam v svojej posteli, docielil to tata asi pred tyzdnom 😉 tak som stastna

radfi1
27. feb 2009

Jaja, tak to jasné, že už spíte, to u nás tak skoro nehrozí, aj keby nespal celý deň

radfi1
27. feb 2009

Janka, vy máte teda šikovného tatina, ako sa mu to podarilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre