Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
28. apr 2009

som tu 🙂

dad1
28. apr 2009

co okukavas na nete? nieco zaujimave?

lea3
28. apr 2009

a ja tu čumím na ten monitor, a pripiekli sa mi kur. krídelká, ale neva, aspoň bude mať Kajka radosť, ona také môže,... 😅 😀 😎

lea3
28. apr 2009

zaujímavé ani nie, čumím na bazáre, čo tam ponúkajú, ale ništ... veď zajtra pôjdeme v BA aj po obchodoch, tak niečo hádam ma aj osloví... 😀

dad1
28. apr 2009

😀 😀 😀 ,aj ja mam rada obhoretu kozku,tak ak ti to nebudu chciet doma,tak dones. 😀

lea3
28. apr 2009

chcem si kúpiť nejaké in tričko do fitka, nech nejako vyzerám... 😀 😎

dad1
28. apr 2009

ja tiez kukavam takto na nete,co kto ponuka a co chce,a tak sa mi podarilo aj tie okulky predat,taka som rada,lebo sak su uplne nove a skoda by ich bolo v skrini.

lea3
28. apr 2009

neboj, u nás sa to zje hneď... 😉 😀

dad1
28. apr 2009

jaaj,vcera som akurat v novom case pre zeny videla nafotene strany,ze aj vo fitku krasna,alebo tak nejak sa to volalo,ale tricko za liter 😅 😅 ,na to prepotenie,sa mi zdalo skoda. 😀

lea3
28. apr 2009

nóoo, na to predávanie a kupovanie cez net je Janka B. expert, mne sa tak moc nechce brázdiť na nete, ja len výnimočne, keď mám náladu, a to je tak raz za mesiac... ale som trúba, mohla som predať moje tehu veci, ale dokopať sa k tomu.. a sa mi to zdá tam také neprehľadné.. ja neviem... som proste na to lenivá, tak mi to trčí v skrini... 😝

lea3
28. apr 2009

ja nechcem tričko za liter, ale hlavne nejaké športové, čo sa hodí do fitka... gate už mám dvoje, jedny dlhé a jedny pod kolená z exisportu... 😉

dad1
28. apr 2009

ja sa chystam,tiez este cosi strelit,mozno sa zadari a bude aspon na nove veci,prichadzam tomu na chut. 😵

dad1
28. apr 2009

sak som si myslela,ze nechces tricko za liter,to len tam v tom casaku mudrovali,asi az vtedy je zena vo fitku krasna 😀 😀 😀

dad1
28. apr 2009

ja zas hladam ten liek na odvodnenie,co spominala Ada,ale zda sa,ze to je len na predpis,este kukam,nejaky homeopaticky..

lea3
28. apr 2009

nie je to na predpis, keď sa spýtaš v lekárni, tak Ti niečo odporučia, a dokonca sú aj čaje, aj tie sú dobré..
Nevieš, ako má byť zajtra? že ako sa máme obliecť do BA???
Vonku tak strašne fujačí, že mi tuším vytrhne tie žalúzky na balkóne... ☹

dad1
28. apr 2009

no sak sa skusim spytat,len ma to zaujimalo,tak som to chcela omrknut uz doma a ten caj,to mi ani nenapadlo,dobry tip. 😵
zajtra neviem ako ma byt,kuknem na zozname..

dad1
28. apr 2009

a ten vietor uz ma teda fakt neba...

dad1
28. apr 2009

Streda, 29.4.2009
Bratislava
slabý dážď
deň 18°C
noc 8°C

dad1
28. apr 2009

tak v BA zajtra nic moc 😒

lea3
28. apr 2009

Dnes idem ešte k tej súkromnej reumatologičke na nejaké procedúry, som objednaná na 16:00, tak Adelku strčím k babičke... 😉

dad1
28. apr 2009

aj sa schladi,az v piatok to zas vyzera dobre

lea3
28. apr 2009

fúúúj, aj pršať bude??? no ma porazí... 😖 díki za predpoveď, rosnička....
😀

dad1
28. apr 2009

aspon,ze si taku nasla,a to je kde v NM,alebo v TN,ta doktorka?

lea3
28. apr 2009

Ozaj, keď som pri tej rosničke, tak som stretla minulý týždeň Mrenku, tak vravela, že má toho veľa, furt je v robote, ani nemá čas kedy ísť von... 😖 a pozdravuje Vás všetkých, na koňa nestíha...

lea3
28. apr 2009

V NM, za Kapustíkom v súkromno dome, má tam rôzne procedúry na pohyb. aparát, a je veľmi milá.

dad1
28. apr 2009

no v praci sa jej asi neda vypisovat,som zvedava,ako bude kon fungovat,ked sa zaclenime do pracovneho procesu,uz sme v polovici MD,a to teda uslo rychlo.

dad1
28. apr 2009

aaano, a sak to je tu za nami,aha,uz aj viem kde,tak to je supis,poslem tam milka,ma problemy s kolenom.

lea3
28. apr 2009

veru, veru... ako voda... to ušlo.... 😒
Bože, Adelka už kričí Mamináááá, tak ja končím, ale spala len 1,15 hod... 😖

papa Danka, pekný zvyšok dňa... 😉

dad1
28. apr 2009

OK,zajtra sa drzte,paa.

jahodka11
28. apr 2009

caute baby,
tak pridam aktualne pocasie z bratislavy🙂))) zatial krasne slnecno, ani mracika...len trosku pofukuje🙂 dufam, ze vydrzi pocasie aj zajtra, ked u tu lea budete....nech z toho aj nieco mate....
inak, keby som mohla a mala kramare blizsie, kludne ti pojdem pre tu casenku.....ale neda sa....mozno neskor, ked bude maly vacsi, ze pojdem bez kocika....lebo sama MHD nechodim....ja mam z toho stres a na kramare treba prestupovat.....inak, casenky su strasne blba vec....my sme tam raz prisli na kozne a uz ani neboli....ale som si pockala a zobrali nas, aj ked neradi.....cakali sme 4 hodiny.....ale tak akoze pardon, ale hadam nebudem s 3 mesacnym deckom chodit na 5x koznej....!
a inak kraaasne fotecky, lucinka je zlate dievcatko🙂))) a vsetky ste popridavali krasne fotky.....a tie hankine nemaju chybu.....to uz je fotene profi fotakom, co? 😉 to hned inak vyzera 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre