Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

mrbaby
28. máj 2009

Ahojte..
Dnesne neplanovane stredko bolo super..Vika nechcela ist domov a tak sme zaspali o 12:30 na zachode..Vonku s Filipkom ocikavali stromcek..Vika trosku a filipko len akoze.. 😀 😀 a este stale spime..tak som zvedava kedy vecer pojde spat.. 😖
Pocasie sa nam zmrsilo..asi bude prsat.. 😠 tak som rada ze sme boli doobeda aspon vonku..

dad1
28. máj 2009

este som sem zaskocila..bo som sa zabudla cosi opytat. 😀
miska, uz viackrat som sa ta chcela opytat,ze kde si inzerovala ten svoj kocik.ja som dala teraz na moj kocik inzerat na nejake stranky a este neviem,kde by sa to dalo supnut. 😉

inac,to pocasie si robi,co chce.z tych zmien tlaku mi ide prasknut lebka 😠 .ja vseobecne mavam problemy s tlakom a toto ma uplne odrovnava.idem si este asi uvarit jedno kafco. 🙂

jani- Viki zaspala na zachode? 😀 😀 😀 ona je podarena,zaspi kdekolvek, jednoducho sa jej chce a hotovo.to by mohol aj nas cucik od nej odkukat. 😀

karlatko
28. máj 2009

😀 ahojte

Lenka už je doma, tak vás pekne vítame pekne sa zabývajte a tešíme sa ked vás stretneme na prechajde 😀

Anetke všetko naj včerajšemu vymesačiu a super že všetko dobre dopadlo - pozdravujeme 😀

Dani - tak Lucka už si zrušila aj jeden spánok , tak to nemáš moc dobré , ale ešte že je taká šikula a vie aj odpočívať a šepkať aby teba nerušila 😀

Vierka - dávala si malej aj robiť pas ked idete do Lešnej , neviem ako to teraz je či treba pas do Čiech aj my máme na pláne tam aj tento rok skočiť tak hádam nám to víde 😉
pozdravujeme aj Lucku a tiež super že výsledky dopadli dobre, myslíme na nu 😉

Karolínka pozerá náš svadobný album teraz je to u nás hit , pozerá ho niekolko krát za den a stále dokola , a na každu fotku poviem mama - tata a dá nám pusinky , je to strašne zlaté aspon sa zabaví a ja mám čas aj na vás 😉

Radka - aj ja som skušala tu špardlovu múku a celkom sa mi z toho chutia kolače a ostatným tiež ( rodine),dobre si poradila máš bod 😉

dad1
28. máj 2009

katka - staci.ked mas malu zapisanu v pase.spravia to na pockanie,potrebujes rodny list a kolok ( minuly rok bol 100 SK),teraz neviem,kolko eur to bude.kazdopadne to tam iste bude napisane v zelenej budove dole. 😉

lucka nespava cez obed len vtedy,ked rano dlho spi,inak samozrejme este na obed spava. 😎 ale je pravda,ze uz dlhsi cas spava rano dlho,tak teraz mame asi medzistadium nejake.som zvedava,ako na tom budeme potom,ked sa stabilizujeme.

karlatko
28. máj 2009

Dani - diky , za rýchlu odpoved, pôjdem si to zistiť

Karolínka išla s babkou von tak mám chvílku oddych, a sory sem tam píšem ako tatar ked robím dve veci na raz potom to tak píše.......... 😎

dad1
28. máj 2009

katka - nemas za co 😉 a zajtra by mali mat aj strankovy den,lebo je piatok.a ozaj este potrebujes samozrejme aj pas tvoj. 🙂

michaela2410
28. máj 2009

caute, idem si vas precitat 😉

karlatko
28. máj 2009

no super, to by som mohla stihnuť , no a moj pas musím nájsť ešte že si mi to Dani povedala, lebo ja mám teraz v hlave akosi vykradnuté, na vela veci myslí a vždy čosi zabudnem .... ako napríklad idem šeky platiť na poštu a nechám ich doma a zistím to až na pošte - 😒 tak teraz si musím všetko písať lebo potom to kakto dopadne

michaela2410
28. máj 2009

Danka, poslala som ti IP. 😉

karlatko
28. máj 2009

ahoj miška

michaela2410
28. máj 2009

ahoj 🙂

karlatko
28. máj 2009

právesom volala s Dankou K. - Richi poslucha ako vzdy 😉

karlatko
28. máj 2009

máš nové foto v pase, myslela som si že to tu niekto nový sa k nám pridal 😵

michaela2410
28. máj 2009

ozik,katka, predvcerom som ta tusim videla, ked si isla smerom na hajovky okolo prvej ZS, Karolinka ti tusim akurat nieco vyhodila z kocika. Ale isli sme autom len okolo vas. (dufam, ze so nedomotala ti meno) 😅

karlatko
28. máj 2009

meno sedí 😀
a to sme boli určite mi ked Karolínka niečo vyhodila, to na nás sedí 😀

karlatko
28. máj 2009

a Danka kdesi už si ušla?

michaela2410
28. máj 2009

Aky ste mali den? Ja som dnes celkom spokojna, hoci uz dva dni chodim ako matoha, bolelo ma zase brucho, aj som trocha hnackovala a vcera som bola vecer uplne grogy. Niet sa comu cudovat, ved som bola s detmi cvicit, mali cvicenie rodicia s detmi zo skolky. Mavaju to tak tri-styri krat za rok 😎
dokonca som dostala aj diplom. Ale bola som utahana, lebo mm nemohol prist skor z roboty. ☹

michaela2410
28. máj 2009

Aj ja som myslela, ze este chytim Danku 😉

michaela2410
28. máj 2009

A dnes som dala ostrihat tych mojich sintrov a som sa cudovala, ze Lukino "drzal", hoci najskor velmi protestoval. Ale tato holicka to s detmi asi vie, takze sme nasli tu spravnu 😀

michaela2410
28. máj 2009

a uz som tu sama? 😒

karlatko
28. máj 2009

Danka už asi vybehla s Luckou von
Miška - tak ti takto športuješ s detmi, to je dobre , a skoré uzdravenie nech brucho nehnevá 😉

ja som tiež za dnesok spokojná hlavne teraz ked tu môže sedieť a chvílku oddychovať 😀

karlatko
28. máj 2009

a kde ste sa boli dávať strihať

karlatko
28. máj 2009

nie , niesi sama, ja len pomalsie odúisujem 😝

michaela2410
28. máj 2009

Tak som sa sem vratila, lebo som si vsimla, ze si naspat. 😉

michaela2410
28. máj 2009

A ja som zacala o tom dnesku, som uplne vystavena, ale chalanov mam uz ostrihanych a aj vykupanych, lebo sa jedovali, ze ich vsetko svrbi. 😒
Strihat som ich davala oproti Palme co je ten kadernicky salon. Jedno strihanie stoji 1.99, ale mne to za to stoji, aspon to maju pekne, ziadne schody 🙂

karlatko
28. máj 2009

to je dobrá cena, čo ja viem tak strihanie stojí okolo 100

karlatko
28. máj 2009

a málo kde chcú deti strihať

michaela2410
28. máj 2009

Uz som tu tusim zase sama, ale este sa idem pochvalit, aku besiedku mal Lukino. Uplne som bola namakko. Bala som sa, ze nebude chciet vystupovat, ale bol uuuuplne uuuuzasny. 😎 Recitovali, spievali a tancovali a bolo obdivuhodne, co s tymi 2-3rocnymi detmi dokazali ucitelky nacvicit. Som nadsena. Az mi je tak dobre pri srdci. 😉

michaela2410
28. máj 2009

Ja som ich uz davala pri Javorine, aj na Hajovkach (ona bola kedysi pri Javorine), ale tu sa mi najviac pacilo, hoci tato ich strihala prvykrat.

karlatko
28. máj 2009

som tu , len brazdim po iných stránkach internetu hladám nejaké schopné dvere

Miška - tak to ti môžme len v dobrom teraz závidiť, nás také zohratie srdiečka len čaká za pár rokov 😉
hlavne to dobre padne ked je človek viacej unavený

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre