Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
7. júl 2009

😀 danka, huraaaa, uz som sa chcela spytat na ten kacak, doobeda by som mohla, ale poobede idem ku kamoske do TN, musime dohodnut dovolenku

martinano
8. júl 2009

prvaaaaaaa 😀
tak my sme len pred chvilou vstali o jedenastej som sa zobudila na to,ze moj manzel pocuva ci matko dycha, vyskocila som z postele pomrvil sa a spal este do pol dvanastej, nechapem 😅
ale vcera mal taky narocnejsi den mozno ho to zmohlo a poprcha tak asi aj pocasie.
mame nove slovo pupo(pupok) 😎
idem sa venovat chlapom ahojte
natsa vitaj 🙂

dad1
8. júl 2009

cauky 🙂
takze predbezne to stretko bude doobeda,podla predpovede pocasia to tk vyzera.tak dufam,ze nebude prsat zajtra,lebo to by sa ist nedalo. 😒 takto pod mrakom ked je,tak to by bolo idealne 🙂

matka 😕 😕 😕 ,tak dlho vyspavat??ale aspon ste si vsetci oddychli.iste bol matko unaveny a este k tomu to uprsane pocasie.aj lucka vtedy chrni ako medved v zime. ale do 11,30 sme este nespali,to mate tiracky rekord. 😀

natsa cau, vitame ta. 🙂

natsa
8. júl 2009

ahojte.Mne takéto počko vyhovuje.Neznášam to teplo ked ledva fučím.Dnes som bola v lekárni a minula skoro 50euro.
Prečo sa voláte Tiráčky?
Včera som bola do noci hore.Robila som si prvý abum(kuknite) z akéhosi neznámeho dôvodu mi zmizol.Cez den nemám n to čas.Malý mi musí sedieť večne na kolenách ked som za PC.Čo dnes porábate?
Danko vstával o 9tej kým spal tak ja som si zarobila na pizzu.

dad1
8. júl 2009

preco sme tiracky? 😀 no to nas tak pomenovali ludia v meste,ktori nas (vleku tlupu vtedy este hlbokych kocikov) vídavali kazdy den na namesti, v mraze, vetre, dazdi, za slnka.sle sme ako taka kolóna tirákov za sebou,po poripade vedla seba.tak nazov nam odtial prischol. 😉

my sme dnes doobeda ako vzdy boli vonku - dnes v arkoske s jankou b.,potom s radkou na obed v cineme,teraz je odpocinok a potom uvidim podla pocasia,co sa bude diat. 😉

dad1
8. júl 2009

skacu mi pismena hore,dole.snad sa v tom vyznate 😀 😀 to robia tie dlhe nechty,co som mala na svadbu spravene. 😅 😅

michaela2410
8. júl 2009

iha, tak tu je diskuska...ahojte kocky

Danka, tak nechty??? to ja by som dlho nevydrzala. Teraaz mi narastli, mala som ich asi dva tyzdne, ale uz som to vzdala a ostrihala.

Blbnu mi smajliky, tak ich vynecham...

michaela2410
8. júl 2009

a viete, ze ja som si to tiez myslela, ze z toho bude ten nazov?

Inak, pocasie sa poriadne po..kazilo (nebudem neslusna)...asi poobede bude Tesco-kultura. Chcela som ist do Lauga, ale zajtra ideme aj tak do TN, tak asi to potom spojim...

dad1
8. júl 2009

miska,ved ja mam tie nechty len docasné.momentalne si ich po jednom odlepujem. 😀 😀

dad1
8. júl 2009

ten nazov sa nezainteresovanym vzdy zda cudny. 😀

michaela2410
8. júl 2009

jej danka, este si tu?

michaela2410
8. júl 2009

pocuvaj, vybavila si na zajtra aspon pocasie bez dazda???

michaela2410
8. júl 2009

Natsa nam uz usla?

dad1
8. júl 2009

som len brazdim po nete.

dad1
8. júl 2009

no,dufam,ze prsat nebude.nech si to necha na poobedie.

dad1
8. júl 2009

prave sa mi ozvala kamoska zo strednej,ze sa chce stretnut,vobec som ju po telefone nespoznala. 😅

michaela2410
8. júl 2009

tak brazdi, ja budem musiet odbiehat, lebo sa uz zobudil Lukino a na obed zjedol len polievku, tak mu musim nieco dat jest. Dufam, ze si nieco vyberie, ma tri moznosti...

dad1
8. júl 2009

fii, 3 moznosti?? to si ina matka roka,u nas byva jeden chod a hotovo. 😀 esteze vacsinou vyhovuje.

michaela2410
8. júl 2009

tak sa chces zasmiat? Dnes som nevarila, lebo sme boli doobeda u ocnej, a babicka (moja babicka) nas zavolala, aby sme prisli na obed. Tak tam zjedli chalani polievku a domov som zbalila palacinky a tekvicovu omaacku s masom. No a doma som mala zo vcera francuzske zemiaky...

Tomas ma vyhana a ja musim dohliadnut na Lukasa, lebo mi nechce jest. Tak zatial koncim...

dad1
8. júl 2009

miska - dobre si to vyriesila.teraz mas zasoby aj na 2 dni. 😀 😀
a OK,aj ja uz koncim,som tu dlho,az ma boli r... 😝

dad1
8. júl 2009

este som pridala par fotos nasej druzicky. 🙂

dad1
8. júl 2009

oficialne fotos zo svadby este nemame,to sme tam len narychlo vonku cvakli. 😉

martinano
8. júl 2009

jeeeej vy ste toho popisali
no my drzime rekord to nas mato v lete a tu tak spava aj minuly rok bol taky,som si myslela,ze uz je velky,ze to skonci,ale nie.je to fajn lebo my mame ten den tak nejako inak posunuty,tym,ze je tu stale svetlo.chodime strasne neskoro spavat,maly teda nie ten o deviatej chrni,ale my s tatikom.
mato sa teraz krmi a na chvilu pojde do perin, vonku aj tak leje a ja si nieco porobim.
danka super dnik ste mali este aj obed v cineme,parada aj my by sme si dali povedat 😉
miska, lukasko nechce jest?ma nejake obdobie?

michaela2410
8. júl 2009

Matka, on sa lubi najest vela, ale neviem, co ho to drzi. Ale viem to vyriesit tak, ze ho nakrmim, vtedy sa vie najest...

martinano
8. júl 2009

miska mozno nema cas, nas mato ked ma nejaku cinnost a vyrusim ho,ze ideme papat koniec trucuje pri jedle a potom to zvali a este ma malo 😉
danka krasne fotecky lucka je ako princezna 😵

michaela2410
8. júl 2009

danka, lucka je krasavicka...

Matka, aj on sa pri tom krmeni musi nejako inak zabavit, viem, ze to nie je ani vychovne, ani bohvieco, takto jest, hlavne, ked uz ma tolko rokov, ale co uz...ved do osemnastky ho to nebude drzat, ze "mami, prosim ta, nakrm ma..."🙂

martinano
8. júl 2009

miska 😀 😀 😀 😀 😀
neboj do osemnastky fakt uz bude jest sam 😀

karlatko
8. júl 2009

AHOJKY

JE TU ešte niekto, poctivo som vás prečítala a pozrela Lucinku krásna družička 😉

včera stretko v parku super - konečne som vás pekne videla pokope 😎 😉

dnes sa to trošku pokazilo s počasím ale hádam zajtra bude poslušnejšie(počasie) a nech sa to dnes vyprší a zajtra nech nam je sveta žiť 😀 😀 😀

aj my sme po drhom čase včera protestovali večer nič nezjedla a ešte aj chúda dostala po rukách lebo všetko čo som skušala jej dať jesť skončilo na zemi a hučala ako najatá a dnes som zbadala kúsok očáku trčať hore vpravo ...........

karlatko
8. júl 2009

ale zato dnes jej pekne chutí , dokonca aj jej nohy si stále dáva do pusy 😒

martinano
8. júl 2009

ahojky katka
ach tie deti 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre