Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
12. aug 2009

Tak som prisla, nakoniec sme na zelenej nespali, len som tam nechala deti, lebo zajtra idem nieco vybavovat do Ivanoviec.

Koncert bol super, som si konecne po sto rokoch zaspievala ich pesnicky 😎 Je to teraz na tej zelenej super, ten amfiteater, aj pocasie nam vyslo. Len sme chceli pozorovat potom aj padajuce hviezdy, ale oblaky boli proti tomu ☹

rencabv
13. aug 2009

Čaute ja len skočím pozdraviť.

Tak Radka na rozthanie, tak sa teda dohodnite a budúci týždeň dorazte aj s Dankou, len dajte vedieť kedy, aby som nachystala slávnostné menu 😀

Miška tak ste mali romantický večer až na tie hviezdy 😉

A dvor ako stavenisko je mi dňverne známa vec.........

Pekný deň, papapa

radfi1
13. aug 2009

Počasie na p.d
nedarí sa mi chytiť Adamkov moč 😒
nič sa mi nechce 😠
ale už viem, kedy býva tá zumba, už aj nabehnem v sobotu na zelenú vodu
Miška, tak si si užila....to sa dá počúvať vždy a tiež som spokojná so ZV, konečne to tam začína žiť a mať trocha aj úroveň.
Renca, tak budúci týždeň sa teš, určite prídeme. zatiaľ si užívaj chalanov 🙂 Filipko práve píše a dôležito mi oznamoval, že píšem Bystrík, Vratko, Renata 😀
dnes v noci bez plienky, prežili sme....možno ušetríme na nové okná, ako u Čerešňov 😀 😀 😀 😀

rencabv
13. aug 2009

My nie sme takí šikovní ako Filipko, ale ja som spokojná, že sa Vratko dnes nepokadil do slipkov, ale sa vypýtal a vykonal do nočníka.
Našťasie sme okná kúpili ešte keď sme nemali deti, lebo Bystrík sa v noci pocikával do 4 a Vratko neciem ešte dokedy bude, tak sme to vymákli
Uspávala som Vratka a aj ja som si schrupla asi na 20min a vetu dobre mi to padlo 🙂
Idem ešte pozrieť niečo na nete, keď už som vybuvaná 🙂
Pa

vierkas
13. aug 2009

ahojte,
mala akurat zaspava, aj ja som nejaka ospata to urcite z toho pocasia, doobeda sme vonku neboli, len nachvilu za barakom co sme presli k nasim a to sa vytesovala, lebo som jej obula gumacky a uz aj kazda mlaka bola jej 😀 , ale vie, ze len v gumackach moze ist do vodicky, ucenlive to dieta 😅
doobeda mi este asistovala a piekli sme babavku, no muka vsade 😝 , ale to bolo radosti, uz sa tesim na spolocne vianocne pecenie 🙂, nemohla sa dockat kedy sa upecie, stale chodila nazerat a potom samozrejme aj ochutnala 😉

Adamko krasne rastie, je to take usmievave, dobrunke babatko 😵
a gratulujeme Filipkovi k velkemu pokroku noc bez plienky.....parada, to uz je druhy sikovny chlapcek aj Matejko uz spinka bez plienky a my stale nic, ked jej dam dolu plienku, x-krat jej vysvetlujem, kde sa ma vypytat cikat a kakat, povie ze ano na zachod, ale vzdy najdem mlacku niekde na dlazke a aj hovienko, takze u nas zatial ziadny pokrok, akurat povie a pride, ze kako mam a niekedy zahlasi cikam, ale to uz cika, takze nic z toho 😒
vonku by najradsej napodobnovala Matejka, ale postojacky nemoze, tak si cupne a tlaci odusu 😀 a cukaju spolu 🙂

ak by zajtra poobede neprsalo tak k Janke,b prideme a aj Janka, c mi vravela, ze by isla tak pojdeme spolu 😉 uz sa na vas tesime

Lenka, ako sa mate, ste u vasich?
mam pre teba tie caje, ak budes o.k tak sa ozvi 😉

lenka1978
13. aug 2009

Len vas vsetkych pozdravim na rychlo. Dnes sa chystame, ked Kubko sa vyspi na minivylet do TN na vlaku. Este sme na takom dopravnom prostriedku nesli, tak vyskusame, co to spravi.

Zajtra sa tesime na stretko u Janky. Danka, Radka, kedy planujete ist, mozeme vas niekde pockat.

Adamko , to je teda riadny chlap, len tak dalej. A blahozelame Filipkovi k noci bez plienky. 🙂

Vierka, neboj nic, Timejka na to pride sama a ani nevies ako. My sme sa tiez snazili dlhsie, ale asi to pochopil az teraz. Fungujeme cez den bez plienky asi tak tyzden a celkom sa dari, niekedy sa este stane nehoda, ale uz chape ten princip. Tak uvidime co dalej.Treba len vydrzat 😉

Idem teda nieco pochystat a 16:49 nam to ide.

Zatial sa majte pekne!!!

dad1
13. aug 2009

caute 🙂
ja som mala dnes pohodovy dnik, davno som si tak nepovegetila.doobeda sme navstivili radku, konecne po 100 rokoch 😝 ,tak nam usiel cas,az som zabudla,ze je aj odist.sme sa zakecali, deti sa pohrali.krasa.
potom som sla na kavu s mojimi byvalymi ziakmi, sranda.sedela som na terase, lucka bola doma a spala,milko varoval a ja som sa tak odreagovala,ako uz davno nie.no fajn bolo,aj sme sa narehotali.
cestou domov som este skocila do knihkupectva a veeelmi ma potesili,lebo konecne som tam objavila knihu,ktora sa mi hodi na rustinu,kedze idem uz prace.su tam super texty,to mi pomoze pri priprave maturantov.dlho som taku hladala.tak sa vytesujeeem este teraz.
a zajtra vecer este idem s tymi deckami na biliard.ten som nehrala asi 3,5 roka.a tak sa tesiiim.

lenka2- zajtra sme k janke planovali ist tak okolo 16-tej,presnejsie o 16,00 sme si dali zraz pri pevalovi pri kasarnach. 😵

michaela2410
14. aug 2009

Len to tu posuniem a letim 😀

krajcatko
14. aug 2009

Tak posuniem aj ja, nech to nestoji. Danka U. v nedelu uz bude klasika?

dad1
14. aug 2009

cauky 🙂
dnes to tu nejako mrzne..
tak posuvam aj ja🙂

kajo - aaano, v nedelu sa uz na vas u sloplocnost na prechajde tesime.a co takto aj v sobotu???

teraz idem zobudit lucinku, o chvilku vyrazime k janke b. tesime sa na vas. 😵

krajcatko
14. aug 2009

mozeme aj zajtra, ozvem sa

martinano
14. aug 2009

ahojte
tak konecne navsteva odisla a my vegetime, dnes som mala kopec upratovania samozrejme byt hore nohami,ale stale to nemam hotove lebo pracka sa od rana nezastavila,tak cakam nech to poschne a zehlim vsetko spolu.
poobede sme boli s tatinom v meste na prechadzke a teraz pozerame film,ale uz som si aj pospala, isla som este kuk co je nove.
mato sa konecne naucil cikat po stojocky vonku do teraz nechcel len na nocnik,ale videl bratranca,tak aj on musi 😀

martinano
14. aug 2009

na stretko 28.8sa hlasim aj ja ak mozem 😅

radfi1
15. aug 2009

Ahojky,
Maťa, to sú ale otázky!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 jasne, že môžeš prísť na stretko....verím, že po návšteve potopa, ale aspoň ste mali spoločnosť. A Maťo je šikula, nám to tiež trvalo, po stojačky sa to asi musia naučiť...
Kajo, my sa opäť nepripojíme, my totižto hodujeme 🙂
sa mi ale teraz nič nechce.....
včera u Janky B: - paráda, pohodička, deti sa hrali, skoro bez kriku a plaču, majú to tam super v záhrade. F. doteraz spomína, mamina, hlina bola 🙂 sa tešil, ked sa hrabal na kopci s hlinou - tak Janka, prosíme, neodstrániť 🙂 ale naozaj výborne, aj sme pokecali v pokoji, to sa mi páči....
idem čosi robiť...pa

dad1
15. aug 2009

ahojte,
veru vcera bolo vyborne u janky b 🙂 presne aj mne sa pacilo,ze sme sa aj porozpravat stihli, deticky mali o zabavu postarane,a tak boli spokojne, a potom aj my, samozrejme 😀 .
miska, ty co si neprisla??? ved som ti odpisala,ze kedy a kde je detske stretko 🙂
a danka k. - uz som pocula,ze ste mali rodinne poobedie,tak ty mas absenciu omluvenu. 😀
a katka v. - co je s vami???

vyzera to tak,ze 28.8. bude hojna ucast na stretku,tak sa tesim.nakoniec sa aj mne podari dotrepat. 😵 😵
zatim paaa

michaela2410
15. aug 2009

Danka, vcera som bola s chalanmi poobede v Cachticiach, sa bicyklovali a vecer sme vypratavali detsku a dnes sa u nas opat maluje. Ja sa zasivam tu, lebo kym mm nevymaluje, tak ja nemam velice co robit 😉 Ale uz aby to bolo!!!

A navyse by som sa musela s niekym spojit, lebo neviem, kde Janka byva 😀 tak az nabuduce!

A som rada, ze sa to stretko ustalilo az na toho 28. 😀

dad1
16. aug 2009

peknu nedelu zelam 🙂
prave dovaram obedik, lucka sa pekne hra, tata k nej rano vstal,tak som super vyspata.no jednoducho vyzera to na den,kedy sa mi konecne bude chciet zehlit 😀 😝 , ked som taka odpocinuta. 😅
lucka pojde po obede von s nasimi a ja sa budem realizovat so zehlickou,no sprijemnim si ten cas pozretim nejakeho filmu,mame ich doma kopec na dvdckach, uz len si rozmysliet,co budem pozerat.

pekny den a zajtra sa snad postretame v parku.

krajcatko
16. aug 2009

tak len posuniem, sme varili na zahrade gulas stop chrbat ma krasny ako rak stop kysla smotana nie je stop ani panthenol stop skucim na posteli stop danka mi vravi ze tak mi treba stop vraj mi to vravela 3x nech idem do chladku stop trenujem na taliansko stop pekny vecer stop

michaela2410
16. aug 2009

😀

martinano
16. aug 2009

kajo super prispevok, dufam,ze to rychlo prejde a bude ti dobre
danka ako pozehlene ja som vcera taku ohromnu kopu pekne vcera slniecko svietilo a fucalo,talk mo vsetko poschlo, u nas to konecne vyzera ako nas byt, matkovi som hracky pretriedila upratala vyutierala, kedze tu bolo kopec ludi ani vysavat sa nedalo,tak som to robila teraz konecne hotovo.
na stretko sa uz teraz hrozne tesim, jupiiiiii,dufam,ze stastne dorazime a bude vsetko ok a ja konecne pojdem 😉

michaela2410
16. aug 2009

mata, aj ja sa uz tesim, mam pocit, ze uz musim niekde vypadnut. Tento vikend bol zase pracovny, ale sa tesim, ze uz mame cisto a bielunko, hoci sa mi hned do novej malovky do plafona podarili spravit dve krasne diery. mm ich hned zastierkoval, ale je to vidiet. A to sme mali uz upratane 😅

radfi1
16. aug 2009

Ahojte, my sme hodovali od včera, takže bolo super, ja som si dnes aj v bazéne zaplávala, deti dobré, jedlo výborné, ja very spokojná....
Danka, tak si mala super program na nedeľné dopoludnie, ja zásadne žehlím doobeda pred vychádzkou, nech mám potom fraj....ale ked sa MM obedoval a vstal k Lucke, tak si mala pohodu. ale Lucka aj tak asi vyspávala, ako ju poznám,
hod tip, kedy pôjdeme navštíviť Rencu....
Kajp, na tebe sa človek nasmeje, my panthenol máme.....
Maťka, tak sa na stretku zídeme....
Miška, závidím, ten pocit čistoty po vymaľovaní......

michaela2410
16. aug 2009

este tu je niekto?

michaela2410
16. aug 2009

Radka, ale ten pohlad na cely nas byt bol hrozny! 😒 akoby sme ho malovali cely a nielen dve miestnosti 🙂

michaela2410
16. aug 2009

Jaj, a to som zabudla spomenut, ze som stihla spravit dve dierky uprostred plafona lenco sme upratali. Takze to Patrik zastierkoval a vyhladil, aby to nebolo take hrozne, ale bohuzial, vidno to, hned ako vijdes do izby. 😅

krajcatko
17. aug 2009

Len posuvam...

martinano
17. aug 2009

ahojte
tak u vas je krasne teplucko slniecko pozerala som pocasie ma byt cely tyzden este takto keby to chcelo vydrzat este aj ten dalsi, nech si aj my uzijeme trosku tepla.
dnes tu zacal skolsky rok aj vonku uz citit,ze uz zacina jesen, vobec to nie je uz take teple slniecko posledny tyzden sa teda citit ☹
prajem vsetkym krasny dnik 🙂

michaela2410
17. aug 2009

Len posuniem, idem trocha balit, nech viem, co mi este chyba a zajtra vyrazame!!! 😎 😀

vierkas
17. aug 2009

ahojte,
Kajo som sa nasmiala, aj ked ty si sa urcite nesmial, no dufam, ze uz to tak neboli stop 😀, ale verim, ze gulas bol vyborny 😉

vikend bo super, v sobotu sme boli na jednej oslave na chalupe v Novej Bosaci, ale to bolo v krasnej prirode, romantika ako vysite, velmi krasne prostredie, aj detom sa pacilo, Hanka s Timejkou sa tiez dobre zabavili, Andreasko dobrunky chlapcek spinkal v kociku a my sme jedli a klaboslili, veru prisli sme domov vecer o desiatej 😉
vcera sme boli na Zelenej vode, Timejka sa pekne zahrala a vecer sme este stihli jednu navstevu, strasne rychlo nam to uslo

u Janky, b bolo super, dom perfektny aj zahradka, no parada aj pre velkych aj malych, deti sa pekne zahrali, pacilo sa nam 😉
tieto spolocne akcie su super 🙂

fajn, ze Matka pridete aj stretko stihas, aspon si tu este uzijete slniecko 😉

Radka, super vikend ste mali 😉

zajtra ma k nam prist moja sestra mozno do piatku, uz sa tesime, Timejka sa zasa od nej ani nepohne a Lucka pojde domov total znicena, ale nemozeme ju tolko znicit, takze jej doprajeme aj oddych 😀, juj uz taha 30tt strasne to leti, a veru aj mne 😉

prajeme krasny tyzden

dad1
17. aug 2009

kajo - tak tvoja sprava a lá telegram ma dostala. 😀 😀 😀 sa mi paci,ze ty v kazdej situacii srsis humorom 😀 .
ale teraz vazne, dufam,ze si si nesposobil upal, ono sa to nezda,ale aj obycajne prehriatie organizmu je potvorsky neprijemne.tak si davaj na seba pozor,ten trening na Italy tak neprehanaj.nech namiesto mora neskoncis nakoniec na PN.

matka - v norsku uz je skolsky rok? som nevedela,ze oni to maju az takto posunute a to aj koncia potom skor v juni,ze? zaujimavee.a tu jesen vam nezavidim,tu mame este leto.a dufam,ze este nejaky ten piatok aj bude. 😵

vierka - lucka uz ma 30tt 😕 😕 , to leti, super. 🙂 tak ze zelame uspesne finale tehu,nech sa leuska v brusku ma stale tak dobre ako doteraz.a tvoje mimco samozrejme ze tiez. 😉

vidim,ze ste mali prijemny vikendik, aj my. na dnes vyhlasujem heslo dna - vikendy su supeeeeeer. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre