Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
22. jan 2009

a zapis v skolke je od 16-20.2.2009 na vsetkych skolkach v Novom Meste. 😉

ceresnicky
autor
22. jan 2009

a v skolke nemusia byt plne papuce, ale musia byt take pevne nie slapky 😀

ceresnicky
autor
22. jan 2009

Radka uz si odisla?

radfi1
22. jan 2009

Ja sem len chodím nakúkať a inak makám ako fredka, nech do večera skončím.
myslím na leu a danku, mám spotené aj podcecie aj ritný járok 🙂
dakujem za info, som vedela, že ty to budeš mať z prvej ruky, tak som zvedavá, ako skončíme

lea3
22. jan 2009

Ahojky 🙂
Len som sem dobehla juknúť, či nejaké nové info, a toď koľko toho.... 😕 😀 😀

Radka, neboj, ja som dnes tieľ utierala prach v celom byte, tak aj ja som bola spotená, ale vysávať môžem, až keď niekto príde domov, aby bol v inej izbe s malou, lebo tá sa doteraz vysávača bojí ... 🙄 , takže ma to riadne spotenie ešte len čaká.... 😝
To by bolo super, spýtaj sa segry, a daj vedieť, či donesieš, alebo nie.. /ten prehrávač/

Inak, dievčence, otvorené papučky mávajú v Trenčíne v Laugaríciu, kde sú kočíky, tak oproti hneď je taká malá obuv, ja som tam Adelke kupovla už druhé pred vianocami, a mali ich tam neúrekom.... a kúpila som ja krava také, čo sú jej akurát a už je tomu mesiac, tak jej budú pomaly aj malé, takže tiež čakám tu na jednotu, kedy ich dostanú...., do TN nemáme teraz cestu... 😖

Jéééj, takže už idete prihlasovať malého do škôlky? Filipka aj Maťka? veru veru, ten čas letí.....

Tak ja padám, lebo mi už ide môj "obedníček" - slečna Fren Fajn na Prime... tak sa aspoň narehocem
páááá

dad1
22. jan 2009

ahojte 🙂 ,jej tu bola real debata.
ja som dnes predsa mala chvilu frei,lucka bola s ivou vonku a ja som otestovala novy tenažér,poviem vam,je to sila,po 5 minutach som myslela,ze skolabujem,co som bola prekvapena,ze mi to ide tak zle.nevladala som s dychom,spotena som bola komplet,vsetky járky nevynímajúc,a uz som si v duchu hovorila,ze dokelu,jedno tehotenstvo a kondicka v prdeli.potom som ale,ze ja trubka som to mala nastavene na najtazsom stupni. 😀 😀 😀 predtym ako som na ten stroj vyliezla,som aj tukala na displeji,ze kde sa dava zataz a nikde som to nenasla,tak som skonstatovala,ze to je asi len jedna zataz a hotovo.ale ze to ma koleso zaťaží jak fras na hlavnej tyci,to som si nevsimla. 😀 😀 😀 no ale nevadi,vecer sa mi to uz nestane.ale kazdopadne som sa narehotala,aka je zo mna pipina. 😀 😀 😀

radka - ja idem dnes po obede k nasim,lucka je uz dohodnuta,ze znici babku nahananim 😀 ,a ja im idem odvirit pocitac.

angelos
22. jan 2009

ahojte
som sa narehotala na vasich prispevkoch... 😀 Radka mne sa podcecie asi nikdy v zivote nespoti 😅 teraz ani neviem ci sa mam z toho tesit,alebo jedovat. 😀
Dani moja segra ma cross trenazer,vzdy ma mlaku pod sebou,ked na nom maka 😝 no,ale najtazsi stupen-to si macherka 😀
a ty vies odvirit pocitac? 😕 to cumim.sa nezdas. 😀

Janka c.dakujem aj ja za info o zapise,tiez sa chystame.a zajtra sa na vas tesime,konecne Matejka uvidim.
a na vsetky tiracata sa tesim. 🙂 skoda,ze K+K nemozu prist.zelam skore uzdravenie.Katka a tolke vstavanie v noci 😝 obdivujem ta.kazdy den by som sem ja padavka chodila vyplakavat. 😅 aka som chudina nevyspata.
Adelka je riadna baba-velkaaaa modelka. 😵
fotky som vsetky popozerala.Viki je podarena pri velkom stole 😵 a este si tam aj kresli.
Radka balkonova fotka je supeeeeer.fakt vyborny napad. 🙂

navsteva u Radky bola fajna,radi zase prideme. 😀 ale teraz sa tesime k Danke.len cez ulicu-paraaaada.dufam,ze sa to nezrusi. 😀

Hanka teraz chodi spavat az okolo jednej ...a aj neskor.Akosi sa nam nikdy neda ist spat o 12.bud sme my na navsteve,alebo je niekto u nas.a aj s obedom zacala robit ceremonie.dnes sme obedovali v obyvke pri telke.to sa stalo prvykrat...ale inak sa nedalo. 😝

a Lea aj ja stale frflem na pocasie.ideal je 27,5 stupna-slnecno,jemny vanok. 😀

dad1
22. jan 2009

ahojky 🙂
tak druha lekcia na trenazeri dopadla uz normalne. 😝 ale teda som rada ze zijem,normalne som KO.ale tak mi treba,nemala som sa vyzrat,teraz musim pykat.

janka č. - si ma insipirovala novym ucesom.tak som si aspon hodila doma na hlavu farbu.este neviem ako to vypalilo,ale stvalo ma to,ze mi to uz kadejako vyrastalo a presvitali mi tam "moje povodne" vlasy.ja som bola u kadernicky naposledy v lete,ked tak premyslam 😕 😕 ,toto uslo,ani som si to neuvedomila,ze to bolo uz pred pol rokom. 😝

lenka - jasne ze u nas to plati,ved sme na rade a okrem toho sa aj tesime na vas.som rada,ze pridete. 😵 a to spavanie hanky,no u nas je to nieco podobne,vzdy sa niekde zamotame,a hned ideme spat neskor.ale nasej lucifučke to vyhovuje,stejne by skor nezalahla. 🙂

na zajtra sa tesim,ale aj sa psychicky pripravujem,ze bude cucik na mne stale zavesena.lebo ona ma respekt pred starsimi detmi,tak to ju zas budem pestovat. 😅 🙄

dad1
22. jan 2009

a odvirit pocitac viem pokial vir nezasiahne nejako velmi do systemu.take jednoduchsie zvladam.uz som sa poducila nieco od milka.mna to ohromne zaujima, casto prikukam,ked nieco robi okolo PC,tak sa na mna daco uz aj nalepilo.
😎

a dnes sme mali milu navstevu,prisla radka na pokec.uz sme to davno takto nezazili,normalne to bolo aj cudne,ked tam filipko nebol.jemu je teraz ale vyborne,lebo je u svojho milovaneho dedka. 🙂 a rodicia si aspon trochu oddychnu.to by sa aj mne pacilo,mat obcas 1 den pre seba.uz sa tesim,ked to pride,no este musim pockat,lucka by zatial u babky bez nas nespala. 😉

dad1
23. jan 2009

bre ranicko, prvaaaaaaa 🙂

dnes sa tesime na stretko,uz aby bolo poobedie.som zvedava na ten čurbes,co tam bude.

lucka mi uz zdemolovala polovicu bytu.to je sila,take skoro chodiace baby 😀 😝 ,som z toho mierne na prasky,ale pomaly si zvykam. 😅

vcerajsie cvicko uz ma prve nezelane ovocie - svalovica!ledva som sa rano vyhrabala z postele. 😔 ale dufam,ze to postupne rozcvicim,lebo takto je to na paradu,ked nic sa mi neda robit,len jajkam.no pomaly uz len do stareho zeleza budem. 😀

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ahojte 😉

Lea diky za tip na papucky, ale my tiez teraz nemame cestu do TN tak skusim pockat na tu Jednotu 😉
a Matko este do skolky nejde len Filipko, ale ja mam info z prvej ruky tak preto sa ma Radka pytala. 😵
ja som este neni nato psychicky pripravena, aby isiel maly do skolky 😀 😀 😀

no Dani ty takto makas 😀 to ta obdivujem ja nato nemam pevnu volu sa prinutit cvicit 😀

aj my sa velmi tesime na dnesne stretko na tu divocinu 😀 😀 😀

dneska rano som sa zasmiala, lebo moj mangel mal vtipnu chvilku a napisal mi listok na dvere, citujem
"zober kameru na stretko, aby sa aj tatino, potesil.. ked bude stretko tatinov, kameru neberiem aby sa aj maminy potesili....." 😀

no co nato poviete, vtipalek je to 😀 😀 😀 😀 som mu povedala, ze vam donesiem ten listok ukazat a on mi nato ze hlavne zober listok a kameru nechas doma 😀 😀 😀

tak taketo, sme my mali doma vtipne ranecko 😉

radfi1
23. jan 2009

Ahojte, dobré ráno,
dobre čítate, pred pár minútami som sa obudila. už som vstávala s tatinom do roboty, najedla som sa, prečítala si 100 strán knihy a tak ma to zmorilo, že som nanovo zaspala.....
a dnes som si povedala, že tada naozaj oddychujem, ked nemam doma dieťa.....včera som makala, dnes už len tak lightovo, asi si niečo aspoň uvarím. som nabehla včera do obchodu a kúpila si syr, tak si vysmažím, mňam.
nečakane sa prázdniny môjho synátora predlžil, ja som bola v tom, že doobeda ho budem mať doma a babka s dedkom sa ho nechcú vzdať, že čo by ho oni vozili tak skoro 😀
riadne si to užívajú, do telefonu som počula samé chvály, naozaj som nevedela doteraz, že mám také ideál dieťa 😀 normálne sa bojím, aby mi ho vrátili 😀 priznám - je mi trocha smutno, večer som nemohla zaspať, to sa ozýval Adamko, že aby som si ho užila, tak kopal intenzívne, až ma brucho bolelo od jednej do druhej 🙂
a máme novinu, náš FIlipko u babky ciká na nočník!!!!!!!!!vraj je z toho unesený, čo sa mu podarí 🙂 a mne si tam nechce ani len sadnúť s holou riťou.....tak som zvedavá, čo bude doma....

takže na stretko sa teším, prinesiem aj prehrávač, zoberte nejaké CD, ja mám len tie detské od Podhradských, možno si niečo ako podmaz pustíme aj my.

ja mám len jeden problém, že nemám dieťa 🙂 tak tam najskôr budem sama, ale zase ako veľký problém to nevidím, aspoň pokecám s vami v pokoji. Svokrovci mi sľúbili ,že ho tam dovezú, ked sa zobudí a naje.....

Lenka, to aj mne sa podcecie až teraz potí a v stredu sa na vás tešíme......my chodíme spať teraz okolo pol druhej, ale je pravda, že teraz vstávame okolo ôsmej, tak sa ani nečudujem a večer potom zaspáva okolo pol desiatej. a poobede ho budím, ak s ním nezaspím, aspoň pred štvrtou.

Lea, my tiež neplánujeme ísť do TN, tak budem čakať na Jednotu.....prinajhoršom, budeme chodíť bosí, no čo už, ved je len 21. st.
a som zvedavá na Adelku, šikulku....aj teba som dávno nevidela,,,,tak poobede....
pa

radfi1
23. jan 2009

Janka, ja vypisujem a ty tu!
ty máš ale iného vtipálka doma!!!!!! som sa zasmiala, najskôr som nechápala pointu - ved vysoké štádium tehu - ale potom to stálo za to!!!!!!!

radfi1
23. jan 2009

Ja tiež stále neviem, či som psychicky prpravená na škôlku, ale asi budem musieť. a Filipko - to sa uvidí - ale oňho sa bojím asi zbytočne, ja to budem prežívať určite horšie ako on. to sú tie maminy 🙂

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ahoj Radka si este tam?

radfi1
23. jan 2009

Danka, to budeš mať dnes ťažké aj so svalovicou na stretku.....ale to hádam rýchlo prejde a dávaj si nabudúce pozor, aby si náhodou nechytila kolabs, nemôžeš začínať tak zhurta.....

radfi1
23. jan 2009

Hlásim príjem....

radfi1
23. jan 2009

Rozmýšľam, aké hračky malému nabalím, lebo ho zrejme aj tak budú zaujímať tie vaše všetky....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no cauko konecne sme sa stretli

radfi1
23. jan 2009

už prechádzam na mod real debat - krátke príspevky, tak by som ťa mohla stihnúť 😀

ceresnicky
autor
23. jan 2009

Radka musime sa dohodnut, aby sme im nezobrali tie iste lebo vy mate vela rovnakych ako my 😀

radfi1
23. jan 2009

už som sa zľakla, že mi zase blbne net.....
ja by som tiež zobrala kameru, no neviem si tam prehodiť cd, a mám to už plné, tak sa budem trápiť s foťákom a dúfať, že sa nám také stretko ešte podarí.

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no ja asi budem tiez skolku znasat horsie, lebo Matko tam bude mat babku takze on asi moc plakat za mnou nebude, ked ma babku tak ma ani nepozna ☹

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ved ja vam to potom vsetkym napalim co nahram, nemusis brat, mne to Janko vsetko ponadstavoval 😀

radfi1
23. jan 2009

Janka, určite neberiem vysávač, to je ťažká opacha 🙂 a zoberiem si nálepky, keby bolo treba....
a neberiem toho veľa, lebo ako hovorím, aj tak budú v kurze cudzie hračky, ja zoberiem tak, aby sme mohli požičať iným zase....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ja tiez zoberiem tak, dve tri, viacej nie

radfi1
23. jan 2009

To mi hovor o tej babke, u nás je to dedko, mám strach, že dnes ani nebude od dedka chcieť odísť....oni sa mu stále venujú, hrajú sa s ním, vymýšľajú....

radfi1
23. jan 2009

a supiš, ja som tiež chcla, aby mi to pripravil, ale chúda prišiel domov pred polnocou z Prahy, tak som ho nechcela už ničiť....

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no ved to oni sa s nim tiez stale hraju ale mne uz sa niekedy nechce a ani nemam cas 😀

radfi1
23. jan 2009

mňa to aj tak nebaví - to kamerovanie - neprišla som tomu na chuť, skôr niečo odfotím.....najlepšie som kamerovala na dovolenke, že s efektami a teraz, ked to pozeráme, aby sme mali hlavu otáčaciu o 360 stupňov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre