Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
12. feb 2009

Ahojte,
tak už spíme 15 minút, dnes ho baby zmohli. aj veľa polievky zjedol a ja som mu musela kresliť deti ako robia kolo. stále hľadal, či som nakreslila Titi, dnes mal totiž nový objav - Timejku. asi zistil, že Hanka je staršia 😀 😀 😀
ale ako vždy bolo dobre, káva suprová, deti sa hrali a ja som väčšinu času presedela - ked oddychovať, tak oddychovať.
nakoniec sme sa s F: ani do mesta nedostali, len do potravín a šup k Lenke, fúkal dosť silný vietor, ale teraz to už ustalo. tak pôjdeme pozrieť poobede hádam, ved by sme sa mohli aj v rozumnom čase vyterigať, ked skôr zaspal.

Maťka, dík za rady, ved sa snažím šetriť, tak to rozhlásim po rodine, že už sa musím viac, nech sa zapoja 😀 ale ked nechcem dať F. na prázdniny už teraz a stále, ešte si ho užívam 😀 😀 😀 😀 aj ked ja mu evidente nechýbam, ked je preč 😝
ale štve ma, že ho musím vláčiť po schodoch, to je naozaj už riadny náklad pre mňa, ale on nie a nie peši....a vysvetliť si nedá ani za svet. ale nosím ho na boku, tak hádam to až tak nevadí....

radfi1
12. feb 2009

Lea, aj ja som dávala F. bio gaia, ako prevenciu infekciám a tak....len ma štvalo, že mi slabo kvapkali, ty s tým nemáš problém. ešte ich mám v chladničke a nemám na ne nervy. tak som mu minule kúpila tie nutrolin b - sirup, veľmi mu chutili. som sa rozhodla, že raz za mesiac mu ich budem dávať.

vierkas
12. feb 2009

ahoj Radka,
akurat som malu ulozila, tak teda Filipka baby znicili riadne, ked uz spinka 😀
ale bolo super 🙂 ako vzdy na navsteve

radfi1
12. feb 2009

A Lea, dobre nakúpte......zase idete potraviny preberať.....daj tipy, čo sa tam oplatí. možno aj my zajtra pôjdeme.....

radfi1
12. feb 2009

Ahoj, Vierka,
no, my sme boli ale hore od siedmej, tak by zaspal aj skôr....

vierkas
12. feb 2009

nakoniec diskoska nemala chybu 😀

a Timejke tiez ten Nutrolin zabral a aj jej chutil 😉

Janka,c panda uzasna, urcite ste sa mali dnes super, isla som okolo vasich a bolo zastretne, Matejko urcite spinkal a ako Katka dnes dopadla? myslime na nu 😉

radfi1
12. feb 2009

Mňa sa aj mangel pýtal, či ma to baví, stále po návštevách chodiť a ja na to, že jasnačka, tam človek len sedí, nemusím nič robiť, dieťa sa zahrá...to je potom paráda. doma sa mu predsalen musím viac venovať a stále pobehujem a čosi robím.

vierkas
12. feb 2009

my sme vstavali o stvrt na osem, ale ked sme prisli domov tak uz sa pytala spat a povedala, ze papat a buvat.....zlata 😅

radfi1
12. feb 2009

Už som zhltla obed a teraz ešte niečo sladké by to chcelo.....sa mi vidí, že v mrazáku máme nejaký zabudnutý nanuk, asi ho idem zachrániť 🙂

vierkas
12. feb 2009

Tima sa veru doma sama nezahra, len chvilu a potom stale chodi po mne, najradsej je ked sa spolu hrame a nic nerobim, lenze hold to sa neda vzdy 😒
ns navsteve sa aspon zahra a ja mam chvilu klud 😉

radfi1
12. feb 2009

Vidíš, tiež ju to zmohlo. ale je naozaj podarená, taká spokojná, vyškerená stále.....možno preto je teraz F. do nej 😀

radfi1
12. feb 2009

To áno, veď v podstate sa už tak zvykli hrať, že nás ani nepotrebujú, ked sú spolu.....až na to, že F. chytia tie záchvaty čítania občas.....

vierkas
12. feb 2009

su strasne zlate vsetky deti, radost na ne pozerat, a ako komunikuju 😀

bola som ju pozriet, uz spinka v jednej ruke duda a v druhej babika 😀

radfi1
12. feb 2009

A Filipko sa najlepšie hrá vždy vtedy, ked chcem niekam ísť. a to je mi ho potom ľúto rušiť.

radfi1
12. feb 2009

Ja som zase uspávala - ale len 2 minúty.....a robil mi moja, tak čo už....
a Lucka už ako podarene bežká, sa mi to páči, ona je taký štuplík a ked sa pohybuje, je to bohovské....

vierkas
12. feb 2009

ten jeho tancek nema chybu 😀
ved mozeme opat zorganizovat stretnutie tiracatiek 😉
je to dobre, ze sa takto stretavame, myslim ze v skole to bude pre nich potom lahsie 😉 , aj ked tam mama nebude 😒 , ale tvoj Filipko s tym nebude mat problem 😀

radfi1
12. feb 2009

OK, tak si idem vyložiť tie nohy a niečo prečítať, sestra mi požičala knihu dve čiarky nádeje, tak sa do toho pustím. myslím, že to bude taká oddychovka.....
pa a Vierka dobrú chuť k obedu....

vierkas
12. feb 2009

no velmi jej to uz ide, je podarena 😅
tak to ti zaspinkal rychlo a este ta aj pekne mojkal 😅

vierkas
12. feb 2009

idem sa aj ja naobedovat a tiez citat tak pa

radfi1
12. feb 2009

Vierak 😀 no, dnes Hanke ukazoval, kto je pánom....sa asi rozhodol, že nebude len on otlkaný....
veru som aj nad stretkom už rozmýšľala, mohli by sme začať organizovať, naposledy bolo tuším 20.1., tak by budúci týždeň mohlo aj byť, nie??????? 😀 my sa popravde väčšinou poobede nudíme, to doobedie ešte rýchlo prejde, ale ked je tatino dlho v robote a my nejdeme večer von.....tak to je brutál....

vierkas
12. feb 2009

to ti verim, ze vam je dlho 😒
mozeme to na buduci tyzden zorganizovat a nech sa ukazu aj nase nove pisatelky s detickami, aspon sa lepsie spozname 😉

vierkas
12. feb 2009

Radka, mame papucky 🙂
akurat mi volala sestra, bola v Tescu BA a tam mali take ake chceme, tak som jej kazala, nech pozrie aj chlapcenske, ale mali len 22 tak ti ich kupila 😉 som rada, len aby k nam prisla , lebo spominala, ze ju boli trocha hrdlo, tak hadam sa jej to do soboty zlepsi, dam ti vediet pa

vierkas
12. feb 2009

Janka, c ako bolo na karnevale? Co Matejko, tesil sa?
v tej maske je zlatunky, hotovy skolkar 😅

ceresnicky
autor
12. feb 2009

ahojte babeny

no tak Kacenka je od rana v nemocnici, tak usudili ze jej tam bude lepsie, ze ju budu castejsie monitorovat. tak sme ju boli okolo piatej pozriet. som jej slubila, ze jej tam zajtra donesiem notebook aby vam mohla nieco napisat a ked bude mat internet aspon sa nebude nudit. lebo v tej nemocnici cas hroooozne pomaly uteka. ☹
ale ved zajtra ju doobeda pojde pozriet mamina ma dovolenku a my poobede tak to hadam nejako vydrzi. 😉
vsetky vas pozdravuje, som jej odkazala aj pozdravy od vas.

na karnevale bolo super, len nam to trochu kazilo ze tam neni aj Katka. Matko bol taky zakriknuty, ked videl tolko masiek ale potom aj tancoval s detmi. masku si dole nedaval, co som sa aj cudovala, sme mu potom dali dolu ciapku aby mu nebolo teplo.

idem pozerat ordinaciu. zajtra mi bude Katka rano volat ako zase dopadli prietoky, tak vas budem informovat 🙂

radfi1
13. feb 2009

Ahojte,
no, tak Kačena, tak to tam nejako vydrž, ved sa to hádam polepší a ešte ťa pustia domov, budeme na teba veľmi myslieť........drž sa tam!

radfi1
13. feb 2009

Vierka, super, tak budeme mať konečne nové papučky, prosím ťa, vyplať ich za mňa, my sa potom vyrovnáme....a mohla by sestra prísť....nech sme noví, tieto jeho sú už hrozné a už len tak tak, hned pôjdu do koša.

radfi1
13. feb 2009

Dnes nemáme žiaden plán, von sa mi nechce ísť, rozvarila som si sviečkovú. tak asi idem obvolať nejaké tiráčky, či sa neobetujú a neprídu nás pozrieť.....

radfi1
13. feb 2009

Ale dnes mám doma od rána - 7,00 divé vajco, ach jaj a do večera daleko....keby sa mi aspoň von chcelo ísť. ale začínam byť totál lemravá a mne tiež ten vietor prekáža.
jemine, zrovna popísal stenu, bielu, našťastie s ceruzou, skúsim gumovať.

dad1
13. feb 2009

caute,radka tak to nie si sama,komu sa nechce v takomto pocasi trepat von. 🙂

dad1
13. feb 2009

ked som dnes rano uvidela tu metelicu,tak ma skoro rachlo.no co uz,este tu zimu musime vydrzat,mne by inak chladne pocasie nevadilo,ale ten vietor nemusiiiim a ked fuka,tak lucifučko nechce sediet v kociku,ani byt vonku,lebo jej to tiez lezie na nervy.tak sme zalezene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre