Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
23. jan 2009

jej ahoj Danka uz som chcela aj ja odist

dad1
23. jan 2009

tak som tu tusim nikoho nestretla,sakris ☹ ☹
a janka mi prideme okolo 16,15

dad1
23. jan 2009

no super,aspon teba som stihla.doteraz som nemala cas sem skocit

dad1
23. jan 2009

co to pocuvam,planuje sa dalsie babo? 😉

ceresnicky
autor
23. jan 2009

dobre tak aj my tak prideme, len som sa bala aby sme tak hodinu neboli sami, to by sa maly nudil 😀

dad1
23. jan 2009

ja sa posnazim vytrepat aj skor,ale nasa hviezda teraz divoko zaspava,tak potom aj neskor vstava,no ale budem sa snazit

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no veru planuje, zacali sme so snazenim tak dufam, ze sa podari. Matko sa nam zadaril na prvy krat 😀

dad1
23. jan 2009

uuufa,tak drzim palce,nech to coskoro vyjde.
ja si na druhe este netrufam.

dad1
23. jan 2009

malo to byt iiiha 🙂

dad1
23. jan 2009

uz som ako lucka,vymienam si pismenka 😀 😀

radfi1
23. jan 2009

Jej, vy ste rýchle, mne to tu nejak blbne zase, ma porazí...

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ale neboj ked Lucik trosku vyrastie a bude sama behat, mozno sa aj ty das nahovorit 😀

ja to beriem tak ze uz bude Matko hadam rozumnejsi, teda aspon myslim, a samostatnejsi

michaela2410
23. jan 2009

ahoj dani 🙂

dad1
23. jan 2009

ahojcek,este neobedujes?

dad1
23. jan 2009

som nevedela miska,ze poznas na kona.mohli sme si pisat uz skor. 😉

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no vidis Dani ked ta tu baby zbadali hned pribehli obe naspat, Radka uz ani hladna neni 😀 😀 😀 😀

dad1
23. jan 2009

a ja ze som tu nikoho nestretla. 🙂 tesim sa.

radfi1
23. jan 2009

Som tu, len som si odskočila...
ved ešte nie som hladná, tak obed počká.....danka, dnes mám syr, ked nemám doma dieťa...... a fazuľovú polievku idem robiť, ale to dávam z konzervy, tak budem mať navarené rýchlo....
ešte tu teda chvíľu zostanem, ked si prišla....

dad1
23. jan 2009

no,len aby ma nechceli zjest. 😀 😀 ja mam este asi 2 minuty cas,segra je na prwechadzke s luckou a maju kazdu chvilu dojst

dad1
23. jan 2009

no teda,syr by som si dala.asi si aj jeden spravim,ked malu ulozim.mnaaaaaaaaaaaaam

michaela2410
23. jan 2009

ja som do seba nahadzala gulas a uz som tu... anesedavam pri forach, ale teraz som spravila vynimku. povodne som chcela pozret inzeraty, ci niekto nepotrabuje golface. mne tam uz zapadaju prachom 🙂

dad1
23. jan 2009

a co sa tyka druheho bába,tak ja musim pockat na vacsi vekovy rozdiel.aj ked mam uz aj dost rokov,ale hadam to este niekedy stihnem.a ked nie,tak ma to medzi nami az tak nerozhadze,lebo mne aj nasmu tatinovi sa stav jedno dieta zatial paci.

ceresnicky
autor
23. jan 2009

ja by som si tiez dala syr my sme mali cestoviny s vajcom, lebo syn ma nechcel dlhsie nechat v kuchyni tak to musela byt rychlovka 😀

michaela2410
23. jan 2009

danka, naposledu ked sme sa stretli v skole, tak si vravela, ako rada by si nastupila...mna to uz preslo, lebo sa to priblizilo az moc ☹

radfi1
23. jan 2009

Miška, mne sa tiež jojo smeje, že by som aj niečo rozumné tu mohla robiť, ale ja viac ako vykecávať nestíham, a real debat som nemala už dávno....
Danka, neboj, nezjem ťa, hovorím, že ani hladná veru nie som.
ja som so segrou dohodnutá, že prídem o tretej k nim, uvidíme, kedy bude Vratko vstávať, tak by sme mohli prísť tiež aj skôr, no kedy príde môj Filipko to netuším, snád ho do konca stretka stihnete.....

dad1
23. jan 2009

miska toto forum (teda temu na fore) sme si sami zalozili,lebo sme chceli.dost casto sa ani nemozeme stretnut,tak aspon tu vykecavame a nemame pocit,ze sme furt same. 🙂 tak ked si nas tu objavila,tak sem obcas skoc. 😵

michaela2410
23. jan 2009

ked to tak pocuvam o tych detoch, mne tie moje dve uplne stacia! 😲 hoci nas ocino chce este dievcatko. on by nedbal aj hned teraz. na mna je to uz ale dost!

ceresnicky
autor
23. jan 2009

no Radka neblazni, ved Matkovi som uz povedala ze pride Filipko a on tam nebude.

dad1
23. jan 2009

miska,ja by som rada nastupila asi tak na 1 den. 😀 😀 😀 na dlhsie sa mi veru nechce.ja som to myslela tak,ze by som niekedy rada vymenila domaci stereotyp. 😉

radfi1
23. jan 2009

A Miška, pokojne nás môžeš prísť pozrieť aj skôr, veru, máš resty....ale zase verím, že s dvoma deťmi sa zosúladiť a hlavne tie choroby....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre