Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
25. mar 2009

veru ani ja sa neviem dockat. vcera som bola u nasich poobede a som ta cez okna videla ako letis k vasim cez to uzasne pocasie

dad1
25. mar 2009

no tie stresy ma urcite.ale to prejde a uz bude len dobre. 🙂 a von mozu ist kedy?

dad1
25. mar 2009

jemine,no vcera som prisla k nasim kompletne premocena.ked som vystartovala z domu,tak sa mi zdalo,ze je ovela prijemnejsie ako doobeda a potom pri jednote nas to schytilo.teda bola to sila.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

to neviem sa nepytala este dr. ale v piatok ked pojdu z toho TN tak sa maju zastavit aj u Moniky na prevazenie tak im hadam povie. ved mala uz bude mat v piatok mesiac

dad1
25. mar 2009

ale dnes je opat paradne.isla som sice len kusok,ale aj tak sa mi teraz zdalo byt superne.no ale je to prave cas,ked vacsina deti spi,akurat ked sa prebudia,zas zacina byt zima.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

my sme boli s malym pozriet vlaciky a medzitym co sme boli na stanici tak svietilo slnko potom snezilo a potom prsalo v priebehu pol hodiny

dad1
25. mar 2009

no,leti to.ked si predstavim,ze len tento tyzden sa mala narodit. 😉 a uz bude mat vymesacie. 😀 no sikovna tiracka,je v predstihu.

dad1
25. mar 2009

fii,to som si ani nestihla vsimnut,ze snezilo a prsalo,no boli sme u radky,tak som nepozerala z okna.nebol cas. 😀

ceresnicky
autor
25. mar 2009

no veru zrovna som vcera segre hovorila ze by bola v 40tt 😀

dad1
25. mar 2009

minule som akurat na to myslela,ze sme s luckou este neboli pozerat na vlaky.a to som vyrastla pri stanici. 😅

ceresnicky
autor
25. mar 2009

nie dneska myslela som vcera

dad1
25. mar 2009

no ale sak aspon uz to maju za sebou.mesiac k dobru a uz su aj doma.akurat ze katka si ani nestihla uzit tie prve tyzdne materskej.anetka si to vedela nacasovat.. 😅

ceresnicky
autor
25. mar 2009

veru malemu sa vlaky pacia, ked bol maly tak sa bal lebo to tam hrozne hrmoce ale teraz ho to bavi

dad1
25. mar 2009

a potom prihodte aj nejake nove fotos,nech kukneme ako malinka opat vyzera.urcite je uz o hodne vacsia ako na prvych obrazkoch. 🙂

ceresnicky
autor
25. mar 2009

veru bolo tak narychlo, ved tam v tej porodnici aj osedivela

dad1
25. mar 2009

no to som si aj myslela,ze sa bude bat,ale sak hadam teraz by to uz zvladla.

dad1
25. mar 2009

ani mi nehovor,ja som po porode bola v takom stave,ze len domov a domov, keby mi povedali,ze tam mam este ostat co len jeden den,tak ma asi slahne. 😀 a to som tam bola 4 dni aj s cestou.

dad1
25. mar 2009

a novopeceny tata je doma s dievkami?alebo uz zarezava?

ceresnicky
autor
25. mar 2009

s tymi fotkami je to u nas komplikovane lebo nemame digi fotak ani oni tak nieco musime vymysliet aby ste ju videli

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ich tata je bohuzial teraz nezamestany tak este aj takato smola ich postihla

dad1
25. mar 2009

jaaj,tak si prinajhorsom pockame,kym sa uvidime nazivo. 🙂
a musia chodit na prevazenia nejako casto? ci len raz za tyzden?

ceresnicky
autor
25. mar 2009

to este neviem teraz idu prvy krat tak im dr. povie

ceresnicky
autor
25. mar 2009

odfotime ju aspon na mobil a pridam vecer

dad1
25. mar 2009

jeeejha 😒 😒 ,no to je situacia.to kvoli krize asi,co? 😖 no na druhej strane,aspon si spolu uziju tie zaciatky malinkej doma.a vsetci si aspon rychlejsie zvyknu.
inak mas pochvalu ako sestra roka,ked chodis tak poctivo pomahat,hoci sama mas matejka doma.to sa mi hrozne paci. 😵

dad1
25. mar 2009

no vidis,to je napad.uz sa tesim,vecer si pridem kuknut. 😵 😵

ceresnicky
autor
25. mar 2009

no veru ale aj Janko ma pochvalu lebo on teraz kazdy vecer sam kupe a uspava Mateja

dad1
25. mar 2009

o chvilu uz aj adamko vykukne na svet,aj na neho som uz hrozne zvedava.to je take chutne tie miminka.som zvedava,ci si este bduem pamatat,ako sa take male mimi chyta. 😀

dad1
25. mar 2009

no veru,vas tata sa tiez činí. 😵 esteze si matejko zvykol zaspavat aj pri nom.a malinka chodi kedy spavat?

dad1
25. mar 2009

pamatam si,ze lucka skor ako o 23-tej nezalomila.juuj,to boli casy. 😀

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ale budes si pamatat ja som ju chytila ako nic

ano kvoli krize a on bol na zivnost tak isiel prvy ale ved hadam nebude doma dlho, lebo z tej materskej je to tazke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre