Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
31. mar 2009

a nestihala som aj tak ist von vo vasom case,lebo nam lezu ocaky a v noci sme boli kazdych 45 minut hore.ja som sla spat az o 5,00 a o 8,00 uz lucka mala akoze vyspate.

mrbaby
31. mar 2009

Tak to musim ist aj ja topanky kuknut...uz by sa mi nieco nove siklo...

ceresnicky
autor
31. mar 2009

maly sa mi zobudil s placom asi sa mu nieco snivalo, pozera Noddyho.

caute

mrbaby
31. mar 2009

Jani ahoj..

dad1
31. mar 2009

jani veru aj ja som sa zapovedala,ze najskor idem pominat zasoby,co som si nahonobila do chladnicky a potom budem kupovat zas. 😀 sak to nemam, kam davat uz.

lea3
31. mar 2009

Dúfam aj ja, že v piatok budem redy.
Veru, Janka, ako to zvládajú čerství rodičia? a čo Anetka? páči sa jej doma???? aj my zdravíme a tešíme sa keď ich uvidíme naživo v tom peknom kočíku...

dad1
31. mar 2009

jani ahoj 🙂

a jani b. - akciu maju do 4.4.a je to na vsetok tovar,kuknes na krabicu a odratas 50% 😵 ,lebo precenene to nemaju.
a maju tam aj pekne detske topanky,len som nekukala ake cisla,ked my uz na jar mame.

lea3
31. mar 2009

jéééj, a Janka odišla.. no nič, odpoveď bude to be continue.... 😉 😎

dad1
31. mar 2009

na anetkin kocik som aj ja zvedava v reali. 🙂
baby a co davate malym do kocika.staci uz len deka? ked sa oteplilo?ja som z toho vzdy truba.

lea3
31. mar 2009

Dani, a to v ktorej komunistickej obuvi??? tam hore, pri bývalej Makyte???

dad1
31. mar 2009

janke sa zobudil matejko. 😉

lea3
31. mar 2009

Ja ani neviem, ako je vonku, lebo už som 5 dní doma.... 😎

mrbaby
31. mar 2009

A potom sa vyhadzuje a ja to neznasam...a hlavne Ema naberie si v obchode kopej jogurtv a potm ich nezere...tak to tlacim do Viki...

dad1
31. mar 2009

tak preto zdrhla.

dad1
31. mar 2009

ano v tej pri makyte.ja to volam komunisticka,lebo to sa od tych cias vobec nezmenilo,ta predajna. 😀

lea3
31. mar 2009

veru, je takého pôvodného štýlu ála proletári všetkých krajín spojte sa! 😀

dad1
31. mar 2009

o jogurtoch ani nehovorim,ja si vzdy nakupim,ze akoze budem to do seba tlacit miesto peciva a houby,ked si mam v hodine H vybrat,takuz aj chleba chajlujem. 😀 😠

lea3
31. mar 2009

Zmenou času, sme si nepolepšili, stále má moja dcéra nastavený budíček na šiestu ráno, dne vstávala 06:15, tak som happy.

dad1
31. mar 2009

no veru a aj obsluha zaspala dobu.maju stale tie iste rovnosaty - plaste a aj sa tak prispato tvaria. 😀

lea3
31. mar 2009

no, inak, ja mávam tiež také nákupné horúčky, že mi ide chladnička prasknúť, potom vyžerieme to najlepšie a jogurty aj mne ostávajú, ale to musím strážiť, lebo Kamčo sa na to strašne rozčuľuje, že ich nejeme a len kupujeme... 😅 a po záruke vyhadzujeme... 😎

lucietta
31. mar 2009

ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka 🙂 (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo 🙂) Pekny dnik zelame 🙂

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

lea3
31. mar 2009

áno, áno, to aby sme nezabudli na staré časy a občas si ich pripomenuli... kto vie, možno tam začnú vyberať ako keby sme išli do múzea.... 😅 😀

dad1
31. mar 2009

lea,no asi mate ranne vtaca.ale citala som tu na konovi diskusiu,o case spania a vstavania a vsetky deti spia rovnako.kazde tiracatko malo v tej diskusii nejakych sparingpartnerov,takze si asi nepomozeme nijako.musime pockat, dokym vyrastu,potom budu zas frflat,ze ich my skoro budime,. 😀

dad1
31. mar 2009

lucietta - jasne,ze to vyplnim. 😉 diky za link.

lea3
31. mar 2009

Janka, aj Ty si už zdrhla, alebo je už Viki hore???

lea3
31. mar 2009

Musím rýchlo vybaviť jeden phone, tak tu chvíľu nebudem...

mrbaby
31. mar 2009

Vika plakala...tak som bola za nou..

dad1
31. mar 2009

OK,baby idem sa venovat rodine.som rada,ze som vas zastihla reali. 😵 ale v piatok to bude este lepsiiiiiii debat. 😵 😵 😵 😵 😵

mrbaby
31. mar 2009

Pa Danka..

lea3
31. mar 2009

čau Danka...

Jani, si ešte tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre