Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
8. apr 2009

OK, idem aj ja oddychovať, keby som včera nezabudla kočík, mohla som ísť už aj von, tak budeme doma....

radfi1
8. apr 2009

Ozaj, zajtra už máme doma Filipka, tak večer podám správy - predpokladám, že skôr sa nedostanem k PC.... 😀

radfi1
8. apr 2009

Ešte som pridala pár fotiek...

rencabv
8. apr 2009

Čaute baby,
ja som sa dnes dala do upratovania pivnice tak som teraz ako kominár a to v našom dome nebývame ani 2 roky. Mangel nebol doma, tak som vyhadzovala, čo mi prišlo pod ruky a čo som uniesla 😝

Radka len nakupuj o 2-3 mesiace schudneš a potom sa to hádam ujde mne 😉 😉

Danky pekný výlet na Zelenej a naozaj sa poriadne namažte, teda aspoň tí peší, to slniečko je nejaké silné.

Lenka pozrela som aj fotky a myslím, že obe baby sú malé modelky 🙂 🙂 🙂

Vratko sa doobeda vozil so mnou na bicykli a potom ešte na jeho motorke a chy&til ho taký záchvat, keď mal ísť obedovať ako dávno nie. teraz už 3,5 hodiny spí, ale o chvíľu práde Bystrík zo školky tak sa zobudí.
😉

Lea a nie že teraz ochorieš znova z toľkého upratovania 😎 😎 😎

Tak sa zatiaľ majte, zajtra nám prídu montovať bránu, tak budem mať mobilná internet doma, lebo mangel má dovolenku, tak cez obed hádam mrknem, šči niekto nechce pokecať 🙂 🙂

papapa

michaela2410
8. apr 2009

Ahojte, tak som si vas precitala. Danka, aj my sme boli s chalanmi na Zelenej u svokrovcov. Isli sme okolo pol stvrtej, ale aj tak mam toho plne zuby. Bicyklovali, tomas korculoval a to treba na tej ceste davat na neho stale pozor, ci nejde nejake auto. 😅 som utahana ako pes. 😠
Doobeda som bola s Tominom u dr. je nejaky ukaslany, ale dufam, ze to nic nebude ☹

Ked to tak citam, ake ste pracovite, hanbim sa, lebo ja som sa na vsetko vykaslala. Nejde mi pracka, tak ani zaclony nemozem oprat, navyse kym som bola chora, nechcela som sa vytrcat do okna, aby ma neofuklo znova. 😒
Zajtra ideme na nakupy do ciech, tak som zvedava na tie ceny tam.

Majte sa krasne, papa. 🙂 😉

martinano
8. apr 2009

ahojte
ja mam upratane,idem piect sa tesim ja strasne rada peciem,ale musim mat klud.matko spi, tatino je este v praci tak je klud 😉 .
nas jar asi tento rok obchadza, dnes len 4stupne,mne to tak lezie na nervy, no hrozne.ked hned nezacne jar ja sa zblaznim.
a inak dnes den B...., vsetko co som chytila mi padlo z ruk ☹ .
idem precitat a este sa ozvem

rencabv
9. apr 2009

Všetkým tiráčkam, ich potomkom a rodinným príslušníkom želám príjemné sviatky, užite si do sýtosti 🙂 🙂 🙂 🙂

Práve čakám pracovníkov, už konečne by mali prísť montovať vstupnú bránu, snáď sa im to dnes podarí 😠

Danka a čo nová chladnička? Už zaplnaš 😀 😀 😀 😀

Matka tie 4 stupne pri tom našom počasí sú na mašľu, ale aspoň ste s tatinom 😉 A malý ako komunikuje s okolitým svetom, keď ste vonku? Aj vám pekne sviatky, ako to prebieha v Norsku?

Ja mám doma dnes 2 deti, tak si idem užívať 😠 😎
Uvidím aká bude návštevnosť koňa cez sviatky, ale príležitostne mrknem, pa

martinano
9. apr 2009

ahojte
moji chlapi uz spia 😀 , ja som dala varit obed
tu sviatkuju stale mam pocit, dnes uz je sviatok,ale tsk,ze do utorka je svetko pozatvarane, este som nexzisitla ci jedavaju nieco specialne a ake zvyky maju,ale verim tomu,ze urcite maju, zistim.
renatka mas dnes veselo.
my mamedoma tatina,tak sa tesime.
matko komunikuje vonku s kazdym babom,kazdym havom, jemu sa vsetci prihovaraju, dozvedela som sa,ze tu deti v jeho veku len zacinaju chodit.takze tu je taky unikat 😉 a este kusok z norska deticky sa tu do nicoho netlaciu.aj plieky maju kym oni chcu,takze aj 4rocne deti plienky cumel v puse a vezu sa na kociku, uplne normalne.
miska dufam,ze uz budete ok aj malemu kasel prejde a nic to nebude, skus mu nasadit stodal homeopaticky sirup, je dobry.mame vyskusane 😉
radka drzim palce,ale ty to zvladnes uplne super aj s filipkom aj adamkom 😉
danka co nova chladnicka?
lea dufam,ze uz ti je lepsie
pozdravujeme vsetky tiracky a tiracence 🙂

ceresnicky
autor
9. apr 2009

ahojte baby

tak aj ja vam chcem popriat krasne velkonocne sviatky, uzite si ich pekne s rodinou a dievcatam vela sibacov, ale malo vody. ja to neznasam 😠 este som ani nebola nic kupit. Matkovi asi kupim nejaku hracku radsej ved tych sladkosti bude dost 😉
Radka tak nech si dobre zvyknete pekne vsetci spolu 😉 ty budes mat ale sibacov, velaaaaa 😀 😀

Mati to ti vazne nezavidim to pocasie, ja som rada ze je tu uz teplucko.

dneska sme boli s Jankou, Leou a Petou v El pase, vazne je to tam super, Matej cely cas v piesku, jeho to hrozne bavi 😉

ceresnicky
autor
9. apr 2009

Renca tak ty mas brigadu tak sa moc neprepracuj 😀 a uz si uzivaj sviatky 😉

vcera sme stretli Katku V. isli na ten vylet, tak dajte info ako dopadol 😉

ceresnicky
autor
9. apr 2009

jaaaj a este som zabudla podat info o Anetke, ta bola v utorok na poradni a mieri 2770g a 49cm. takze dostali zase pochvalu ako pekne narastla, uz sa nam nezda az taka mala, ale ked sme ju porovnali s Riskom tak to bol iny rozdiel 😀 ale ved ona to dobehne, aj ked bude asi vzdy trosku drobnejsia, ale aj segra bola taka mala 😉

ceresnicky
autor
9. apr 2009

Leni a diky ze na nas myslis, urcite sa so segrou dohodneme a po sviatkoch by sme sa dohodli 😉 dik zatial a drz sa a moc nepracuj 😉

ceresnicky
autor
9. apr 2009

a Filipkova izbicka nema chybu mne sa to tiez hrozne paci, ale mi sme Matkovi tam uz napratali vela nabytku a uz by to tam asi tak neukazalo ako na prazdnej stene 😉

ceresnicky
autor
9. apr 2009

ja si tu samodebatim ale ma to bavi lebo mi nikto neprotireci 😀 😀 😀 😀
vzdy si na nieco spomeniem co som este chcela napisat 😀

lea3
9. apr 2009

Ahojky 🙂

Véééru, dnes bolo suprišne, ale potom si Viki pichla triesku to palčeka, tak sme boli zháňať dettol a ihlu v lekárni, potom bola veľkáááá operácia, ale Viki to zvládla, veru si aj riadne poplakala, chúďatko.... ale dúfam, že je to už ok. Jani??? 😉

Dnes ideme poobede s Kajkou na nákupy, potrebuje nutne tenké topánky a nejké pláťačky, lebo zo všetkého vyrástla, samozrejme Adelka ide do služby k babičke... 😀

Takže Radka, dobre, nakupuj, viem, že máš riadny absťák..... 😉 😅 😀 😎

Maťa, je mi omnoho lepšie, už ma nič nebolí, ale ATB musím dobrať... 😒 a škoda, že máte takú kosu, no mňa by porazilo, ešte teraz 4 stupne, dnes je tu na slnku 26.
.... a ja asi budem ako Nórske mamičky, sa mi zdá, lebo naša Adel sa tak rýchlo dudky nevzdá a s cikaním na šerbel ... bieda 😖

A prajeme príííjemné Veľkonočné sviatky, veľa vody, šibačov a pekne sa napapajte pečky... 😎

karlatko
9. apr 2009

ahojte

ja len na skok , zapla som PC že idem uložiť fotky čo sme včera nafotili a že hned vás aj pozdravím
máme doma tatinka tak je to super všetko mi hned o polovicu trvá kratšie máme upratovací den a doobeda sme aj stihli spoločnu prechádzku na hájovkách a ja dokonca aj nákup a poobede sa chystáme do mesta

Dani včera sme sa dostali domov z parku až o pol osmej 😎 , ale bolá totál hotová ale v kočíku nechcela byť a stále čosi riešila na travičke nejaké paličky a špačky .....

dočítam neskôr , idem sa povenovať ja trochu manželovi zachvílku máme Karolínku hore 😵

ceresnicky
autor
9. apr 2009

pridali sme nove foto Matka a Anetky tak kuknite 😉

dad1
9. apr 2009

cauky 😵
aj my zelame veselu velku noc. uzite si dni volna s tatinami a nech vas velmi nevysibu,aby nebolelo,ale zas aby ste o tom aj vedeli,lebo sak nech ste/sme vsetky zdrave. 😀

my sme dnes mali uz tatina doma,tak sa rozhodol,ze sa nam bude venovat,a sli sme do laugaricia. 😵 😵 😵 lucka bola ukazkova,behala sama po celom obchodaku,len sme ju nahanali,no sranda bola.mam par tipov,co si pojdem kupit,ale to bez lucinky,lebo nech si mozem pokojne poskusat.

cely den sme labzovali dnes,to uz davno nebolo,ale mame novy stol a stolicky do kuchyne,jupiii,konecne si to trosku zmodernizujeme,lebo ta nasa rohova lavica je uz veru nejaky ten piatok out. 😀 prave to tata montuje.

a chladnicka je supiš.uz ju pomaly plnim (renca 😎 ),som robila zasoby na par kolacov,co budem robit a rozhodla som sa,ze bude aj vajcovy konak,sak neva,ze nie su vianoce,ale mali v tescu v akcii rum,aj salko mlieko, no nekupto to. 😝 😝 😀

dnes vam bolo teda v elpase superbne,a viki 😒 ,dufam,ze uz bobo neboli,aj tak mate baby pevne nervy,ja keby mam vyberat lucke triesku,tak sa zlozim asi. 😅 dufam,ze ak sa nam to niekedy stane,tak budem mat pri sebe niekoho schopnejsieho..

pozrela som vsetky fotos,adamko je krasny cukricek,paradny a veru je to filipko v tmavsom podani, neviem sa dockat,kedy si ho popestujem. 😵
titi a hanka - hotove modelky,neuveritelne podarene,lenka tie tvoje fotky su proste numero uno. 😵
anetinka a matejko - uplna nadhera,veru je vidno,ze malinka je uz vacsia,gratulujem aj k mieram.a maly sa tam bohovsky skeri. 😵

renca - uz mate branu??pracovnici dorazili?
mata - dufam,ze sa aj v norsku skoro pocasie zlepsi,ale tam nebyva velmi teplo ani v lete,nie?
katka v. - my sme dosli z parku v takom istom case,sli sme este s hanickou a jej rodicmi na zmrzku,prisiel aj nas tata,tak to bolo pekne zavrsenie dna,a hlavne aj sladucke.mnaam,capucino zmrzka v jaskyni - odporucam. 😵

dad1
9. apr 2009

radka - ako ste zvladli prvy den vo stvorici? mala si toho dost,co..ked si sem ani nekukla.drzim palce,nech sa skoro zosuladite.nemam strach,ty to zvladnes lavou zadnou. 🙂

michaela2410
9. apr 2009

caute, ja sa tiez pripajam a zelam krasne sviatky

michaela2410
9. apr 2009

som trocha grogy, dnes sme toho stihli az-az, nakup na Morave, poobede bicyklovacka s detmi, futbal s Tominom a uz ani neviem co vsetko, ale je to fajn, ze mozeme takto behat cely den v tak krasnom pocasi 😀

dad1
10. apr 2009

cauky 🙂
tak tu nikto nebol.
sa necudujem,vsetci sviatkujete. 😵
my sme dnes opat randili s riskom a karolinkou.lucke sa hrozne pacila karolinkina trojkolka,aj mi na nej zapozovala. 😀 mala som vsak len mobil,tak mam len tam foto,ale podarene to je.
po obede mam vyrovcikov pre malu,tak budem skusat piect buchty,a dorobim velkonocnu vyzdobu,lebo vcera pri montazi stola vecer,sme to zas vsetko poprehadzovali. 🙄 ale nech,hlavne,ze uz mame nove sedenie.hiih.

radfi1
10. apr 2009

Danka, si ešte tu?????

dad1
10. apr 2009

miska,tak ste na morave minali eurace? tam sa vraj oplati pre nas kupovat,musime tam niekedy skáknuť aj my. 😵

radfi1
10. apr 2009

Ahojte, tak podávam hlásenie: zatiaľ je všetko OK, Filipko to zvláda ukážkovo, je dobručký. no je pravda, že sme naňho dvaja. to je potom paráda, ale časom sa to naučím zvládať hádam aj ja.
chodíme von, včera sme boli pri nás na ihrisku, dnes doobeda sme absolvovali Kačabár.
teraz sa u nás spí, spia všetci moji chlapi, tak sa asi idem pridať. ešte sme ani nedoobedovali, kým tatino uspával Filipka a seba, ja som dala papať Adamkovi....cestoviny budú až po sieste 😀

radfi1
10. apr 2009

Anetka je superná, aké má už líčka.......

radfi1
10. apr 2009

Danka, tak to som zvedavá, čo ste vybrali, aké stoličky....vy sa stále vynovujete.... 😀 😀 😀 😀
a Lucka, aká bežkyňa už....to je super. a nejako často naháňate toho Riška, budeme žiarliť 😀

radfi1
10. apr 2009

ja nad pečením ani len neuvažujem, aj ked možno ten koláčik rafaelový by som aj zvládla a akosi ani zásoby nerobíme do chladničky, nejako mi teraz nedochádza, že ide VN.
asi aspoň vybehnem zajtra do Tesca, ved ani žiadnych zajov nemám.....

radfi1
10. apr 2009

OK, tak sa idem natiahnuť aj ja, využijem ticho v dome....

michaela2410
10. apr 2009

Danka, naozaj je tam skoro vsetko lacnejsie, a hlavne sa ti "zaplati" aj benzin, ten sme natankovali za 24.5KC. Platili sme kartou, takze v podstate ani ceske koruny nikde nepotrebujes v tych supermarketoch, ale treba si popredu ziztit, ci sa kartou platit da, lebo vraj niekde nie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre