Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
15. apr 2009

teda Danka - tak akčne si to napísala až po mne zima prešla ešte že je Luckine uško v poriadku

ja som sa tiež musela dokopať k fotkam inšpirovala ma Radka , aká je šikula dve deti a ešte aj fotky stiha

prišla babina bola u zubara tak mi zreferovala čo musela vydržať.... 😉

karlatko
15. apr 2009

Lei aj ja sa snažím s niečom zabaviť ale ked mi to spravý vonku v obchode a potom každý na teba pozerá čo si to za mamu... a včera veru bola aj symbolická na prdel lebo skoro spadla z prebalovaku tak som zakročila...

lea3
15. apr 2009

Veru, Katka, s tým nič nenarobíš, lebo keď chytia ten svoj protest šábel, tak môžem hovoriť koľko chcem, až sa vyplače a vytrucuje, tak potom je normálna.... 😠

karlatko
15. apr 2009

naša herečka už skoro tri hodiny spí to nebýva tak často, nakoniec budeme doma 😝

ten považan nebol by zlý , ten domček neviem či tam už je nevšimla som si

lea3
15. apr 2009

No čo už, napríklad Kajka takáto vôbec nebola, ona bola kľudné, dobré dieťa, ja ju prirovnávam k Timejke, ona je presne taká ako Kajka, dobrá, rýchlo vedela rozprávať všetko, rozumná, milá, proste ideál dieťa, tak niekto hore chcel, aby som si zažila aj iné, tak preto je Adelka takáto... si myslím.... 😅 😀

karlatko
15. apr 2009

tak už sme hore je tam ešte ticho len počujem ako burcuje z knižnice hračky , ktoré má hned pri postielke

idem jej dať papať nech môžme isť

ahoj Lei - pekný zbytok odpočinkového dna 😀

lea3
15. apr 2009

Ten Považan aj mne by sa zamlúval najviac, veď ak sa dohodneme na termíne, tak by som išla zajednať na poobedie ten domček s terasou... ak sa bude dať... veď čo, tržbu im spravíme, a ten bordel, veď sú zvyknutí zo zimy.... 😅 😉 😀 😲 😎 😎 😎 😎 😎

lea3
15. apr 2009

Tak ahoj Katka, pekný zvyšok dňa v TN na nákupoch prajeme, podaj hlásenie potom, ako bolo.... 😉

Naša herečka spí už hodiny, paráááda, už sa aj nudím, keď tu nie je riadny debatisko, aspoň že Katka s Dankou sa sem pripojili... 😉

lea3
15. apr 2009

... teda chcela som napísať 2 hodiny... nemala som zapnutý Num Lock... 😉

lea3
15. apr 2009

Už je malá hore, tak končím, všetkým pekný zvyšok dňa... 😉

michaela2410
15. apr 2009

Jeeej, tu to postupilo 🙂 ze az strana 95?
Idem si vas precitat

michaela2410
15. apr 2009

Super si to uzivate vonku 😉 Ja som dnes bola po dlhom case konecne v praci a mala som v kuse devat hodin. Hlasivky som si ani necitila a ked som cakala na chalanov z pohybovych hier, skoro som zaspala. 😔
Musim uz koncit, lebo Tomas otravuje este sa zahrat jednu hru a potom ich treba ulozit, nech mam trocha klud na upratanie a pripravu na zajtra do skoly

dad1
15. apr 2009

tak som sem este nakukla 🙂 lea,katka - dobry debat! to stretko je super napad,dnes som isla okolo povazanu,domcek je uz vonku,ale bol zavrety,tak neviem,ci uz funguje,ale asi hej.ale nebude to tam pre nas male?? 😅 ked sa tam vsetky narveme aj s kocikmi 😕 ,no neviem.ale mne je to v podstate jedno,rada sa dotrepem hocikde.bavili ste sa o buducom tyzdni,tak to mozem kedykolvek,okrem stvrtka. 😎

miska - 9 hodin 😒 ,fuu,to je riadna zaberacka.aspon,ze pre tento tyzden to mas uz za sebou.tak prijemne pripravovanie a mas aj novu fotku v pase. 😵 dnes ste sa baby akosi zacali vynovovat! 😎

dad1
15. apr 2009

a este som chcela zazelat vsetko naaaj tomaskovi,som nechcela verit miska,ze maly ma uz 5 rockov.len teraz sa mi zdalo,ze sme boli u teba,ked sa narodil.nooo,na tych detoch najviac vidno,ako starneme. 😀
a o chvilu ma aj luky 3 rocky,tak to budete mat same oslavy. 😵 😵

michaela2410
15. apr 2009

Danka, uz sa tesim, v nedelu chceme spravit velku opekacku u nasich na dvore, lebo ja mam az troch oslavencov. Ved patrik sa vsade chvali, ze si to vyratal, aby oslavovali spolu (on je 10.4.)

rencabv
16. apr 2009

Želám dobré ránko.
Aby som nezabudla VŠETKO NAJNAJ DANKÁM k meninám, nech vás drobci poslúchajú 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Musím sa pochváliť, už máme konečne novú bránu, aj s diaľkovým ovládaním, predstavte si tú parádu otvárať bránu cez okno aj to zatvorené...........
Moji Šibači vyšibali toľko sladkostí, že by sme mohli pokojne zásobiť nejaký supermarket 😝

Danka tak Lucka je teda riadny luciferík 😉
Idem ešte mrknúť na fotky.

Tuším sa mi budia deti tak zatiaľ pa a mrknem cez obed, keď bude môj net konečne razn za čas doma 😝

rencabv
16. apr 2009

Tak idem mrknúť a asi ste ešte všetky vonku alebo práve ukladáte deti. Báger dorazil a už sa nám rysuje celkom slušný pozemok, roboty bude habadej 😠 Ale aj tak ma to teší, že to dostáva nejakú fazonu. 🙂

Miška chalani sa teda vytešujú z novej izby, ja osobne nie som veľký fanúšik spidermana a spol. ale deti to nejako žeú. Len Bystrík si nevie vybrať, lebo jeden týždeň letí spiderman, potom mašinka Tomáš, Noddy,.....
Žeby sme detské menili obtýždeň? 😀 😀 😀 😀

práve som vyprázdňovala, tj vyhadzovala z chladničky zbytky po šibačke, lebo len sa nadžgávame.........Naše sliepočky kotkodákajú blahom 😉

Hádam sa mi podarí niekedy dostať aj do mesta, že by som v reále obkukala tiráčence ako podrástli 😎

Baby s tým šľahaním sa o zem našťastie nemám veľké skúsenosti, u nás prevažuje krik a zaháňanie sa akože na bitie odporcu, riešim ručne stručne 😉

Tak som rada, že som si trošku pokecala a idem skontrolovať pracovníka ako mu to ide.

Zajtra má pršať 😠

Pa

rencabv
16. apr 2009

Ešte som zabudla, Janka Č. dúfam, že už si ok, nemám rada tieto prejavy tela, našťastie som nikdy takýto záchvat nemala ale kamoška občas, tak viem len sprostredkovane, čo je to za des 😠

dad1
16. apr 2009

ahojte 🙂
renca tak si tu dnes samodebatila 😵 ,potom dojdeme skolaudovat,ako sa vam podarila zahrada upravit,bude to urcite paradne a ta brana,to by sa aj mne pacilo,keby len stlacim gombik a dvere sa mi same otvaraju. 🙂 🙂

reni a dakujem za blahozko k meninam. 🙂 dnes mi aj v reali zagratulovali lenka s katkou v. 😎
a kedze je tu este jedna danka - krajcatko - tak aj ja vinsujem len vsetko dobre,kopec lasky s mazelikom a veeela radosti s riskom. 😵

dnes som zavolala lenke,ci nejdu von a aj sme spolu boli,vyzeral to byt velmi pekne straveny cas,ale moja svokrusa si akurat dnes zmyslela,ze nas potrebuje,tak som to hned pri fontane musela zrusit. 😠 ale aspon sme stihli s lenkou ist betky a cucik ma novy klobucik,konecne sme nasli taky,co ma maly siltik,takze hviezdicka cez to aj vidi,lebo nam su vsetky tie siltove vecicky akesi velke.
a videli sme aj ceresnicky v plnej zostave aj s anetinkou,ta buvinkala ako anjelik. 🙂
hned je to v meste veselsie,ked je takto pekne,aspon vzdy na niekoho naďabime.

dad1
16. apr 2009

renca- ved dojdi do mesta aj na detske stretko,len teda neviem,este kde bude.co vy na to organizatorky - lea,katka?

rencabv
16. apr 2009

Danka ja som sa práve chystala načať tému svokra a ty si začala skôr 😠

rencabv
16. apr 2009

Samozrejme, že by som sa snažila prísť na detské stretko, Vratko by sa potešil nejakým rovesníkom.....

rencabv
16. apr 2009

Danka už si preč?

rencabv
16. apr 2009

Tak som sa zapozerala do nových fotiek, že si medzitým zdrhla, neva.

dad1
16. apr 2009

este som tu,ale mam telefoon 🙂

dad1
16. apr 2009

ale uz si asi ty zdrhla,co? 😀

jahodka11
16. apr 2009

ahojte,
danka, aj my s danielkom ti prajeme vsetko naj k meninam....dobre to oslavte...a vinku sa teda vyhybaj 😉

inak, neviem, ako vam, ale mne uz zacina byt v panelku teplo.....ked som chodila do prace, to bolo ine, ale teraz som doma v podstate stale.....uz aby sme mali malicky domcek so zahradkou..... 🙂 ale to je v nedohladne... 😒 len by sa zisiel, ked su deti male...a nie, ked budem mat 50...to uz mi bude stacit aj byt 😉

michaela2410
16. apr 2009

Danka, ktoru poznam, aj ktoru nepoznam: zelam vsetko dobreee. 🙂 😉

martinano
16. apr 2009

danky vsetko naj naj naj zelame 🙂
mame za sebou dva namahave dni, matkovi vysla minuly tyzden jedna stolicka a teraz mu idu tri,dasna ma modre ☹ , no hruuuuuuuuuuuuza
dnes sa zobudli zachripnuty pozeram hrdlo zapalene, tak som volala dr.a poobede som mu nasla afty na jazyku je to jasne infekcia 😝 .aj viem kedy si ju zaviedol pred par dnami lietal spadol a narazil si dasienko, krvicka mu tiekla, takze velka pravdepodobnost,ze sa to stalo vtedy 😠 , no som z toho na nervy,ale chladna hlava, pomaly ho kurirujem a dufam,ze to rychlo prejde.na to ako strasne mu musi byt je celkom fajn.
nestihla som citat,tak to idem dobehnut

radfi1
17. apr 2009

Dnes prvá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre