Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

tiracky
18. máj 2009

ahojky
nic som necitala,hanka spala len nieco vyse hodiny..a ja s nou.zda sa mi,ze cim viac je unavena,tym menej spi.

vlozila som nejake fotky,popis nestiham.

paaa.

tiracky
18. máj 2009

jej mati ahoj...ja,ze tu nikto nie je.
dakujeme za pochvalu fotiek 🙂 to sa foti...take krasne objekty! 😅

angelos
18. máj 2009

a este som zabudla...ani na jednej z mojich 150 fotiek nie je Matejko ☹ som zistila.ma to velmi mrziiii.ak ho niekto mate,tak ho vlozte do albumu.

martinano
18. máj 2009

ahojky
som tu nesla som s matom von, lebo je 9stupnov a prsi, cakam kym prestane musim ist do obchodu a tak sa mi nechce.uzasne foto 😵

martinano
18. máj 2009

a s tym spanim mame to iste
mato spaval konecne cez tri hodiny poobede a dnes hod.a pol, no mam dost 😠

angelos
18. máj 2009

ach jo..9 stupnov 😝 to sa uz musis asi tesit domov.aj ked vsetko ma svoje caro a da sa zvyknut si na vsetko,ale na zimu som si ja veru za 30 rokov este nezvykla.
aj ja som zvyknuta,ze hanka spi 2-3 hodky,tak sa dnes z toho hodinoveho spanku neviem spamatat. 🙄

martinano
18. máj 2009

ani sa ti nedivym ja teda tehu nie som,ale aj tak mam dost a ty, no nezavidim,ale dufam,ze aspon v noci sa vyspis 😉
ja si na tu zimu nikdy nezvyknem, tak ja nemusim zimu vobec, tesim sa domov,ale bojim sa aby sa nepokazilo pocasie aj tam

angelos
18. máj 2009

som si precitala aspon co ste dnes popisali a dakujem za titul 😵 😵 😵 😅
stretko bolo veeelmi fajn,tesim sa na dalsie.miminka boli uzasne,ani sme ich zaplakat nepoculi. 🙂 🙂 🙂
neda sa mi vobec pisat,Hanka mi tu asistuje a vypytuje mnam -mnam bobika 😝

martinano
18. máj 2009

jeeeeeeeeej
tak to jej chod dat mnam mnam aka zlata 😵
mato si driemka na gauci ani sa mu nedivim 🙂

dad1
18. máj 2009

jeeeeeeeeeeeej, fotecky paradne. 🙂 🙂 lenka ty si inak akcna,uplne super,si to nafotila. 😵 😵 ako vzdy.a aj novy pokec si dala k tomu albumu,si uplne supeeeeeeer. 😵 😵

radka a tvoje nove fotos su tiez paradne,a ako si na vylete bola pekne oblecena.uz mi chyba shoping s tebou,to sme boli vzdy podla poslednej mody ohaknute. 😀 😀

radfi1
19. máj 2009

Ahojky, idem mrknúť fotos, len chcem posunúť tému na 1. stranu.... 😀
Maťka, tak vy máte takú zimu, a z nás včera na Kačáku len tak lialo, čo sme boli spotené....
Danka 😀 ved si niekedy môžeme šoping naplánovať, len ja by som sa mala teraz krotiť, mám vecí dosť, aj ked mne by sa v obchode zase čosi nasilu do košíka natlačilo....

radfi1
19. máj 2009

Lenka, zase si nesklamala, fotky sú parádne, nechápem, prečo teba tak tie naše deti pozujú, všetd sú tam zlatí, zase mudem chcieť....už si aj chystám kľúč na prenášanie 😀 😀 😀 😀 😀 a 150 fotiek, ty si iná rýchlovka....a asi nikto iný nefotil....takže budeme musieť urobiť ešte jeden míting, aby sme cvakli aj Maťka 🙂
aj mne sa zdá, že čím viac je F. unavený, tým menej spí, včera ale potiahol tak 2 hodky, budila som ho Adamkovým kolotočom, to zaberá, už aj pricupká....
a dobre, že sme boli včera, dnes nie je bohvieako vonku. ja sa pomaly pôjdem chystať von, akosi, ked som doma len s Adamkom, tak sa neviem rozbehnúť....

michaela2410
19. máj 2009

ahojte, mali ste krasne stretko. Aj som chcela odbehnut z roboty, ale akosi mi to nevyslo. 😒 Fotecky nadherne 😎

martinano
19. máj 2009

ahojte
tak ja som dnes taka vytocena a to mato spoal zas len hodinu a pol to zas bude zvysok dna 😠
zas zacalo poprchat no strasne ☹
nic sa mi dnes nechce a tolko mam roboty, ze neviem kam skocit mato obeduje ja idem zehlit
ahojte

radfi1
19. máj 2009

Miška 😀 verím, že si závidela, ty v robote a my taký vegáč 🙂 tak si nenechaj ujsť aspoň to piatkové stretko - tam bude ešte lepšie, nebudeme musieť dávať pozor na krpcov, len sa priprav na skákanie do rečí 🙂 my si musíme vždy pripraviť, kto, kedy bude hovoriť.....
Maťka, to ťa to počasie rozladilo, že? tak ťa nechcem ani dráždiť, že tu je krásne slniečko, teplúčko.....
ja som dnes všetko obehala, čo bolo treba, tak som rada, dokonca som mala aj poobedné žehlenie - riadna kopisko bola, ale už je zdolaná, môžem prať odznova....
teraz by som si mala ísť vyzdvihnúť Filipka, no Adamko konečne zaspal, dnes sa mu akosi nedarilo, ale bol dobrý, len sa nevedel uložiť, tak mi ho je ľúto budiť a prenášať do auta, ale čo už, chúdiatko, musí robiť, čo poviem....
a boli sme na nožičkách, vraj baliť do 4 mesiacov - teda zase celé leto - ale povedala som si, že ho nebudem trápiť - v tomto teple ho budem len na noc.
stretla som aj Riška dnes, ten krásne buval v kočíku a maminu som hned nahovorila na stretko....a ozaj dnes sme boli na kávu v Považane a rezervovala som tam na piatok stôl, keby tam náhodou chceli mať plno 🙂
aj Lenku sme stretli, sa mi zdá, že jej od včera ešte bruško podrástlo, už mala obehnuté celé mesto a ešte íšla vybavovať, obdivujem naozaj jej kondičku, ja v jej štádiu som už len fučala a šetrila si sily....naozaj je asi pravda, že čím menej máš na sebe kíl, tým lepšie.....
tak pa

martinano
19. máj 2009

radka pocasie sa vylepsilo, je pekne uz sme aj z prechadzky doma bolo prijemne na slniecku
dnes ma vytocila obycajna hlupost ludi ☹

michaela2410
19. máj 2009

Radka, s tym stretkom je to na povazenie, lebo priserne kaslem. Uvidim, ako sa to do piatka vykrystalizuje. Dufam zesa to polepsi a ja urcite pojdem. Len dajte vediet kedy a kde. 😎

martinano
19. máj 2009

miska to budu hlasivky zo skoly 😉

martinano
19. máj 2009

baby ja viem,ze ste mali teraz stretko s detickami, prideme na tri tyzdne dame aj potom, bolo by som rada 🙂
a matko by bol uplne happy

michaela2410
19. máj 2009

to nebudu len hlasivky, ale ja mam oslabenu imunitu a tento rok ma to akosi drzi. staci, ze ma trocha ofukne a som chora. Musim to prekonat, lebo aj v skole mi asi staci, ekd niekto pri mne kychne a uz to mam. Tych bacilov je v skole tisic a ja si ich musim asi vsetky vybrat. 😒

michaela2410
19. máj 2009

Dnes mmi dal doktor nejaky sirup a vselico, co mam uzivat, ale ja sa idem okrem toho kliecit po svojom a spravila som si caj s rumom a riadne citrona. Ten aj zjem, lebo je nestriekamy, znami nam dali, pestuju v skleniku. Len skoda, ze uz mam posledny 😉

martinano
19. máj 2009

miska a kalcium je super na taketo veci, normalka sumak 😉

martinano
19. máj 2009

ja som chodiavala zo zaciatku zachripnuta z roboty potom som kaslala a toto pomahalo 😉

dad1
20. máj 2009

bre ranicko,
my zas dnes vyspavame.ale to preto,ze lucka mala dnes nad ranom o 3,35 nejaky divoky sen,lebo aj zo sna vykrikvala,ze autom,autom a mama, no a potom sa prebrala a hodinu sa nevedela ulozit.tak som pri nej lezala na gauci a driemala,pokial tuho nezaspala.a spi este teraz.
som zvedava,zas na obedny spanok,aaach jo.aj dlhe neskore vstavanie ma envyhody,aj ked som vzdy perfketne vyspata,cez den potom padam na "hubu",ked mala ani chvilu nespi. 😅 takze ju idem asi zobudit.
v piatok na stretko sa tesiiiim,uz aby bolo.
miska rychlo sa daj dokopy,aby si mohla ist. 😉
matka my chceme detske stretka,teraz v tomto teple opakovat,tak iste nejake urobime,aby ste sa mohli zucastnit. 😵
aaaaaa,lucik je uz hore,kon ako vzdy zafungoval ako budicek. 😀
pekny den.papa

michaela2410
20. máj 2009

Matka, kalcium som si davala, ale mna ten kasel chytil taky drazdivy, ze sa nemozem dokaslat. Dnes bolo v noci lepsie, ale teraz som cele doobedie akasi zahuhnena. Dufam, ze to nebudu zase dutiny. To by ma uz porazilo. 😠
Dnes a zajtra som si zobrala dovolenku a v piatok ucim len prvu hodinu. Tak sa kurirujem. Ale samozrejme asi pojdem von, je tam prijemnejsie ako vo vnutri, aspon sa vyhrejem.

karlatko
20. máj 2009

ahojky

po dlhšej odmlke sa hlásime, že sme už celkom ok. 😉 , najskôr to chytilo Karolínku a v nedelu to prešlo aj na mna a mna sa to nechce akosi pustiť Karolínku to držalo dva dni a už len trošku soplikujeme a ja som sa dávno tak na nič necítila rezali ma oči , dutiny zapchaté a hlava mi išla prasknúť , to sme mali určite s toho počasia.....
stretko sme nestihli čo ma veľmi mrzí a určite aj Karolínku ta by bola spokojná s vami a deturencami , ale nechceli sme niečo zaniesť človek nikdy nevie
Danka , tebe dakujeme za zavolanie že si na nás myslela , sa som fakt na nič cítila , že som ani kona nezapinala a dnes teda pozeram kolko je tu toho napísaneho 😉 😉 😉
stále vás chcem dočítať ale nedarí sa mi mali sme mojkacie obdobie a to sa ani na pol cm nezdialim a už chýbam tak sa budeme zase odvikať a dostávať do normalu lebo začali sme vymyšlať ked nemáme hned na čo si zmyslí tak spustí , mala skoro všetko po voli ked bola marod a tušim sa jej to pači 😵 😵
dnes sme už boli aj v meste , vyšli sme pred 9 to nebýva u nás , nám to vždy trvá a skôr ako 10 to nieje ale hned som sa ráno vytočila v jednote v obuvi, nepustili ma s kočárom, doteraz som tam chodila v pohode a dnes mali problém , tak som podakovala za nákup 😎 --- neznášam to ked mi to niekto povie a hlavne žena , čo už sme všeliaky...........

Janka b. - aj som myslela , že sa k vám vrátime naspeť na namestie ale potrebovala som si doplniť zásoby a Karolínka už začala byť upištaná tak sme išli domov

Danka K. mi volala že v piatok je stretko , ešte neviem či pôjdem alebo ako to spravím s Karolínkou ked sa budíme okolo pol desiatej až desiatej , skontroluje či som pri nej..............

ešte hádam mrknem musim isť za drobcom

karlatko
20. máj 2009

tak sme sa pokaldili, prebalili a spíme dalej ešte že tak , idem niečo navariť Karolínke ešte neviem čo 😝

lea3
20. máj 2009

Ahojky 🙂
Jéééj, včera som sem nestihla, takže fotky som si kukla až dnes, téééda Lenka, sú nááádherné 😵 😵 a je fakt, že Tebe deti ako pekne pózovali, no ja mám problém našu zachytiť na fotos, len čo cvaknem, tak už je preč zo záberu... 😅 😀
A Radka, aká kočka, nahodená na výlete... a Adamko má tuším tmavé očká?? žeby po mamine??? 😉

No dnes som uťahaná z vonku, pieklo našlaka, aj hlava ma už pobolieva, a moje dieťa ešte k tomu dnes ani nechce jesť nič, tak mám nervy... 😖
Poobede ideme zase na kačák s kamoškou, tak už teraz sa teším, aká budem zase unavená... a spotená.. 😝

Kačenka, super, že už ste zdraví, veru chýbala si na stretku, aj Miška, tú by som rada spoznala... 😉

Maťka, bože, že 9 stupňov...brrrr. no to si neviem predstaviť, my tu máme neskutočný hic... 🙂
Kedy už prídete na Slovensko???

Idem trochu oddychovať a niečo v ruke pozašívať, kým sa malá nezobudí.
Pekný zvyšok dňa 😉

mrbaby
20. máj 2009

Ahojte..
Prave som sadla za PC..utahana ako vol..nieze bolo dnes strasne horko ale baby sa stale o nieco hadali utekali na zachod..normalne ma bolia nohy..
Ale uz mam trosku popratane, upratanu skrinu...a ani som netusila kolko veci mam..ale potrebovala by som nove kratke nohavky..aspon2ks..neviete kde take nieco kupim..??
Katka..to je OK.. aj som si myslela ze niekam ponahlas ked si tak letela.. 😉

Idem sa natiahnut lebo vika bude za moment vstavat..

karlatko
20. máj 2009

navarené a popri tom som stihla si prečítať poslednú stranu kona a samozreme som si ani fotky nedala ujsť, teda lenka ti takto ešte stíhaš , zase si nesklamala a oto vačšia pochvala v takom vysokom štadiu tehu a takto krásne pofotíš 😉 a ja som na teda myslela či už nemáš po tom a ty si na Kačaku fotiš 😀
museli ste sa mať krásne - podla fotiek usudzujem a však s vami je vždy super - sranda 😀 , mohly by sme sa stretava každý týžden na kačaku ked bude pekné počasie čo vy na to? ja si myslím že nám to len prospeje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Miška - prajeme aj my skore uzdravenie, ja som teda bola riadne lapnutá a to mám šťastie že som doma na MD

Janka - to som tak letela? je pravda ked je Karolínka v kočíku tak mám rychlejší krok aby som postíhala čo mám na pláne aby to bolo v klude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre