Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
1. jan 2010

Takže vitajte v novom roku, nech je lepší ako ten minulý...

My sme strávili silvestra u známych v TN a tesila som sa na krásny výhlad na trenčiansky hrad s ohnostrojom, ale pokazilo nám to počasie, lebo sa spustila velká hmla. Inak klasický silvester, sediac na gauči, prepínajúc programy o ničom, sme len jedli a pili 😀 😀 😀

radfi1
1. jan 2010

Pripájame sa k želaniu všetkého naj v novom roku, hlavne vraj veľa zdravia, lebo ostatné je v našich rukách....
tak nám prajem, aby naša tirácka stránka prežila v konkurencii FB, lebo by mi bolo naozaj smutno....

radfi1
1. jan 2010

A my klasika silvester na gauči, ja aj so spánkom.....no zábava bola so mnou....

martinano
1. jan 2010

ahojte
vsetko dobre v novom roku zelame

dad1
2. jan 2010

ahojte, zelam vsetko dobre v novom roku, hlavne zdravie a lasku s manzelikmi, iba usmiate deticky a hlavne pevne nervy v kazdej situacii.🙂

som sa tu par dni neukazala,sme mali same navstevy,alebo my sme niekde lietali,tak sa mi uz nechcelo vypisovat.

ja som nepostrehla,ze martinko mal 2 rocky... 😕 tak napravam a zelam vsetko naaaaaj🙂
a adamkovi k vymesaciu,co ma dnes,tie vsetko naj-uz je 9-mesacnik.a jakubko uz je mesacnik,tak samozrejme aj jemu. to sme mali ale vela minioslavencov🙂

nas silvester bol super, od rana ru boli svagrovci so 4-rocnym huginkom, s luckou su teraz bohovsky team.ani sme nevedeli,ze mame deti,superne sa prehrali spolu.potom sme mali slavnostnu veceru u svokrovcov vsetci - mnam, dobre sme najedli veru,a hlavne bez roboty-hih 😀 luck vytuhla o 21,30 a my sme s milkom gaucingovali a potom pozerali mafstory az do 2,30.no ozaj super bolo.este by som si to zopakla. 🙂

renca-uspesny start v praci zelam.potom napis,ako to zvladas.ale predpokladam,ze ty lavou zadnou,ty si superzena. 😎

a vierka - supeeer,ze prietoky su OK.drzim palce,nech posledne stadium rychlo ubehne a ty uz mozes skoro drzt v rukach svojho chlapceka. 🙂

vierkas
2. jan 2010

ahojte,
aj my vam zelame krasny a uspesny rok 2010, hlavne zdravie, stastie a lasku 😵 😵 😵

dakujem, ze na mna myslite, ved uz to mam za par, pocity su uz vselijake a aj tasku budem o chvilu balit 😕
akurat som si spisovala co si mam este dokupit a co pobalit

dnes bol super dnik, stravili sme ho u nasich, same navstevy z rodiny, dobry obedik a prisla nas pozriet aj mala Leuska s rodicmi, tak Timejka bola cela happy 🙂

my sme taktiez silvestrovali doma na gauci, ale vobec nam to nejak nevadilo, ved kde by som sa ja trepala, takze romantika ako sa patri 😀

pekny vecer

martinano
2. jan 2010

ahojte
danka dakujeme za blahozelanie 😵
mali ste super silvester aj vierka
vierka ja ta nestihnem priletim 8.2 to uz budete aj s malym doma, poslem ti moje norske cislo,ked pojdete do porodnice daj mni vediet ja sa tam ozvem 😉
ja som bola dnes u lekara stale mi nie je dobre, uz to vraj odzieva,este raz ideme v pondelok, vraj som asi prekonala nejaky zapal a to sa mi este aj asi zacala alergia a to asi na orechy porazi ma, ja ich mam tak rada ☹
radka tiracka stranka prezije 😉

rencabv
3. jan 2010

Aj ja sa pripájam so želaním všetkého naj v roku 2010.
Vierka nech ti to odsýpa, Čerešničky pekne si užívajte, Maťka lieč sa........
Danka veď ti dám vedieť ako mi to super ide, už sa nemôžem dočkať 😝 Od 11. by som mala ísť do BA na 3 týždne na školenie, to ešte len bude doma poriadok
😠 Naše deti na Silvestra poriahli do 3,00 🙂 🙂 🙂 🙂 Boli sme u švagrovcov a detí sa tam zišlo zo 6 a tak mali fraj, lebo si robili, čo chceli, kričali, naháňali sa a semtam sa aj pobili, taká idyla, ale aspoň sme neprespali začiatok roka 2010 😀
tak pa

michaela2410
3. jan 2010

fuha, renca, ze deti do tretej? My sme nase dali spat asi o pol desiatej, a a kamarat im porozpraval rozpravku "o prdislavovi, prdimirovi a prdkovi..." 😀 tu im rozpraval, ked sme tam spali naposledy, tak sa strasne na nu tesili aj tentokrat. Ja doteraz neviem, o com vlastne je 😀 Ale aspon som nemusela ist uspaat ja a o malu chvilu ked sme sa tam sli pozriet, tak vsetci traja chlapci (znami maju Jakubka, ktory sa narodil asi dve hodiny po Lukasovi) sladko spali 😀 😀 😀

Takze dalsia tiracka sa chystá do prace? tak vela stastia!

Ozaj, a co tak nejake vecerne stretko???? 😎

dad1
3. jan 2010

prave dnes vo vani som premyslala,ze co s vecernym stretkom...
dajte terminik,tesiiim uz teraz 🙂

sme prave kecali s radkou asi hodku cez chat na FB,ale verim,ze tiracka stranka prezije.bez nej by to bolo ono. 😵

dad1
3. jan 2010

renca - do treteeeej??? to sa mi sniv asi.to ako zvladli. 😝 ale aspon vas skoro nebudili na novy rok.to si dufa pospali riadne.a vy s nimi. 😀 to skolenie...no na paradu,este len zacnes a uz budes 3 tyzdne het z domu.nooto nepotesi.tiez ta nemuseli hned vyšikovat do BA. 😠

miska-ta rozpravka ma zaujimavy nazov🙂))))))som sa narehotala.nemozem zabudnut ti doniest tu knihu.som si aj pripomienku dala do telefonu.skoda ,ze si nemohla dojst na vecierok.bol super.

matka-alergia na orechy??a az teraz ti na to prisli.no ale aspon ze vies,ze co ti je.horsie by bolo,keby ti bolo zle a nevedela by si od coho.a zelam skore uzdravenie!nech ta choroby oblukom obchadzaju. 😉

vierka - kapsu chystaj,aby si nieco neodbehla doma.vies,ze druhe porody byvaju rychlovky. 😀 este si to doma chvilku uzi a nacerpaj silu na velke finale.urcite to zvladnes na jednotku. 🙂

michaela2410
4. jan 2010

danka a ty nemozes spavat? a na ten vecierok som aj rozmyslala, ze nakoniec pojdem, ale taka som bola ukaslana, ze som doobeda len vybavila dovolenku a sla som 😕

michaela2410
5. jan 2010

musim to tu posunut 😀

martinano
6. jan 2010

ahojte
danka dakujem hadam uz bude dobre,aj ked tu alergiu zatial nepotvrdili,tak uvidim.no moje priedusky si odnasaju tu hroznu zimu a vysoku vlhkost, vonku Je teraz 70%vlhkost a -15 co som pozerala, nikdy som nebola na taketo veci hakliva,ale tato strasna zima tu trva uz hrozne dlho,a to nehovorim,ze do nedele ma byt cez den -20, uz sa tam neda ani dychat 😠
matko zatial zvlada dobre, musim si zaklopat
vierka uz bal tasku 😉

radfi1
7. jan 2010

Ahojte, tak som rada, že to tu ožilo, a to ja som tu veru dlho nebola. minule mi to nešlo načítať a potom nebolo času. teraz má F. prázdniny do 11, a je toho veru dosť, variť, a tak.....kým sa vychystáme von, kým sa povyzliekame. ja som večer už KO.
ale tu to žije..
Vierka, no to už si mala byť dávno zbalená 😀 ale ved ked niečo zabudneš, tak sa to dá vždy priniesť. hlavne nech to dobre dopadne. ved pozerám, že už 38.tt....to ale letí....
Maťka, tak sa lieč, nech ťa choroby obchádzajú a tak ako si mala zlý, chorý začiatok roka, nech to dalšie obdobie je len a len zdravé.
Silvester ste si všetci užili, som čítala...tak to má byť. ja ked už nebudem kojiť, alebo nebudem tehu, tak si aj konečne hádam užijem nezaspatá príchod nového roka 😀 ja by som budúci rok nejakú chatu prijala niekde v horách.....

radfi1
7. jan 2010

Deťom som pustila macka uška, nech sem môžem juknúť. dovarím Adamkovi obed a ide sa von do snehu......dúfam, že nie je veľká čľapkanica.....
včera postavil F s tatinom krásneho veľkého snehuliaka, sa tešili z toho. A. sa povozil aj na sánkach....tak zima začala....
pa

michaela2410
7. jan 2010

ja to to trocha posuniem...

My sme dnes len sankovali, vcera sme zvladli aj sankovacku aj korcule a vecer boli deti grogy 😀 Zajtra sa ich na poldna zbavim, hned rano idem s maminou na jedno vysetrenie do PN, a hned som sa aj ja objednala na usne, mam ist na kontrolu ale nejako ma pobolieva od poslednej nadchy ucho, tak to pri jednej ceste vybavim a potom hor sa do obchodov... 😀 😀 😀

vierkas
8. jan 2010

ahojte,
konecne zima ako sa patri, Timejka sa vonku vytesuje a hlavne sa total unavi,a uz teraz spinka od pol jednej co u nej inokedy nehrozi, ale mala vela prace vonku tak sa straaaaasne unavila 😀
u nas za barakom bolo vela deti tak sa super prehrali
vcera sme boli vonku doobeda aj s Matejkom, Janka kocikovala aj som videla cez okno malinkeho Jakubka.....krasnucke babatko 😵
poobede sa chceme ist este sankovat pod kostol, ked pride tatik z roboty a ja si este skocim do mesta, dokupit nejake drobnosti, ale kapsa uz je nachystana aj vecicky pre malinkeho 😉
v pondelok idem do poradne tak uvidime co nove 😉
a zasa koniec tyzdna, tak tym co neboli v praci zelam pekny start a nech sa vam dari 😉

Matka to norske cislo si mi poslala?pozdravujeme vas a tebe skore uzdravenie, teda zimu tam mate riadnu...brrr

pa a pekny vikend

michaela2410
8. jan 2010

No tak co, tiracky? kedy spravíme večerné stretko? ja som si dnes nakupila nove veci: dvoje rifle, trojo triciek a pulovrov, lodicky a tenisky. Dokonca som dnes neodolala a kupila Lukasovi v Tescu masku drakulu, bola zlacnena na 2,60 a cely vecer v tom behal a je strasne zlaty. Normalne som dnes so sebou spokojna. Hoci rano ta cesta do Piestan bola hrozna, ale co sa da robit, mama tam bola objednana na nejake vysetrenie a ja k usnemu. Ale nakupy bez deti som si celkom uzila 😀

dad1
10. jan 2010

idem to tu trosku ozivit 🙂

dnes som mala ukazkovy lebediaci den! z postele som sa vykotulala az o 14-tej. 😝 som bola nejaka stale hotova z pocasia,ze som sice od 10-tej uz bola hore,ale odmietala som sa nejako zaktivizovat,akurat som fb-ovala 😅 a miestami polihovala.no uuuzas.potom som si hodila kupel. takato nedela,by sa mohla opakovat castejsie.spokojnost velikaaaa.
od zajtra zas do worku idem,tak sa uz psychicky pripravujem.teraz bude mensi zaberak,pred polrocnym vysvedcenim,uz sa "tesim" na tych,ktori sa este len teraz zbadaju,ze si chcu opravit a budu ma uhánat,ze chcu odpovedat este.to neznasam. 😠

michaela2410
10. jan 2010

danka, som na tom podobne. planujeme so znamimi taky predlzeny vikend v tatrach, ale bez deti, tak som vyhlasila, ze az po vysvecku, lebo tiez budem asi skusat aj cez prestavky tych, co sa teraz zbadaju

michaela2410
11. jan 2010

po 24hodinách to tu posuniem....

dad1
13. jan 2010

cauky, mam chvilku cas, tak posuvam🙂

mala by som sice opravovat projekty, blizi sa polrocne hodnotenie,ale taaaaaaaakto sa mi nechce,radsej netujem trosicka.
u nas najnovsie novinky su asi take,ze lucka uz asi cca 1,5 tyzdna nespi na obed. 😝 kazdy den ju sice po obede ukladame aspon na polhodinu,ale nikdy nezaspi,vydrzi tam a aspon si oddychne.vacsinou jej to nechyba,je vesela az do vecera,ale parkrat bola navecer uz riadne umrncana, sme boli radi,ked zalahla.no co narobim,nasilu ju uspavat nebudem.ale aspon oddychovat ju davam.

mrkam sem kazdy den,ze ci je vierka este stale 2v1 😉 ,ale ziadne nove spravy,tak zatim asi nic.no ved este maju chvilku cas.

drzte sa, pozdravujem a stretko co???
co takto: 🙂 🙂 🙂 🙂 29.1. 🙂 🙂 🙂 🙂 ???to uz bude po vysvedcku a budem mat frei. 😀 dokonca potom aj v pondelok mame 1 den prazdky.

michaela2410
13. jan 2010

škoda, že stretko navrhuješ až tak neskoro, myslela som, ze sa odreagujeme skor, ved v piatok vecer sa urcite nikto nebude venovat "skole" ☹ ☹ ☹
Ja by som kludne prijala aj tento tyzden 😉

radfi1
14. jan 2010

Ahojte, konečne som sa sem dostala, nechcelo mi načítať stránku stále a ja klasika som na to nemala nervy.
ja by som tiež potrebovala už konečne odreagovať, prázdniny boli dlhé....hádam aj zajtra by sa dalo....skúsim vyšikovať F. na prázdniny k svokrovcom a ja by som veru šla aspoň na chvíľu, lebo teraz sa mi Adamko stále budí....som riadne unavená, no na stretku by som zase ožila, a to by mohla ísť ešte aj Vierka ako tehu....
takže: stretko bude zajtra?????????????????????????????????????? 🙂

radfi1
14. jan 2010

My máme takéto novinky:
Filipko mi tiež cez deň nespal cez prázdniny, ani raz a ako by to niekedy bodlo. no bol aj veru dobručký, pekne sa hral, tak som si nelámala hlavu. skôr som sa bála, čo bude v škôlke....a určite tušíte, že v škôlke krásne sám zabuvká, aj ho nevedia zobudiť....ale vstáva teraz teda podstatne skôr ako cez prázky....aspoň sme sa dobre cez voľno vyspali.
1, deň sme šli do škôlky s plačom, dnes už sa na mňa ani neobzrel, lebo utekal sa kamošmi. tí sa ho už vraj nevedeli dočkať, dievčence sa vraj pýtali, kedy už príde Filipko.
Adamko je taký malý výmyselník, teraz ho baví stále sa stavať o všetko, chytať telku, ovládače, otvárať šufle, hádam si na to ešte spomínate. ale už sa aj hrá zase trocha v ohrádke, teraz má doma pokoj, cez Vianoce tam vliezol len s Filipkom. aj teraz sa tam ihrušá
Danka, a aký to veget v nedeľu a čo robila Lucka....aj som rozmýšľala, že vás zavoláme do Brodu, boli sme sa kúpať, no určite by som nepochodila 😀 ale bolo super, Filipko si to užíval, kúpila sme mu aj penový pás na plávanie a rukáviky a plával odušu. Adamka strášila babka, aj som si zaplávala.
Vierka, tak si užívate posledné dni s bruškom....verím, že sa Timejke sniežik páčil, tiež sme si ho užili trocha, aj s Luckou.
MIška, aké dobré nákupy, to je paráda, aj ja sa asi vyberiem niekam, sa mi zdá, že nemám čo nosiť. potrebujem aj topánky na svadbu, šaty som si už kúpila - malé čierne, klasika. chalanom požičiam obleky, budeme teda vyfešákovaní.
aj F. má v škôlke karneval, ale vraj netreba masky, že im čosi dajú, ved aj tak neviem, či by si náš zázrak bol ochotný na seba niečo navliecť....
no už plačeme.....tak pa

michaela2410
14. jan 2010

Radka, aka akcna s tym stretkom...ja by som sa asi aj pridala!!! 😎 😎 😎

radfi1
15. jan 2010

Miška, reagovala som na tvoju výzvu 😀
len aby som nakoniec šla ja, lebo F. mal v noci teplotu. teraz je síce OK, ale nechala som ho doma. neviem, kedy večer zaľahne, no asi ho nedám spať cez obed a večer pôjde aspoň skôr. Ked si A. hodí poobedný spánok, tak my si len oddýchneme trošku.
neviem, čo to ten F. má, zatiaľ mu teplota nestúpla, uvidíme večer. ale na stretko sa teším, dúfam, že sa mi podarí dostať z domu, mám už ponorku, potrebujem horúcu čokoládu....

karlatko
15. jan 2010

ahojte

prišla som si vás trošku počítať , mamina si prišla pre Karolínku tak mám asi tak hodinku času a PC som nemala zapnutý ani nespomínam , ale zato včera ma švagrinka prihlásila na facebook tak to pojdem vyskýšať ukazovala mi to na jej PC ale určite to zvládnem aj na našom , ja som trochu z nových vecí paf 😉

každý sa ma pýta prečo som neni na facebook , tak už musím zavítať nech som neni ozaj posledný 😀

pozerala som aj do Vierkinho pasu už sa to blíži moc na vás myslíme , nech to má rýchli a dobrý priebeh

a dnes máte tušim aj stretko ako som čítala možno dofrčím na chvílku uvidím kedy príde náš tata, nebola som nikde od letného junoveho stretka som len vám verná a to nemám ani na vás v poslednom čase čas napísať a nehovoriac stretnúť 😝

ale zato ked mám čas ozaj čas tak vždy si vás prečítam a pobavím sa na zážitkoch ale najviac za poslednu dobu mi utkvel tvoj Danka U. - Lucinka sama doma, aj som sa zhrozila aj pousmiala tvoje vylíčenie ma svojim spôsobom pobavilo , ty vieš vždy dobre obkecať aj zlu , smutnu ,... vec 😉

tak sa majte krásne moc a moc vás pozdravujeme

michaela2410
15. jan 2010

tak vlastne neviem, je to stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre