Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
11. feb 2009

Janka,c ahoj a pozdarvuj Katku 😉

karlatko
11. feb 2009

Dani tak to je super,
my sme chodili spávať okolo 9 až 10 podla toho ako sme sa ráno zobudili a teraz sa už okolo desiatej šmolí a zaspíme okolo pol dvanastej až dvanástej tak sa nam aj obed posunul , a posledné dni jej stačili desať minutovky tak uvidím ako dnes už spíme vyše hodiny

dad1
11. feb 2009

taku dobru debatu sme uz davno nemali,hned kolko stran sme zapisali.baby budu mato co docitavat. 😀

karlatko
11. feb 2009

tak už som sa pochválila kolko spíme a mám to tu už sme hore aj tak v celku dobre spala oproti posledným dnom tak ideme dať obed

myslíme na Kačenku pozdravujeme a super , že nám takto vyšiel čas podebadiť ani si neviete predstaviť aká som rada 😀
papa

dad1
11. feb 2009

katka my sme to mali presne tak,to urcite prechadza na jeden spanok,je sice uz unavena v case,ked bezne chodila spavat,ale nie tak aby zaspala.ja som preto vtedy zacinala take cinnosti,co ju hrozne bavili,aby premohla unavu a ani sme sa velmi netrapili s tym.islo to ako po masle.na prechod na 1 spanok trval 2 dni.ale bolo to iste preto,ze lucka sama uz citila,ze jeden spanok jej staci.kazde dieta je individualne,niektore aj v roku a pol spia este 2x.

dad1
11. feb 2009

ok,kacenka a drzte sa aj vy.karolincek nech poslucha.

vierka,este si tu?

dad1
11. feb 2009

lebo aj ja sa pomaly poberiem,lucik uz bude iste skoro vstavat,tak si idem aspon umyt riad.

dad1
11. feb 2009

janka b.,vierka ...tak ahojte,paadim.papa

vierkas
11. feb 2009

mala spi poloha ala tatik 😀
este musim ist uvarit druhe, ale to bude rychlovka 😉

Danka, aspon je sranda a tvoj humor nema chybu 😀

Timejka zacala spinkavat raz nejak po roku, tiez sa jej uz nechcelo doobeda spat, ale vydrzala tak max. do 11hod. a spavala tak 2-3hod. a potom uz dovecera nic, ale bola uz total vecer unavena a vecer chodila a chodi spavat doteraz okolo osmej niekedy aj pred osmou 😉
ked sme zacali chodievat doobeda von tak sa jej ten spanok postupne doladoval tak na dvanastu a teraz vydrzi byt hore aj do jednej az do pol druhej a spi tak 2 hodiny 😉
sama musis vidiet co sa jej chce spat o takom case co si ju ukladala, alebo sa jej uz nechce a pomaly jej to po hodine upravovat 😉
ale vela deti este aj po roku spava 2 krat 😉

vierkas
11. feb 2009

Katka aj mala, ked chodila spat o jedenastej, tak obedovala z ked sa zobudila, ale teraz je to lepsie dam jej polievku a ked sa zobudi tak druhe, sice to je uz skoro olovrant, ale to nevadi 😉

vierkas
11. feb 2009

Danka a co je dnes s Radkou, uz ma Filipka doma?

vierkas
11. feb 2009

tak dokym som dopisla tak ste sa vytratili, ale v nejlepsom treba prestat, nie? 😀
aj ja idem umyt riady, varit a oddychovat 😉
pekny den

radfi1
11. feb 2009

Ahojte,
baby, no vidíte, aké ste vy, ked ja mám čas a sedím tu, tak vtedy nikto, včera som si dokonca dopisovala na inom fore.....
prečo mi to robíte?????
a tu tákato debata dnes...
VIerka, správne si odhadla, že dnes mám doma aj Filipka, zaspal práve vtedy, ked ste dopísali. vyspávali sme do ôsmej a neboli sme vonku, tak sa mu skôr nedalo. ale mali sme dnes návštevu, Ondrejka, tak nám doobedie rýchlo ubehlo. moje dieťa sa zase predvádzalo, aké je životaschopné a ked návšteva odišla, tak si sadol a pekne sa hral.
ja som zatiaľ zapekala cestoviny s brokolicou - mňam, práve som dojedla......budeme mať aj na zajtra, tak sa mi podarilo kopu spraviť.
ale ideme k Lenke, tak sa tešíme a variť nemusíme....len Lenka nevypekaj a oddychuj kým sa ti tlupa domov dotrepe 😀

Janka B. - pôjdem sa pozrieť na tie knihy, tak čakaj s objednávkou....jasan???????

Spánok - toť večná téma pri deťoch, my sme si tiež čosi užili, ale ved som to minule písala, niekomu je dopriate, inému nie.....a také živé deti ako je Karolínka, to tie ani spať by nemuseli 😀 a Lucka je asi najmladšie dieťa, ktoré prešlo na jeden spánok, čo poznám, ale v noci je spachtoška....dobre si to mamina vycvičila 😀 😀 😀 😀

radfi1
11. feb 2009

Kačena G. - myslíme na vás, ani nechcem na to myslieť. ale hlavne, že sa o teba tak dobre starajú a neberú to na ľahkú váhu......a naozaj, teraz už aj 2 mesiace ked porodí žena skôr, to už nie je problém......chvalabohu, už je teraz taká zdravotná starostlivosť, že sa to dá zvládnuť....
tak držíme palčeky, nech to dobre dopadne......
Durdík má pre tentokrát plusové body. ale on bol kedysi aj pôrodník, tak on sa nozaj vyzná, to ako vyzerá a pôsobí, za to asi ani nemôže 😀

radfi1
11. feb 2009

Janka Č. - vám sa žije, že idete na karneval, aj ja by som išla. ale neviem, či by sa FIlipko tých masiek nebál, on by jednoducho išiel len sám za seba......tak som zvedavá, aké budete mať dojmy....
a ved keby sa vám chcelo, môžete sa aj vy k nám prísť zahrať. len to máme daleko od seba a vy chodíte skoro spať.....ved sa niekedy dohodneme.
mne sa teraz páči, ked niekto príde k nám a ja nemusím z domu...
ale aj von by sa mi zišlo ísť dnes, uvidíme, ked sa malý zobudí, čo bude za počasie.
Filipka som si musela ísť vyzdvihnúť s krstným včera. lebo tatino uviazol v zápche, torcha napadá sneh a už je to tu, skrížené kamiony a pod. ale babka už dnes volala, že im chýba....oni sa s ním stále hrajú, hral s dedkom hokej, ked som prišla, zrovna mali robotu s autami, ani si ma poriadne nevšimol, potom naveľa sa mi hodil okolo krku a hral sa dalej, neverník jeden......
tak som im sľúbila, že budúci týždeň ho tam na prázdniny dám znova....

radfi1
11. feb 2009

Mne také voľné dni robia dobre, najmä cítim, že ten chrbát môj tak netrpí. mňa začalo dosť brucho pobolievať a tvrdnúť mi. ale to som mala aj pri Filipkovi, tie falošné kontrakcie, len si už nepamätám, či to bolo tak skoro.....
no a ešte som chcela....Kačena, neponáhľaj sa, ved sa máme stretnúť v pôrodnici, si zabudla??????

martinano
11. feb 2009

caute
my klasicky rozlietani,ale zajtra budem s matkom doma.nemam nic v plane
idem docitat co ste popisali
radka to nie je dobre najma to tvrdnutie, magne B6 ti gynekolog nenapisal?mohol by 😉
davaj na seba pozor
to plati aj pre kacenu
lea aj som matkovi davala bio gaia a nedam dopustit na tie kvapky
idem sa najest a vegetit

ceresnicky
autor
11. feb 2009

pridala som fotky, sme maleho vecer navliekli do masky na karneval tak kukuk.

jej Mati mohla by si segre trosku poradit a dodat optimizmu 😉

inak som sa ju snazila cely den ukludnovat, a celkom sa mi to darilo ale hlavne Matko ju rozptiloval

dad1
11. feb 2009

cauko,este som nakukla a urobila som dobre.matejko je krasna pandicka. 🙂 a ako sa obzeral v zrkadle 😀 😀 tak som zvedava,ze co budes janka referovat po karnevale.

katka g. - este raz drz sa a hlavne sa nestresuuuuuj. 😵

bru noc dievcence 😉

martinano
11. feb 2009

jasne jani posielam ti IP

radfi1
12. feb 2009

Ahojte, dobré ránko!
Prvá!!!!!!!!!!!!!!!!!
Som len prišla juknúť, čo nové.....
Maťko je bohovský a hlavne, že to chce mať na sebe, no neviem, čo by Filp povedal na tú čiapku.......
ale je krásny.......

Filipko má teraz pri mne orbotu, našiel vedierko so štipcami a teraz ich prekladá a zametá, no paráda, odporúčam ako hračku, s ktorou sa dieťa dllllllho zabaví, ked to všetko ponakladá, znova vysype....práca na dlho, a ako sa tvári, veľmi dôležio....

Danka, zubáky už snáď dnes nebudú trápiť Lucku, sa tešíme dnes na návštevu, dnes vyrazíme aj skôr z domu, sme hore od siedmej a včera sme neboli celý deň vonku, tak nech si trocha vzduchu užijeme a navštívime aj obchod, tak okolo desiatej by sme mohli byť u Lenky - dnes pôjdeme hádam aj skôr spať na obed, tak sa budeme zberať, nech sa stihne pohrať......

Maťka, mne to brucho stvrdne len na chvíľu, čítala som, vraj nejaké Higginsove, či čie falošné kontrakcie a už v mojom mesiaci to píšu, tak dúfam, že je to v poho...inak mi netvrdne, to som sa asi zle vyjadrila. ale príjemné to nie je....ved sa v pondelok na to opýtam, naozaj som zvedavák, ako sa malý má....minule mi robili sono tuším v 30.t.t. teraz budem mať až na konci 32.t.t.

radfi1
12. feb 2009

Včera sme si navarili, ožehlili, jaj, ako dobre, dnes máme veget.........
ale dajte mi tip na zajtrajšiu váru, budeme mať na obed aj tatina.....tak asi nejaké massso 😀 by to chcelo. ale možno vyskúšam aj tie lazane, čo mi Janka poradila. no ale cestoviny máme teraz.....

radfi1
12. feb 2009

Pozdravujeme Kačenu......
A Maťka, o takom čase surfovať, to už máš spať....vidno, že vyspávate do desiatej........
my sme zase včera s Filippkom potiahli do štvrtej a zaspal o desiatej večer.....
pa

martinano
12. feb 2009

ahojte
tak my uz sme hore, tatino isiel skoro vrsno prec a matko sa prebral, tak sa hrame
radka ano my tomu hovorime tonizacie, je to presne taketo chvikove stvrdnutie bruska, ja sm to tiez mavala, otvorena na 4cm a potom nie a nie nabehnut kontrakcie ozajstne 😝
ale aj tak mas na to cas, lebo ta maternica pracuje a tym padom sa aj krcok otvara, treba sa len satrit a davat si pozor, nic tazke nic namahave a teraaz uz naozaj vela oddychovat, filipka dat babke na prazdniny, vyozit nohy a oddychovat 😉
nas matko dostal taky ten pracovny pult s naradim,tak stoji na svojej malej stolicke a pracuje
ja tiez netusim co varit, hroza 😝
este som nestihla docitat co ste popisali, tak ked ulozim matka
pekny den

dad1
12. feb 2009

bre ranko,tretia 😵

dad1
12. feb 2009

radka ja ta asi neinspirujem,lebo ty si inspirovala mna a ja dnes robim zapekanu bkrolicu

dad1
12. feb 2009

teda brokolicu. 😀 ale dala som do toho aj klobasku. 🙂 aby sme zas nemali len take zeleninove jedlo,hlavne tata si pošmákne.

dad1
12. feb 2009

polievku kuraciu so zeleninou.takze tak.prave dovaram a vyrazame na babinec. 😎

dad1
12. feb 2009

lucka mi nedovoli pisat,tak zatim koncim.vadi jej,ze ju rusim v pocuvani pesnicky.opica jedna. 😀 😀

lea3
12. feb 2009

Ahojky 🙂

Tak som konečne dočítala tých 5 strán, aké ste boli akčné... 😉

Katka, drž sa, držíme palce, aby Anetka ešte v domčeku vydržala, šetri sa a nech všetko dobre dopadne. 😵 Neboj, oni si Vás už v TN postrážia. 😉

Martinka, kvapky BioGaia zaberajú parádne, už je malá v pohode, ale zuby nové nikde... 😅 😀 tak neviem...

Baby, Vy dnes žúrujete u Lenky, sa máte, a Lenku obdivujem, že má na to síl 😕 😉

Ja som dnes doobeda behala s malou po obchodoch, a zajtra ideme zase s Kamčom na nákupy na Moravu, aj s Kajkou, tak sa teším... 😀

Maťko je suprišný v Panda kostýme, určite sa už nevie karnevalu dočkať... 😀 😀

Aj ja sa teším na jar, už ma táto zima prestáva baviť 😝

Idem obedovať, malá už spí 30min., tak nech to stihnem, lebo spáva len 1,5 hoďky ako Vika. 😉

Pááá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre