Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
3. mar 2009

tak Radka sa liecte nech ste fit uz aby bola jar a skoncili vsetky hnusne choroby.

MY CHCEME JAR 😵 😵 😵 😵 musime tu trosku skandovat 😀 😀 😀 😀

martinano
3. mar 2009

cautte
musme dnes stretli janku a leu museli sme ale ponahlat mrzi ma to, ale nemohlasom si nechat ujst hodinu volna
pozdravujeme anetku janka vsimla som si mam to v oku 😎 , ale nie, na tej jednej foto je to vidno.
baby mne tie dni tak letie az mi manzel nadava,ze ho zanedbavam a kym sa ozvem, no som hozna hambim sa,alefakt kym sa od rana spamatam je poobedie.
marodom zelame skore uzdravenie

radfi1
4. mar 2009

Ahojte,
dakujeme za to, že na nás myslíte, v noci sme mali vysoké teploty, radšej som ani nemerala a dávali sme si čípky, dokonca mal aj zimnicu. spinkal so mnou v posteli, každú chvíľu bol hore, zle sa mu dýchalo, má upchatý noštek a tak ako píše Janka, ani odsať sa nedalo, dnes ráno sme zatiaľ bez teploty, no soplíkujeme. uvidíme, čo bude ďalej, k dr. pôjdem, až ked bude 3 dni soplíkovať. a to mal ísť na prázdniny raz k jednej, potom k druhej babke, no teraz bude doma sedieť, ale babky možno prídu k nám, tak sa mi podarí aj tá stretávka dúfam.....
Janka č, Maťka, vy ste sa nevyjadrili, či by ste šli a ste vítané......ved ideme Anetku zapíjať.
a Janka Č. - Jojo hned ako videl Anetku, tak hovorí, že ved to je celý Martin, tak mu môžeš odkázať....
a to je teda malá šikula, ked ju už von pustili z inkubátora, sa naozaj pekne drží.....
Maťka, no vidíš a tak si sa bála, ako to bez tatina zvládnete, ale to je normálne, že ked si viete urobiť zaujímavý program, tak čas neskutočne letí.....
Janka, tak sa aj vy liečte, ale aj tak nás tie choroby najbližšie roky neobídu....
Lenka, aj ja som myslela na vás, že čo sa neozývate, no vsô v pariadke.......chvalabohu.
Zajtra určite neprídeme, no napíšem segre nech ide aspoň ona zastupovať rodinu a pokochať sa izbičkou Luckinou......
Idem sa venovať návšteve, máme tu babku, no zatiaľ vyzerá, že si vystačia. priniesla aj domáce slíže s makom, tak máme o obed postarané.
včera som nakoniec vykúzlila nejaké karfiolové placky, no nič moc.....
pa a držte sa ....

dad1
4. mar 2009

bre ranko 🙂
fii,dnes som uz druhaaa.

dad1
4. mar 2009

ja som sa dnes vytesovala,ze sa dnes stretneme v arkoske,ked vcera to padlo a zas je z toho akurat tak prrrrd. 😒 😒 nikomu sa nechce ist von,ked to vyzera,ze o chvilu bude prsat.tak sa premaham,aby sme aspon trosku doma nieco robili.lebo pravdu povediac nist sa mi nechce.tlak mam akysi slaby a len by som chrapala.a to sme dnes spali do 8-mej.aj na lucku vzdy posobi zmena tlaku,lebo aj ona je vtedy ospata.pred chvilou mi hovori,ze buvaaaa.ja na to,ze kto? a ona ze lucka a mama.ja ze ved sme len pred chvilou vstali a ona ze buvaaaaa,buvaaaa.no srabda,aku mam spachtosku. 😀

radka drzte sa.myslime na vas.aspon je vam veselsie,ked mame babku u vas. 🙂

janka č. - aj nas tata skonstatoval,ze anetka je tatova dcera. 😉

dad1
4. mar 2009

a pripajam sa k skandovaniu - MY CHCEME JAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dad1
4. mar 2009

a mna tiez zaujima,ze co je s riskom..uz ste doma?ako ste s zabyvali?cerstvy tata v zabehu,daj report,nenatahuj nas. 😉

ceresnicky
autor
4. mar 2009

Ahojte

boze Radka to je mi luto ze vas to tak skolilo, Matkovi je uz trosku lepsie, tie kvapky mu zaberaju. to mu predpisala nejake zarabane, pamycon s nasivinom. a kazala to davat na tycinke do nosa ale maly nam reve ked mu to tam strcime a ma to tam mat 4 minuty. tak mu to normalne kvapkam, no co uz snim 😠

ja som zabudla sa vyjadrit k stretku prepacte, ja by som isla ked sa nic neudeje a maly bude v pohode 😉

Tak malinka Anetka je uz od vecera pod tym svetlom lebo mala zvyseny bilirubin, ale dr. Katke povedala ze uz jej to ustupuje tak mozno zajtra ju vyberu
😉

ja viem ze Anetka je cely tata, ved mu to kazdy hovori a on je na to znacne pysny 😀

mrbaby
4. mar 2009

Ahojte...
Tak pocasie sa zlepsuje 🙂 konecne prestalo prsat..
Stretko je v pohode..tak piatok...huraaa!!konecne zdrhnem z kolotoca.. 😉
Aj MY CHCEME JAR!!!
Radka, ja som davala pri teplote kazde 4hodiny panadol a po dalsich 4roch hodinach nurofen..vraj sa to ma davat pri teplotach ktore nechcu klesnut namiesto zabalov...

Matka, to je OK ze ste museli ist..ved treba si odpocinut ked dieta spi...

Ma tesi ze Anetka je uz vonku pri maminke...pozdravujeme a posielame chrobacikovi bokanu.. A zltacka, to je bezna zalezitost...

ceresnicky
autor
4. mar 2009

baby este som zabudla nahlasim aktualne Matkove miery dneska mame 20 mesiacov okruhliny 😀 😀 😀
12,8kg a 89cm 😉

dad1
4. mar 2009

ahojky,
tak supis,ze so stretkom pocitate.aj ja sa tesim.uz nech je piatok. 😀

jani č. - 20 mesiacikov? neveriiiiim. 😝 sak len toť boli v perinke.do kelu.o chvilu pojdu jeden po druhom oazj uz aj do skoly. 😀 a miery paraadne.nechcete nam žičnúť pár cenťákov,nam by sa šikli.furt sme len o hlavu vyssie od kybla. 😀 😀

jani b. u vas sa pocasie zlesuje???u nas sa zatahuje.uz sa musim rehotat 😀 😀 ,lebo rano u vas prsalo a u nas nie.u vas je teraz jasno,a u nas zatiahnute.a to byvame od seba cca 10 minut. 😀 😝 😀 sila.

dad1
4. mar 2009

anetke zelam nech bilirubin ustupuje.ale ako pisala janka b. to je normalna zalezitost,tak to babulky urcite zvladnu.
a janka č. - kacenka sa ma ako? este je ubolena.dufam,ze uz lepsie je na tom.

katka v. - a co vy? karolincek ako,ani sa neozvete,potom clovek nevie,co je s vami. 😒

dad1
4. mar 2009

a samozrejme k vymesaciu matejkovi blahozelame. 🙂

inak baby,kde ste k to?? to mate tolko roboty,ved tu mam dnes zas ja samodebat.potom to vyzera,ze ja stale nic nerobim,len nete sedim. 😀 😀 😀

rencabv
4. mar 2009

Danka si tu pozdravujem z vidieka

rencabv
4. mar 2009

Tak Anetka sa už riadne pochlapila, tak nech pokračuje aj naďalej 🙂
Danka a aký bol opravár 😎 😝
Tak som sa tešila, že prídem na stretko k tebe, ale Filipko ochorel a mama ide na pohreb tak sa nejako nezharmonizujeme, tak nabudúce 😒 😒 😒 😒 😒

rencabv
4. mar 2009

Tak vás pozdravujem, musím utekať za drobcami, inak u nás je tiež nejaké schizofrénne počasie a ten príjemný vetrík..... 😒 😒

karlatko
4. mar 2009

ahojky

trošku som vás zanedbala, ale rýchlo napravím a idem dočítať čo ste popísali a čo nové 😀

my máme nový zub takže 8 je na svete objavili sme ho v nedelu ked sme oslavovali tatinové narodky, tak dostal krásny darček a dokonca bez teploty len sme trošku kakali 😀 keby nám išli takto všetky to by bola parádička ,ale nemožem chcieť všetko jednoduchšie treba sa aj zapotiť 😉

cez víkend sme boli na nákupy kupiť nejaký darček pre tata a Karolínke topanky a jasne že aj mne sa niečo ušlo konečne som si niečo vybrala ,a mali aj na človeka ,nie len veľkosť 34. nechcem nikoho uraziť 😎
a v nedelu sme oslavovali aj tortičku som spravila celkom sa mi podarila aspon sa všetci tak tvárili 😉 a tatinovi sa veľmi páčila tak ma vystískal 😉 som rada , že bol vdačný lebo som ju robila skoro dva dni a to po nociach , ale s lásky

tak idem počítať , Karolínku mám vonku s babičkou tak ma nikto nebude rušiť a vypínať PC 🙂

karlatko
4. mar 2009

dakujeme ku gratuláciam k 11. výmesačiu, trošku neskoro reagujeme ale treba zadakovať 😉 , veru zachvílku tu bude rok a sním prvá sviečka 😉 letí to ako strelené 😉

Matejko velká gratulácia k výmesačiu a miery krásne velkáč ako sa patrí zachvílu tu budú dva roky
- uzdravte sa nech vás soplíky netrápia 😉

Aj Filipkovi skoré uzdravenie , Karolinka posiela na oplatku zdravotnu pusinku 😉

Danka - krásne , čo slabé slovo prekrásne , detská nemá chybu krásne zladené tak sa nečudujem Lucke že hýkala do desiatej a nemohla sa uložiť ani mene by sa nechcelo spať ked je čo obdivovať 😉
Mamina je velká šikuulka
Dani aj ja som si objedavala predlohy s tej internetovej stránky a nič mi neprišlo , tak som to potom nechala tak ked sme sa rozhodli sťahovať ešte že to tak dopadlo asi osud

Anetka - krásne že jej chutí papkať a že neni už v inkubátore je to predsa bojovníčka - tiráčka 😵 😵 😵
tak nech sa darí a nech krásne priberáte nech sa s vami tata pýši už vonku na prechádzke, Katušku pozdravujeme , fotečky krásne - ach aj my sme boli taký malý a to už neni ani pravda však maminy 😉

Stretko rada by som prišla, ale neviem aký má naš tata program ked mal narodky či nebude chcieť isť na pivo s chalanmi a ked nie tak by som prišla ked Karolínku nakojí , aj ked na hodinku aspon niečo dúfam , že pojde spať o jedenástej 😉

karlatko
4. mar 2009

dufam, že som na nič nezabudla na čo som chcela reagovať ,to je hrozné ked som tu dlho neni potom chcem dobehnúť a to sa nedá 😉

karlatko
4. mar 2009

a včera na prechádzke sme stretli Matinho Maťka s babičkou a boli velmi zlatí ako sa držali za ručičky a Maťko si dal aj rukavičky dole.... 🙂 milení boli , a dokonca Karolínku sme prví krát videli brániť sa nechcela si dať dutku ked ju jej chcel zobrať Maťko, niečo nové u nás

rencabv
4. mar 2009

Oznamujeme že sme sa nakazili aj my teplotou. Vedela som, že keď bude mať teplotu Bystrík o nejakú dobu to pochytí aj Vratka. Ale tomu asi idú očné zuby. On je solidárny s Filipkom, a to som nechcela ísť do mesta, aby sa nenakazil 😠 😠 😠
Karolínka asi nemala náladu na randenie a veď ona sa rozhodne komu zverí svoj poklad dudku. 😝
Inak vás obdivujem, že si pamätáte všetky narodenia tiráčat ja mám z toho nejaký chaos, to Danka je dobrá kronikárka 😉 😉 😉
tAK idem liečiť potomstvo. Všetkým dobrú noc 🙂

martinano
4. mar 2009

ahojte
takanetu mame d svwtlo to nevadi.asije trskuajtaka udriemana,ale ked prejde zltacka zacne aj vela vela papat.
radka kdeste to nachytali?aj kamoska dnes volala,ze maju takuto hornu chripku, vra teda chripka.drzime pace na skore uzdravenie.
k stretku nepostrehla som cas o kolkej baby?
dnes ked sa vycasilo sme isli pred obedom von matko zaspal taksme boli dlho aj ma hlava bolala z toho vetra a vecer som potrebovala skocit na postu tak sme si dalli vecernu prechadzkuu a bolo duper teplucko.dnes sme videli danku s lucinkou niekam ste sa ponahlali.
jani este raz sa osravedlnujem a vraj aj ada musela utekat, aj ste sa stretli? viky bola zlata pytala ham a ukazovala mama
karolinke gratullujeme kzubku
janka c najhorsie mate za sebou uz bude matejkovi dobre
idem este citat cisom na nieco nezabudla
a viem mame novinku teda uz tyzden matko uz vseko papa sam ajobed lyzickou aj veceru co sa smykne z lyzicky da rukou,ale je to super

dad1
4. mar 2009

este som sem zabehla 🙂 som sa opat zabudla,ze kolko je hodin a zajtra budem nevychrapana. 😀

reni - skooooda,ze to nevyjde,ale sak este nie je vsetkym dnom koniec a raz sa k nam urcite dostanete.uz teraz sa tesim.rychlo sa vyliecte aj vy.posielame silu a energiu.

inak babule nestraste,ze zas nejaka chripka tu poletuje medzi ludmi,dufam,ze my nic tentokrat nelapneme,tie grcacky mi stacili. 😒

matka- heeej? ty si nas videla?ja som letela k nasim,lebo lucka mala o chvilu jest a okrem toho som jej cim skor chcela dat cipok viburcol,lebo bola otrasne umrncana a doma sme uz nemali,tak som po ceste k nasim ho kupila.
ja ta nikdy nezaregistrujem.ospravedlnujem sa ☹ ,ale ja by som mala nosit stale okuliare,ale som lemrava ich nosit.no a potom do dialky vidim prd.tak nabuduce do mna nieco hoď,ja sa spamatam.
stretko - my sa stretavame od 20-tej - 21,00 v povazane.

tak to vyzera,ze zajtra u nas bude timi a hanicka.ked ostatni su PN.tak sa tesim baby.a kludne mozte uz aj o 9,30 prist.janka b. ak sa budes nudt, dojdite aj vy. 😉

a renca - o chvilu si aj ty vsetkych zapamatas.zas nas nie je az tak vela a okrem toho,moje kronikarske schopnosti nie su az take vynimocne,ja si len kazdu chvilu pozriem vase pasy,nech som v obraze.a potom machrujem,ze nezabudam. 😀 😀

katka v. - torticka pre tatina musela byt mnam.sa necudujem,ze ta vystiskal.a vy tusim tiez furt cosi oslavujete,tak ako lea. 🙂sa vam zije.

bru noc a sladke sny.

radfi1
5. mar 2009

Ahojte, dnes prvá?????

radfi1
5. mar 2009

Pridala som nejaké nové fotky, keď tu nikoho nebolo.

radfi1
5. mar 2009

ďakujeme, že na nás myslíte, určite pomohlo, lebo od včera už nemáme teploty, dávam mu každých 6 hodín Nurofen sirup, ešte zajtra ho tým budem napchávať a už budeme hádam zdraví. soplíky sa mu už pustili síce hustejšie, no odsávame poctivo a kvapkáme homeopatické kvapky, vždy si musím dať aj ja. ani mi to nezaškodí, lebo na mňa sa tiež nejaká nádcha začala lepiť. ešteže sa o mňa Filipko stará.

tak spolu bačujeme a bojujeme s bacilmi. dnes sme na vás mysleli, Danka, Lenka, Vierka, ako vám je dobre, kávička na stole, deti sa spolu hrajú. ja už vymýšľam všeličo, no je pravda, že sa mi veľmo hrať nechce. ale dnes sme hodinu plastelínovali, aj rozprávky trocha pozerali, aj všeliajaké zabudnuté hračky vyňúrali, som zvedavá, čo budeme robiť poobede.

včera ma večer inak vytočil na plné obrátky, poobede spal slabé dve hodiny, do 14,15. tak ja, že ako skoro pôjde spať. ale som sa prerátala. náš duracel chytil druhý dych a zaspal až o pol jedenástej. on bol baby, ako zjetý, prisámvačku, stále sa rehotal, niečo rozprával, v kuse bol v pohybe, kopal nohami, rukami. upodozrievala som Joja, či mu nedal napiť jeho kávy....a to sa asi len tak tešil, že je v pohode, a nemá teplotu....ja som ale bola z toho taká vytočená, až ma to samú prekvapilo.....no po celom dni som ho už asi mala vyše hlavy....

Maťka, to veru neviem, kde sme to mohli lapnúť, to teraz veru nikdy nevieš, boli sme síce v TN, v Maxe, žeby tam? ale nebolo tam nejako veľa ľudí, a my sme sa len tak motkali okolo vláčika a kravičiek.....neviem, keby som bola u segry, tak poviem, že tam, ked aj oni boli chorí....

Inak Renca vás pozdravuje, nemá teraz prístup na net, a už jej to chýba 😀 sa z nej stala riadna tiráčka.

mrbaby
5. mar 2009

Radka, si tu este??

mrbaby
5. mar 2009

Ahojte..
Dnes u danky bolo super..Vika bola total hotova...zaspala uz pri obchode..tak som zvedava kolko bude spat..
Mame otrasne pocasie a ja by som tak potrebovala ist do mesta..no neviem..asi to necham na zajtra..

Lea, ako ste dopadli v PN??

Radka to je super ze filipko je uz OK..a ake kvapky kvapkate??

radfi1
5. mar 2009

Ahoj, Janka, bola som ho zase uspávať....

radfi1
5. mar 2009

Máme Euphorbium kvapky, minule ich tu Maťa odporúčala, nič iné som doma nemala, no možno, ak sa dostanem do mesta, tak kúpim ten Olynth, alebo čo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre