Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

mrbaby
5. mar 2009

Dnes ma prist katka s malou..tak aspon bude veselsie... 🙂

dad1
5. mar 2009

to ti bude veselo aspon.ja mam zrovna dnes to doucko a sa mi ani velmi nechce v takomto pocasi. 😖 prave sa snazim nieco prichystat si na to.ale som lemravaaaa

mrbaby
5. mar 2009

Tak to by sa ani mne nechcelo..ja som v poslednej dobe tiez strasne lemrava..na vsetko sa musim prehovarat.. 😝

dad1
5. mar 2009

no,musim sa rozlucit,lebo o chvilu pride moja maminy z prace,aby si prevzala cipíska,ked sa zobudi,tak idem pochystat veci,nech mozu rychlo vyrazit.
zatim pa a na zajtra vecer sa tesiiiim 🙂

vierkas
5. mar 2009

ahojte 🙂
dnes bolo u Danky super, ale to je vzdy na kazdej navsteve a hlavne, ked sa deti hraju a my chvilu pokecame pri dobrej kavicke 🙂
mala mi uz po ceste zaspavala, tak som jej celu cestu musela spievat klope,klope dazdik...no bola to teda zabava, hlavne kto ma pocul, ale co uz, hlavne ze nezaspala 😀
doma spapala polievku a hned zaspala 😉
Janka,c to sa dalo cakat, ze Viki zaspi v aute, bola uz riadne unavena, hadam by zaspala aj na tej zemi 😀
esteze sa ti nezobudi, ked ju vytahujes z auta 😉
ale aj pocasie robi svoje aj mne sa strasne drieme, tak ked dotukam aj ja na chvilu zalahnem
vyzera to tak, ze poobede von nepojdeme tak vybehneme aspon k nasim 😉

Radka, tak to je dobre, ze Filipko uz neteplotuje, ale teda ti dal vcera zabrat a tak dlho vydrzal byt hore 😒 mal zrejme vela energie, vonku nebol a doma sa az tak neunavi.......tak nech je cim skor zdravucky 😉

ako citam, tak vela tiracatiek trapi choroba.........zelame skore uzdravenie 😉

Katka,v teda ty si taka gazdinka, no ja by som si na tortu netrufla, iba na nepecenu 😀
verim, ze vsetkym chutila a najviac si posmakoval oslavenec.....vsetko naj 🙂

Adka, tak ta tu vitame po dlhom case, ale ved si mala teda na to patricny dovod 😉
velka gratulacia k titulu, si velka sikulka.........tak to treba zapit, ak by si mala cas tak zajtra nas najdes v Povazane 😉
a ako sa ma skolkarka? zvladala si pri nej ucenie? to ta obdivujem 😉

Matka, tak ak budes mat aj ty naladu a cas tak vyraz za nami 😉

pa

dad1
5. mar 2009

dve fotky pridane 🙂
radka dakujeeeeeem.

krajcatko
6. mar 2009

Dobre skore ranko vsetkym. Az dnes som nasiel cas vytiahnut notebook z kapse. Hlasime, ze od pondelka sme doma, a uz si ako tak zvykame na nocne stavanie, i ked v tejto oblasti je maly pohodacik. Budi sa len raz za noc, takze ako tak sa vyspime. Vcera zalomil o 19.30 a museli sme ho o 1.20 zobudit nech sa napapa. Teraz uz kludne oddychuje a cakame kym zasa zaspi. Keby ho netrapilo brusko tak by sme mozno ani nevedeli, ze ho mame. Dr. bola u nas v utorok a vraj sme chlapisko ako ma byt. V sobotu ak bude pekne, mozeme ist na prvu prechadzku, tak sa mozno niekde v nasom okoli stretneme. Koniec hlasenia. Ahojte

radfi1
6. mar 2009

Jej, krajcatko, som sa zľakla, že kto to o takom čase buntoší.....najskôr som zle prečítala, som myslela, že Karolínka vyvádza a mamina sa chce posťažovať trocha 😀
no tak paráda, Riško je normálne ukážkové dieťa a ked sa budí len raz, to sa vyspíte doružova. a myslíte, že ho treba budiť?????možno by som ho v noci nechala spať, ak sa sám nepýta.
a aj tie bolesti bruška nie sú asi až také zlé, ked pekne buviká....už sme na vás mysleli, že kde ste......určite sa tešíte na prvú prechádzku, ešte teraz si pamätám, ako sme sa nevedeli dočkať, to bola normálne udalosť, kto bude tlačiť ako prvý kočík bola tá najdôležitejšia vec. 😀

radfi1
6. mar 2009

Mám tu mamu, tak si idem vybehnúť do mesta, aj ked sa mi veru vôbec nechce.....ale musím to využiť. bola s nami aj cez noc, ked nemáme tata doma, Filipko sa na ňu celú noc tlačil, no vyspali sme sa všetci.
choroba ustupuje, teraz sa pustili riadne sopliská, ale aspoň mu tam niekde v dutinách netrčia.
dnes to stretko asi budeme absolvovať teda na Jankinom aute, čo s Filipkom je ešte neisté, ale zariadime to. 😀

radfi1
6. mar 2009

Písali ste o lenivosti, ja že to len ja som taká, že sa mi absolútne nič nechce, som to pripisovala tehu, ale ako vidím, tak je to asi syndrom tiráčiek. 😀
pa tek letím a ešte poobede nakuknem...
a Mnam mnam bobik, to je teda hit, včera som to malému raz pustiala a večer pri zaspávaní si vyspevoval mňam mňam bobi a tlieskal si do toho nohami a rukami, som sa rehotala.....

dad1
6. mar 2009

bre ranicko 🙂 teda skoro obed. 😝

radka vsetko naaaaj k meninam,vela zdravia a zo vsetkeho len to najlepsie to zo srdca zelame. 😎 dnes si s tebou aj pritukneme na stretku.
mnam,mna bobik je veru terno.aj u nas,lucka si to spieva hocikedy a hocikde.a najviac ju to bavi vykrikovat z kocika na prechajde,taka je to sranda. 😀 😀 😀

tak risko je uz doma? no vyborne.tak sa dobre zabyvajte.ale chcela by som len poznamenat,ze v noci sa deti nemaju budit na jedenie.pokial spi,treba ho nechat.len cez den ho treba budit.lebo ak sam spi,tak sa mu nechce jest a vy mu len zbytocne urobite navyk na nocne jedenie.nebojte,ved on by vam isto nespal celu noc.predpokladam,ze by sa sam na papanie zobudil okolo 3,30-4,00.budte radi,ze je kojeny a staci mu to,tak ze sam spi pokojne aj v noci.
nechcem mudrovat,nie,ze to tak pochopite,len mala rada.urcite to by vam povedala aj Dr.a ozaj koho vlastne mate?

mrbaby
6. mar 2009

Ahojte...
Danka...vy ste vyspavali ked mas ranicko o11:30??? 😀
Boli sme dnes vonku doobeda ked neprsalo a teraz uz spime...Vike bolo smutno stal niekoho hladala ze kde je??momo deti...atd..tak sme pobehali po obchodoch uplacala som ju fonetou ale nechcela..stichla az ked isla pesi...tak zaspala rychlo...
Radka OK tak vecer cinkni ked budes nachystana...
Balik z nextu este neprisiel???sa neviem dockat.. 😉

radfi1
6. mar 2009

Danka, dík, pusa až v báre 😀
Janka, balík zatiaľ ništ, čakám budúci týždeň, to aspoň už budete k nám môcť prísť.
ale nečakane sme mali kuriera s niečím, čo objednal tatino a s mamou sme ledva naškrabali patáky pre neho, pozeral na nás ako .....no čo, tata zdrhol aj s prachmi, môžem ja za to?
tak som bola v meste a už som sa zásobila....
OK, večer volám....
teraz idem oddychovať, aby som čosi večer vydržala.
a čo ostatné tiráčky, spíte, alebo čo?
A Lea, ty vôbec vieš, že máme stretko?????

radfi1
6. mar 2009

Janka, aj my chodíme po meste a Filipko sa pýta: Kde je deti?
A deti nikde....už aby bolo naozaj to leto....

radfi1
6. mar 2009

Už sa teším, ako naživo pokecáme.....ako si budeme skákať to reči....už rozmýšľam, čo si dám.....

angelos
6. mar 2009

ahojky

Radka dobre som sa pobavila na tvojich prispevkoch...este teraz sa rehocem. 😀
Karol ked som zbadala cas kedy si pisal prispevok,vzbudilo to vo mne lutost...no len kym som si prispevok neprecitala.Budit maleho v noci na jedenie?Ludia co to mate za deti?dufam,ze aj mne sa teraz jedno take ujde. 😀 Ked si spomeniem na nase noci.... 😝 Ale to je super,ze Risko je taky dobrunky. 😵 😵 😵

Radka vsetko naj k meninam.dnes oslavime aj nove tiracata.pripijeme si ovocnym kokteilom.uz od rana nan myslim. 😀

U Lucinky bolo vcera faaaaaajn!Izba je este krajsia,ako na fotkach. 🙂 🙂 🙂 a boli zase aj kolaciky,aj Danka napiekla aj Vierka priniesla...no paraaaada!Tak na buduci tyzden u nas. 😉 snad v plnej zostave.a aj Viki je vitana,ak sa jej bude chciet. 😉

Dnes Hanka vstavala o 5.vlastne ako takmer kazdy den...pojdem sa natiahnut,som dost unavena.vysavali sme doobeda a teraz som behala s mopom.aj v spalni som bola umyvat,krpanka ma taky tuhy spanok,aky by mohla radsej v noci mat....
aj vonku sme boli,aj sme paradne zmokli...no dnes moze tento na nist den zachranit jedine vecerne stretko. 😀
Dievcata a kedy vlastne ideme?alebo co...?

angelos
6. mar 2009

Adka gratulujem k titulu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a ako sa ma Lili?

radfi1
6. mar 2009

Danka môže okolo deviatej, ja by som sa potrebovala dostať z domu skôr, ešte kým pôjde krpec spať, aby zaspal potom, lebo ja sa nemôžem spliehať, že pôjdem, až ked zaspí, to by som aj nemusela prísť a ja si to nechcem nechať ujsť. Janka by mala isť svojím tátošom, tak vám potom zavoláme, ked budeme pred vami, ako ste na tom.....

radfi1
6. mar 2009

Lenka,v nemala by si sa už trocha aj šetriť, viem, že máš o polovicu menej kíl ako ja, tak si asi pohyblivejšia, ale dnes ti budem musieť prehovoriť do duše, vysávať aj umývať, aj prechádzka....neblázni.....

krajcatko
7. mar 2009

Radka aj my sa pripajame ku gratulacii. ak na zaklade rad skusenejsich sme dnes v noci nebudili a zvladli sme to na jedno vstavanie. Papal o 20.00 a potom potiahol do pol 2 to sa napapal a este o stvrt na 3 dal jednu dvadsiatku a potom sme buvali do pol 8. Teraz lezi v postielke a sleduje okolie, snad zaspi, nechceme ho moc ucit na ruky. A ked neplace, tak nech radsej lezka. Danka sa isla trochu preist von do obchodu a na postu, vsak od porodu nebola vonku. Ak by sa pocasie trochu umudrilo, poobede by sme skusili na pol hodky vybehnut. Uvidime.

dad1
7. mar 2009

neviem,preco mi nesiel kon,som pisala uz viackrat a neodoslalo to,padal server, 🙄 🙄tak dufam,ze teraz to vyjde!!

vcera stretko supiiiis 🙂 az na tu obsluhu..neskusime nabuduce arkosku?ani tam sa nefajci.co na to poviete?

risko je idealne babo,ked necha rodicov aj pospat.som rada,aj za vas kajo a danka,este mam v zivej pamati to nocne pochodovanie s malou na rukach po byte. 😔 a uz ste aj sami dvaja chlapci doma spolu bacovali? to sa mamina tesila iste ze je konecne na vzduchu.zelam,aby vam prechajda vysla,ked na nu pojdete.ako pisala radka,je to ohromna udalost v rodine.pamatam si,ze my sme si vykracovali taki pysni,ze len oblohu sme mohli pozorovat,co sme tak vysoko nosy mali dvihnute. 😀 😀 😀

dad1
7. mar 2009

a este som chcela,ze nezabudnite maleho cvakat,tieto prve mesiace sa neuveritlne rychlo babatka menia a pridavajte na kona,nech sa mozeme aj my ostatni kochat. 😉 😉

dad1
7. mar 2009

pozdravujeme aj katku a anetku,baby drzte sa a priberajte pekne 😵

ceresnicky
autor
7. mar 2009

ahojte

aj ja velmi chvalim stretko bolo fajn ako vzdy som sa dobre odreagovala, aj moji chlapi ma rano nechali pospat az do pol deviatej, tak super.

poobede sme isli pozriet Katku a Anetku malu som prvy krat videla nazivo, no je to take malinke drobatko to som este nevidela, ono sa to na tej kamere tak nezda. hlavenku ma ako moja ruka, no skratka drobcek. ale uz zase pekne pribrala a pekne papa. tak dufame, ze jej to vydrzi, aby mohli ist konecne domov. 😉

tak pekny zbytok vikendu prajeme 😉

krajcatko
8. mar 2009

Dobre ranko, aj by som foto dodaval, len to je neskutocne pomale. Vsak mi tam fotku dava skoro 10 minut, a stale nic. Hruuza

krajcatko
8. mar 2009

No zdarne som tam dostal nejake tie fotky, len som to musel posielat po jednej, lebo inak sa to nedalo vydrzat. Je tam horsia kvalita, ale nexcel som pouzivat blesk, lebo malemu sa moc nepaci.

karlatko
8. mar 2009

ahojky

stretko super - aj ked len nachvílu , ale stačila som s nasmiať 😀 , nabuduce dufam , že už bude naša veduca spať a budem si to užiť dlhšie
tata , hovoril že nechcela sa snim ani hrať - jašiť , ked sme prišli domov dedko mal Karolínku v kočíku a hontrlal ju ale ked neišlo mu to moc , ale snažil sa , ked som sa objavila vo dverách celá šťastná a začala vykrikovať mama-mama, zlaté to bolo , dedko spotený 😉 , skonštatoval , že je mamin cecok 😎
Karolínka je spokojná ked sme všetci po hromade a má nas poddohladom ,ale cez den jej to nevadí a na noc začne takto vystrájať

mi spíme už vyše 2,5 hod a to sme mali ist mojej babine na obed oslavuje meniny, na náš sa vždy musí čakať 😀

slniečko sa nám prediera , že by sa nam počasie umudrilo 😵 😵

všetko krásne dnešnému svietku žien , nech máte usmev na tvárach a spokojnosť k tomu 😵
očko si u mna dnes spravil nielen tatino ale aj svokor 😀 , však taka dobra neveste 😀 😀 😀

prajeme pekný den

dad1
8. mar 2009

vsetko naaaj k MDZ. 🙂 aj ja som dostala od tatina krasny kvet. mi ho dali aj s luckou. 😉

krajcatko - malinky je paraaaaaaaaaaadny - iny superman!? 🙂
a mamina tam vyzera velmi dobre,akokeby ani nebola po porode.to ja som bola biela ako stena na prvych fotkach doma. 😀 a riskona tatinovi je tiez krasna fotecka. sa mu tam paci buvat,to je vidno.

martinano
9. mar 2009

oneeskorene vsetko naj k MDZ.
mame za sebou namahavych pardni, pero tom sa ani na stretko nedostaviola,asi dalsie zuby sa tlacia
chcela som sa opytat ktoreste uz mali 15mesacne ockovanie, mali detickky reakcie?my sme do teraz nemali nikdy tuk tuk tuk a tento tyzden nas caka poradna aj ockovanie.

lea3
9. mar 2009

Ahojky 🙂

Zdravím všetky Tiráčky a Tiráčence.
Dlhšie sme sa odmlčali,Adelka mala horúčku vo štvrtok večer 39,2, dala som je čípok a potom jej to prešlo, do rána bola OK. Čakali sme, čo sa z toho vyvinie, ale nič sa nedialo, v piatok bola celkom normálna, žiadna teplota, ale na stretko som aj tak nešla, lebo som sa bála, čo bude v noci, ale ništ. 😉 Takže sme zdraví, všetci, neviem, čo to bolo, zuby nepribudli, takže neviem... Ale aj tak dobre, nech to bolo, čo to chcelo, hlavne, že je to už preč. 😀

Inak, ostatným Tiráčencom, ktorí sú ešte choručkí, želáme skoré uzdravenie. 😵

Aj som na Vás v piatok myslela.. určite ste sa mali suprovo... ako vždy. 😉 😀

Niečo som aj dočítala, ale tuším som si mala robiť poznámky ako Radka, lebo už neviem, na čo všetko som chcela reagovať... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre