Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

mrbaby
1. apr 2009

Tak to si pekne napisala..a to stale nahananie, okrykovanie..normalne ma boli hrdlo...
A ozaj moja suseda..pani P si prisupovala nove auto... 😠

mrbaby
1. apr 2009

OK ak vonku pokecame...

dad1
1. apr 2009

tak to je sila s tym autom. 😖
a tesim sa vonku po obede.

michaela2410
1. apr 2009

juj, asi ste vsetky vonku, je tam kraaasne, zavidim, ale co uz mozeme, ked mame atb? len dufam ze to pocko vydrzi riadne dlho 😎

mrenka
1. apr 2009

ahojteeee...tak ja zase po sto rokoch, vobec nestiham....vcera som stretla katku s karolinkou akurat...iank nikoho, ale vsak ja som bola na prechadza asi prvy krat od noveho roku 😢 furt sedim v urade...

som chcela pozriet, co nove, ci radka este je kinderko 😉 radka, drzim palceky a myslim na teba..a na lenku samozrejme tiez...

dufam, ze ste vsetci zdravucki a uzivate si konecne jarne dniky...

lea3
2. apr 2009

Ahojky 🙂

Takže ja som dnes u MUDr. dopadla jak sedláci u Chlumce, totižto som riadne chorá, mám zápal dutín aj hnis v lícnych kostiach, robili mi aj RTG, dostalal som silné ATB na 10 dní, k tomu ešte kvapky, a sirupy a musím sa nahrievať biolampou, takže paráda... 😠 Budem sa liečiť a na kontrolu mám ísť po Veľkej noci, a keď to nebude dobré, tak mi budú preplachovať dutiny... ☹

Kajka je už na tom oveľa lepšie, ale Adelka stále zle, počas dňa má stále horúčky, teraz zaspávala s 38,8 a nemohla som jej dať na to nič, lebo ešte neprešlo 6 hodín, tak som zvedavá, ako to všetko prežijeme...

Tu nikde nikoho, tak idem kuk telku a ešte sem prídem za chvíľu, či tu niekto nie je.
😉

vierkas
2. apr 2009

ahojte 🙂
dnes je teda krasny den, ani sa mi nechcelo ist domov, ale Timejka zavelila buvat tak jej samozrejme musim vyhoviet 😀
boli sme u nas na sidlisku v piesku tam sa hrala a prisla za nami aj Hanka, no ta bola vo svojom o nej sme ani nevedeli iba Timi utekala kade tade 😠

Adelke zelame skore uzdravenie a snad sa ti bude dat Lea prist na stretko 😉

Matka, stastnu cestu dobre to s Martinkom zvladnite, ale uz sa urcite strasne tesite na tatinka to bude radosti 😵 takze stastny let a ozvi sa nam pa

Vikinka to je teda riadna sikula takto vyliest z postielky to je sila mna by asi tiez trafil slak, keby som to videla fakt clovek nikdy nevie, aj Timejka zacala davat hore nohu tak som tiez na ihlach, aby nespadla z postielky 😠

ja sa idem naobedovat a umyvat okna teraz aspon dve, ked mala zaspi 😝 a poobede vybehne s Timejkou von babinka tak to dokoncim
doobeda mi asistovala pri umyvani kocika to bolo radosti, voda vsade, ale zvladli sme to a uz sa pekne susi na balkone 😉
taketo aktivity ju bavia, ale hrat sa s hrackami to vobec

zajtra sme s Lenkou dohodnute doobeda do parku ak bude takto krasne, takze sa pridajte ak nebudete mat iny program 😉
a vecer babinec uz sa tesim a som zvedava na ten novy bar 🙂

pekny den

dad1
2. apr 2009

ahojte 🙂
Adi - ty aj zijeees?? 😉 viem si predstavit,ze pri praci uz vela prechadzok nestihas 😖 ,ale zas doteraz ani my sme velmi nevychadzkovali,lebo bolo otrasne vonku.no dnes je to uz o inom. 😵 konecne!!!

miska - zelam skore ukoncenie ATB,skoda,ze si este marod,mohla si s nami skocit na stretko v piatok.no sak my sa kazdy mesiac stretame,tak druhe uz hadam stihnes. 😎

dnes som do obeda bola vonku aj s aupairkou segrou,bolo superne,aj baby sme stretli v arkoske.matejko nadherne rozpava,cisto a zrozumitelne.zlaty bol.a viki je zas mala generalka 😵 ,kazdy pri nej stoji v pozore,podarena je,ako sa osmelila,ti starsi surodenci su ozaj aj na daco dobri. 😀
u nas sa ale asi uz skoncili casy arkadie,lebo lucku to tam absolutne nebavi,stale uteka prec,potom to tam nebavi uz ani mna,lebo sak aj tak sa nemozem zapojit do rozhovoru,ked len po malej beham,no o nicom to je. 😔 😔 ked sme na namesti,tam je spokojna,aj sa pekne prehra,v arkoske odmieta. 😠 no skusim este e lpaso,tam sa da aj pohrat a aj kava pit. 😅 no uvidime,co povie slecinka. 😀 ale tam je aspon hupka,takze dufam,ze ju este neprestala bavit a ze si aspon stihnem vypit pripadne to,co si objednam.

dad1
2. apr 2009

jej,baby vy ste tu boli.ani som vas nezaregistrovala. 😅

dad1
2. apr 2009

ja sa aj dnes chystam este do parku.chcem urobit lucke nejake "chodiace fotky",este take nemame.a je krasne slnecno,tak sa mi snad nejake podaria. 🙂 aj ked na lenkine fotky sa urcite chytat nebudu. 😀

mrbaby
2. apr 2009

Danka, ahoj...si tu este??

Lea, ak mala ma stale teplotu mozes striedat po4 hodinach panadol a nurofen...ked je treba castejsie..mam to od Dr.tak by to malo byt OK overene..
A ty sa liec..preboha..vyplach dutin...uff to je hrozne pocut a nie prekonat.. 😒 skus tu octanovku..mozno zaberie...mne pomohla..drzime palce aby ste to obe rychlo zmakli..a boli uz zdrave..

Utocna Viki este nespi..asi na nu uz aj ja zautocim... 😉

dad1
2. apr 2009

jani som tu,ale odbehujem,lucka vyvreskuje v postielke. 😠

karlatko
2. apr 2009

ahojky

ja len na skok, varím, periem a chcem si umyť vlasy

konečne sme sa dočkali krásneho slnečného počasia, dnes sme boli vonku s mišiakom na hajovkách s babinou a len tak v trihovičkách Karolínka mala dve trigovičky lebo je to ešte klamlivé ani sa nám nechcelo ísť domov ale boli sme už unavený a pýtali sme sa buvať 😉

včera sme boli na výlete v BA na výstave ineko - stavbarina , bolo super len strašne veľa ludí a problém s parkovním , nabrali vela inšpirácie tak už len začať realizovať sa 😀

a už je to aj ciťit že ja oteplilo v utorok sme stretli detičky ( Timi, Igorka, Riška, Lili, a tiež Gabiku s Miškou a Maťkou - Miou...) a hned nám den rýchlo prešiel ani neviem ako

ešte hádam mrknem

mrbaby
2. apr 2009

Ja tiez odbieham..aby som kontrolovala dorotu aby zase nevyskakovala z postielky.. 😖

lea3
2. apr 2009

čaute baby, ja som tu, ale malá spala len 1 hodinu a už je hore, je nejaká nesvoja, ale hrajú sa zatiaľ s Kajkou...

lea3
2. apr 2009

a závidím Vám teda poriadne, konečne sa oteplilo, a vonku s deťmi to teraz musí byť super, no my sme stále doma... 😖

lea3
2. apr 2009

Danka, neboj, aj my veď stále utekáme v Arkoši za babami, ale dá sa to... 😉
Lucka sa už osmelila a Ty na to nie si zvyknutá, že za ňou behať... 😀 😀

mrbaby
2. apr 2009

Ahoj Lea...este ze ze mas Kajku...aspon ti pomoze trosku..

lea3
2. apr 2009

Jani, díki za radu, ja stále dávam čípky paralen 100, veď jej aj zaberajú, ale po 2-3 hodinách jej zase stúpne teplota. Tak asi zájdem do lekárne dnes kúpiť jej Nurofen a Panadol, Jani a to sú sirupy, že???
A zajtra ráno sa chystám s malou k MUDr., predsa je pred víkendom, tak nech ju kukne, či to bude tá 6.choroba, alebo niečo iné...

michaela2410
2. apr 2009

lea, vobec ti to nezavidim, ja som tak dopadla v oktobri, hlava ma bolela pri kazdom pohybe a pri fukani, ani nehovorim. a tie farby, co zo mna isli!...fujj 😖

lea3
2. apr 2009

Jani, ale keď je Adelka teraz taká umrnčaná, tak ani Kajku to s ňou nebaví, veď sama vieš... 😉

michaela2410
2. apr 2009

jaj ale zavidim vam vsetkym, ze mozete ist von, ked je tak naaadherne.

lea3
2. apr 2009

čau Miška, no zo mňa nejde nič, lebo to mám zarazené, takže uvidíme, ako mi zaberú lieky...

michaela2410
2. apr 2009

a co mas? ja som dostala augmentin kazdych dvanast hodin dve tabletky, take konsky velke su tie tabletky, ze mam problem prehltnut. ☹

lea3
2. apr 2009

Inak, Kajke sa polepšilo natoľko, že dnes rezolútne zahlásila, že ide zajtra do školy, ATB má do soboty do rána, ale vraví, že sa teší do školy a že jej je tam super, lepšie ako na 3.-ke. Ona si teda Gympel nevie vynachváliť... Ktovie, či to bude takto aj vo vyšších ročníkoch.. 😅

michaela2410
2. apr 2009

a prepacte, ani som nepozdravila, aka som neslusna! CAUTE!

lea3
2. apr 2009

Ja som dostala Amoksiklav + ACC 200 + sanorin emulzia - najsilnejšie kvapky na trhu.... 😝 otrasné sú...

michaela2410
2. apr 2009

lea, a do ktorej triedy chodi?

lea3
2. apr 2009

do Prímy... 😉

mrbaby
2. apr 2009

Lea, neviem ci maju aj cipky lebo ja davam sirup...ale mozno maju..ale nasa doktorka mi povedala ze 100ky cipok je uz malo na nase deti...tak neviem..ona mi povedala ze mam davat sirup...

Tak Kajca takto zdrha do skoly??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre