Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
16. jún 2009

este som zabudla, minule som nestihla lenke napisat
lenka 1978 my sme sa casto stretavali s kocikmi v meste, ja si ta teda pamatam 😉

lenka1978
16. jún 2009

Maťa, jak pozerám, tak pozerám na tie fotky, ale akosi si nemôžem spomenúť, že sme sa stretávali. No čo som hlúpa a to si dosť pamatám tváre. Teda, teda 😒 😒 😒

dad1
16. jún 2009

bola som vyvesat pradlo,tak som si odskocila. 🙂
matka - jasne,ze stretko bude aj ked ty prides.musim potom v malom predstihui napisat OZNAM,aby si to kazdy vsimol. 🙂 🙂 a pojdeme.

inac,som sa pri tom vesani normalne nasr...,ked to uz tak musim napisat,prala som tmave.a nejaky dobrodinec (asi lucka) mi do pracky prihodil aj kus toaletaka.ja som si to samozrejme nevsimla,a teraz mam na ciernych trickach tie take vlasky,z toho papiera. 😠 😠 😠 😠 neviete,ako to mam odstranit najrychlejsie????

dad1
16. jún 2009

a lenka1978mja kebyze nepoznam tvojho muza,ani neviem,kto si?ty si mestanka od mala,ci si sa sem privydala?

martinano
16. jún 2009

lenka mali sme rovnake kociky,ale ja v zelenom a tusim sme sa raz stretli u danky pred butikom,ale to som este ja cakala matka
danka aj mne sa to stalo,ked to vyschlo som to vyprasili pooberala a tak, no neznasam to 😠

krajcatko
16. jún 2009

Danka, ako vidim aspon ste v nedelu do kostola zabludili. Tak k niecomu to bolo dobre... I ked ja ako militantny ateista asi nikdy nepochopim k comu.

Inak mozes Milana potesit, dnes sme v nasej komisii udelili 2x FX, tak v najhorsom nebude na opravnych sam 🙂
Ma tam 2 dievcence.

dad1
16. jún 2009

kajo - ty si vtipalek 😀, len si rob srandu.dufam,ze mi tam na neho dohliadnes a nebudes robit drahoty!
milko sa poctivo uci,tak dufam,ze Fx mu nebude hrozit.

dad1
16. jún 2009

matka - dikes za tip,uz teraz sa tesim,ako to budem oberat 🙄 🙄 a najviac to odnieslo moje oblubene tricko. 😒

martinano
16. jún 2009

danka to ma mrzi skus to este raz oprat,ked to uschne je to ro bota na viac,ale hadam to zide mne to zislo 😉

martinano
16. jún 2009

http://www.predeti.sk/?idmenu=491
danka kupili sme tuto farba chil

dad1
16. jún 2009

to ste kupili perfektnu,a ozaj za dobru cenu.my sme minuly rok kupili tu do 18 kg,za 6500,-SK 😔

martinano
16. jún 2009

danka to pozname my sme mali tuto do 18kg rok a to uz mu fakt zacina hlava pretrcat 😠

dad1
16. jún 2009

my mame tuto: pozeram,ze tento rok je ste drahsia,tak sme ju dobr kupili. tu v ciernej farbe mame.
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4190

lenka1978
16. jún 2009

Maťa, ja už viem kto si. Ty si sa volala za slobodna Janisková, že? Tvoja mamina nás mala na kurze, čo sme mali z roboty.Takže už som ťa odhalila.
Dani, ja som z mesta od mala. Moji rodičia sa poznajú tak trochu s tvojimi svokrovcami. A teba si pamätám z tabiel, keď si učila na gympli. Ináč medzi nami, ja som tiež učiteľka, ale na ZŠ. Učila som na cirkevnej. A k tomu k pradlu. Keď ti to vyschne, tak to ober s lepiacou páskou. Mne to fungovalo, minule keď som mala medzi prádlom servítku alebo vreckovku.

dad1
16. jún 2009

my mame este dost priestoru na rast,kedze lucka ma horko-tazko 80 cm. 😀

martinano
16. jún 2009

aj tie su super aj tie nam ukazoval ten pan na predajni a lucinka je drobcek este vyuzijete 😉

dad1
16. jún 2009

Ahááá,lenka,tak uz viem.a zdala si sa mi povedomá, a to preto,ze si "rovnakeho remesla". 😵

dad1
16. jún 2009

a ta lepiaca paska,to je tiez dobry napad,este som o tom nepocula.

martinano
16. jún 2009

minule sme lucinku ospevovala ako krasne spieva a rozprava basnicky tento nas chrobak zacal rozpravat zo slov prve dve pismena

martinano
16. jún 2009

lenka odhalila si ma
vidis lepiaca paska ma nenapadla a tak cistievam cierny kabat ja truba 😠

martinano
16. jún 2009

baby koncim pocujem nasho herca pekny den ja sa tu vecer zastavim ahojte

dad1
16. jún 2009

matka - lucka je ukecana a vela si pamata,lebo ju bavi opakovat,ale zas pohybovo je menej odvazna.to je tak,ze tie deti vzdy len jednu cinnost rozvijaju.takze ked je tvoj matko sidielko,tak sa necuduj,ze nema kedy vykecavat,ma kopec inej roboty. 😀

dad1
16. jún 2009

papa matka,aj koncim,idem zmyt dlazky,dnes aj upratat cosi musim,lebo je tu ako v tanku. 😔

lenka1978
16. jún 2009

Maťa, náš Jakub tiež tak rozpráva väčšinu slov. Teraz sa trochu zlepšil, tak hádam sa to spraví časom.

lenka1978
16. jún 2009

Takisto končím, idem si zobudiť syna, lebo on by spal aj štyri hodiny a čo potom večer?! Ak bude čas, uvidíme sa aj večer. Zatial pa

angelos
16. jún 2009

ahojte

prisla som vas pozdravit.je u nas svokra,venuje sa detom,tak mam minutku.zajtra zoberie hanku na prazdniny,aspon si trochu oddychnem.je to celkom makacka-2 take ukricane deticky.andreas uz veru nie je taky dobrucky. 😠 ale snad sa to zlepsi....niekedy.o par rokov. 😀

vitam novu pisatelku.ved z videnia sa pozname.vsak? 😵 😵 😵

mati vy ste uz zase v norsku...sa nacestujete.sedacka je super,dobre ste vybrali. 😎

janka c. pozerala som co matejko nakreslil.no super,velmi je sikovny.hanka nevie takto kreslit.

co sa stretka tyka ,tak dusan ma silou-mocou nan vyhana(neviem co ma v plane 😀 )tak by som mozno len za vami skocila na jeden vitaminovy kokteil. 😉

radfi1
16. jún 2009

Ahojte, tak som tu aj ja po dlhej dobe.
včera ma naštval kôn, že nešiel.....
Ja som teraz u svokrovcov v BV, Filipko spí, no chystám sa ho zobudiť. ráno sme vstávali o ôsmej, tak išiel spať až o pol tretej, Adamko si lebedí vo vaničke od kočíka, možno aj zaspal, je ticho.....
Lenka 2 - vítame ťa medzi nami!!!!! Ja ťa poznám z videnia, najmä z kostola.....JAkubko je veľmi podarený chlapček, a už som sa vás aj chcela pýtať, že kde mu kupujete veci, lebo je vždy krásne nahodený. v zime mal parádnu bundu, ja som sa teda nahľadala, nikde nič nemali...... 😀 len mi to bolo blbé sa tak prihovoriť, ked sa inak nepoznáme. ale sme aj kolegyne - ja tiež učím na gympli, len ma nechceli na žiadne tablo ☹ 😀 a čo ty učíš????
My sme tiráčky, lebo nás tak nazvali v meste - nejaký pán, ked videl, ako ide celá perepúť kočíkov, tak, že aha tiráčky idú - a potom Danka založila túto tému a už sme tu všetky lapené a bez kona máme absťáky 😀
na stretko by som mala prísť, no ešte o tom nevie môj MM 😀
Lenka 1, super, tak pôjdeš s nami, ja ťa vyzdvihnem, aj Danku a Janku B. - ak pôjde....už sa veru teším, trocha zmena.A Dušan, aký super, že ťa posiela, chce, aby si sa trocha odreagovala. a deti sa polepšia, tak si treba počkať, ale dobre, že ťa ten tvoj humor neopúšťa....
Maťka, tak vy už ste zase v norsku, sedačka vyzerá dobre,,,,my sa chystáme potom kúpiť ten izofix konečne, nech sa ľahšie montuje, keby sme ju chceli prehadzovať.
potom dopšem, večer doma, idem zobudiť FIlipka, lebo zase bude hore aj do jedenástej.....

martinano
16. jún 2009

ahojte
radka tato ma ten izofix, preto tak dobre drzi 😉
smola bola u nasho vejicka,ze k tomu sa nedala dokupit ta zahladna a vzdy,ked som ho vytahovala aj zo sedackou musela som odopinat pas.
radka mas ty super deturence,ked ti dovolia aj na kona kuk 😉
danka k tomu co si pisala poobede mas pravdu kazdy mame pridane inde 😉 min. tyz. som si potrebovala odskocit a mato sa vzdy motal okolo mna zabaval sa toaletakom no ved to poznate a teraz nie volala som na nho nebolo ho, bola som tam asi 20sekund vysla som ho hladam ho on vylezeny na tociacej stolick pri pc a sedka si a otvara si notebook 😅
pohybovo ok,ale pusa ako partizan 😠
lenka som rada,ze aj u vas je to tak,ale zas na druhej strane ved sa rozkecaju 😉

lenka1978
16. jún 2009

Ahojte, dakujem za dalsie privitanie.
Lenka, mas pravdu, pozname sa z videnia. 😉 Mne sa ta tvoja Hanka strasne paci, ona je taka prostoreka, ja z nej nemozem a neboj deti sú ako počasie. Raz lepšie a raz horšie.
Radka, ja ta takisto poznam z kostola, ale takisto z rozpravania mojej kolegyni Katky Pysnej. Ona je moja kolegyna, ja ucim na ZS, kde Katka, ale prvy stupen. A co sa tzka oblecenia, tak je to vselijake, nieco ma od sesternice zo Svajčiarska, niečo mu kupujeme V Rakusku a nieco tu na Slovensku. Tu zimnu bundu sme mali z Quelle. Ja som sa tiez chcela uz parkrat prihovorit, ale akosi som nenabrala odvahu. No vidis, az internet nás zoznamil. Skoda, ze som na vas nenatrafila skor. Co uz, hadam to nejako dobehneme. Ten pan to potom vystihol, ze tiracky, lebo vacsinou som vas vídavala celú kopu. a to som vas obdivovala, kolko sa vas pozna pohromade, ze je to super. Mas pravdu, ze ten kon je nakazlivy. Okdedy som tu, vzdy ked mam cas, tak tu "sedim" na nom.
Mata, aby nas potom usi neboleli, ked zacnu rozpravat od rana do vecera. 😀 😀 😀
Nikto nic, tak dobru nocku 🙂

rencabv
17. jún 2009

Dobré ránko, mne sa dnes nasáčkoval aj Bystrík do postele akokeby nestačilo že tam má permanentku Vratko a nejako pomaličky ma vysáčkovali z postele tak radšej koňujem 😉 😉

Včera som si dala preventívne prehliadky a dokonca ma zaočkovali aj proti tetanu, ešte dnes idem na odbery a musím nacikať do skúmavky, tak sa teším.

Čo sa týka rozprávania tak Vratko tiež bol ako partizín a keď sa mu chcelo niečo povedať, tak hovoril len 1. slabiku slova, vyzeralo to tak že dom-do, motorka-mo, Monika/jeho teta/-mo-ni, atď. Asi pred 2 týždňami sa ale nejako rozkecal a aj mangelovi, keď si včera spieval povedal pestan/prestaň, muž na to ty prestaň a Vratko mu kontroval tato ty pestan, tak v piatok bude mať 2 roky a možno aj vaši chalani sa rozkecajú podobne.

Baby dnes je deň otcov, na pripomenutie.

Idem si pustiť nejaké správy alebo čo /žeby zdriemnuť?/. Pekný deň a pozdravujem cestovateľku Matu, že im vyšla cesta a novú Lenku, nech sa jej s nami dobre koňuje.
Samozrejme že zdravím aj všetky ostatné tiráčky a tiríčence pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre