Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
23. aug 2009

Darčeky k Vianociam - moja rada - len jeden darček a basta, lebo aj tak toho dostanú aj od rodiny veľa a potom nevedia, čo skôr.....

radfi1
23. aug 2009

Dnes bude výlet, ešte sa nevie kam - v TN už otvorili MD, žeby sme to tam šupli? alebo vraj sú v Čachticiach hody.....uvidíme, každopádne niečo sa udeje 🙂
dík za gratuláciu k meninám, odkážem.....

dad1
23. aug 2009

ahojky🙂
radka, ja nastupujem od utorka.a lenka2 az od stredy pokial si pamatam.
aj tak dobre,lebo este stale musim naberat silu.dnes som sa postavila z postele,aby som poprala vsetko povlecenie, pyzama aj uteraky, aby sme sa uz komplet odbacilovali.ozaj nechapem,ze co som to lapla-ale nezelam to nikomu.dufam,ze najhorsie uz mame za sebou.teraz uz len nabrat silu,lebo po tejto nutenej diete som ako bez energie, aj najmensia cinnost ma unavuje.dufam, ze to skoro prekonam.

filipkovi zelame vsetko naaaj k meninkam.vela zdravicka, stasticka a lucinka posiela virtualne pusinky.
a riskovi zajtra vsetko naj k pol rociku.je to neuveritelne,ze je uz taky velky.nas tata mu inak nepovie,len herec, strasne zlaty. 🙂

dad1
24. aug 2009

tak aspon posuniem 🙂

vsetci ste asi vonku,ze?
ja som vyupratovala a odstranila aj posledne zvysky po chorobe, nachystala sa do skoly.teraz premyslam,ze co na seba, typicke pre babu... 😀 no ale tesi ma,ze sa vojdem do viacerych veci,aj nohavic,tak skusam o 106.to cvicenie predtym a teraz brusna chripka boli aj na daco dobre. 😝 😝 😀

dad1
24. aug 2009

a co ste kde vsetci???
uz si tu pripadam ako robinson na opustenom ostroveee.
a mne sa zrovna chce dnes klabosit. 🙄 🙄 🙄 🙄 a tu nikohooooooooooooooooooo. ☹ ☹ ☹

radfi1
24. aug 2009

Ahojky ,ja len posuniem....
dnes sme ešte oslavovali, bola u nás renca s deťmi, mali sme veselo, nebolo kedy ani koňovať....
zajtra ideme na nožičky s Adamkom, tak to hádam dobre dopadne, už dávno neviažeme naširoko.
stretli sme sa aj s Vierkou v parku dnes, pekne jej rastie bruško, pristane jej to.
moja účasť na stretku ohrozená, MM má nejaké mecheche neplánované v robote, ale skúsim niečo vybaviť....
jej, Riško už pol-ročný? tak to gratulujeme.....

dad1
25. aug 2009

cauky, hlasim sa z prace.zatial Ok.o chvilku sa ide na poradu.zatial je tu docela sranda.tak pa zdraviim. 😵

ceresnicky
autor
25. aug 2009

ahojte baby

tak ja sa hlasim po malovke, uz mame upratane chvalabohu.
cely tyzden sme boli odstahovani u nasich. mamina s tatinom nam velmi pomohli. ja som ani prstom nepohla len som mala na starosti maleho 😉 takze super. vsetko mi poupratovali makali celu sobotu. Janko by to asi sam nezvladol a o mna sa bali. ja som si len take prkotiny poupratovala do policiek, ale to uz bola zabava.

maly bol u babky a dedka spokojny, ale vo stvrtok vecer sa mi zdal akysi horuci mal 39,8 a potom v stredu cely den horucky. uz som mala nervy ze co mu je. trvalo to presne 24 hodin a potom ako keby utalo. nic mu zrazu nebolo. to bola asi ta letna viroza. tusim aj Radka pisala ze Filipko to mal.
a dneska som stretla v meste Janku B, a ta mi hovorila ze aj Viki a adelka to mali. ale nastastie to trvalo len jeden den.
lebo byt v takych bojovych podmienkach s malym cely den doma. uz bol hrozne zly 😠

inak sa mame fajn. boli sme v piatok na 3D ale musime ist este raz lebo maly si stale zakryval rukami tvaricku tak nam to nemohol nahrat. ale neplatili sme tak pojdeme znovu. ale pekne sme videli zase pipika aj nozicky, prstiky...

vcera som bola na poradni a vsetko zatial ok. tak sa tesim.

ceresnicky
autor
25. aug 2009

Dani pekne zarezavaj v praci dneska som bola so svokrou a Lucinkou isli na nas dvor, Lucka sa hupala, len Matko mi uz po ceste z mesta zaspal lebo som sa zakecala, tak sme uz za nimi neisli. ale ved teraz ich uvidime u nas na dvore castejsie 😉

krajcatko
25. aug 2009

tak uz oficialne nemusime balit siroko. vsak sme ani nebalili. Dakujeme za gratulacie v mene Risks. pekny zvysok dna

pismenko111
25. aug 2009

ahojte, ceresnicky, mozem sa nieco opytat? nemas nahodou maminu ucitelku v MS? 🙂

vierkas
25. aug 2009

ahojky,
konecne som si sadla ku kavicke, este som sa motala a pomalicky upratovala, lebo som to dooobeda prehnala makala som a veru necitila som sa potom dobre
Timejka ma dnes rano vytocila, sice zacalo to vcera v piesku, dvom dievcatkam hodila piesok do vlaskov, sto krat som jej vravela, ze sa to nerobi, ale zasa to musela spravit a tak sme s placom odchadzali z ihriska a isli domov, sice protestovala, ale som nepovolila, nech si to zapamatna, ze ked robi zle, tak sa hrat nebude a ideme domov 😠a dnes doobeda zasa vystrajala, prisla babicka tak sa ukazovala a z balkona mi vyhodila topanku a zasa bolo placu, tak som z jedu zacala vysavat a umyvat dlazky a babicka si ju doobeda zobrala von.....blby den 😠
dufam, ze sa dobre teraz vyspinka a nebude aj poobede jedovat
ale stazovania bolo dost, ale ulavilo sa mi 😀

gratulujem Filipkovi k meninkam, Riskovi k pol rocku a Andreaskovi k 3 mesiackom vela,vela zdravia.....Timejka posiela pusinky 😵 😵 😵

Janka,c tak dobre ste to zvladli a rodicov mas super, ked tak pomohli, ale co uz ked si to tehula vymyslela prave teraz 😀 a aj Janko je velmi sikovny 😉
malinky vam krasne rastie, ale ved on sa vam nabuduce ukaze v plnej parade, no nemal prave vtedy naladu 😅

pismenko111, ja ti odpoviem za ceresnicku, ano jej mamina je ucitelka v MS 😉

Danka, Lenka2 nech sa vam v robotke dari a ste spokojne, ved na stretku nam porozpravate 😉

Matka, uz ste v SR?

prajem pekny dnik, ved zajtra sa doobeda ukazeme v parku, ma k nam prist sestranica tak ja budem chvilu aj relaxovat na lavicke 😉 tak sa pridaje

karlatko
25. aug 2009

ahojky

my teplotujeme nad ránom o pol tretej som sa zobudila na to ako Karolínka tažko dýcha , chytila som ju a teplota ......len ju prehána nič neje okrem mliečka (ceckošík) celý den teplota 39,6 tak som zvedavá večer ked cez den je taká vysoká a nejde klesnuť ☹
teraz spinkáme 😔

Danka - tak ty si už stihla aj z práce konovať 😀 - prajeme veľa PRACOVNýCH úspechov - a samú radosť zo žiakov 😀 😀 😀
včera sme videli Lucinku pri fontane s Babičkou a išlo im to perfektne - Lucinka pekne posluchala je to šikula 😀

aj my sa pripájame ku gratulácia pre Filipka, Andreaska, Riška - Karolínka posiela po pusinke

Janka č. - tak ste to suprovo zvládli , ešte že máme babini a také pracovité 😀 drobec príde do vymalovaného 😀
- tak aj vy ste teplotovali , aj ja dufam že to nebude nič vážne lebo stoličky su vonku aj očáky už len rastú, tak zuby to nemôžu byť si myslím ☹

cez víkend sme boli u Maťkových starkých v Selci na hodoch - obžerstvo ako sa patrí ešte dnes fučím 😀
dokonca sme boli aj na kolotočoch a kAROLíNKA absolvovala malý reťazák - zozačiataku pozerala čo to ale na konci sa jej to začalo veľmi páčiť asi pre to lebo bol už koniec 😀 , dedko jej ešte kupíl jeden žeton na druhú jazdu a to už nechcela ísť , a sme zase zásobený novými hračkami od každého čosi dostala , som zvedavá dokedy ju budú baviť........

zaregistrovala som aj stretko , upozornil ma včera v parku Duško s Hankou , tak uvidíme ako bude na tom Karolínka a keby bola na to OK tak by som pribehla
teraz my trklo že je pomaly koniec leta , stretko sme mali na začiatku julá tuším a už je tu koniec augusta - hruza zase sa budeme zachvílu babušiť 😝

krajcatko
25. aug 2009

aaaaaahojte, zasa som tu sto rokov nebola. Maly chvilku buva a tatino isiel na schodzu, tak narychlo som sem skocila. Dakujeme za gratulacie k pol rocku 😀 Vcera sme oslavovali. Spravila som drobcovi aj tortu a dostal aj darcek - taku paradnu knihu s riekankami, co rozprava, svieti (Lucinka ma taku a pacila sa nam, tak nas inspirovala) a malemu sa strasne paci. Takze my sme mali taku mini oslavu.

Dani dufam, ze v praci bude aj nadalej dobre a ze pani riaditelka bude na teda dobra, ked nie tak povedz, ja jej dohovorim 😀 😀 😀

Kacena, Karolinka je zasa chorucka? Boze co to stale mate? Tak zelame skore uzdravenie.

Radka ako ste dopadli na nozickach? dufam, ze ako my. Ja som taka rada. Doktor povedal ze 1A, ako keby som mala vediet, co to je 1A, tak som sa ho spytala, ci to znamena ze uz nemusime balit, povedal, ze nie...

Vierka moc sa nenamahaj a oddychuj, aby sa malo babenko dore v brusku.

Janka C vy ste ale sikovni! a si myslim, ze tebe ako tehulke maly Matejko uuuuplne stacil, tiez musis oddychovat a vsetko pomalicky.

krajcatko
25. aug 2009

boze aj som zabudla aj my gratulujeme Filipkovi a Andreaskovi 😵

rencabv
25. aug 2009

Všetlkých len narýchlo pozdravujem, práve sa ideme sprchovať a deti konečne spať, kedy sa to už začína školkaaaaaaaaa 😒 😒 😒

tak super že Riško už nemusí mať 2 plienky ako keby ich aj nosil 🙂 a ako čítam aj knižka sa podarila a to v Novom Meste???????

Janka Č. tak už ste noví a aj uprataní, paráda, už len čakať na Kubka

Danka už si dočítala knižku? Ja som súmrak zhltla a aj DVD som pozrela, dobrý slaďáčik...

tak deti sa už asi topia zatiaľ pa

Vierka pevné nervy na tích naších lapajov, a aj hormóny robia svoje aspoň u mňa to tak bolo 🙂

lenka1978
25. aug 2009

Pozdravujem vsetkych, takze momentalne mi konci materska dovolenka a zajtra ideme na to 😝 😝
Danka, ty uz mas prvy den za sebou, tak ako sa citis a co Luci, urcite to zvladla, videli sme ju na prechadzke a tvarila sa pohodovo. 🙂

Na zaciatok velka gratulacia Riskovi k prvemu polrociku, Andreaskovi k trom mesiacikom. 😅

Katka, a vas to co chytilo? Ved vcera pri fontane este pohoda a teraz toto, tak vela zdravicka, aby to bolo rychlo prec.

Janka C., tak uz mate za velkym prerabanim a upratovanim, esteze existuju rodicia a vedia pomoct. Ty si to zvladla bez tazkosti, tak uz len cakat na Jakubka, aby prisiel, vsak to este chvilu potrva.

Vierka, ty mas take nezbedne dieta, ale ved Timejka tak nevyzera, ale to je asi len take obdobie alebo momentalna chvila, ktoru preziva a musite tym prejst. Ved viem o com hovoris, my sme vcera po prvykrat odchadzali z piesku s placom, takze tak, tie nase deti.

No, musim ist spat, aby so zajtra vyzerala k svetu v tej praci, podam potom hlasenie. Pa pa

radfi1
26. aug 2009

Ahojte, zdravíme pracujúce mamičky 😀 , tehuľky 😀 a ostetné tiráčky a tirákov....
Dík za gratulácei k FIlipkovi - hrdo rozprával, že mal meniny a dostal darčeky - jeho hit bola gitara, pre istotu sme vybrali takú, čo sama nevydáva žiadne zvuky, ale má normálne struny, teda dúfam, že ich ešte má, lebo už ju trocha opravoval a teraz si ju zobral k babke. potom dostal parádnu súpravu Bosh aj s vrtačkou, kladivom a pod. záležitosťami, to si nechal u svokrovcov, že bude s dedkom majstrovať, veľmi ho to bavilo. a dostal aj parádny rastový meter, tak sa už teším, že sa zbavíme ohrádky a prebaľováka v detskej (posúvame krsniatku, ktoré sa čoskoro narodí) a už aj budeme lepiť na stenu. a ešte všeličo podostával - od nás dostal knihu, Prvý deň v škôlke, čítame odušu 😀
Riško dostal knihu s riekankami - to asi tú od FP? tak ked bude mať Adamko pol roka, oprášim tú našu......a dostane darček 😀 ale inak aj Filipka veľmi bavila, on ju dostal ako ročný....teraz som ju kupovala kamarátkiným deťom, čo k nim ideme na víkend, chlapec mal už síce 3, no veľmi ju u nás obdivoval....
Adamko má nožičky tiež v poriadku, tak som rada....a to som balila teda tak všeljak, väčšinou len na noc teraz v lete - podľa mňa to vôbec nerozhoduje....ale to nech sa s tým trápia dr.......čo by chudák ortopéd robil, keby k nemu nechodilo kvantum detí najskôr v 6 t, potom v 4 m a niektoré si nechá aj v 6m 😝
Kačena, Karolínka má hádam len tú 1-dňovú virozu, tiež sme to veru tak mali , vysoké teploty a potom nič. a vy ste zase hodovali? a to ste teda odvážni, že reťazák, to sme my ešte neskúsili, stačí detská manéž 😀
Vierka, ešteže máme koňa a ked sme nahnevané, môžeme sa vykecať, Tima je inak ukážkové dieťa, až by to nebolo normálne, keby niečo občas nevyviedla, takto vieš, že je pravé, zdravé dieťa 😀 😀 😀 a predsa aj jej sa už blížia 2 roky a to slávne obdobie vzdoru 🙂 a šetri sa, upratovanie počká......lebo budeš takto virtuálne dostávať po zadku 😀 😀
Janka Č. - paráda, tak už máte doma krásne - ste šikulovia......
Renca, deti žijú......
Lenka, neboj, v práci to zvládneš...ale verím, že to musí byť ťažké znova nastúpiť, ja si to ani predstaviť neviem...
Danka, takže zatiaľ sranda.....ved v septembri ťa to prejde 🙂 ale teraz máš takú mini protekciu..... 😀 😀 😀 tak sa tam pekne zapracuj a čakaj na mňa, potom mi budeš radiť 😀

radfi1
26. aug 2009

POzerám, že som už zase vo forme, dlžka môjho príspevku sa vrátila do normálu.....
a to som chorá 😖 😖 😖 😖
nejaká divná viroza behá po mesta, najskôr to mal MM, toho sme poslali liečiť sa ku svokrovcom, a mňa to chytilo v noci. bola to paráda, mne zle, Adamko sa budil každú chvíľu, FIlipko mal záchvaty kašľa - paráda noc. ráno ma to zmohlo a bola som totál KO, tatino sa vrátil z liečenia a poslali sme k svokrovcom Filipka. Adamko je zlatý, ten ma nechá liečiť, spolu spíme, potom sa hrá, zase spíme. večer som aj teplotovala, ale už to vyzerá OK, ale pre dnes mám ešte kľudový režim, Filipko bude ešte u babky spať, vraj poslúcha, pekne všetko papá, tak som rada.....včera ma aj mrzelo, že chorá iidem medzi deti, ale čo som mala robiť, ledva som Adamka na rukách udržala, všetko mi padalo, vyzerala som ako roztržitá mať, ale zvládli sme to....

radfi1
26. aug 2009

OK, idem si uvariť niečo dietne, a potom budeme zase spať....

radfi1
26. aug 2009

Adamko sa už pretáča z chrbátika na bruško a opačne len taký fukot, potom na mňa kukne a začne sa rehotať, čaká, že ho budem chváliť. smeje sa nahlas úplne úžasne, taký malý chichotanec, a náš tata zahlásil, že to veru bude iné číslo, je veľmi zvadavý a hlúposti ho veľmi bavia....

mrenka
26. aug 2009

ahojte, ja opat po sto rokoch tu a pozeram, ze vierka bruskuje, supeeeer, gratulko 😵 😵 😵

danka uz je pracujuca mamina, tak tu asi tiez bude tak pomenej ako ja 😒

nechystate nejake poobedne stretko s deckami?

inak, leni som sa chcela spytat, nechces hanku prihlasit na tanecnu?ja lilus chcem, hladam nejaky kruzok teraz, ale nm asi nic, takze zrejme tn, nech si vybije energiu...

dad1
26. aug 2009

ahojky 🙂
mam sa stale fajn, vela informacii som ani nepostrehla,co boli na porade 😀 😀 , no sak nemozem sa hned od zaciatku prepinat,nie? tak filtrujem,co je potrebne pre mna a co nie. 😝
Lucka zatial berie vsetko uplne s prehladom, dnes mi aj rano povedala,ze mama ide zarabat korunky a dokonca mi kyvala s balkona a posielala pusinky. 🙂
lenka2 - tak uspesny start zelam, urcite aj Kubko bude spokojny.ved koniec koncov mame uz velke deticky, nie babatka.tych par hodin bez nas preziju. 😵
radka - ta tvoja viroza, to je neprijemne, pri malom babatku. 😒 dufam,ze sa coskoro vystrabis a budete Ok.adamcek zlaticko je sikovnicek, a ten jeho chichot je ozaj podareny. 😵 😵 a neboj v skole ti drzim flek, chybas mi tu.a podarilo sa nam so sasou obsadit super flek v zborovni.este sa tam v pohodke vojdes k nam.takze drzime miesto. 😀 a konecne nie sme v preduuuuu! super.
renca - knizku som precitala este vo stvrtok.zacala som hned v stredu vecer a cez luckin spanok vo stvrtok uz bolo po nej. 😀 teraz sliedim po tretej casti.a poslala som ti ju po tvojej mame dnes. 😉
vierka - Timejka sa musi niekedy prejavit aj inak ako doteraz,aby ostatne deti nevyzerali pri nej velmi neposlusne. 😀 ale neboj, to prejde, aj deti maju svoje dni. 🙂 a neupratuj velmi,nezabudaj,ze sa mas setrit.

krajcatko
26. aug 2009

aaaahojte, no my sme dnes doma uvezneni. Kluce mame dole v kocikarni v kociku, takze cakame na tatina. Risenko teraz buva, tak som sem nachvilku skocila. Je nejaky nevrlli dnes. Baby ako ste svojim detom spravili denny rezim v pol roku? Mne to nejako nejde, ten chalan si robi co chce. Hoci ako chodi spat, ked ho chcem dat v urcitu hodinu, tak zrovna nechce. Ked sa mi to podari, tak spi 20 min, inokedy spi v tu hodinu skoro 2 hodky, no neviem, co s nim mam robit?

Renatka tu knihu sme kupili v meste, ale v Tescu. V tom KplusK nam ju chceli objednavat, tak som pozrela na nu, ze ja ju chcem teraz, ale nepovedali nam, ze je draha (uz som sa bala). A v tom knihkupectve mali vselijake, len nie tu co som chcela.
Radka aj vy ju mate? Ano je to ta od FP. Tusim je oblubena! 🙂 Kajov kolega ju videl a povedal, ze ci nam sibe, ze taku drahu hracku... No ale on nema dieta. Co by sme pre svoje deti neurobili, ze? Ked sa da. Nehovorim, ze je to nevyhnutnost, ale neurobime im radost, ked mozeme? a Radka nas maly sa tiez pretaca stale hore dole z bruka na chrbatik, ani nestiham sledovat. Vcera som ho nechala na zemi na deke, mal tam hracky a nachvilku som odisla, ked som prisla, tak maly oblizoval nohu od stola a ze aky spokojny. Cestujeme po celej obyvacke. Sa na tom rehnime 😀

pismenko111
26. aug 2009

ceresnicka, je mozne, ze maliar, co vam maloval sa vola janko? ak ano, bol to moj ocino 😀

michaela2410
26. aug 2009

Tak ahojte, po sto rokoch sa hlasim!!! 😀 Prisli sme o druhej rano, o pol stvrtej som konecne zaspala a Lukas ma uz o osmej budil, takze dlho nepospali ani oni ☹
este som to tu nestihla precitat a ani teraz nestihnem, tak len v kratkosti. Bolo nam fajn, mali sme hrooozne teplo a slniecka az-az, konecne vidno, ze sme boli pri mori, aj sa na mna to slnko trocha nalepilo (lebo po taliansku sme boli nejaki bieli- to nam kazdy hovoril 😀), deti v pohode, az na par vystrelkov Tomasa, ktory uz asi mesiac sa nevie vpratat do koze a mne z neho uz nervy riadne rupaju 😠 , zajtra hura do roboty 😖 a ked bude cas, tak prihodim nejake fotos 😵

V piatok sa stretko dufam konaaaa? Uz sa tesim ako male decko.

Precitam vsetko neskor, ale zaregistrovala som nejake oslavy, tak oslavencom vsetko naj... 🙂

Janka, tak niesme sami, co sa v lete dali do malovania? 😎

radfi1
26. aug 2009

Danka 😀 tak som rada, že si sa zabehla, teda zatiaľ, a Lucka je naozaj už veľkáčka, aj ona potrebuje zmenu 🙂 🙂 🙂 a to som rada, že sa ešte zmestím, ešte zopár viroz a ani stoličku mi netreba 🙂
ale už to dobieham, typická ja, včera zle nedobre a dnes hladná ako pes - to je dobré znamenie....teraz som povymieňala posteľnú bielizeň, oprala jednu práčku a už som ako po výstupe na Mount Everest....preto som radšej zapla PC, aby som si čosi ešte nevymyslela robiť.
Adamko je dnes úplne zlatý, spolu sme spali dnes 2x hodinku, teraz sa hrá...
Danka K. - drahé tie hračky veru sú, no keby sme treli núdzu, tak ich nekúpime....deti by aj bez nich prežili, aj tak sa mi zdá, že sa z niektorých hračiek viac tešia rodičia ako deti 😀 pre mňa je dobrá len tá hračka, s ktorou sa deti dlho zahrajú, našťastie väčšinou sme dobre odhadli. a naozaj som to s množstvom hračiek nepreháňala, ono sa to aj tak nazberá časom.
Adamko už spí, a ja že sa hrá....
Práve mi chcela práčka ujsť z kúpeľne, musím to kuk

radfi1
26. aug 2009

Danka K. a tie spánky - no to ešte asi nebude také pravidelné.....myslím, že F. ešte v pol roku spával každé 2 hodiny, ale to je indivindi......Adamko spáva presne po dvoch hodinách od zobudenia, ako hodinky....a nie vždy spí rovnako dlho, teraz má tak jeden dlhší spánok a potom len pol hodky, niekedy to vydá na 3 spánky, inokedy aj 4. takže tak....
sa mi zdá, že nejako od 8 mesiacov sme prešli na 2 spánky. asi ho dávaš skôr, ako on chce, a tých 20 m je asi jeho potreba, že stačí mi...

radfi1
26. aug 2009

Miška, vítame ťa doma, akurát som rozmýšľala, že čo je s vami....tak ste šťastne doma....a zajtra už nastupuješ do práce? jej, aj ti to tuším dobre padne, odych od detí... 😀

michaela2410
26. aug 2009

Radka, veru, aj sa v kutiku tesim. Deti davam do skolky, lebo sa to vyvrbilo tak, ze ich nema kto varovat zajtra. Tak dufam, ze ich prchylia 😅
A chvilu budem mat pokoj...fuj som to ja ale mamka, ked chcem pokoj od deti ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre