Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
1. okt 2009

ahojte,
dieta spinka tak aj ja vyuzivam tuto vzacnu chvilu, ale dnes bola velmi dobrucka, pomahala mi upratovat kupelku, je to moja velka pomocnicka 🙂

vcera sme boli navecer v parku zbierat gastany, to bolo radosti a super prechajda, aj dnes ak nebude poobede prsat tak urcite zasa pojdeme 😉
doma sme robili z nich gastankov a ja som si spravila z nich jesennu vyzdobu, tesim sa z toho ako male decko povedal mi moj mangel 😀 , ale mna taketo veci bavia a Timejka sa dobre tiez zabavila
dnes este pojdeme nazberat, lebo si babicka rozkazala na podusku, zevraj na masirovanie krizov 😕

Miska, aspon to mas za sebou, niekedy je to tak lepsie, ze nemusis cakat a rozmyslat, ja osobne som radsej, ked mi nieco maju robit a spravia to hned a nemusim sa potom este stresovat 😉 zvladla si to, super 😉

idem si vypit kafco a na chvilu si lahnut, pekny dnik

vierkas
1. okt 2009

pridala som par fotos, chcela som viac, ale nejde mi to rotovat, neviem preco 😒

Radka, pozrela som tvoje fotky, krasne....Filipko skolkar je uzasny a Adamko rastie strasne rychlo to leti su to krasny chlapci a mate ich pekne podelenych jeden cely tatino a druhy mamina 😵

michaela2410
1. okt 2009

trocha to tu posuniem

a mimochodom, Radka, aj Vierka, fotky su uzasne 😀

lenka1978
2. okt 2009

Ahojte, len vas pozdravim a utekam dalej 😝 😝 😝

Vierka, krasne foto 🙂

Pekny den vsetkym a este krajsi vikend 😅

michaela2410
5. okt 2009

baby, co sa deje? ved sme sa prebojovali skoro na tretiu stranu!!!

radfi1
5. okt 2009

Ahojte, mám tu resty, nešiel mi net a potom sa to nakopí....
1. Adamkove polročné miery: 72 cm, 7880 g
(sranda, že Filipko mal také isté miery a to sa mi zdal vždy tenší, Adamko má aj šunečky....)
2. Začali sme teda prikrmovať, prvé lyžičky ho chudáka až striasalo, zatiaľ len 2x mal a teda sa netrhá, no ved čo taká mrkva obyčajná.
3. Dakujem za pochvalu fotiek a chlapcov, ved sme sa s tatinom snažili 😀 nech máme každý svoj obrázok 😀
Inak sa máme fajn, FIlip ráno stále narieka, no už býva v škôlke celý deň, chodím po neho o pol tretej. v škôlke nespí, lebo čaká maminu, ale ani neplače. hlavné je, že sa tam krásne napapá....
horšie je, že teraz chytil dalšiu fázu vzdoru a ja som už si veru aj od toho odvykla, už to bol taký zlatý, milý chlapec...tak som aj rada, že je v škôlke, lebo v sobotu sme išli s plačom z domu aj domov, a to veru sa aj bez toho zaobídem.
ale už je z neho veľký chalanisko, mali sme návštevu a normálne aj kultúrny program si pripravil, vyhrával na gitare, tancoval, ukázal im aj ako sa vie obliekať a sám ciká......bola to sranda, ako sa predvádzal....
včera sme trošku oslavovali, mali sme 6. výročie sobáša. boli sme sa najesť v BOhuslaviciach - bolo tam fajn, chalani vonku pospali, ved sme tam boli 3 hodiny. výlet sme ukončili na Zelenej vode, tam bolo včera nádherne, potom pridám aj nejaké fotos, trochu sme sa v lístí váľali.
Adamko chytil nejaké sople, tak spal so mnou v noci na poduške a to sa mu veru páčilo...a už sa prebudil, hodil si hodinového šlofíka, ja som zatiaľ požehlila a dala variť mrkvičku, tak hádam neprihorí....ked ho dám doporiadku,hodím fotos...
Vierka, vy máte tiež krásne fotečky....ale chýbali mi z oslav!!!!ako TImejka fúka sivečku, lebo bábu si už vozí....
ozaj a mali sme na návšteve Kubka - Lenkinho, on je veľmi dobrý chlapček, a pekne sa s Filipkom hrali, Kubko je taký pokojnejší, tak sme si aj kávu mohli vypiť.... 😀

radfi1
5. okt 2009

NO nehovorím, šetrím dojčenskou vodou a skoro mi to prihorelo....Adamko sa ešte v postieľke ihrá..

radfi1
5. okt 2009

Vierka, tie fotky so sestrou sú perfektné, ľutujem, že sme sa s Renčou neodfotili, my sme kofy, ani mi to nenapadlo...

ceresnicky
autor
5. okt 2009

ahojte baby

my sme cez vikend oslavovali, ale uz som rada ze sme doma. uz mi to teraz vadi tak dlho cestovat, nevedela som obsediet v tom aute. vecer ma vsetko bolelo. zato Matko bol velmi dobrucky. cely cas pozeral rozpravky na notebooku tak mu cesta rychlo ubehla 😉
tak som dneska prala zase mam plny balkon, to je hruza nekonecny kolotoc 😠

inak Vierke prajeme vsetko naj, naj k meninam nech ju poslucha cela jej rodinka vratane malinkeho a nech ste zdravi 😉 mozno sa dneska stretneme aj osobne na dvore 😉

Radka teeeda ten tvoj Adamko je uz veru veliky chlapisko aj na tych fotkach su s Filipkom ako partaci 😉 a neboj Filipko si v skolke tak zvykne ze ti potom nebude ani domov chciet ist uvidis 😀
tak ste teda aj vy pooslavovali a vy ste uz mali 6 vyrocie? to my sa teda nechytame, my sme mali v aprili len tretie 😀

ceresnicky
autor
5. okt 2009

fotecky mate Vierka krasne hlavne tie so segrou su uzasne 😉 my sme sa so segrou ako tehule tesne minali. ona porodila a ja som zostala tehotna 😀 😀

vierkas
5. okt 2009

ahojte,
dakujeme za pochvalu foto, samozrejme este pridam aj z oslavy, ale este som Timejku neodfotila s darcekami, tak snad dnes sa mi ju podari nahovorit 😉

my sme skoncili v piatok rano u dr. Timejka mala uz vecer teplotu, ako sme prisli z podvecernej prechadzky, ani vecerat nechcela a to sa mi hned nezdalo ☹
radsej sme isli, lebo cez vikend ist na pohotovost to radsej nebudeme riskovat, ale teplota bola len jednodnova, ani ziadne sople ani kasel, len trocha zachripnuty hlasok, tak sme dostali dva sirupy a uz je to o.k
ale bola statocna, plakala len troska a potom stale dr. vykecavala, a ta ju chvalila aka je uz velka, ze ju davno nevidela, ako sa zmenila a potom nam nechcela ist ani z cakarne, tak to sa nam este nestalo, vecne sme isli z placom, snad si to uz dala vysvetlit a pochopila co jej doma stale rozpravam, ked pojdeme k dr. bola som na nu pysna a hlavne ani ja som konecne nemala stresy 😉
dnes poobede, ked sa vyspinka vybehneme na chvilu von a potom gratulovat babicke 😉
dakujem Janka za gratulaciu 😉

Radka, Filipko si uz zvyka pekne v skolke, tak drzime palce 😉
ooooo 6 vyrocie, tak gratulujeme, nech ste stale stastni 🙂

Janka,c mali ste teda akcny vikend, mna tiez to cestovanie nebavi, chodime len na kratsie vylety 😉

pekny tyzden

lenka1978
5. okt 2009

Ahojcek!

Vierke k meninkam 🙂 vsetko 🙂 len 🙂 to 🙂 NAJ 🙂 🙂 🙂

Inac sa mame O.K. vsetko po starom. Minuly tyzden sme absolvovali navstevu u Radky, bolo super. Chlapci sa pohrali, mamy vypili kafe a poklabosili. Takze fajn.

Vidim, ze nie som sama, co je uz tolko zadana pre svojho muza. My sme oslavili v lete sedem rokov. Vraj tento je kriticky, tak uvidime co prinesie 😉 😒 . Radka, vela lasky pre obidvoch, aby ste sa stale lubili ako na zaciatku
😀 😀 😀

Este ma caka nejaka pracicka, tak idem popracovat. Pekny den vsetkym 😅

dad1
5. okt 2009

aaahojteee 🙂
uz som mala abstak ako svina. 😝 😀 no nemohla som sa sem dostat,lebo moj mangel si musel plnit pracovne povinnosti este aj doma po veceroch a okupoval mi Pc,tak som tu nebola dlhe 4 dni.uuuuu, to je tusim moj rekord v nepisani. 😕

vierka vsetko naaaaj k meninkam, vela zdravicka a zdrave deticky, vela lasky s manzelikom. 🙂
adamkovi vsetko naj k polrocku, som tu nebola a uslo mi to.tak to napravam.je to zalte babo, usmievave, pokojne,tak nech je stale taky a robi rodicom len radost. 🙂

fotky paraaadne.

a skoda,ze som nemohla radka a lenka2 prist na to stretko u radky.no nedalo sa, clovek si niekedy nenavybera.tak snad nejaku buducu kavu uz hodim aj ja s vami.

lenka2 - 7 rokov?? pekne cislo, neboj nebude kriticke,ved 7 je stastne cislo.apropo, my budeme mat 6 vyrocie o polroka.mali sme svadbu o polroka neskor ako nemcekovci skoro aj na den presne, oni mali 4.10. a my 3.4.

rencabv
5. okt 2009

Dnes pri pohľade do kalendára som zistila, že má meniny Viera a nemohla som si spomenúť koho takého poznám, tak pri otvorení koňa som to henď zistila,/to preto lebo ťa volám len Vierka/ tak Vieri všetko najnaj a nech celá rodinka poslúcha.

U nás sa skončili sople a kašle, tak hádam vyrazíme aj medzi ľudí alebo oni k nám /Radka?/

Zajtra absolvujeme pohreb, mm zomrela babka, tak uvidím ako budú deti reagovať.

Vratko sa stal čitateľom stále chce, aby som mu čítala knižky aj večer pred spaním a potom ide spať s pokojom.
tak teraz už musíme poriešiť preňho jeho posteľ a môže sa odsťahovať do svojej izby. uvidíme.........

Pozdravujeme vás z vidieka a želáme ešte pekné dníčky, pa

vierkas
5. okt 2009

dievcata, dakujem ste zlate 😉

Timejka si dnes poobede pospala 3 hodiny a to som ju 3 krat budila a nie a nie sa zobudit 😝
potom sme isli von a chcela sa ist bicyklovat a som teda milo prekvapena, lebo nasa 2 rocacka sa vie sama bicyklovat, doma to len tak skusala a prisla na to sama, len doma nema taky teren samozrejme, ale super sa to rychlo naucila 😵
tak ma dnes milo obdarovala k meninam 🙂

jej a Adamko ma uz pol rocka, teda to sa mi ani verit nechce, zelame vsetko naj 😵

pekny vecer

michaela2410
5. okt 2009

Vierka, vsetko naj, naj, naj aj od nas 😀
A rozmyslala som, ze dnes je Viery a veru nikoho takeho nepoznam, az teraz som si to uvedomila. Prepac. 😎

michaela2410
5. okt 2009

A my sme mali sieste vyrocie minuly tyzden, aj sme si chceli ist povodne niekam sadnut cela rodina, ale nejako nam to nevyslo a tak sme si objednali Pizzu domov, chalani sa jej tak najedli, ako este tusim nikdy, a ked sa Lukas vyspal, isli sme na prechadzku. 😀 Viem, nieje to bohvieco, mne ale stacilo, ze som nemusela varit a upratovat. 😒

krajcatko
6. okt 2009

tusim sme to tu zacali flakat vsetci. Na fejse je viac info ako tu... Socialne siete su proste
buducnost.

martinano
6. okt 2009

ahojt

martinano
6. okt 2009

ahojte
ja akosi nestiham, pisem diplomovku ,tak sa venujem tomu 😒
matko mal min.tyz.nadchu aj mna nieco obchadzalo,ale sme ok, matkovi to rychlo preslo, bola to len nadcha klop, klop, klop a u mna asi len unava dva dni sme si doma polezali a bolo dobre 🙂
necitala som co je nove,ale ja to dobehnem 😉
dodatocne oslavencom vsetko naj
😵

michaela2410
7. okt 2009

Preco ste vsetci na facebooku? Aj tu hodte nejake info! 😉

krajcatko
7. okt 2009

Miska FB je masovejsi a informacie sa siria medzi ludmi obrovskou rychlostou. Moja Danka ta ho objavila pred tyzdnom a je brutalne namotana. Tak sup vytvorit konto.

michaela2410
7. okt 2009

Kajo, ja radsej nie, lebo potom by sa mohlo stat, ze uz tu budem sediet naozaj stale 😒 a deti a byt budu uplne zanedbane 😀

martinano
7. okt 2009

to je od vas pekne,ze ste na FB,aspon sem hodte kedy bude stretko dakujem

dad1
8. okt 2009

ahojte 🙂
veru musim uznat, ze na FB sa clovek dozvie ovela viac veci ako tu.ale ja si nepomozem a chodim mrkat aj sem vzdy.len mi vzdy nevyjde sem i prispiet.tie dni utekaju ako sialene, ja sa nestiham cudovat.
lucka ma uz viac menej po chorobe, solmucol zabral.ostatne potom.mam navstevu.

dad1
8. okt 2009

vcera sme boli s radkou na jej narodky vonku a stretli sme leu.ta nas prekvapila,lebo spominala cosi o detskom stretku.to nejake bude????ved sme sa myslim,este nedohodli,ak teda daco planujete niektora,tak hodte termin.rada sa s lucinkou pridam. 😉

dad1
8. okt 2009

idem este mrk na FB, inak miska, mne FB zaberie omnoho menej casu ako kon.pridajte sa baby. 🙂

vierkas
8. okt 2009

ahojte,
Timejka prave zaspala, u nas vo vchode niekto preraba, vcera spala 5min. no hruza 😝
vcera bol krasny den, tak ako aj dnesny, poobede sme isli pozriet a krmit konikov a potom este na Zelenu vodu a to uz bola mala o siedmej hotova a pytala sa spinkat, ani sa jej necudujem, ked si poobede potiahne aj 3 hod. tak jej ten spanok dost chybal 😉
ale bolo uzasne, to slniecko teda doda vela energie 🙂

O 🙂Z 🙂N 🙂A 🙂M 🙂
detske stretko by mohlo byt buduci tyzden, trebars hned aj na zaciatku kedy vam to vyhovuje, bud v utorok t.j.13.10., alebo v stredu 14.10. a dohodneme hned aj vecerne 😉
tak piste

akurat mi volala aj Matka, mam jej dat vediet a taktiez mame zavolat aj Lee a Janke.b 😉

musim sa aj ja zaregistrovat na FB, ved pokecame o tom na stretku, neviem ci budem mat cas stihat este aj to, ale ved zaregistrovat sa mozem, Lenka ma tam uz netrpezlivo caka 😀
a ja som rada, za na chvilu aspon na konika skocim 😉

este si uzite slniecko, lebo uz sa ma zasa ochladit, zeby konecne uz prisla jesen? 😀
pa

michaela2410
8. okt 2009

Tak ja som nejaky odporca FB, mne vyhovuje, ze to tu nieje take masove. Tak sem hadzte aspon dolezite informacie. Na FB sa urcite registrovat nebudem.

Vierka, v utorok je rodicko, to s Dankou skysneme v skole asi do siestej. A ozaj, kedy bude oktobrove dospelacke stretko?

dad1
10. okt 2009

dnes teda predpovede neklamali. 😒 od rana naprd pocasie. my sme vyupratovali byt,aj prat som dala a teraz sa snazim lucku prehovorit na obedny spanok.zatial neuspesne. 😝 opica,mam dojem,ze mame po dennom spani.v noci spi ukazkovo a vela hodin,takze sa ani necudujem.ale stale sa snazim ju davat aspon na odpocinok hodinovy,nech aj my mame cas si vydychnut trosku.tak je v postielke a hra sa tam.

v utorok rodicko nakoniec nemame,ale baby chodia v utorok s malymi plavat,a ze to su potom unaveni vsetci,tak sa priklanali k strede.tak aj my sa teda priklaname k strede.
a kde sa mitneme????ked bude takto hnusne,dame povazan???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre