Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
3. apr 2009

už som tu, ale odchádzam, lebo Kajka už chce jesť, zemiaky sú upečené, tak idem hodiť tie medailónky na panvicu.

Tak sa majte krásne a vonku si to užite.... závidím.. pááá... 😉

dad1
3. apr 2009

cauky,ja tiez prcham,idem si este citat.

vierkas
3. apr 2009

ahojte 🙂
tak dnes zacal dnes nadherne samozrejme sms-kou od Radky, vecer som uz mala telefon vypnuty tak dorazila az rano, ale som sa potesila hned, ked som zbadala ze je to od Radky, uz mi to bolo jasne 😵
Adamko je teda riadny chlapisko a ten rychly porod to je parada, dnes nam aj Iva v parku vravela, ze o pol osmej vecer boli este u vas pre fotok a o deviatej Adamko uzrel svetlo sveta 😵 😵 😵
aj Lenke samozrejme zelam taky rychly porod tiez a hned som skonstatovala, ze to mala Radka preto take rychle, lebo mala vela telocvicku pri Filipkovi no ine to ani nemohlo byt 😉
takze este raz aj tu zo srdca blahozelame, zelame zdravie a krasny zivot Adamkovi......juchu tesime sa strasne s vami 😵 dnes to teda zapijeme a urcite sa vam obom bude riadne stikutat 😅

dnes sme boli doodeda v parku s Hankou aj Lucinku sme tam stretli, bolo super, krasne, teplucko 🙂
poobede pride Timejku zobrat von babicka,tak ja si budem umyvat kuchyn. linku /tu som uz chcela pred Vianocami 😲 /, vcera som stihla vsetky okna aj povysavat a vecer sme este skocili do Tesca na nakupy 😉

Lea, tak sa liecte nech ste cim skor obe zdrave a mozete si uzivat slniecko 😉

pekny dnik

vierkas
3. apr 2009

ja dorazim vecer s Jankou,c. a videla som cez okno sa spacirovat Katku s Anetkou, kocik maju peknucky a Katke to strasne sekne ako mamine 🙂

vierkas
3. apr 2009

idem aj ja oddychovat a citat knizku, akurat som si uvarila kavicku tak trocha relaxu pred akciou nezaskodiiiiiiii 😀

vierkas
3. apr 2009

a Radka dakujeme za rezervacku v Jazz klube, ty si to tusila, ze tam budeme prvy krat zapijat Adamka,co? 😀 😵

angelos
3. apr 2009

ahojte

huraaa,dalsie tiracatko na svete,velmi sa tesim,ani som zaspat vcera nemohla po tej radostnej smske.
Adamkovi zelame vela zdravicka a rodicovskej lasky. 😵 😵 😵
Este som dufala,ze Radka sa na stretko dostavi,ale neva,hlavne ,ze je malinky stastne na svete.Uz sa tesim ako na stretku Renca s Dankou vydaju podrobnejsie zapisky z porodu. 😉

Dnes Hanka spala do pol osmej!neviem co sa jej stalo...kazdopadne teraz este nespi..no neviem co je horsie...ani sa radsej nad tym nezamyslam a nekazim si naladu.necham ju v postielke aspon 3 hodiny,potrebujem si oddychnut,nevolajte na mna socialku.aj ja som len clovek. 😀

mam radost z pocasia,dockali sme sa.
vcera aj dnes sme boli s Timejkou na piesku,bolo super.

Hana huci,ze chce caj,idem ju spacifikovat a pomodlim sa nech aspon na chvilu zaspi.

tesim sa na stretko,dufam,ze sa dnes neocitnem skor v blazinci,ako v jazz klube. 😝

martinano
3. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej caute
tak adamko je na svete precitala som len posledny prispevok, super.danka pamatas co som povedala v pondelok,ked som stretla radku,ze vyzera na porod 😉 , ono to tak aj bolo, videm si poprecitovat miery,ale vsetko docitam az vecer, ked mato zalomi.
cestu sme zvladli perfektne, aj ked sme skoro rano vstavali.matko bol az do prahy v aute hore,aqle pohodicka hral sa pozeral von oknom, letisko ho uchvatilo pozeral cely cas na pristavaciu plochu, tam boli auticka a lietadla 🙂 ,strasne sa mu pacilo, uz je velky tak to konecne prvy krat vnimal, ked nas pustili do lietadla povykladala som si veci dala drobca na kolena zalomil a zobudil sa asi 20min. pred pristanim, no uzasne.
stale su pozostatky snehu.ale vonku okolo 10stupnov tak pohodicka, idem sa mu venovat lebo vymysla, prisli sme z vonku a uz nevie co od radosti
vcera som sa sem uz nedostala vecer som zalomila hned po matovi ani neviem ako zobudila som sa az rano
prajem krasne stretko

lea3
4. apr 2009

Ahojky 🙂

Maťa, super, že Vám takto dobre vyšla cesta domov, a Maťko bol ukážkový, tak sa teraz vytešujete určite, že ste opäť s tatinom... 😀

Dievčence, ja že tu niekto bude, a ništ, tak zahláste, ako bolo na stretku, určite ste z toho unavené... 😀 a určite ste zapili Adamka, ja nemôžem, keďže beriem ATB, ale verím, že Vám bolo suprišne ako vždy... 😉

Kajka je už úplne fit, som ju nakoniec ukecala, aby v piatok ešte nešla do školy, pretože dnes až dobrala posledné lieky. Adelka od včera poobedia už nemá vôbec teplotu, už je ok, takže mala horúčky 3 dni a nebola to asi 6.choroba, lebo sa ani nevysypala. Tak neviem, možno nejaký iný vírus sa na ňu nalepil.

Ja som stále nemožná, včera som dokonca mala aj teplotu, aj ma striasalo, ale len 1 hodinu a potom nič. To je tiež zvláštna choroba... 😕 lieky mi zatiaľ nezaberajú, stále sa cítim rovnako na..... 😝

Idete dnes voliť??? My asi vybehneme autom rýchlo poobede, aby sme to mali za sebou. 😉

Tak sa majte krásne a pekný víkend. 🙂

martinano
4. apr 2009

ahojky
ahoj lea
no bala som sa strasne,kedze matko dobral ATB, mne tiez je asi stale rovnako 😝 , ale hadam to bude dobre.drzim palce super ,ze babam je lepsie este ty,ale mate krasne pocasie tak slniecko pomoze, tu dners slniecko nebude.
mato bol s tatinka uplne hotovy 😀 , v jednom kuswe sa blaznia
ideme von vecer este kuk

krajcatko
4. apr 2009

Ahojte baby,
tak konecne som sa odhodlala napisat 🙂 aj ja (nie nas tatino) 😉 .Som u nasich a mamina je s malym tak mam aspon trosku casu. Vcera na stretku bolo super, som rada, ze som tam mohla byt. Uz teraz sa tesim nabuduce. Malo to len jedinu chybu - ze tam nebol signal. Kajo mi volal a ani som o tom nevedela, ale nastastie sa nic nestalo, len si sadol na telefon.

Ked som prisla domov maly si sladko buval, tak som sa pekne osprchovala, odmalovala, umyla zuby a do 11 som cakala, ze sa zobudi a on nic, tak som si isla nachvilku lahnut, ze kym sa zobudi. No zobudila som sa o 3 a on este stale chrapkal... 😀 Tak ako ste mi vcera kazali nebudit, tak som ho nebudila a spala som dalej, Riseno sa zobudil o 4.30 😀 Dobre co? a to som mu davala papat o 7.30. Neskutocne, strasne zlaticko. Mohlo by to tak byt kazdu noc. Som mohla byt s vami aj do 1, ale aspon som sa vyspala 😵

Dufam, ze Timejka sa ma dobre a bolo jej len smutno za maminou tak sa to rozhodla takto riesit 😉 aby prisla domov.

tak sa majte fajn
zelame krasny slnecny vikend

krajcatko
4. apr 2009

Tak to je dobre, ja ze sa mi zena aspon vyspi, ked svokra ide z malym von a ja trcim na volbach a ona si tu vypisuje... 🙂

A este mi aj prerusila upload fotiek, ked sa prihlasila.

Aj ja Vas vsetky pozdravujem, a upozornite svoje polovicky, ze nedela 10.00 je panska jazda s kocikmi, pripojit sa mozu vsetci tatinovia.

martinano
4. apr 2009

ahojte risko je krasne zlaticko necha maminu odpocivat a ako si tu pekne pisete 😉 , super
tak prva sprava zo stretka,ze bolo super,skoda,ze som to neabsolvovala,snad nabuduce

karlatko
4. apr 2009

ahojky

stretko včera ako vždy super , sme veselá kopa mamičiek 😉

asi ako posledná som sa dozvedela o novom tiráčatku , tak aj my ho vítame na svete a veľmi sa tešíme a prajeme kopec dobrého mliečka nech je s Adamka velký chlapina 😉
Danka nám aj foto ukázala další fešák - budeme mať z čoho vyberať 😀 😀 😀

Dnes na prechajde sme stretli Timejku s rodičmi - a včera jej len chýbala maminka to isté bolo aj u nás ako inač nič nové už ked sme prišli na hajovky videla som svietiť v izbe tak som vedela že drobec nespí a ked som bola vo výťahu tak mi aj tata volal a ked som o pár sekund odomkla dvere len pozeral aká rýchlovka ....
laškali sme si , vypitala si mliečka a zavesená na mne zaspala ked som ju prekladala do postielky tak spustila taký rev (záchvať) nechápali sme tak spala s námi celu noc a spali sme až do rána do 7 tak sme sa vyspali

Dani K. super že si aj sem napísala a som rada že sa ti lubilo na stretku a máš úžasných chlapov a hlavne malého ked takto krásne spinkal a fotečky krásne a tá s úsmevom sa vám krásne podarila
😉 zajtra sa hádam uvidíme

Matka - tak sme vás nestihli , tak mi ten čas letí že som si neuvedomila že ste už odleteli ( je mi to lúto) , my sme sa už dočkali slnečného počasia tak vonku je super , nejaké to krásne počasie necháme aj pre vás ked sa vrátite aby ste si ho mohly aj vy užiť 😉 tak sa držte , užívajte si tatina a hlavne sa uzdravte

Náš drobec už od 20:10 spí uvidíme dokedy kedy si vypíta papať je to neičo nové pre nás ked máme jeden spánok ale celkom je to super musíme si zviknuť hlavne ja na nové stávania v noci ale už ich neni tolko tak sa to dá 😵
a musíme sa pochváliť dnes sme krásne sami chodili po trávičke tam nám to ide lepšie ako po chodníku tak sme sa vytešovali

Dani - a výročie ? 😀

prajem peknú nedelu v rodinom kruhu

karlatko
5. apr 2009

od včera tu nik nebol

Janka č. dakujeme za tip - zvieratka v cirkuse , boli sme dnes doobeda a bolo suprovo , Karolínka hned spoznala koníka a začala napodobnovať koníka ale aj iné zvieratka sa nám páčili ale boli moc veliké tak sme si držali odstup ani sa nám nechcelo ísť odtial ale bolo treba ísť spať, spravili sme aj nejaké foto

chcela som sa vás spítať na pančušky dokedy mám dávať dnes sa mi zdalo dosť teplo ale nohavice sa nám aj sem tam vyhrnú ked mi nevieme pekne sedkať v kočíku stále čosi vymýšľame tak neviem či jej postačia aj ponožky

michaela2410
5. apr 2009

Ahojte, vidim, ze vsetci si uzivate krasne slniecko, stale tu nikto nieje 🙂 tesim sa, kedy uz vyzdraviem a mozem sa tiez tulat kade-tade.Zelam krasny den 😎

martinano
5. apr 2009

ahojte
aj tu bolo dnes krasne doobeda som navarila napiekla matko sa vybuval a isli sme von teraz asme dorazili uz sme napapny iideme sa kupat a buvat, boli sme v pristave pozerat lodicky, kaccicky mato rozpraval kakaka
krasny vecer prajem

radfi1
5. apr 2009

ahojte,
volam sa Jozefinka a chcela by som Vam povedat, ze v nasom albume pribudli fotecky nasho Adamka.

pa-pa

michaela2410
5. apr 2009

super idem hned pozriet 😎

michaela2410
5. apr 2009

Radka (alebo Jozefinka), Adamko je zlatucky, nech sa im obom dari a nech su co najskor doma. 😉

karlatko
6. apr 2009

AHOJTE

dnes tu ešte nikto nebol 😎

Fotečky Adamka krásne - sympoš od baba

Karolínka spinká dnes budeme mať asi dva spánky lebo sme hore od šiestej a už o deviatej sa pítala spať ale vydržala do desiatej a zaspala pri hraní

určite ste všetci vonku ked nám svieti slniečko nám to dnes nevyšlo doobeda , napravíme to poobede 😉

pekný dník

a ozaj už si prejdeme na krátke vzdialenosti aj vonku po chodníku a halvne ked niečo chceme (hračku), ale na trávičke je vidieť že je viacej istá

ceresnicky
autor
6. apr 2009

Ahojte 😉

tak najskor som nechapala aka Jozefinka 😀 😀 😀 , ale dakujeme tatinovi ze pridal pekne fotecky. inak musim skonstatovat ze to je cely Filipko. teda aspon sa mi na fotke zda, ale Danka hovorila ze je tmavy a Filipko je blondak 😉 😉 inak Radka velmi gratulujeme nech ste zdravucky mozno aj dneska prides domov. ved Danka nas bude iste informovat 😉

my sme boli doobeda vonku ved je tak krasne. maly sa hral v parku so skolkarmi a bral im hracky 😀 aj poobede sa chystame von aj so segrou. ta ma ist o jednej Durdikovi na kontrolu tak sa potom mame stretnut 😉
mozno sa stretneme s niektorou 😉

inak musim pochvalit stretko bolo ako vzdy super, len mi tiez vadilo, ze tam nieje signal, lebo som bola taka nervozna, ze co keby cosi. 😒

v sobotu sme stretli aj Lucku pri cirkuse, bola pozriet zvieratka no samozrejme aj nas Matej s tatinom. mu to musel ukazat, lebo v piatok tam bol so mnou 😉

mrbaby
6. apr 2009

Ahojte..
Nas vikend bol super..boli sme na chalupe...baby boli uplne suprove..behali, hrali sa v piesku...maminka a tatinko postavali nove pieskovisko...a ja som upratovala dvor lebo Vika tam stale padala..ked tam bol stavebny bordel...este musime najst miesto pre hojdanu... 🙂

Dnes sme boli doobeda v parku..necakane bola tam Danka aj Sasa..a strasne vela deti..

Adamko chutnucky..mne sa na Filipka moc nepodoba ale ved nazivo bude urcite iny..

Idem si lahnut mam seknute..

papa

vierkas
6. apr 2009

ahojte 🙂
vikend bol uzasny, samozrejme pocasie spravilo svoje, v sobotu sme boli na Kacaku aj s Hankou, baby sa pekne hrali, aj ked Hanka uz je ovela samostatnejsia a pekne sama vie vyliest po schodoch a zist zo smyklavky, ale ved casom to aj nasa dotrenuje, este treba dost na nu davat pozor 😉
ale latte som si vychutnala,tatik si uzil riadne Timusku 😅
Lenka uz sa musi setrit, prisla taka unavena, aj ta streka od nich na Kacak je dost dlha, aj okna umyvala musim bonznut,a to este s Hankou boli doobeda zvieratka pozriet v cirkuse tak to teda riadne toho nabehali
Lenka, vidis aj o vas som podala info, uz nemusis pisat 😀
prosim ta, setri sa este musis aspon mesiac vydrzat, verim tomu, ze porodis tak rychlo ako Radka 😉

na stretavke bolo super, velmi sa mi to tam pacilo, aj ked mi tiez vadilo, ze tam nie je signal, ale orange mal esteze sa nas tatik dovolal, takze nabuduce to asi isti Povazan 😉, aby sme boli vsetky kludnejsie
ked som prisla domov, Timejka oplakana pozerala Maju, no hned sa na mna vrhla a pytala sa spinkat, nastastie to nic vazne nebolo, len mala zatazeny zaludok, dost toho vecer pojedla a potom uz bolo dobre, tak som si s nou lahla a zaspala, ale celu noc spala dost nekludne tak som si ju nadranom zobrala k sebe a ja som vobec dobre nespala 😠

vcera sme boli na zmrzke, strasne vela ludi na namesti a potom sme isli este na navstevu

Jojo dakujeme za fotky / aj som sa zasmiala ako si to napisal, ale hned som to pochopila/, Adamko je krasnucky a myslim, ze sa podoba viac na Radku, tak ste si to pekne podelili....tak si to uzivajte, ved stale na vas myslime a mozno ste uz aj doma 😵

Matka, tak krasne ste zvladli cestu, Matko uplne ukazkovo tak si to doma teraz urcite s tatikom uzivate 🙂

idem oddychovat, poobede chceme skocit do mesta zatial pa

jaj a uz som videla aj Anetku, je krasnucka, malulinka taka jemunka..... no nadherna, tatik pysno vozil 🙂

vierkas
6. apr 2009

danka,k som rada, ze sa ti s nami pacilo tak samozrejme aj nabuduce nesmies chybat, je to take odreagovanie a mozme chvilu kludne pokecat 🙂
a super sa s manzelom doplnate a velku pochvalu, ze ta pekne za nami poslal, verim ze sa ti od Riska nechcelo / je este malinky/, ale potom sa clovek premoze, a uz ked si bola s nami bolo ti fajn, aj ja som vecer dost unavena, ale na streko sa vzdy tesim a vtedy zabudnem aj na unavu 😀
a Risko je nadherny na foteckach, velmi vam to pristane a je strasne dobrunky chlapcek 😵

dad1
6. apr 2009

ahojky,par dni tu nie som a tu hned ake novinky. 🙂 a hned nova tiracka,ze jozefinka 😀 😀 😀 😀 jojo,si ma dostal. 😀 😀 😀 😀 a fotky paradne,maly je zlatunky,uz sa tesim,ked ho uvidim nazivo.tipovat na koho sa podoba nebudem,som zvedava nazivo.uz sa neviem dockat.
a podavam info,dnes uz je radka doma. 😉 takze sibacku si tentoraz uzije od 3 chlapov v byte. 😀 su v presile.

katka v. - aj ja sa som rozmyslala,ze ci este davat pancusky,ale ked to pocasie je klamlive,v tieni normal jarne, a na slnku uz letne.este pancusky davam,ale snazim sa vyberat take tensie,co mame.ale dnes v parku mali deti tak pol na pol - niektore ponozky,niektore pancuchy,tiez som z toho jelen. 😅

citam,ze ste mali pekne rodiinne vikendy. 🙂 ja som teraz bačovala s luckou s nasimi,nas tata je pracovne vytazeny,chodi skoro rano prec a neskoro sa vracia. 😠 no co uz,musime vydrzat,ma toho teraz vela v praci,lebo sa im stahuje firma.tak sme mali babickvske a dedkovske obdobie. 😵

vierka aj my sme boli na kacaku,ale v nedelu.bolo fajn. 😎
som unavena z toho tepla,tak si idem oddychnut,lucinka sa uklada prave,spala dnes do 8,00,tak sme zas posunuty so spanim,ale nech,uz byva dlho svetlo vonku,tak neva.

mrenka
6. apr 2009

Radkaaaa, blahozelame, nech je malinky zdravucky a nech dobre buva, aby si v ramci moznosti mohla co najviac oddychovat 😵 😵 😵

radfi1
6. apr 2009

Ahojte, tak sa hlásim, už som doma.
Ďakujeme za všetky gratulácie, ešte som nestihla dočítať, len som si to rýchlo otvorila, že sa vám aspoň ozvem.
náš tatino pridal fotečky, ja ešte niečo popridávam. doma som ho ešte ani fotiť nestihla. ale nemôžem sa vynadívať, doma v tých bielych veciach je taký anjelik a hlavne, že teraz buvá 🙂 uvidíme, čo v noci.
máme slabú žltačku, budeme sa za oknom opaľovať. dnes nás prepustili okolo pol jedenástej. ešte som si vybavila aj Durdíka a tatino už aj rodný lisť a poisťovňu, tentokrát nám to odsýpa.
FIlipko buval celú cestu, napapali sme sa na 2x - je to hladoš a potom sme spolu vyspávali - taký mojkoš, so mnou v posteli 🙂
Cítim sa zatiaľ výborne, len som bola unavená, nad ránom sme veľa nenaspali a tešíli sme sa domov. tak sa neviem dočkať vlastnej postele a pokoja, predsa len je tam v tej nemocnici stále hlučno...
ale tatino mi zariadil dovolenku, bývala som na nadštandardnej izbe - teda sama.
no, už sme hore, tak dokončím neskôr....

radfi1
6. apr 2009

Napapali sme sa a môžem pokračovať.....
Pôrod bol dosť rýchly a v pohode, tak som sťastná, že to už máme za sebou.
najviac som sa bála, ako mi znova začne nabiehať mlieko - ale nasadila som si liečbu - vydupala som si tabletu na zastavenie laktácie a už mám prsníky v pohode, mliečko nabehlo nanovo a my sme spokojní 🙂 je to výhoda, keď som vedela, čo robiť.....
no a tá izba - nesmierrna spokojnosť, sme sa smiali, že mi zaplatil tatino dovolenku 🙂 najlepšie bolo, že ma nikto nerušil, mala som tam sprchu, telku, rádio - tak som aj oddýchnutá.
a tá biela káva - nejako som si ju tuším zidealizovala, lebo teraz mi až tak nechutila, neviem, na čo sa budem nabudúce tešiť.., 😀
OK, idem skúsiť dočítať...

radfi1
6. apr 2009

A podoba s Filipkom - mne pripadá ako FIlip, len v tmavom vydaní....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre