Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
30. jún 2009

juuj, aj teraz si na to spomeniem a musim sa usmievat, ze ten typicky pach tam je stale a ta parapeta, na ktorej sme na oknach vecne sedeli tam este je a aj nas uniesla po tolkych rokoch a nadobudnutych tolkych kilach 😀

dad1
30. jún 2009

to muselo byt paradne,trochu si zaspominat,ze?tiez by ma zaujimalo,ci je na fakulte vsetko tak,ako sme to nechali.snad to aj my zorganizujeme,si ma navnadila. 😎

a super,sme tu natiahli strany zas. uz to tu mrelo,trosku. 😝

michaela2410
30. jún 2009

skoda, inak aj my sme dost po slovensku, ale podarilo sa dat dokopy trinast bab z dvadsiatich ludi a len dvaja sa neozvali a nevieme co je snimi.
tak dobru noc 😔

dad1
30. jún 2009

to ste boli celkom uspesne v hladani spoluziakov.som zvedava,co my vypatrame.ak sa do toho teda vobec
pustime.

bru noc. 😎

dad1
1. júl 2009

prvaaaaaa 🙂

dad1
1. júl 2009

bre ranicko, lucka si rozkazala bambulku,tak mam chvilku cas konovat.

dnes to vyzera na nadherny den, urcite sa vonku postretame.my ideme do piesku,lucka chce:"uvobit kojáčiť"(urobit kolacik) 😀 😀

dad1
1. júl 2009

miska- ako si dfopadla u Dr.,dufam,ze vsetko je OK.

dad1
1. júl 2009

dopadla....lucka mi kafre do pisania 😉

ceresnicky
autor
1. júl 2009

Ahojte babenky

my sa mame fajn, pomaly sa oducame aj my od plienok. ale este musime doladit aby sa mlady pan aj sam vypytal, lebo takto je to vsetko na mne. ale som celkom uspesna, dneska sa nepocikal este ani raz 😉 uz mu plienku davam len ked ide spat, nech si zvyka, lebo ked mu ju dam tak ho to ani nenapadne nieco povedat a automaticky sa tam vycika 😠 ale ved leto je pred nami, a myslim ze kazdy den je to lepsie 😉

na stretko pridem urcite ak sa nic vynimocne nevyskytne, ale hadam nie. bola som aj z Vierkou takze pride aj jej segra tak sa tesim lebo teraz ja mam aj tie tehulkovske temy rada 😀 😀 😀

dneska je krasne pocasie, doobeda sme boli vonku len Matko je smutny, lebo uz neni babkina skolka otvorena a nemoze sa hrat v parku so skolkarmi. vcera sa s nimi rozlucil. ale vyhoda je ze babka ma prazdniny 😀
ja som si totiz vymyslela, ze v auguste nam budu menit okna a malovat, kym mam kde dat maleho. a ma to aj svoje vyhody ked som tehotna nemusim moc pomahat 😀 😀 😀 ale nie ved to drobne upratovanie zostane aj tak na mna. 😉 ☹

ceresnicky
autor
1. júl 2009

maly ma prave kope (teda v brusku, nie Matej) 😀 😀 😀 uz je to dost silne ale rukou to este necitit tak tato si este bude musiet pockat.

inak tiez gratulujeme Kajke, som jej uz aj osobne gratulovala v meste. je to uspech hlavne v novej skole 😉 super.

Jani ty si ozaj akcna zena 😀 to ja by som ani nevedela ako to mam chytit. to skor Matko by mi pomohol 😀

ceresnicky
autor
1. júl 2009

v sobotu mame oslavu tak sa tesime hadam nam vyjde pocasie. mame to naplanovane u babky v rodinom dome. budeme grilovat a hadam sa aj kupat. Matko dostane bazen, taky vacsi nech sa tam aj my zmestime 😀

martinano
1. júl 2009

ahojte

janka tak bude bazen super, aj my sme dnes nafukali vecer musim konecne pridat foto vobec sa mi nechce.mato spi ja sa idem najest konecne 😅
u nas vsetko po starom, vecer docitam 😉

michaela2410
1. júl 2009

tak, ja som sa na dve noci zbavila drobcov. Budu spat u svokry na chate aj so svagrovymi dvoma malymi. To svokra mozno skonci na praskoch, ale hadam sa nam nezblazni z nich, hoci oni su riadna stvorka, ked su spolu 😀

Dne som u dr. dopadla dobre, v krvi vsetko vraj ok, len cosi mam malo zvysene (ale vobec neviem co), spravil kontrolny ster z nosa a otyzden uvidime...ale hadam sme tu Moraxellu zlikvodovali. Chcela by som sa antibiotik zbavit aspon cez leto...

dad1
2. júl 2009

ahojky 🙂
idem to tu trosku ozivit.
dnes sme vybehli do arkose za jankou a skoro sa nam stal uraz. 😒 nasa hviezda vopchala hlavu medzi mur a to drevo (co tam maju vzadu tu branu) a samozrejme ju nemohla dostat von a pistala.ale janka a adka jej ju pohotovo vytiahli,lebo ja som sa bala jej ju potiahnut,aby som jej o ten mur nezodrala lice.uplne som bola chvilku z toho rozhodena.ale nic sa jej nestalo,ani skrabanec nema,nechapem jak jej to mohli tak sikovne vybrat,lebo ved ten mur ma hrbolceky,no ale chvalabohu nema tam nic.jupiii,sa vytesujem. 😎 😎janka este raz DAKUJEEEEM. 😵

dad1
2. júl 2009

miska - super,ze vysledky si mala v poriadku. 🙂 uz si len pekne uzivaj leto a na choroby kasli. 😀 😀

matka - dikes za IP,az teraz som si vsimla.ak sa nieco dozviem,co si pisala,dam info. 🙂

lenka2 - vcera som ta parkrat zazrela v meste v dialke,ale vzdy ked som chcela na teba zamavat,tak si sa zrovne nepozerala.kubko mal paradny slnecnicek. 😉

martinano
2. júl 2009

ahojte
miska mas teda prazdiny od deti,je mi jasne,ze od roboty nie,ale aspon od deti 😉

danka no teda co tie deti nevymyslia, nas mato dnes skakal po gauci asi sto krat som ho upozornila,ze s tym ma prestat hahahaha, posluchnut ani za nic a potom z neho nezliezol,ale skocil 😠 .dopadol na nohy chvalabohu to nie je nejako vysoko,ale tie ho neudrzali,tak sa zvalil, letel kusok od rohu stola, este som mu aj vynadala.tak pokorne chytil flasu s cajom do roky vypil a odpochodoval bez reci do postele 😎 .

ja sa idem najest a ked vstane pojdeme von

pekny den vsetkym

PS:danka mas dalsie ip 😉

lenka1978
2. júl 2009

Ahojte vsetci, mne nefunguje internet, cosi sa mu stalo, tak len na rychlo som si pozicala od svagra. My sa mame po starom, oducacie dni bez plienky nam vychadzaju 50 na 50. Dnes sme boli v parku, chvilku bola aj Radka s detickami, lenze Filipko bol akysi nesvoj, len plakal a plakal a sedel Radke na kolenach. Bol aj trochu horuci, tak sme usudili, ze to asi choroba bude alebo zuby.
Dani, ja som vas videla, boli ste pri fontane, my sme isli rovno do parku, lebo na namesti bolo strasne horuco. Jakubovi sa v parku strasne paci, tak co mam robit, ale vsak je tam fajn. A co sa tyka Lucky, teda vymyselnicka je to. Ja by som sa asi tiez k nicomu nezmohla. Ale nastastie to dobre dopadlo.
Neviem co zajtra so stretkom, ohlasila sa navsteva, tak uvidim co sa bude dat robit. Ale ja by som strasne chcela!
Este vas chcem poprosit o telef. cisla, samozrejme ak ich nemate tajne a kto nechce, tak tiez nic. Ja potom na oblatku poslem svoje. Samozrejme cez IP.
Idem nieco spravit, neviem sice co, ale cosi by som mala.
Pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

michaela2410
2. júl 2009

kocky, vidim, ze si uzivate krasne dni, tak aspon posuniem temicku

Zajtra som v praci posledny den, aspon dufam, ze stihnem vsetko spravit a odovzdat. Mam hrozne vela dovolenky, tak ma tam urcite nebudu zdrziavat.
Danka, aj ty sa tes, urcite sa aaj tebe nekopilo riadne mnozstvo dni dovolenky.

Uz som sa dotesila, ze si oddychnem dva dni od deti. Predchvilou bol Patrik pre Lukina, lebo vrackal, ale myslim si ze len mu zatiekli sopliky a mal trocha srdcabol za maminkou. Ved uvidime! Zajtra ho este zavezieme na Zelenu vodu, ale hadam bude OK. No a potom uz budeme spolu.

Zajtra stretko dufam plati, uz sa tesim!!!!

martinano
3. júl 2009

ahojte dnes prvaaaaa 😀
minule som zabudla reagovat
janka emuske tiez gratulacia ku krasnemu vysvedceniu, ukazkova mamina ukazkove deti, no krasne 😵
miska dufam,ze lukaskovi je uz lepsie a fakt to bolo len smutenie za maminou
my sme dnes vyspavali do desiatej ani neviem co budeme robit asi budeme a mato sa bude hrat bazene asi, nikam sa mi nechce v tych horucavach,ale uz nam koncia este zajtra a hlasia intenzivne dazde a nizke teploty, tak to bude zas pekny sok 😠

radfi1
3. júl 2009

Ahojte, ja len na skok. máme doma maroda, typický chlap, mrnčí, mravči, na mne je nalepený. mal včera vysoké teploty, v noci sme veľa nenaspali. no teraz sme zatiaľ bez nej a už aj jedol. dokonca v noci aj pil, tak sa hádam nedehydruje. tera zpozerá mata, ale aj s cumľom, už sa ten plač nedal počúvať, chcela som trocha upratovať, no nula bodov, stále na mne zavesený. pýtať sa samozrejme prestal. dnes mal snahu, no kedže sa mu do nočníka nedalo, narobil spúšť v kúpelni, doteraz som dezinfikovala. Mary zobrala von Adamka, nech tu s nami netrpí doma....už teraz sa teším na večer, ak sa dramaticky nezhorší stav, tak aspoň na chvíľu by som z domu vypadla. potom pokecáme.
gratulujeme deťom k vysvedčku.
Janka Č. - ako skoro cítiš kopkanie, to je paráda, toť si nám to povedala a už si skoro v polovici.
ja som tu mala kamošku z VŠ, aj s 2 deťmi a manželom, mali sme veselo, preto som nestíhala.
Miška, Danka, udržujete teplo tiráckeho krbu.
Janka B. - no super žena, budeme mať pri tebe o chvíľu komplexy....
už sa pacient ozval....
pa

ceresnicky
autor
3. júl 2009

ahojte tak ja som konecne vylozila nohy.
Matko spi uz od jedenástej ale robila som salat na zajtra na oslavu a nakladala som masko. bude sa grilovat, uz sa tesime. dufam, ze nepride nejaka burka zase.
Matko sa uz nevie dockat zajtrajska, lebo uz mu o tom omielame tyzden ze bude mat oslavu a darceky 😀

vobec mi to nejde do hlavy ze uz ma dva roky, tento druhy mi usiel neskutocnou rychlostou.
brusko mi uz pekne narastlo ved dneska uvidite, niekedy sa mi zda ze rastie zo dna na den.

Radka aj mne to tehu tak rychlo uteka, ovela rychlejsie ako to prve, lebo nemam kedy ani na sebou rozmyslat 😉 to ma mrzi ze je Filipko chory. a aj ma sopliky ci len teploty? to este aj v tychto horkach sa necudujem ze je nervozny.

my uspesne chodime na nocnik je to zo dna na den lepsie a lepsie, tak sa tesim ze taky dalsi pokrok mame za sebou.
a to verim, ze Filipko sa prestal pytat ved ked mu cosi je tak je rad ze je rad ☹

a inak prajeme Lilianke Adkinej vsetko naj k trom rocikom, ona je den pred Matkom to si pamatam. Tak nech robi rodicom len radost 😉

rencabv
3. júl 2009

Čaute baby ja len na skok. Mám doma obidve deti a som už trocha na nervy, lebo sme sa ešte nejako nezosúladili ☹ Stále sa len klbčia, bijú, ........ Dúfam, že do konca prázdnin sa nejako otrniem a už mi to nebude vadiť 😀

Aj my na zajtra chystáme oslavu. Teda dvojitú Bystrík aj Vratko to oslávia spoločne, rozmýšľam, že idem niečo upiecť, ale len nejaké suchíre na zahryznutie, krémové v tomto teple nemá zmysel.

Tak to vyzerá že ani na stretko mi to večer nevíde, ešte uvidím, ale pravdepodobnejšie je že nie, tak sa pekne odreagujte 🙂

My sa po tej dovolenke tiež kurírujeme, všetci sme mali nádchy, ale už sa to zlepšuje.

tak všetkým prajem pekný deň

lea3
3. júl 2009

Čaute kočky, ja tiež len na skok 😉
Tie horká ma ubíjajú, ešte k tomu aj to moje dieťa, čo nechce požičať žiadnu hračku a všetko je len "moje", no to je hrúúúza, už mám z toho ďalšie šediny... 😝

Neboj Reni, tí Tvoji chalani sú za tú jednu moju... tak v tom nie si sama... 😉 a do konca prázdnin - no neviem, ale stále dúfam, že sa trošku ukľudní. (ale pochybujem) ona je najlepšia, keď je sama.

Na stretko asi na 90% neprídem, tak si to užite, aspoň budú mať ostatné kočky viac priestoru na rozprávanie. 😎

Radka, Filipkovi rýchle uzdravenie.

Tak sa majte krásne, pekný víííkend želáme a budúci týždeň budeme na chate, tak aby ste vedeli, prečo sa neozývam. Páááá.

dad1
3. júl 2009

caute 🙂
ja na stretko planujem prist,hoci mam teraz po obede frmol,bo musim chystat veci na svadbu.balit a taak.no dufam,ze to postiham vsetko.ale kazdopadne predbezne planujem prist.

janka č. - to ty si dnes isla s vierkou a luckou? mas nejaky novy uces,nie...som ta nespoznala z dialky.ak si to bola teda ty.ja do dialky bez bríl nevidim moc dobre. 😀 😀

dad1
3. júl 2009

inak,a ten uces sa mi veeeeeelmi pacil. 🙂

karlatko
3. júl 2009

AHOJKY

MáM TU AJ asistentku Karolínku , tak uvidím či stihnem všetko počítat a odpísať 😉

karlatko
3. júl 2009

Danka - včera sme boli po dlhej dobe v parku a stretli sme sa tam všetky tiráčky a tiráčatka len vy ste my chýbali strašne dlho som vás tiež nevidela 😎 😢
- aj vy ste určite podrástli , my určite začala som vyradovať veci a to z týždna na týžden tolko vecí neoblečieme to je sila a mne sa stále zdá že je karolínka rovnaká 😝
- asi také dva týždne sme mali viacej toho tak som vás flákala a trošku aj Karolínku , ktorá babka mala čas tam som ju strčila ( ale vynahradili sme jej to vždy cez víkend nejakým výletom a samozrejme hračkami, aby sme nemali čierne body 😀 )tento týžden dobieham zameškané a plno sa venujem opat našej herečke 😉
stavba celkom dobre pokračuje len počasie nam to trošku kazí ale čo už nemože byť všetko perfektné, tak už máme obvodové múry a na budúci týžden by sa mali začať tahať vnutorné priečky ( uvidíme aké bude počasie)
- tak sme už spokojnejší že je niečo vidieť a to naš budúci domček 😀 😀 😀
ináč Karolínke sa vo Vieskach veľmi páči tam je vždy uplne perfektná ani o nej neviem , má tam caca ako hovorí ona a kamienky to je naše , brávame si ich aj domov......
máme aj novinku všade sa my už vyštvera a najoblubenejší je gauč - tolko krát sa už sneho zridala , ale nedá si povedať , skáče po nom ako najatáááááááááá

karlatko
3. júl 2009

a čítam , že niekto bol u kaderníčky tak sa teším na nový look 😀

karlatko
3. júl 2009

janka č. - teda už 18 týžden , a malé sa ozýva asi to bude baletka ? 😉

čítam , že každý sa chystá na nejakú akciu cez víkend, to nám bude všetkým dobre a bruškám tiež 😀
my sa chystáme tiež Maťkovemu bratovi na grilovačku oslavuje narodky

karlatko
3. júl 2009

no už som tu bola dlho Karolínka mi dáva najavo 😵 , tak hádam večer sa stretneme chcela by som prísť ale s našim tatinom je to tažké teraz niečo naplánovať , ale slubil že sa bude moc a moc snažiť aby som mohla za vami prísť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre