Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
16. júl 2009

ja viem danka k,ze sa ti potom uz nechce.mne sa tiez vzdy nechce,ale musim,s luckou byt doma sa uz neda cely den,potrebuje sa vybehat.ale verim,ze tak rano sa super prechadza. 😎

ja som prave dovarila, lucka sa najedla a dala som ju do postielky,ze akoze na spanok.zatial stadial vyspevuje. 😀

miska,ty si mala dnes pohodovy den,chlapci na vylete,aj si si pospala,takze den na jednotku s hviezdickou. 😵 😵

dad1
16. júl 2009

renca- tebe sa tie kupka akosi zapacili 😉 😉

martinano
16. júl 2009

ahojte
danka k ty si sikulka, skoro rano prechadzka, obdivujem ta, to my mame hlboku noc 😅 ,ale verim,ze tak skoro rano prechadzka je uplne super,ja ked som chodila z nocnej to bolo okolo tej 7,tak som si vykracovala z kroka na krok,ze paradicka hlavne v lete 😉
danka u no u nas mato spla az pol hodinu, len halusky som stihla spravit, dorazim ho 😠 a za hocinu sa bude pytat zas spat 😠
dnes som robila bryndzove halusky, matko ma syrove,tak si pochutnavame 😵
renca vy sa mate same kupko 😉
tu je pekne teplucko, v noci bola strasna burka,ale na kupanie to nie je ☹

dad1
16. júl 2009

dnes bryndzove halusky letia 🙂 ,aj janka b. ich robi.aj ste ma navnadili baby,asi spravim aj ja cez vikend.
matka - martinkovi na halusky das tvrdy syr? alebo aky.ja vzdy premyslam,ze co dat na to lucke,ked my mame s bryndzom.robievam jej s vajickom vtedy.ale syr mi nenapadol. 😅

martinano
16. júl 2009

danka terz mal matko prvy krat, on lubi aj tvrdy syr,ale dala som mu bambino na halusky, mala som este zo slovenska

dad1
16. júl 2009

ze s bryndzom... 😀 😀 😀 som zmenila rod.hihi,no co uz.
aha,tak bambino,no super,tak vyskusame a potom napisem,ako to lucke smakovalo. 😎

martinano
16. júl 2009

som zvedava matko miluje syr akykolvek,takze bastil jedna radost 😉

rencabv
16. júl 2009

Čaute, tak vám vrelo odporúčam TN kúpalisko, je tam lacnejšiojoue, čistejšie a aj pre deti lepšie ako na Eve v PN. Vstupn= 2 eurá na celý deň a to je otvorené od 10 do 21. Dostanete taký náramok a môžete si aj von vybehnúť, pre deti je tam taký malý bazénik s antikorovými šmykľavkami, skrátka super, Vratko s Bystríkom nechceli ísť ani z vody a domov už vôbec nie
🙂

Danka K. to ranné vstávanie mi pripomína Bystríka, on tiež vstával o 4,30, ale som si na to nejako zvykla, potom išiel okolo 8,30 zase spať a ja samozrejme že niekedy s ním, to som si myslela, že ho musím stále sledovať a byť pri ňom, bývali sme s mojou babkou, lktorá nás obskakovala,........

Musím končiť, ešte neskôr dopíšem

dad1
16. júl 2009

reni-tak sa chalani super vykupali! 😉v TN sa mi na kupku pacilo uz vtedy,ked sme tam boli,este len s bystrikom, pamatas? je to uz davno,vtedy tam bola aj saša (bola tehotna s patkom), a uz vtedy tam bolo suprovo.a vstupne uplne paradne.niekedy vybehneme urcite.dobry tip.

ja som dnes mala uplne ohromnu podvecernu vychajdu,radsej som mala trcat doma.na namesti ma bodla osa,a to hned 2x. 😠 😠 😠 aaau,cela noha ma boli.bolo ich dnes v meste akosi vela,aj z parku sme usli preto,ze tie osy boli nejake agresivne.normalne si na nas sadali,to je nevidane,aby boli taketo.no otras.vcera komare,dnes osy.to zajtra,aby som isla von v skafandri pre istotu!

michaela2410
16. júl 2009

Ja som prave dobalila, ale zistujem, ze co mi este chyba. Ved som myslela, ze budem mat tri tasky a akosi mam toho vela. A cely den ma svrbi noha, vcera ma ustipol komar a nejako nie a nie prestat svrbiet. Ten hmyz je tento rok nejaky agresivny 😒
Zajtra musim ist este nakupit, co mi chyba, o druhej na pohreb a vecer vyrazame. Akosi nestiham 😖 Uz aby sme tam boli!

rencabv
17. júl 2009

Danka tak ty si ako protiinsekticídna jednotka, všetok hmyz na teba lezie 😀 Myslím, že aj tieto zvierence sa nevedia zmieriť s týmito horúčavami. Treba okrem detolu so sebou nosiť aj fenistil, zaberá.

Práve sa rozhodujem čo budeme robiť dnes, neviem čo z toho bude.

Miška šťastnú cestu a užite si to.

Idem hodiť nejaké raňajky a hor sa do nejakej aktivity. Aj doma by sa mi ziško upratať, ale načo si v takom teple kaziť radosť z vody a oddychu, veď návštevu nečakám 😀 😀 😀

Pekný deň, pa

krajcatko
17. júl 2009

aaaahojte, aj dnes sme boli skoro rano vonku, bolo sice trosku chladnejsie, ale okolo 9 uz bol hic, ale to sme isli uz domov.

Teraz tu maly lezi na sedacke pri mne a kopka ma 🙂 Bol chvilku v cestovnej postielke a tam sa hral (ma tam hrazdicku s hrackami), ale asi len 5 min., on je taky moj cecek, nevydrzi bezo mna.

Miska, neboj, co nepobalis, da sa kupit, hlavne v pohode. Majte sa tam pekne a zelame stastnu cestu.

dad1
17. júl 2009

ahojte 🙂
miska, stastnu cestu a uzite si to. 🙂 🙂 🙂

dnes sme boli na super kave s lenkami a sašou.deti sa same hrali,dokonca aj lucia.ziiram.uplne perfektne bolo. 😵

lenka1978
17. júl 2009

Ahojte vsetlci, tak konecne po dlhsom case som tu opat. Internet akosi spravne nefungoval, tak sme kupili novy. Dufam, ze bude posluchat, lebo inac 😠 😠 😠
Ako citam, debat tu neviazne. Udialo sa tu vela, ako som tu nebola.
Dnes sme sa stretli v meste s Dankou U., Lenkou1 a este s jednou babenkou, samozrejme aj s detickami, presli sme mestom a potom zasadli sme v El pase. Deti sa pohrali, maminy vypili kavicku a samozrejme pokecali, bolo celkom fajn. 🙂
Miska, zelame stastnu cestu a super dovolenku. Vraj bude velmi teplo, tak si to poriadne uzite! 😎
My mame vsetko po starom, Kubko sa opat trosku zlepsil v pytani na nocnik. Minieme tak 2-3 plienky za den. Nech mu to len vydrzi. 😀 😀
Budem koncit, idem si zobudit dieta a hadam sa vecer tu ukazem.
Pekny den vsetkym 😅

martinano
17. júl 2009

ahojte
lenka a ja som si myslela,ze ste na dovolenke 😉
danka teda takyto hnusny hmyz doterny, no otrasne asi je to vsetko nejake zmagorene z toho pocasia ☹
miska uzite si dovolenku a presne ako danka pise co bude chybat dokupis 😉
renca tak kupko sa pacilo,aj mne sa paci,ale nepacia sa mi tie davy ludi, to neznasam 😠
my chodievame do senca a cez tyzden doobeda vtady je to super nikde nikoho, uz sa tesim 🙂
ja som poupratovala ,navarila ,ozehlila, oprala dalsie a matko uz je hore idem mu dat papat a pojdeme von

michaela2410
17. júl 2009

Dievcata, dakujem za zelanie, ved nabalene mame toho dost 😀 este ci sa to zmesti do aute, ale ved kocik neberieme, tak hadam ano 😉

Zavislost sa prejavila a este som sem musela mrknut.

A skusim este hodit fotku zvlani, ako sme boli nabaleni 😀

dad1
17. júl 2009

miska - to ste sa pekne pobalili,este aj nocnik vam tam vosiel 😉 a tvoj vyzor vyrehneny 😀 😀 😀 😀 ,no uplne super.
tak este raz stastnu cestu!!!!

dad1
18. júl 2009

cauky 🙂 aspon posuniem a pozdravim vas.

dnes som mala naplanovane upratovanie, lucku som chcela dat vyvencit nasim a ono zacalo prsat.nooo, mozem ja za to,ze opat neupracem???? 😀 😀 😀 😀

krajcatko
18. júl 2009

cafte, no aj ja som chcela dnes upratat, ale akosi sa mi to nepodarilo, mali sme robotu s cucoriedkami (zavarali sme) a varili sme dva obedy. Ja som mala tekvicovy privarok a Kajko mal leco. No zda sa mi, ze sme toho moc nepostihali, ale ked nas stale maly zamestnava, dnes sa mu moc nechcelo spat, ale ked zacalo prsat, tak si pekne pobuvval.

krajcatko
19. júl 2009

no teda, tak toto co je tu??? Cely den nikto? Uzivate si letny vikend s tatikmi, co? My sme dnes zasa pre istotu robili cucoriedkovy dzem. Tento vikend sme mali cucoriedkovy. Cez zimu to bude super!!! Musim si zavarit ovocie, lebo ak budem este kojit, tak zasa cez zimu nic nebude okrem jablk a mrkvy a citrusove plody jest nebudem moct. A dzemiky si robim na torty 😀.

Inak teraz som sama, lebo moji dvaja mladenci chodia po susedoch a davaju im podpisovat, ci su za alebo proti vystavbe parkoviska u nas za vchodom. Tatino sa hra na indiansku babicku 😀

Dufam, ze zajtra sa to tu trosku rozbehne, tak aaaaaaaaaahojte

natsa
19. júl 2009

ahojte tak sa ukazujem.Krajčatko pisala som ti IP tak kuk.Idem pozerať tu najvädšu kurtizanu.Malý konečne zaspal.Už zaspáva sám asi 2 týždne ale vždy z plačom.dnes plačkal len 5 min.KOOOOnečne mám pokoj.Tak čaute

natsa
19. júl 2009

ahojte tak sa ukazujem.Krajčatko pisala som ti IP tak kuk.Idem pozerať tu najvädšu kurtizanu.Malý konečne zaspal.Už zaspáva sám asi 2 týždne ale vždy z plačom.dnes plačkal len 5 min.KOOOOnečne mám pokoj.Tak čaute .oZAJ Krajčatko kde ste boli na čučoriedkach?máte vlastné? mnam 😉

radfi1
19. júl 2009

Ahojte, ja len na skok, hlásim náš návrat domov z dovolenky.
bolo super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajtra posielam chlapov preč z domu, ja s Adamkom budem vybaľovať, dnes sme pobehali babičky, lebo už sme im chýbali, tak nás museli vystískať.......ja sem zajtra medzi praním a upratovaním skočím a potom dočítam, len aby ste vedeli, že už sme doma.....

martinano
19. júl 2009

ahoj radka super sa tesim 😉
vcera sme mali pekny dnik, poobede sme isli skor von matko mal vsetko trosku posunute dali sme si dlhu prechadzku po meste potom sme boli pre tatina v praci a isli sme spolu domov, zastavili sme sa v obchode ja som isla do potravin chalani do knihkupectva kupili si knizku o autach je krasna,tak citame o dusu so mnou slovensky s tatinom norsky matko je z nej uneseny 😵
danka ty si akcna zavaras cucoriedky mnam, dala by som si povedat, ja budem musiet poprosit maminku,kedze tu sa k cucoriedkam nedostanem 😅

martinano
19. júl 2009

radka kocham sa foteckami, krasne 😵

natsa
20. júl 2009

Radi a kde ste boli na Dovče?Ako sa to dá zvládnuť z takými malými detmi?

radfi1
20. júl 2009

Ahojky, tak už sme s Adamkom sami a neviem, čím doma začať, už sa perie vnútro kočíka, tak kým budem môcť pokračovať, idem vám sem napísať. volala som s Rencou, ma zjazdila, že mám nové foto v pase a ani dlžka príspevku ku mne nesedí, vraj ma nespoznala 😀 idem to teda napraviť...

radfi1
20. júl 2009

Natsa, ja som ťa tu ani neprivítala tuším, tak vitaj a ahoj a ked sa náhodou v meste stretneme, radšej do mňa kopni, neviem, či ťa spoznám 😀
a teraz riport z dovolenky:
Boli sme v Taliansku, tak 8-9 hodín cesty autom odtaiľto, v Caorle, teda presnejšie Porto st. Margarita. boli sme tam aj minulý rok, len v inom apartmáne, tak som vedela, čo od toho môžem čakať.
vyrážali sme ráno o piatej, teda nie na noc, ako chodí väčšina dovolenkárov s deťmi a som veru s tým spokojná. deti ešte trocha dospali noc, potom sa hrali, spali a tak. Filipko mal aj DVD do auta, tak išiel dokola Mat a Macko Uško. ja som začala dovolenkovať teda už v aute - len som sedela medzi krpcami, podávala hračky, pitivo, raz za 3-4 hodiny kojila, čítala knihu, no paráda......vôbec sme neprišli unavení na miesto činu 😀 ani náš tatino šofér - ked sme boli na noc, tak to ho aj lámalo občas spať, bolo treba viac prestávok, nehovoriac o tom, že potom si prvý deň pri mori neužil....
ubytko bolo dobré, mali sme takú malú izbietku, spojili sme postele, Adamko spal vo vaničke od kočíka a my traja na posteli - bolo tam veľmi horúco, ale dalo sa vydržať, ved sme tam len spávali.
vystihli sme krásne počasie, každý deň teplúčko, ale to bolo aj tu vtedy. tak sme sa každý deň chodili doobeda aj poobede kúpať k moru. cez obed bola siesta, to spal FIlipko v posteli, my sme si navarili obedík a ked to zalomil aj Adamko, tak sme spali aj my väčšinou. Adamko to zvládal výborne, skoro sme ani nevedli, že ho tam máme. ja som bola v tom, že s ním budem len niekde pod stromami, no nakoniec sme chodili až na pláž, dali sme ho pod slnečník, vetrík od mora pofukoval a on to tam skoro celé prespal. bol celú dovolenku veľmi pokojný, spokojný....
večer sme sa okúpali, Adamko zalomil na noc v kočíku a my sme labzovali po meste dlho do noci - vyrážali sme do mesta o deviatej a vracali sa aj o jedenástej - každý deň sme mali tú ich výbornú zmrzku, Filipko bol na skákacích hradoch, na rôznych autíčkach, na bicykli - bol úplne šťastný. spať chodil tak okolo polnoci, tak sme si aj ráno pospali.
boli sme aj na výlete v Caorle.
týždeň ubehol neskutočne rýchlo a môžem potvrdiť, že som si naozaj oddýchla, lebo sme boli na chalanov dvaja, okrem jednoduchého varenia som nič nemusela robiť - a som rada, že som sa odhodlala ísť. naozaj nám tam nič nechýbalo a deťom už duplom nie. teraz si budeme ťažko zvykať na realitu - variť, prať, upratovať.....o rok, ked už budú obaja behať, to už možno bude horšie, ale teraz sme ani žiadnu výpomoc nepotrebovali...
Boli s nami aj známi z TN - to bolo super, lebo oni majú také staršie deti, tie sa hrali s FIlipkom a neboli žiadne zvady. lebo oni mu všetko dali, povolili a on Simona úplne žral, to bol jeho idol. aj včera ráno ho hned ako otvoril oči, hľadal.
na dovče sa aj riadne rozkecal - už je to kecálek.
dovolenku sme zakončili nákupom cestovín, omáčok, tyčiniek, mám zásobu na rok. nákupy oblečka sa tentoraz nekonali, to sa už s dvoma malými deťmi naozaj nedá.
cestovali sme domov poobede a to už bolo trocha kritickejšie pre FIlipka, nevedel sa na noc uložiť a zaspal až pred polnocou, a to sme o pol jednej dorazili domov...... 🙂
toť správa týždňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz ma čaká plná detská vecí - mali sme dva kuftre a dve cestovné tašky - je toho neúrekom. ale ako Miška písala, auto uvezie. ved sme okrem dvoch kočíkov brali aj kresielko Adamkovi, kopec hračiek - tie neboli ani treba, F. si nič nevšímal, len tie, čo sa s nimi hral v piesku....

radfi1
20. júl 2009

Tak a už som vás dočítala - Miške prajeme krásnu dovolenku, snád aj počasie bude OK, my ked sme odchádzali, celé Taliansko za nami plakalo.....
a dúfam, že ste nikto neboli na pohode v TN, v tom stane, čo sa zrútil, vyzeralo to teda hrôzostrašne....
Danka, jaj, jaj, teba poštípali až dve osy??????to bolo tuším prvýkrát a ty sa toho tak bojíš, ale snád si nemala žiadnu reakciu hroznú a vždy radšej teba ako Lucku, ved vieš, ako to myslém.....
Maťka, teba naozaj obdivuje, ako zvládate tie cesty hore dole medzi SK a Norskom. ja by som bola duševne na nervy...ale ty si taká pohodáčka...a Maťko je typický chalan, ked ho zaujímajú všetky motorové stroje. my sme z dovolenky priniesli lodku a motorku 😀
Natsa, tak to je super, že sa Danielko tak rýchlo naučil zaspávať, mne Filipko tiež zaspával sám, kým sa nenaučil chodiť, potom len stál v posieľke a sám nikdy nezaspal, uspávam ho doteraz. Adamko zaspáva sám, teda za pomoci cumlíka, ale veľmi sa preto neteším, uvidíme čo neskôr....
Krajčátko, tak pomaly chystáte zásoby na zimu, ste vy šikulovia. a ten šporťák ste nakoniec neskúšali, alebo nechce hyť Riško ani tam?ale deti, čo málo spia sú vraj veľmi inteligentné.....a tá naša dr. ma teda prekvapila, lebo ved ked sú deti kojené tak naozaj do 6 mesiacov im nič nechýba. a dovolenky sa neboj, bude dobre, ved sa mu budete stále venovať, a je jedno, či to robíš doma, alebo niekde si mimo domu, tak vám prajeme, nech to dobre dopadne a vy si oddýchnete.....
Kačena, vy ste teda boli zase riadni marodi, ale chvalabohu, už ste v pohode.....a už sa ani nekojíte a ako ste to pekne odvykanie zvládli. ....Karolínka je šikulka a vy si už dávajte pozor, čo zjete 😀
a čo naše tehuľky, akosi sem nechodia....

radfi1
20. júl 2009

A zrovna, ked mám kopec roboty, tak naše zlatíčko nevedelo zaspať, ale kopkal nôžkami, možno ho bolelo bruško, alebo mu chýba morský vánok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre