Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
20. júl 2009

Natsa, Danielko je zlaté bábo, a tie dva dolné zuby.... 🙂
no, idem makať....
pa a do skorého videnia, už som na vás zvedavá....
a čo tak stretko?????????????????,,

natsa
20. júl 2009

Ahojte.no Radka super prežitá dovolenka.Mi ideme koncom augusta na Krétu.To sme prosím vyhrali.Inak by sme išli do :::. 😀 Už si lámem hlavu ako sa pobalit na čo najmenej kufrov a aby nič nechýbalo.vedšinou kozmetika zaberie miesto.To mám kopu krémov a malovátiek,nakoniec som rada V TAKOM HORKU žE SA OSPRCHUJEM.Radi ako si som nepostrehla či ste si tam varili.
No ono stým zaspávaním to nebolo zo začiatku také jednoduché.Učím ho to už 2 týždne.Prvý den reval 1 hod.Mám na to v počítači taku knihu ako to dieta naučiť a aby prespal celu noc.je tam taká tabulka a tam to je rozpísane po akej dobe chodiť za ním.Aj mne v postielke stojí.Tak ked som prišla za ním dala som ho ležať ostala pri nom 2 min a potom som odišla.Ide o to aby sa dieťa porozumelo že postielka je na spanie a zaspávanie sám v postielke je normálne.

natsa
20. júl 2009

Inak Radi máš krááásne detičky.dakujem za Danka je to také malé šidlo,aj sa ma pýtaju či to mám dievšatko.Inak ty si tiež kočena po 2 detoch máš peknu postavu.No neviem či ta budem poznať ked ta stretnem lebo mám problem rozoznať osoby,ale ked som si istá tak nemám mroblém zoslovovaním.
Tak ahojte idem aj ja po robote,pojdem pobali t veci idem na týžden k našim na MY

krajcatko
20. júl 2009

aaaaahojte, teda Radka, ty mas ukazkove deti 🙂 Tusim by ste este jedno zvladli 😀 neplanujete? Tak na dovolenke ste sa mali urcite suprovo a vsetci ste si to poriadne uzili. Fotky su krasne, Adamko uz je veliky chlapina, uz som ho davno nevidela. A inak super prispevok, som sa bala, ze kym to precitam sa mi maly zobudi. 😵 To s tou tortou ma mrzi, ale Kajo nam to nejako blbo naplanoval, das si to upiect tej znamej? Dodo si robil srandu, ze to upecie on. 😝 Fakt ma to mrzi.

Ivet a v com ste vyhrali dovolenku? Vy sa teda mate. Urcite tam bude suprovo. Idem ti odpisat na IP.

my nemame noveho nic, boli sme vonku a maly pol hodinu v kociku plakal a potom zaspal (na pol hodinu) takze parada, bola som na stadione, ze tam je klud, ale aj tak sa zobudil. Radka, tak to nas maly by musel byt nadpriemerne inteligenty! 😀 Som sa pobavila 😀 Tak uvidime o par rokov 😀 😀 😀 Len dovtedy ja z neho osprostiem hihi 😉

martinano
20. júl 2009

ahojte
radka nadherny prispevok a vidis ako ste to zvladli, ja som sa musela naucit cestovat, a kazdu cestu som vychytavala co nabuduce musim urobit inak.to co ma miska fotku nabaleneho auta je nic oproti nam 😅
kedze nas matko v pol roku odmietol moje mlieko,tak ja mam vzdy termosky s prevarenou vodou, to som este donedavna mu aj na cestu varila,pretoze nechcel hipku ani nic podobne kupeen zeleninove na obed,teraz uz chvalabohu zje,tak je to o to jednoduchsie.dvd v aute je na nezaplatenie 😵
krasne ste zvladli dovolenku nepotrebujes ziadnu vypomoc ani nebudes neboj,aj ked budu behat,nas mato musi byt permanentne v pohoybe on nevydrzi ani rozpravku pozerat knizku cita postojacky a preslapuje sadne tak na 20sekund a na plazi dokaze sediet hodinu dve a hrabat sa v piesku 😉

danka k z toho spanku si nic nerob, mne mato ked bol ako risko teraz, prestal spavat v kociku a to pirsla jar a jemu bolo teplo v tej navette raz som s nim isla do ba a zobrali sme len sportak nemali sme v plane nikam ist, orem toho co bolo treba vybavit a ze kocik vezmem len pre istotu, ked sme sa vratili tatik,ze sa ide dat ostrihat ci ho pockame ja som mladeho pana dala do sportaku a ov nom spal vyse troch hodin, ja som normalka cumela 😅
od vtedy uz v navette nebol a bol spokojny,ze ho ovieva v sportaku.bol malicky,takze lezal len na tej chrbovaj opierke, tak chrbatik v pohodicke ziadne zalomenie

krajcatko
20. júl 2009

Matka kolko mal maly ked si ho zacala davat do sportaku? Lebo rozmyslame, ze ho tam uz na dovolenku supneme, len sa bojim, lebo to nie je uplne rovno, trosku tam ako keby sedi. 😖

martinano
20. júl 2009

mal nieco cez 4mesiace, nemusis sa bat,ked ho date na tu chrbtovu opierku on bude na rovnom trosku vyvyseny, nas matko dlho odgrckaval,tak mu to aj vyhovovalo, nebolelo ho tam brusko,ked bol tak vyvyseny

lenka1978
20. júl 2009

Ahojte!!!
Vitame Radku a jej celu rodinku, ale vam bolo super, co!? Vidis, ake mas super deti ako to zvladli. Fotecky su velmi pekne. Dufam, ze sa skoro uvidime.
Natsa, tusim som ta neprivitala, ja som tu dlhsie nebola, tak ta teda vitam medzi nami "dievcatami"🙂 🙂 🙂
Prosim ta, co mas aku knihu na uspavanie pre maleho. Daj mi prosim ta nejake info cez IP. Ja skusam nasho Jakuba sameho davat spat, ale nic nezabera, tak by som si precitala.
Danka-krajcatko, ty si ale sikovna gazdinka. Pecies paradne torty(pozrela som tortyodmamy.sk), zavaras, robis dzemiky, teda, teda! Klobuk dolu pred tebou 😕 😕
Kubko uz vykrikuje "mama,pod sem" , tak uz musim ist, zatial pa a vecer hadam pridem sem kuk 😎

krajcatko
20. júl 2009

Leni tie dzemi a zavaranie robime s manzelom spolu. ale na torty by on nervy teda nemal, ja sa s tym crckam 3 dni, ale strasne ma to bavi. dakujem za pochvalu 🙂

karlatko
20. júl 2009

ahojky

ja len tak na rýchlo, nebudem si vás číťať, len som mala zapnutý PC ukazovala som fotky nášteve tak aspon napíšem aby som nemal čierny bod 😉

Karolínka mi dnes teplotuje 39,7 ale celkom je usmiata len ta teplota a stále si papa prsteky to sme dávno nemali tak dufam že su to zuby a víkend sme mali smutný v piatok na večer zomrel Maťkovi dedko a v nedelu sme boli na pohrebe .......
a dnes sme vybehli za rodinou máme tu rodinu z Prahy i z Prešova a do toho teplota tak som uplne 😝 tak si ich asi moc neužijeme lebo v stredu odchádzaju

tak sa držkajte všetci dufam že ste zdravý a dovolenkary spokojní pa zajtra počítam

natsa
20. júl 2009

No to je taká kniha má 60 strán stoji to za prečitanie.Su tam opisane pribehy čo všetko robili rodičia aby uspali svoje dieta,vlastne roboli chybu bránili dietatu zaspat prirodzene.Je tam ešte ako vlastne prebieha spánok čo sa vlastne deje.ak máte záujem tak vám to pošlem na meil.
Už konečne zaspal.

natsa
20. júl 2009

Zabudla som sa podakovať za privítanie.dovolenku som vyhrala z Lidla.

rencabv
20. júl 2009

Vítame Radku medzi nami a popravde už mi chýbali na koňovi jej siahokrátke príspevky 😀 😀 😀

Tak Karolínka je opäť chorá, to si toho veľa neužijete, dúfam že sú to len nejaké 1-2 dňové virózy, lebo inak by to bolo na mašľu, skoré uzdravenie 🙂 🙂 🙂

Konečne poznám človeka, čo niečo niekde vyhral v takejto súťaži, a že sa Lidl neoplatí, blahoželám a potom si to užite 🙂

S tým zaspávaním to nejako nesilím, veď kedy budú deti spávať s nami ak nie keď sú malé? Bystrík s nami spával v posteli do 3 rokov a potom sám prešiel do svojej izby a po rozprávke aj sám zaspal. Vratko sa teraz na noc presťahoval do postieľky, v ktorej nespával od narodenia. To ho postupne privykám na svoju posteľ. Je tiež pravda, že mne ani ´mangelovi nevadí ich prítomnosť v našej posteli, ale každý je iný. Keď som 1. noc dala Vratka do postieľky, ani som poriadne nespala, lebo mi niečo chýbalo v posteli.

Danka U. čo si na dovolenke, keď máš nejaký absťák na koňovi?

Dnes som si v Tescu kúpila melón a ešte pred chvíľou som ho mlsala, neodolala som 😉

Tak vám prajem dobrú noc, idem ešte pozrieť torty....., pa

rencabv
21. júl 2009

Baby ešte všetky spíte alebo ste na dovolenke?????????

Ja len na skok, čakám návštevu, tak som sa snažila trocha zľudniť náš domov, t.j. všetko nepotrebné odišlo do nepoužívanej izby zatiaľ 😀 😀 neskôr to musím upratať na správne miesto 😠 a tomu ešte žehlenie 😒 .

Tak sa majte, pa

karlatko
21. júl 2009

ahojky

práve sme prišli od dr. a Karolínka zaspinkala tak ma čas sem aspon napísať
noc bola náročná už som zabudla ako to je ked sa celú noc nespí ani sa mi nedalo ked to naše dieťaťko také vysoké teploty malo a nedarilo sa nám ich znížiť , robili sme aj zábaly..........
ránom nám konečne klesla na 38 , DR. nám spravila vyšetrenie výsledky budú až poobede tak čakáme.......
a nič nepapáme tak som ponukla prsník tak aspon ten si dala a mali ste vidieť tu radosť a ako si ho držala nechcela ma ani pustiť , bolo to veľmi milé po deviatich dnoch sme sa vrátili k cecíku a bolo vidieť že bola šťastná že ho má......... musím sa priznať , že aj mne to chýbalo a to som myslela ,že nie , že to máme zasebou(kojenie)uvidíme 😉

vierkas
21. júl 2009

ahojte 😵
vsetky vas krasne pozdravujeme, uzivame si slniecko tatinka mame doma tak vymyslame program, od zajtra ma byt zasa pekne tak sa pojdeme kupat, Timejka sa strasne vytesuje vo vode, uz aj smyklavky s tatinom vyskusali v Senci 🙂
poobede sa este ozvem, ,musim docitat zameskane, aby som vedela co mate nove, ja sa uz citim dobre, zaludok sa upokojil a aj unavu moc nepocitujem, samozrejme aj pas som si obnovila pa pekny dnik, ideme von

karlatko
21. júl 2009

tak už mám dočítane som v obraze

nové pasy krásne fotky chválim

Radka vítame vás doma , teda krásne a rosiahle si popísala dovolenku ako vám bolo dobre chvílkami som si to všetko predstavovala ako tam mohlo byť.... 😉 , teda ešte raz máš môj obdiv super ste to všetko zvládli detčky vám dobriali oddychu 😀
foto z dovolenky paráda a posledná s filipkom nemá chybu a máte veľmi pekný klobučik

Danka U. - aj mna poštípala osa v piatok doobeda sme sa kupali s Karolínkou v bazéne a ešte že mna poštípala a nie Karolínku lebo v sobotu som skončila na pohotovosti celá noha raz také velká a ako si mi trnula jeden pichanec a čo to narobí a ty si ich mala až dva 😒

VIerka tušim aj ty si mala tu virozu, nečitala som všetko

Danka K. - tak vy za včasu takto chodíte von to je len dobre lepšie ako cez ten upek čo bol, my sme trčali doma alebo na balkone
Danka tuším si gazdinka roka vypekáš, zaváraš a jasné o rodinku sa staraš čo ešte stíhaš 😉 😉 😉 😀 😀 😀

Nataška aj my ťa vítame medzi nami - dovolenk si užite - to je super , že sa vám takto krásne podarilo vyhrať, treba si to už len užiť 😀 😀 😀
idem si pozrieť aj vaše fotky

krajcatko
21. júl 2009

No ako vidim, dnes ste sa babenky rozpisali. Tak prispejem a posuniem aj ja.

krajcatko
21. júl 2009

Prave nabehla kolegyna, tak som to radsej odklepol. Kacenka ako citam, teploty vas nechcu nejako opustit. Snad ked sa vratime z dovolenky, uz bude dobre. Vsak sme vas uz nevideli dobry mesiac.

Nemcekovci v tichosti zavidim, moja Danka o dovolenke pri mori ani pocut. Co sa tyka jej vztahu k slnku je este horsi ako moj. Ale o rok snad... Terazky mi budu staci aj krasy Olomoucka a Kromerizska, snad uz dekan nic nenaplanuje a od zajtra mozeme vyrazit na spoznavanie Moravy.

Uhrikovci to pekne flakaju, nic nenapisu. Velke minus Danka.

Vierka aj vam zavidim tu vodu, uz aby sme aj my mohli s malym do vody...

A co sa tyka tych tort, Danka ich robisuper, len mna ide utrhnut, ked 5 dni nepocujem nic ine, ako robi ozdoby, kvetinky a neviem este co. Lubim Ta milacik 😲

natsa
21. júl 2009

Nechcem sa chválit ale mám asi na výhry štastie .tento rok to boli 3 výhri.Vyhrala som baliček dr oetkera v hodnote 1000sk potom som vyhrala lux.vonačku Moschino a tá dovolenka.Minulý rok pred vianocami som vyhrala bonbonieru Orion rtoru som nedostala s.....balikary v BA ju zožrali.No a pred 6 rokmi som vyhrala 100000sk.Ešte ked sa konala SUPERSTAR2 som vyhrala 2 listky tam sme však nešli lebo sme nemali auto.No moja najvedšia výhra je Danko pretože som na neho čakala 6 rokov.

dad1
21. júl 2009

juuj, tu sa toho popisalo. 🙂
ja mam uz aj minus - cierny bod. tak to diky kajo! 😀 😀
vsetko som poprecitovala...
marodik karolinka,dufam,ze uz je to lepsie a vysledky tiez ukazu,ze je to len nejaka blbost.dokelu aj s chorobami,ideme sa z toho trafit. 😠 katka - ja som nastastie nemala reakciu na tie bodnutie,ale bolelo to riadne,uplne ma to rozhodilo.a to ma postipala jedna osa 2x.lebo mi vliezla do lanovych nohavic a nevedela sa stade dostat-a kedze to bolo na namesti,tak som nemohla hned dat dole gate,lebo sak by som tam sposobila rozruch,tak ma mršina jedna stihla postipat az 2 x. 😒 😒 no ale uz je to lepsie.aspon som zistila,ze nie som alergicka.vsetko zle je na daco dobre.

dad1
21. júl 2009

rano som spekulovala,ze co vymysliet,aky denny program,lebo sme vstavali na nas skoro, o 7,10. 😝 a potom kedze vyzeralo,ze bude kazdu chvilku prsat,tak som sa vybrala prepadnut radku.uz mi chybala. 😎 tak sme si pekne poklabosili u nich,kavicku dali a dokonca sme sprevadzkovali aj kameru a pokochala som sa s ich zazitkami z dovci.mali sa na jednotku s hviezdickou.aj lucke sa video pacilo,este po ceste domov mi vykladala,ze -" ivitko(v preklade filipko) sa kupal v mori,aj lucinka bude." 😀

dad1
21. júl 2009

ale teraz este lucka nespi,opica jedna.vykrikuje z postielky.to sa cudujem,lebo uz zivala,aj ledva dojedla obed.ale asi je uz velmi unavena,tak to bude asi trvat,kym sa ulozi.

dad1
21. júl 2009

natsa- supeer vyhry.to mne sa moze len snivat. 😀 a ta posledna spominana vyhra je urcite naj,naj,naj.aj ked si na nu cakala 6 rokov. 😉 😉 😉

angelos
21. júl 2009

ahojte

nebola som tu sto rokov,priznavam necitala som vsetko...
Karolinke zelame skore uzdravenie.chudatko. ☹
Danka K.ty si teeeeda gazdina.to ja sa nechytam ani nahodou.
natsa mas super stastie v hrach.to je paraaaada.aj ja som raz vyhrala dovcu-v tatrach,v troch studnickach-perfektny hotel. 🙂
Radka to je fajn,ze deti boli na dovolenke dobrucke.aspon ste si oddychli.a kraaaaasne fotky mate! 😎
Vierka zajtra zavolam a mohli by sme sa stertnut. 😉

Hanku dnes zobrala svokra na prazdniny,tak mam len jedno dieta-pohoda.len musim dat byt do poriadku...
Andreas sa uz zase polepsil,nie je taky umrncany ako bol.

lenka1978
21. júl 2009

AAAhojte, tak vidim, ze to tu funguje na plne obratky. Vsetko som si precitala, mate super zazitky, poniektore aj smutne.
Kacenka, Karolinka ma urcite 1-2 ovú virozu, tak ako spominala Renca, pocula som to od viacerych, ze takisto teplota a potom zrazu nic. Ale aj tak chudatko malicke ☹ ☹ Esteze sa jej polepsilo.
Lenka, teeeda ty si tu nebola veru sto rokov, esteze sa sem tam stretneme v meste. Tusim si uzivas,ked nemas Hanku. Len si oddychni, ved si to zasluzis!!!
Natsa, vdaka za informacie o knihe, posielam ti IP. Teda tie vyhry, to je fakt super, mas proste stastie. 😀
Vierka, blahozelam k druhemu babatku, veru aj som si to myslela, ked som ta minule stretla, tak nech sa ti dari a babatku tiez 🙂 Timejka je tiez taky vodny zivel ako nas Jakub, ten by bol vo vode od rana do vecera.
Danka U. isli sme okolo vas a Kubko, ze "teta byva" . Zajtra by sme sa mohli stretnut, ak nemate nic.
Pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

radfi1
21. júl 2009

Ahojky, ja len na skok, aby som nedostala od Kaja - 😀
Natsa, ako krásne si to napísala o tých výhrach, najmä to s Dankom 🙂 určite si ho užívaš najviac zo všetkých výher života.....
Ďakujem za pochvalu fotiek a ospravedlňujem sa za svoju slohovú prácu, no ja za to nemôžem....chcela som vám sem preniesť trocha slnka, mora, pohody....a som sa zasmiala, že Danka K. sa bála, či to stihne dočítať, ja som lepšia ako Nový čas 😀
Dnes sme mali teda super návštevu, Lucka je podarená, ako sa rozkecala a pomáhala mi na balkone prádlo vešať, naozaj by som takú pomocníčku potrebovala, takže........ 😀
srandičiy....
ja mám Filipka tiež z domu na dnes, ale už aj sa chystám pre neho. dnes som len prala a to čo bolo suché hned aj žehlila, ale stáel mám plný balkon, aj práčku, aj prádelný kôš.....snád sa toho niekedy zbavím.....
Lenka, tiež si užívaš bez Hanky....to je paráda, že. a super, že sa Andreasko polepšil,,,,už to bude len lepšie....
Danka K. škoda, že nebude torta od teba, už som sa tešila. už máme zajednanú inú, potom pridám foto....ved v sobotu bude hádam veľká narodeninová party u nás. ešte utekám do mesta obzrieť darček, akosi sme sa zamotali a nie sme vôbec tento rok pripravení. ale na Adamkov rok si už vopred u teba zajednávam. a uži si dovolenku!
Vierka, akurát som na vás myslela, že ako sa máte a vy si chodíte po výletoch, super, si to užite....
Kačena, tak to máte teda perné dni a tie vysoké teploty, hádam to už máte na dlho za sebou. a super, že si ešte mala našťastie mlieko, na takéto prípady super, lebo aspoň sa malá nedehydruje, toho sa ja vždy najviac bojím.
renca, som rada,že ti chýbam 🙂 my zase niekedy prídeme a budeš rada, ked budeme odchádzať.... 😀 😀 😀 keby ste baby videli, čo tí traja chalani spolu vyvádzajú...už sa teším, ked dorastie Adamko, to bude už hotová divočina....
no, utekám, asi ešte hodím sprchu, celodenné pobehovanie zanechalo čuchové stopy....
pa a stretneme sa hádam aj naživo....

radfi1
21. júl 2009

A zabudla som sa pochváliť, dnes sme vyspávali s Adamkom skoro do desiatej, to som teda tak dlho už dlho nespala......

natsa
21. júl 2009

keby ste vedeli kolko jAsutaží posielam tušim v každej som zamotana,Danielko má dnes prve meniny kupila som mu formičky do piesku ale akosi ho to nezaujima.Najradšej sa hrá z mojimi malovátkami 😀
Teraz sme u rodičov ale akisi je tu nesvoj

krajcatko
22. júl 2009

tak ja sa este posledny krat hlasim pred dovolenkou. Asi o hodku pojdeme. Maly sa isiel este s babkou do skoly rozlucit a ideme.
Radka o 8,5 mesiaca si davam do kalendara poznamku 😉 A Filipkovi dopredu (kedze tu nebudeme) zelame vseeetko najlepsie a uzite si oslavu.
Ivet a Danielkovi zelame k vcerajsim meninkam taktiez vsetko naj. 😀
OK, tak sa tu teda majte pekne a piste, nech mame co citat, ked sa vratime
ahooooooj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre