Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lenka1978
27. júl 2009

Tak vas vsetky zdravim, uz sme sa vratili z "dalekeho vychodu". Nas Kubko zvladol cestu super, takze sa vytesujem 😀 Aj v novom prostredi bez problemov, kedze tam este nebol. Oslava bola fajn, no a teraz prepiname na nas stary domaci rezim.

Danka, hadam to nebude nic vazne s Lucinkou, mozno len teplota a nic viac a za den, dva bude potom. ☹ Inac dakujeme za gratulaciu k meninam.

Janka C., tak dalsi Jakubko pribudne do partie. No, to je parada. Budete mat spravnu dvojku Matko a Kubko 😅
Nech ste obidvaja zdravi!!!

Radka, trosku oneskorene, ale predsa FILIPKOVI, vsetko naaaaaaaaaaaaj k narodeninkam, hlavne zdravie, stastie, lasku a nech sa mu dobre dari aj nadalej.
🙂 🙂 🙂 Radka, musis hodit nejake inspiracie na darceky, nas to caka za mesiac. Tie miery su super, nasmu Kubkovi este chyba 1,5 kg aby Filipka dobehol, za ten mesiac to asi nestihne, no co uz 😀 😀

Mata, vam sa teda zije, more, navstevy, pristav, veru brala by som hned. 😵
Idem nieco porobit, mam zameskane a hadam vecer sem nakuknem.

michaela2410
27. júl 2009

Ahojte, tak sa hlasim z dovolenky doma 😉
Cakam, kym sa mi doperie, tak som sem mrkla. Potom pojdem pre chalanov do Cachtic.

Fotky pridam inokedy, ale aspon par zazitkov teraz 😎
Prisli sme vcera nad ranom, isli sme asi 12hodin. Bolo to celkom fajn, vyrazili sme v sobotu o stvrtej poobede, ale z apartmany sme museli vyprazdnit doobeda, tak sme sli do nedzalekeho nakupneho centra sa pomotat. Musim vam povedat, ze Laugaricio by sa tam skrylo asi trikrat a dalo sa tam velmi pekne nakupit, ale nemali sme uz v aute miesto. 😒 🙂 Potraviny sa v Taliansku naozaj oplatia!!!
Ale co tam po nakupovani!!!

Uz som vam nieco pisala, tak to len zhrniem. Kedze sme boli tam , kde vlani, vedela som co nas caka. Bolo to fajn, pieskova plaz, plytke a teple more, super bazen primo pred nasim apartmanom.
Kazdy vecer sme grilovali, takze klobasku vidiet dloho nemusim 😀 Deti chodili spat najskor o desiatej, rano sme vstavali o deviatej. Takze to bolo fajn. Nie sme sice velmi opaleni,, lebo sme sa preed slnieckom skryvali, ale pocasie bolo super, tridsat uz asi o deviatej rano. Hoci ked sme prisli, ukazovalo sa skaredo, aj fukal trocha vietor, ale na druhy den sa to upravilo a uz bolo horko. Tomas plaval ako drak, v bazene sa v pohode aj potapal, ale v mori nemal chut to skusat. Vadila mu slana voda 😀 Lukas sa vody akoby bal, uz som myslela, ze nebude chciet do nej ani ist (akoby zabudol, ze chodil na plavanie ako babatko), ale ked si pozical od kamosa koleso na plavanie, tak sa mu to zapacilo, ze sme hned islo kupit aj pre neho. Potom si to vo vode doslova uzival. Ved na fotkach potom uvidite 😉 Ja som sa do more odvazila asi na treti den, dovtedy sa mi zdala voda studena a vsetci si zo mna robili srandu, ze sice je horko na skapanie, ale mne je stale zima 😀
Po par vecerov sme boli s detmi aj v lunaparku na kolotococh a posledny den stravili na skakacich a smykacich hradoch hodinu, az nevladali behat. Bol tam super areal s takymito atrakciami, takze sa nenudili ani deti. Ich by nebavila kazdovecerna prechadzka po mestecku.
Moj asi najlepsi zazitok je nocne kupanie o jedenastej vecer, po troch Fernetoch 😀 😀 al neutopila som sa a plavanie v prazdnom bazene bolo super, vsetkych uz pomaly vyhanali von a chceli to zavriet, ked sme sa rozhodli, ze ideme sa omocit 😀
Jedine co mi trocha vadilo boli komare, ktroe nas tam otravovali ☹ ale po dvoch dnoch si asi oni zvykli na nas, alebo my na nich 😀

No, pracka doprala, idem povesat a skusim si vas precitat vecer. Praca vola!!!

michaela2410
27. júl 2009

tu je ale mrtvo, musim tro posunut, aby tema nebola na druhej strane 😀

michaela2410
27. júl 2009

tak a fotky som pridala, staci kuk...

rencabv
28. júl 2009

Miška vitajte doma z dovolenky, fotky parádne, len nebol ten dovolenkový týždeň krátky? 😉 Predpokladám, že ešte stále vybaľuješ, perieš a upratuješ, lebo mne to trvalo dlhšie ako sama dovolenka 😝

Danka U. Lucka ako nebola to len nejaká náhodná alebo žeby cestovná horúčka? Daj vedieť ako sa má.

Vidím, že sa nikomu v tomto peknom počasí nechce dlho zdržovať na koni, ale veď v zime to hádam doženieme 😀

Dnes by malo byť zase pekne, tak ešte uvidíme ako zabavíme deti.....
pa

dad1
28. júl 2009

ahojky 🙂
diky za podporu, lucke teplota skace hore dolu,ale uz nemame taku brutal vysoku.vcera v noci bola este 39,6 😠 😠 ,to uz som mala z toho vazne bobky,ale do rana pokoj,chvalabohu,teraz sa telota drzi okolo 37,5.tak v poho.tuk,tuk,nech je to len tym zubom.kuse do vsetkeho,tak asi je to zubami.no uvidime.ale aspon,ze teplota uz nie je tak hrozne vysoka.

lenka2-tak jakubko je dobry cestovatel 😉 ,to ma tesi,aj lucka by to mohla od neho odkukat. 😀
renca- cestovnu horucku mam len ja.uz teraz sa hrozim balenia.to neznaaasam. 😝
miska- robis konkurenciu radke v dlzke prispevkov🙂 , super aspon mam co citat. 😵 😵 idem mrk na fotecky,urcite su paradne.a pekna fotka v pase🙂))

dad1
28. júl 2009

miska- teeda,mali ste sa paradne.aj ste si to uzivali,to je vidiet z fotiek.perfektne fotecky.a tie v mori vo vlnach nemaju chybu. 🙂

radfi1
28. júl 2009

No, vítame dovolenkárov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To vám bolo teda super, parádne fotky, vyzeralo to tam podobne, ako u nás, teda myslím, kde sme boli v Taliansku...počasie vám vyšlo, tak paráda a vyzerali ste veľmi spokonje.. na tie nákupy by som sa dala nahovoriť 😀
a Miška, robíš mi konkurenciu v dlžke príspevkov 😀
a gril ste si brali z domu, alebo ho tam mali? a ten váš výhľad bol parádny, asi si vypýtam od teba kontakt a na budúci rok by sme aj tam išli pozrieť....na stretku pokecáme....
teraz idem hľadať ubytko v Podhájskej, chceme vybehnúť na víkend, chcela som hotel, a tam iba penziony a priváty, teda zase vyvárať....
teraz som dojedala ešte pozostatky z grilovačky v sobotu a aj tortu som si nadelila ešte.....
dám tip na grilovačku: ogrilované zemiaky uvarené predtým v šupke, potreté gebuzinou na opekanie.....mňam, bola to maškrta, veľmi hosťom chutili 🙂
s Lenkou sme boli dnes v parku, tak už sú šaťastne doma....prejavila záujem o Next, takže:
OZNAM:
BUDEME OBJEDNAVAT NEXT. JESEN-ZIMA, KTO MA ZAUJEM, MOZE SA K NAM PRIDAT!
a tipy na darčeky:
my sme kúpili to odrážadlo - bicykel bez pedálov, veľmi sa potešil, ale ešte na tom veľmi nevie chodiť, musíme trénovať
najlepší darček, teda boli dva, hrá sa s nimi stále: Lego duplo: miešačka a taký tratkorík s vlečkou, v ktorej je koník - to boli jeho hity, krásne sa s tým prehrá....celkovo pre chalanov, to Lego je super vec, máme aj policajné auto - môže to trieskať, búchať - vydrží to.....teraz stále rozpráva: Heno kúpil traktor, Kiko kúpil miešačku, 🙂
dostal aj pracovný stôl, či pultík s náradím, to sa na to teší, ale ešte sme to nevybalili, nech sa pohrá najskôr s jednými hračkami, a nemáme teraz na to ani miesto, potrebujeme sa zbaviť pultíka a ohrády v detskej.
a ešte aj domček dostal, hned sme ho na oslave aj postavili a chalani sa tam schovávali pred dažďom.
akoby to bolo bez knihy- dostal takú tú s puzzle obrázkami, a stále by len puzzlde skladal, ale samizrejme, skladám ja, akosi to nevie dobre pospájať, ale baví ho aj to

radfi1
28. júl 2009

Super, že je Lucke lepšie, snád sa vylieči a užijete si dovolenku.....
svokra mi volala, že je chorá, tak máme tento týždeň po kúpaní, asi navštívime Považany...a možno aj TN, chcela by som pozrieť aj tie vystúpenia, čo tam majú byť.
Inak sa máme fajn, pomaly si zvykáme opäť na život v trojici, som sa trocha bála, lebo F. bol trocha rozplazený, no celkom to zvládame. síce nechce jesť, no hladom asi neumrie, tak sa nebudem rozčuľovať. samozrejme, cukríky a zmrzka, to môže byť vždy.
Adamka som dnes v noci prichytila, ako leží na boku, drží sa tyčky od postieľky a snaží sa pretočiť, je to veru beťár....

radfi1
28. júl 2009

Idem teda brázdiť net....pa

radfi1
28. júl 2009

A ešte pochvala hrdej matky: tak to vyzerá, že sme bez plienky.......

radfi1
28. júl 2009

Pridala som fotky, tak kuk.....
tie narodeninové sú nič moc, no počasie nám neprialo a akosi bolo všetko narýchlo.....

krajcatko
28. júl 2009

ahojte, my uz sme doma, tak som prisla len na skok, zajtra napiseme ako bolo a precitame si co ste popisali. 🙂

dad1
28. júl 2009

cauky 🙂
radka - super fotecky.a ake ste s rencou kocky na tom kupku.paradna fotka,ake modelky vyskerene 😉 .
a mne sa pacia aj tie narodeninove,a ako chalani spolu fukaju sviecku a aj ta spolocna aj s adamkom na brusku na kupku je super.krasne zabery.

krajcatkovci - vitajte doma,sme zvedavi na zazitky. 🙂 🙂 🙂

michaela2410
28. júl 2009

tak ahojte! ale ste toho popisali! 😉

Vsetkym dakujem za pochvaly fotiek 😉bolo tam naozaj super a tie vlny, tak to bolo len na brehu a mali asi len pat centimetrov 😎 😀

Danka U., asi to budu len tie zuby, tak sa drzte a nech ste rychlo OK 😀

Renca, Mas pravdu, tyzden je malo a pracka bezala tri dni v kuse, dnes skoncila a ja som zacala so zehlenim, ale pozehlila som asi len polovicu a uz sa mi nechce 😒 (Radka, nechces pomoct? 😉 )

Radka, potom pokecame. zajednava to vzdy jeden kamos, objednavbame take najvacsie apartmany (asi aj najdrahsie ☹ ), su v podstate pre siestich a apartman ma na poschodi dve izbicky a dole je velka miestnost s kuchynskym kutom. Vybavenie co sa hrncov tyka nic moc, ale kedze sme boli dva apratmany, nejako sme si navzajom pomohli (nabuduce asi nieco ponesiem radsej z domu), a grily su tam, neviem pre kolko apartmanov jeden, sa "pozicaju". My sme si jeden "obsadili" hned na zaciatku a grilovali sme kazdy vecer 😀
A nakupovanie? Proste super, nada mi nevratit sa k tomu. Dvkrat do tyzdna tam maju "merkata", co je taky nas jarmok so stankami. Baby, kupila som si osem nohaviciek (po 1eure), su super, a stvoro podprseniek po dve eura. Minuly rok som tie nohavicky skusila a vedela som, ze ak nic ine, tak len to tam kupim a s kamoskou sme sa len na to tesili (musim sa na tom este teraz smiat, ako sme sa doberali). POvedlala som si ze buduci rok sa zameriam na panske boxerky 😀 , jedny som kupila ale mm si ich este musi skusit, ci som odhadla cislo. Boli po dve eura ale fakt kvalitne...

Uf, ako som sa rozpisala!!! Fakt tusim konkurujem Radke... 😀

michaela2410
28. júl 2009

Radka, krasne fotecky 😀 a na tom kupku su chalani fakt zlati 😉

michaela2410
29. júl 2009

tu este spite? U nas je "veselo", Lukas mal rano 38.5, ale teraz nema vobec, tak som zvedava o par hodin, ked prestane nurofen ucinkovat ☹ na zuby to zvalit nemozem, a inak mu nic nieje ☹

radfi1
29. júl 2009

Miška 😀 😀 😀 😀
tie nohavičky si mala aj tiráčkam nakúpiť, ked sú také dobré 🙂

radfi1
29. júl 2009

A Lukáš má snád len tú jednodňovú vyrozu, to sme mali aj my a myslím, že to je aj Luckin prípad.
Danka, nepšeš, ako sa máte....
Dakujem za pohvalu fotiek, ešteže tie deti sú také fotogenické.
A Miška, prečítaj si Gomoru, zistíš, prečo sa tak lacno v Taliansku nakupuje....mne bolo po prečítaní až zle, ale už to bude rok, čo som to čítala, tak v pohote, zase by som si nakupovanie vychutnala....

radfi1
29. júl 2009

Včera večer v meste skapal pes, nikoho som nestretla, sama som v El pase bola, aj sa riadne ochladilo, tak sme prchali domov....
dnes v parku sme stretli Karolínku aj Hanku s Andreaskom, po dlhej dobe sme pokecali, deti sa hrali v piesku, tak sa dalo.....
zase som bola vykúpiť DM, s hrôzou som zistila, že nemám pre Adamka plienky, ale už je to OK, môže pokojne kadiť 😀
zatiaľ sme s Filipkom úspešne bez plienky, ked sme sami, tak aj poslúcha, dnes som 3 práčky pri ňom ožehliôa.
dokonca aj sám teraz na obed zaspal, to by bola paráda, keby to tak stále bolo...... 😀

radfi1
29. júl 2009

Krajcovci, vítame vás doma, včera som videla pred domom vaše auto, tak som si myslela, že sladké dni ničnerobenia sú už asi za vami....

dad1
29. júl 2009

caute
miska- dobra story o nohavickam,som sa narehotala. 😀 😀 😀 😀
a tateplota,aj vy uz to mate.vraj je to nejaky letny detsky virus.
dnes je nam uz Ok,lucka uz anio vcera nemala teplotu.tak sme boli aj s riskom vonku doobeda.a teraz pre zmenu uz vykrikuje z postielky,jej otrnulo a znova uz nechce po obede spat. a to vstavala o 7,25-a este nechrape. 😠

dad1
29. júl 2009

idem spravit do detskej poriadok a este pisnem

natsa
29. júl 2009

AHOJTE.lENKA POSLALA SOM TI TU KNIHU DAJ MI POTOM VEDIEť čI PRIšLA.čo dnes robíte?ja som už doma periem mám vecí ako keby som bola na mesačnej dovolenke.

angelos
29. júl 2009

ahojte

vitam dovolenkarov,Miska pekne fotky...to ked clovek pozera ,hned ma chut zbalit sa a ist...
Radka aj z oslavy mate pekne fotos,na to,ze nebolo pocasie-pekne fotky. 🙂a super torta a darceky! 😵
S Karolom sme sa stretli,ale potom sme mali kazdy iny ciel,tak ani neviem ako sa mali...hodte fotky.

Hanka ma trochu soplik,este u svokry ho lapila a nemozeme sa ho zbavit,kedze si ani za svet nechce dat odsavat sople a o kvapkach ani pocut...histericky zachvat ju chyti...a to ona nemala problem,neviem co sa stalo.
ja som to od nej tiez chytila,len dufam,ze malemu sa sopliky vyhnu.

Timejka sa neozyva,urcite je kazdy den na kupku a uziva si vodicky.Ona je vodny zivel,viem si predstavit,ako sa vytesuje. 🙂 🙂 🙂

aj ja sa pokusim pridat fotky,ak budu deti este spat...

michaela2410
29. júl 2009

Radka, ja som neznala, co je to Gomora?

michaela2410
29. júl 2009

tu je ale mrtvo, aspon to posuniem 🙂

radfi1
29. júl 2009

Miška - Gomora - kniha talianskeho novinára o talianskej mafii 🙂
Danka, super, že je vám už lepšie, škoda, že ste nezašli až po park, my sme boli tam doobeda.
poobede sme boli u známych na ZV, kúpali sme sa v ich super bazéne, Filipko bol natešený, zajtra nás čaká kupko v TN. do podhájskej ideme zatiaľ len na sobotu, uvidíme, čo to tam bude.
Lenka - ty si sem zavítala 🙂 dakujem za pochvalu fotiek.
trápila som sa s facebookom, ja trúba som si tam nenastavila jazyk a mordovala som sa s angličtinou a vravela si, že ked to toľkí ľudia vedia, len ja som teľa....tak som tam bola nahásená viackrát a stále to čosi pindalo....som ja telent.....
Natsa, verím, to okolo prania je veselo....

michaela2410
29. júl 2009

ahoj radka, este si tu?

michaela2410
29. júl 2009

Radka, aj my sme sa zajtra chystali, ze pojdeme na kupko do TN, ale vecer mali deti na veceru Nurofen a teploty nad 38. Zatial im nic ine nieje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre