Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
31. aug 2009

nas tata ma dneska volno tak mame stvordnovy vikend. to by mohlo byt vzdy tak, nenamietala by som 😀

v stredu idem na testy na cukrovku tak sa musim teraz krotit lebo ja zjem tolko sladkeho teraz ze az. a pritom som pribrala len 3kg zatial, tak sa este necitim taka velka.

inak Radka diky moc na nohavice co si mi poslala. sice ich este nemam som nebola zatial s Vierkou ale pisala mi ze ich ma pre mna doma. tak hadam mi budu dobre 😉

vcera sme boli v Tesku a kupila som Jakubkovi uz nejake vecicky, som neodolala. mali tam dost velke zlavy na niektore veci. teraz mi musi segra vratit tie najmensie vecicky nech mam prehlad ze co mam este dokupit pre maleho 😉

moji chlapi obaja teraz chrnia 😀

michaela2410
31. aug 2009

tak ahoj, janka, skoda, ze si nemohla, bolo fajn 😉
Ja som sem len trocha nakukla, ale tu sa to moc nehybe ☹
Dnes sme sa prave pred polhodkou rozhodli, ze pojdeme do TN opekat ku kamosom, tak to je take hrrr-brrr...Cakam kedy sa zobudi Lukas a pojdeme na vlak. Ocino pojde rovno z roboty, tak sa tam stretneme. Byde to sice akcne, lebo ponesiem klobasky a spekacky, plus nejake oblecenie, lebo asi zostaneme do zajtra a neviem aky program vymyslime rovno odtial 😀

dad1
31. aug 2009

ahojky 🙂
ja od vcera len uradujem.dorabam veci,co potrebujem k zaciatku skolskeho roka. Miska, o ISCED 3 sa mi uz aj sniva 😀 😀 😀 .no som v stadiu vysokeho rozpracovania.uz sa mi to blizi ku koncu,tak sa vytesujem.
dnes nam robi spolocnost moja mamina.s luckou bola vonku a teraz mi tu vyupratovala byt.no mne sa zijeee. 🙂 🙂 🙂
idem do mesta, pominat nejake eurace,lucka vyrastla z topanociek, a mozno aj mne sa daco ujde.

miska - fotecky z dovolenky,paradne,a ten labuznicky vyraz,ked drzis ten zmrzlinovy pohar 😀 dala by som si.
janka - skoda,ze si nedorazial,ozaj bolo fajn,ale neboj aj nabuduce tak dobre bude. 😀 konkretne, termin dalsieho stretka je 😎 😎 😎 😎 tyzden po jarmoku. 😎 😎 😎 😎 😎

radka - tak ako vam bolov tatrach? superne,co? cesta ako dopadla?

michaela2410
1. sep 2009

nejako sa to tu nehybe, tek to musim posunut 😉

ceresnicky
autor
1. sep 2009

Radka este raz diky za nohavice uz som ich dneska mala na sebe. su super 😉

dad1
1. sep 2009

caute 🙂
dnes sme boli na vylete v PN.prechadzka po ostrove, krmenie kacic a labuti, potom dobry obedik a kavicka.bolo vyborne!! 😵 😵 lucinka bola uplne unesena, a aj si hodku pospala v kociku, co som cumela,lebo inac mi uz v kociku nechce spat.takze veeelka spokojnost.
vecer som po dlhom case sedela pred telkou.2 diely ordinacie za sebou, to sa mi paci. 😵 😵

dad1
1. sep 2009

skolkarom zelam uspesny start v skolke a vsetkym vyprevadzajucim rodicom pevne nervy. 😉

krajcatko
2. sep 2009

Dobre ranko vsetkym. Posledny den v praci pred dovolenkou, jupiiiiiii...

radfi1
2. sep 2009

Ahojky, hlásim návrat 😀
Tak po poriadku, stretko bolo super, aj ked som teda bola trocha nervozna pred cestou, hlavne ja to balenie nemusím. ale nkaoniec som to stihla do polnoci pobaliť a Adamko sa potom až zobudil......
cesta bola super, máme malých cestovateľov, Filipko sa už celkom sám zabaví, vyspevuje si a pod.....cestou domov obaja spali, nechali maminu v pokoji šoférovať, prežili sme to, tak paráda.
v Tatrách bolo super, najskôr sme boli u známych doma v Bobrovci - 4 km od LM, majú krásny domček pri potôčiku, v humne hojdačku, piesok, domček.....potom sme boli až do utorka na chate vo Vyšnej Boci - tam bolo krásne, aj takú minitúru sme si dali na Čertovicu....FIlipko na rukách tatinovi, takže ten má teraz svalovicu.....ale užili sme si čerstvý luft...boli sme aj na vláčiku v Čiernom Balogu a v lesnom múzeu....Filipko tam bol riadne unavený, aj spať išiel že o ôsmej.....
známi majú dve deti titež, tak bolo veselo.
a všade dobre doma najlepšie, ste mali vidieť chalanov včera, ked sme prišli domov, Adamko v postieľke výskal od radosti.
teraz mám zase prania, ach jaj....
výlet sme ukončili na pohotovosti v NM, lebo sa mi nezdal ten Filipkov kašeľ, dokonca aj soplík sa mu pustil. bola tam Dr. Ehsanová, príjemná pani doktorka, Filipko sa nebál, ale držal ako zarezaný, len aby nejaké liečiky dostal....a veru sme dostali toho dosť, Miška, aj ten sirup, čo si nám ty dala, tak potom vrátim....
hlavne som chcela vedieť, či môžeme ísť do škôlky dnes, či nezmeškáme prvý deň. tak sme dostali povolenie, ale bez obedného spánku. teraz tu trpnem, či mi nebudú volať, o pol dvanástej idem pre neho, tak to moc toho dnes neporobím.
Filipko sa držal hrdinsky, síce protestoval, že nejde do škôlky, chcel značku koníka, tá sa minula, tak máme vtáčika....išla som s ním do triedy a potom som zdrhla, ale vraj neplakal a už sa aj hral (referát jedného otecka). tak už to máme za sebou, len ja mám stále takú guču v hrdle.....

radfi1
2. sep 2009

Miška, tak vy aké výlety, paráda, fotky som pozrela, super vám bolo....
Danka, tak aj my prajeme, aby si dobrých žiakov dostala....a tie čudné písmená nech ťa nestrašia, že Icbr, či ako to bolo 😀
Jakubkovi všetko naj, naj, naj....aby bol stále taký dobrý chlapček.....
Janka Č, super, že ti gate sadnú, to budeš mať aj na chladnejšie počasie dobré, a ked chlapi spia, oddychuj s nim...a ja že akčná? ja som strašne lenivá a nikdy sa mi nič nechce....a som si vážne myslela že pri dvoch deťoch sa nikam nedostanem, a veru, práve vtedy treba vypadnúť z domu....na chvíľu, odreagovať.
VIerka, vy ste riadni plavci, ako sa vám v Brode páčilo?
My sa ešte chystáme niekam na ten dalši predlžený víkend. Danka, asi by sme išli tam, čo ste vy boli, chceme nejaké termálko a wllnes, zavoláme si, dúfam,že sa konečne stretneme....
idem aspoň vybaliť....
pa a pekný jesenný deň

mrenka
2. sep 2009

radka neboj, uvidis, detickam je v skolke dobre, lilus uz chybala skolka, tesila sa od minuleho tyzdna 😀
maly pride vyteseny uvidis, kopec novych hraciek, zazitkov, zmena....deti to zvladaju ovela lahsie ako rodicia..

dad1
2. sep 2009

caute,
som rada,ze skolkar filipko nastup zvladol na jednotku. 🙂 aj ja som mala dnes trochu tremu, po takom case postavit sa pre decka.no prvy den je uspesne za nami,tak snad to pojde. 😀
teraz mam este nejake papierovacky,lucka uz co chvila zaspi,tak sa na to vrhnem.
pekny den.

radfi1
2. sep 2009

Danka ,my sa už na vás tešíme, a vy ešte idete len spať?

radfi1
2. sep 2009

Aďka, ved som aj mala riadnu hrču v krku celé doobedie a už o štvrť na dvanásť som stepovala pred škôlkou....ale vraj je to zlatučký, šikovný chlapček.....ale ked ma uvidel, tak sa radoval, tancoval a výskal od radosti. ukazoval mi, ako za mnou plakal, ale vraj dostal cukrík 😀 aj pekne papal sám polievočku - videla som na tričku 😀 - ale buchtičky už nechcel.....vraj sa hral, majú tam motorku a kopec hračiek....ale aj sa pocikal, lebo nechcel ísť spolu s ostatnými deťmi a zlaté p. učiteľky ho nechceli nútiť...a ozaj, naozaj má zlaté p. učiteľky, veľmi milé....

michaela2410
2. sep 2009

Tak Radka, super ste to zvladli 😀 inak, akoby som kamosku pocula s tou tvojou gucou v krku 😀 ja som jej dnes volala pred obedom, ze ako Jakubko v skolke (bol na cely den) a ona zdvihla s vystrasenym hlasom, ze "uf to si ty?" tak asi bola stale ako na trnoch, ci jej zo skolky nevolaju 🙂

michaela2410
2. sep 2009

a skoda, ze sa Filipkovi nepolepsilo ☹ ale ved uvidis, to prejde, ale pocitat musis aj s tym, ze bude castejsie chory, ked bude chodit do skolky 😒

michaela2410
2. sep 2009

a dnes som v hudobnej stretla aj Janku (mrbaby), ale asi ma nespoznala 😎

A zajtra ide Tomas prvykrat na hudobku!!!ale ako naschval, budu to mavat v pondelok a vo stvrtok o druhej a hadajte, kedy mam vyucovanie a do pol stvrtej? uhadli ste! Pondelok a stvrtok 😠

mrenka
3. sep 2009

radka neboj, kazdym dnom to bude lepsie, uvidis, prenho nove zazitky, nove deticky, kopec veci sa nauci, stale ich tam zabavaju, nema cas sa nudit 😉

neviete, ci u nas v nm funguje nejaka tanecna alebo nejake kruzky pre taketo mensie deti? chcem lilus niekam prihlasit....

ozaj, ak by este bolo teplo buduci tyzden a mali by ste chut, mozme u nas na dvore urobit drobcom nejake poobedne stretko, nech sa vysantia....maminky daju kavictu 🙂 🙂 ak by sa niekomu chcelo, dajte vediet....zopakujeme minuly rok 😀

michaela2410
3. sep 2009

Mrenka, neukazuje mi tu tvoj pas a nepamatam si ako stare mas dieta. Ale skus pohybove hry v CVC, inak neviem o nicom ☹ aj ja by som brala nejaku tanecnu

mrenka
3. sep 2009

miska, neviem, ci tam neberu starsie deti, az od 4 rokov?

krajcatko
3. sep 2009

Ada to ze diskriminujes nas otcov budem tento raz prehliadat.

Tak balenie sa blizi k finalnej faze, obdivujem Danku ako to zvlada, ja som radsej o 8 isiel s malym von. Dal som kafe v Povazane a trochu som pobehal mesto. Maly zvladol 4 hodky bez ceciku, dokonca bol kludny, jednoducho bol ukazkovy anjel. Teraz si to vynahradza.

Poobede sa mozno stretnemu v uliciach. Aaahojte

dad1
3. sep 2009

caute 🙂
dnes mam perny den, hned po obde letim do TN, idem k zubarovi.bojiiim.nemam sice kaz,ale mam stare plomby,tak mi ich ide kuknut,ze co s nimi.
inak som rozlietana, uz to tu vypuklo.dnes som uz aj ucila dokonca.ale len take uvody,dalo sa.po veceroch papierujem,ale myslim,ze aj to mi odbudne uz asi v piatok,tak to bude v pohodke.

kajo, uzite si dovcu a dajte si pozor po ceste.uz teraz som zvedava na report. 😵

dad1
3. sep 2009

a co nasi skolkrari??ako im to ide.verim,ze vsetko je v najlepsom poriadku. 🙂

ceresnicky- krasne fotos jakubka v brusku. 🙂 🙂 🙂

mrenka
3. sep 2009

kajo, prepaaaac, vies ja uz nekocikujem, tak som mimo obraz, ze je tu aj zodpovedny tatik🙂 aj vcera som bola slepa, keby si nepozdravil, ja si ani nevsimnem, ospravedlnujem sa 😅

dani, ja tiez tak chodim k zubarke ako na klavir, uz som tam nechala asi 3 vyplaty 😝 tiez mi meni za biele...

lenka1978
3. sep 2009

aaaaaaaaaahojte, konecne som sa sem dostala po dlhom case. PC mame v oprave, takze nemozem doma internetovat a v skole akosi som nemala este cas. Pri tych prvakoch je toho strasne vela, takze tak. Ale uz akosi pomaly so do toho dostavam.

Najskor dakujem za vsetky gratulacie pre Jakubka k dvom rôckom.

Inac nove nemame nic, len predvcerom dostal z nicoho nic teploty, tak som nevedela, ze co. Ale uz je zase v pohode, ako keby utalo. Tak neviem, ci zadne stvorky alebo co?!

Kubko zvlada bez maminy na jednotku. Su spolu s babinou a dedom, takze v pohode, dokonca aj zaspat poobede sa im dari.

Janka C., krasne fotos Kubka, tak vela oddychuj, aby bolo vsetko v poriadku.

Stretko bolo faaaaaaaaaaajn 😀 😀 . Dobre sme pokecali, skoda, ze neprisli ostatne. Uz sa velmi tesim na dalsie, uz aby to bolo.

Radka, tak blahozelam k velkemu skolkarovi, vidis, ako to zvlada. Velka pochvala!!!

Danka, vela uspechov u zubara, ja to poznam, tiez to velmi nemusim a takisto som sa nachodila, kym mi dal vsetko do poriadku. Tiez chodim do TN, ku komu chodis?

Musim este nejake kancelarske veci spravim, takze zatial koncim. Majte sa pekne a pekny den vsetkym!!!

michaela2410
3. sep 2009

Mrenka, urcite trojrocnu ti uz zoberu. Ale neviem, kto to bude tento rok viest, minuly bola Baierova ale tento rok vraj bude niekto iny. Ona bola perfektna

mrbaby
3. sep 2009

AHOJTE BABULKY...
PO STO ROKOCH SOM SEM ZABLUDILA...NEMAM ZIADNY CAS CEZ DEN A TAKTO VECER PADAM DOLE HUBOU..
POZERAM ZE MRENKA SA NASLA..ADKA AHOJ...SOM TA STO ROKOV NECITALA A ANI NEVIDELA... 😉
dANKA DNES SOM NA TEBA MYSLELA ZE CO JE S TEBOU ...A TY UZ PRACUJES...AKO MALA??VSETKO OK??
MISKA, JA SOM TA SPOZNALA AJ SOM TA TUSIM POZDRAVILA..AJ KED PRIZNAVAM ZE SOM HNED NEVEDELA...ALE AK SOM NEPOZDRAVILA TA SA OSPRAVEDLNUJEM LEBO KED MI TETA POVEDALA ZE MAM IST NA 3 POSCHDIE.A JA SOM MALA PSA, KOCAR A DVE DETI..TAK SOM NEVEDELA CO SKOR...
OZAJ UZ MAME HAFANA DOM...NO, SKOR DLSIE DIETA DOMA...ALE JE PODARENY..
vIKA MA TERAZ STRASNE BLBE OBDOBIE..STALE JE PRI MNE, STALE REVE ZA VSETKO..NO TOTAL BRUTAL..SOM Z NEJ STRASNE UNAVENA..ESTE ZE EMKA UZ CHODI DO SKOLY..
PAPA IDEM DAT PSA VYCIKAT A IDEM SPAT...
PAPA

michaela2410
4. sep 2009

Janka, pozdravila si 😉 to je v pohode. Ja tiez niekedy cumim a rozmyslam, kto ma zdravi a odkial mam toho cloveka posnat 😀
A boli ste bohove aj so psom. Je strasne zlaty 😉 a na co chodi Emka do ZUSky?
Tomas zacal na hudobnu. Zatial len teoria ale potom klavir. Trocha mi to skomplikovalo zivot, lebo ju ma akurat vtedy, ked ucim az do pol stvrtej (zakon schvalnosti), ale aspon ma program.

mrenka
4. sep 2009

miska, kde v nm je CVC?

dad1
4. sep 2009

ahojte🙂
Adi CVČ je na byvalej 1.ZS. v tej prerobenej casti. 🙂

ja v praci OK, mala som dne scelkom hekticky den,ani som si nevsimla a uz bolo aj po nom.decka zatial zlate,aj tie co mali zle reputacie.tak dufam,ze to bude aj dalej tak.
teraz paaaadim na obed a potom jupiii vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre