Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
19. nov 2009

len posuniem, kde ste vsetky?

michaela2410
20. nov 2009

a tu nikto?

michaela2410
22. nov 2009

zase to ostalo na mne 😀

radfi1
23. nov 2009

Fíha, tiráčky víkendovali 😀
V Tr. Tepliciach bolo úžasne, sme sa vykupkali, dobre vyspali, najedli. som veľmi spokojná, určite sa pokúsim MM ešte na nejaký taký pobyt nalákať. dokonca sme absolvovali aj masáž, v čo som ani nedúfala. no, naozaj som si to užila, a Adamko s Filipkom ešte viac. plávanie ich oboch bavilio, mali sme super inštruktorku.
teraz už len parnie ma zase čaká, nejako sa nemôžem nakopnúť k činu. 😀
a to stretko, čo bude??????

vierkas
23. nov 2009

ahojte,
my sme vikendovali doma, pustila som sa do upratovania aj okna som umyla, teda este jedno mi chyba tak postupne, lebo uz tolko nevladzem a vecer mi tvrdne brucho, cez den by som robila a potom vecer som uplne nemozna, no ale tehu robi svoje to mi date za pravdu 😉
tak pomalicky kazdy den nieco porobim a Timejka mi velmi rada pomaha, dnes sme umyvali kupelku tak sa zabavala a ja som mala roboty navyse, ale ked ona chce byt taka moja pomocnicka je zlatunka, ako sa snazi ma napodobnovat 😀
v sobotu sme boli akurat na nakup v Tescu a potom nas to nemozne pocasie odrazalo niekam ist 😒

Radka, tak ste mali super vikend, ked je vonku skaredo da sa zabavit aj v bazene a este aj masaz.....no parada 😉a ked si aj s detmi oddychnes tak to nema chybu 😉

🙂 ZMENA DATUMU STRETKA 🙂
tak to stretko dajme teda na sobotu, ako sme sa dohodli minuly tyzden, takze 28.11. v Povazane okolo 20:30hod.
Danka ty mas za ulohu zavolat Lee a Janke, lebo Lee som vravela, ze bude 27. tak aby vedeli,o.k?

minuly tyzden som stretla v Povazane aj Matku, tak snad sa k nam prida, ved vravela, ze nakukne na konika 😉

Lenka2 aj ty si zmen termin, aby si sa dostavila 😉
my chodime von, uz skor napeso, kocik pouzivame velmi malo, len ked niekde ideme na navsetvu, aby nam potom navecer dlho netrvala cesta domov 😉
celkom pekne prejde, ani na ruky sa nepyta 😉

zajtra mame ockovanie 2 davka proti hepatitide, tak dufam, ze to dobre zvladneme

darceky este pokupene nemame, to vyrazime do TN a vsetko naraz kupime, dnes ideme pisat Jeziskovi, Timejka dnes rozpravala co by chcela,ked listovala katalog hraciek 😀

pa pekny tyzden

michaela2410
23. nov 2009

precoooooo!!!! ☹
v sobotu ideme gratulovat do blavy, a neviem o kolkej sa vratime
No skoda, ked vam to tak vyhovuje....tak jedno vynecham 😢

radfi1
23. nov 2009

Už som pridala aj nejaké fotky....
Tak neveim, kedy to stretko dať....tie naše pracujúce tiráčky majú stále nabitý program 😀 😀 😀 😀 my na materskej sme rady, že sa dostaneme niekam raz za masiac...
Vierka, no ty si teda iná akčnáčka, že okná umývať, ja sa akosi k tomu nemôžem dokopať. a Timejka je veru šikula, ked už chodí napešo, náš Filipko sa stále rád vozí na skejtíku, ale väčšinou cestou domov.
dnes sme boli kupovať nové topánky zimné, stretli sme Čerešničku a máme na ňu myslieť vo štvrtok, ide na prehliadku do TN a možno ju prehliadnu ako mňa a na stretku zapijeme Kubka 😀 stáva sa z toho už milá tradícia 😀

vierkas
24. nov 2009

ahojte,
dnesny pichanec u dr. na vybornu, ani plac nebol som hrda matka, aj sa chcela vazit a merat co sme nemuseli, ale dr. jej vyhovela a este dostala za statocnost aj balonik 😵
pred dvoma tyzdnami dostala doktorsky kufrik tak doma vysetrujeme babiky a dnes som jej vysvetlila, ze dostane taku malinku vcelicku, ako davame babike a ani nemukla, som rada ze sa nam takto podarilo trocha odstranit strach z dr., pretoze vzdy bol velky plac a to sme vosli len do cakarne
dnes vonku, ked sme isli od dr. mi povedala," maminka Timejka bola statocna" no zlate moje dievcatko 😵

Radka, fotky krasne, ozaj ste si to uzili vo vode a maly futbalista nema chybu 😵
ako Radka pise, nam doma na MD je jedno kedy ideme na stretko, len to viac vyhovolalo v sobotu tak sme to dali na sobotu, mozno Miska budes taka rozbehnuta, prides 😉
okna mam umyte, robila som to postupne, naraz by som to uz nezvladla, ked mam chut do prace tak makam a ked sa mi nic nechce tak lenosim 🙂

Janka,c budeme na teba vo stvrtok mysliet a mozno aj v sobotu zapijat, clovek nikedy nevie, ale zatial nam to vzdy tak vyslo 😉

a teraz si doprajem poobednu siestu, mala spi a ja som sa tak doslova nazrala brynzovych halusiek, ze ledva fucim a nechce sa mi nic, tak sa majte krasne

michaela2410
24. nov 2009

mne to asi bude jedno, lebo asi aj tak skoncim v posteli. Vcera ma straasne rozbolelo hrdlo a dnes mi tecie z nosa ako z vodovodneho kohutika. ledva hovorim a drzim hlavu

radfi1
25. nov 2009

Fi, Miška, ty si teda vieš vybrať termín na chorobu....ale do Vianoc ešte urobíme nejaké stretko, nie???? 😀
Takže platí tá sobota, už sa teraz teším, MM o tom ešte nevie, no dám mu vedieť, nech vie, že bude strážiť deti 😀
idem niečo robiť, mama mi zobrala Adamka, tak sa do niečoho v pokoji pustím. noc sme mali hroznú, Filipko kričal, že ho bolí uško - ja som hned určila diagnozu - zápal stredného ucha, no do rána mu nič nebolo tak som ho dala do škôlky, išli sme tam neskoro, lebo sme zaspali 😀 Adamko odmietal byť v postieľke, pri mne krásne buval, tak som mala obe deti v posteli a manžela s boliacim hrdlom v obývačke...teraz vetrám, nech bacili idú preč 😀
dnes čakám na kávu Danku, tak už sa teším....
pa

michaela2410
25. nov 2009

ahojte, tak som naozaj skoncila v posteli, do piatku mam dovolenku, tak lezim. Mam aj atb, ale len tie trojdnove a budem chodit na calciovky. Dufam, ze sa do vikendu vystrabim, lebo na oslavu pojdu vsetci bezomna 😢

dad1
25. nov 2009

ahojky🙂
tak ja sa tesim na stretko, v sobotu mozem.s leou som uz hovorila,vie o tom,ale asi nepride.nieco jej do toho voslo.este musim kontaktovat janku. 🙂

dnes sme boli s radkou na kafco,hned po mojej robote, supeer.adamko spal,kecali sme ako za mladi. 😀 😀

miska - tak ta to zmohlo,co? noo,po tom konzultacnom dni vyzerala,ze veru aj podlahnes.tak drzim palecky,nech si rychlo fit a atb zaberu.ale aspon ficis na farme,ako pozeram a aj na aquarku 😀 ,tak aspon mas zabavu pri lieceni.

michaela2410
26. nov 2009

danka 😀

lenka1978
26. nov 2009

Ahojte, ja len na skok. V sobotu pridem na 1000 %. Velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂

Danka, potom sa ozvem, kedy bude spolocny odchod.

Majte sa krasne!!!

michaela2410
27. nov 2009

ked tu uz sedim, apon to tu posuniem 😀

radfi1
27. nov 2009

Tak to vyzerá, že sa aj ja môžem dostaviť na stretko....
Filipko by mal ísť do nedele na prázdniny k babke a dedkovi. ja mám doma totižto ťažkého maroda.....a Adamko ked zaspí zajtra, tak by som aspoň na chvíľu pribehla. teraz sa tak divno budí v noci....
ale teraz si pospal krásne 2 hodinky a ešte sa hrajká v postieľke.
Včera sme sa boli fotiť u Lenky, už sa teším na fotky, lebo Adamko spolupracoval výborne. potom sem nejaké hodím.
a boli sme sa neplánovane hrať aj u Lucky, tak nám rýchlo ubehol deň.
no, idem dovariť slepačiu polievku, dobrá na dušu i telo...
pa zajtra

martinano
27. nov 2009

ahojte
tak ja stretko zajtra asi nestihnem, neviem mame nejake plany, uvidime,ak sa mi podari dobehnem, pekny dnik

michaela2410
29. nov 2009

a čo hlásenia o stretku?

ceresnicky
autor
29. nov 2009

Ahojte baby

my sa stale hlasime este 2 v 1, a vy uz ste chceli zapíjať 😀 v sobotu. nemohla som pisat lebo segra mala po dlhej dobe pozicaný notebook s internetom, lebo chcela byt trosku v obraze co sa deje vo svete a tak 😀
ja mam ist do TN nakoniec az teraz vo stvrtok sme sa tak s dr. dohodli a ked nevydrzim tak mam volat skor 😉
ale ved uz zacnem v stredu 4Ott tak nech uz Jakubko vylezie, lebo som uz nervozna 😒
v stredu som uz myslela ze idem rodit, keby som cakala prve tak uz idem, ale cakala som kym sa to viacej rozbehne. kontrakcie uz boli dost silne ale take nepravidelne. potom som zaspala a nejako mi to preslo.
teraz sa zatial drzim ale moze to prist hocikedy tak cakame 😉

drzte nam palce a ja urcite hned napisem ked cosi 😉

michaela2410
29. nov 2009

Janka, ty sa este gulas? Tak sa drz a nech to je uz coskoro, verim, ze uz to chces mat asi za sebou. 😎

dad1
30. nov 2009

cauky 🙂
stretko super.pekne sme pokecali.aj ked nas bolo len 5.nevadilo. 😀

ja som dnes ako mechom prastena.do skoly som sla na siedmu, mala som plny rozvrh,som uhovorena,este som sa aj poslednu hodinu vytocila na jedneho ziaka.no na paradu. 😠 mala by som robit pucung kvoli vianociam a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto sa mi nechce. 😝 neviem,co spravim.ale asi sa budem musiet premoct,lebo to nikto za mna nespravi.
tak zdravim vsetky.

a janka č. - drzim palecky,nech mas uz coskoro jakubka pri sebe vonku a hlavne bezproblemovy porod.myslim na teba. 😵

michaela2410
1. dec 2009

tiracky, znova vas musim posunut 😀

radfi1
2. dec 2009

Janka, stále nič???????
už som bola zvedavá, či tu nenájdem nejaké info a ty sa vôbec nesnažíš 😀
stretko super, ako vždy, tak rýchlo to ubehne.......
ja stále v jednom kole....mám už doma osemmesačníka.
dnes sa mi podarilo poumývať všetky okná, len v pracovni ostalo chrontavé, Jojo robil doma, tam mám ešte resty, zajtra dorobím výzdobu a môžu byť Vianoce 😀
boli sme u Vratka, mal meniny, tak sme boli gratulovať. Renata mala radosť 😀 dostal od nás plastelínu, tak sa chalani hrali. vám poviem, ešte vyrastie Adamko a hotový blázninec, narobia kriku spolu až-až...
pa

dad1
3. dec 2009

hello. idem to tu ozivit.
som total rozlietanaaaaa.nestiham ani pisat sem.ale mam uz aku taku vianocnu vyzdobu, skoro vsetky darceky pokupene, este organizujem rodinnu oslavu luckinych a milkovych menin, v sobotu pojdeme kuk na mikulasa.no proste, mam toho vela.ani sa nestiham divit,ako letia jednotlive tyzdne. 🙂

v nedelu chcem aj medovnicky piect, uvidim ci sa mi podari,resp.ci sa mi bude chciet.

zajtra ideme na 25 mesacnu poradnu a pichanec hepa, tak dufam,ze to zvladneme a nebudu velke place.uz lucke vysvetlujem,ze pojdeme dat injekciu,aby sme nemali bacily.tak zatial sa tvari,ze OK. 😀 a predtym ideme k lenke sa pofotit.jupiii, sa tesim,mam zajtra dovcu.tak mi bude fajne.
vecer ma potom caka posledna stuzkova, aj z toho som uz veelmi rada,lebo ponocovat kazdy vikend uz nie je pre mna, nezvladam absoluuuutne. 😝

no a co janka č.??????? ja som sem dnes vlitla,ze ci uz je jakubko medzi nami a tu nic...janka, uz nas tolko nenapinajte!!!! 😉 😉

a dodatocne zelam vsetko naaaj vratuskovi k meninam a adamkovi k vymesaciu.leti to ako voda. 😵 😵

ceresnicky
autor
3. dec 2009

Caute baby

este nic, dneska som bola v TN dr. mi urobil ten slavny hmat a zatial nic tak uvidime ci sa cosi rozbehne 😵 uz mam nervy z toho stale cakam ☹ drzte mi palce

michaela2410
3. dec 2009

janka, a ty este tu????

vierkas
4. dec 2009

ahojte, ja tiez nejak nestiham tie vianocne nakupy a vsetky veci okolo toho mi daju zabrat, ale uz to nabera tie spravne obratky a mame toho vela porobeneho aj nakupene tak som v celku spokojna 😉
v nedelu mi stacilo 5 hodin v TN po obchodoch, vecer som bola total znicena, ta moja pomalsia chodza a kazdu chvilu navsteva WC tak preto nam tie nakupy tak dlho trvali, ale vysledok stal za to mame vsetko co sme chceli,co sme pisali Jeziskovi 😀 😵
este nejake drobnosti, ale tie nakupime aj tu v NM

aj my sa chystame v sobotu na Mikulasa, Timejka sa uz nemoze dockat a stale sa pyta, kedy uz budeme cistit topanocky 😅
v nedelu ideme zasa gratulovat svokrovi tak nas caka aj dobry obedik, uz sa tesim na ten veget a nic nerobenie 😉

tak este napecieme suche kolaciky, pomocnicka mi bude pomahat, sice aj podostavame, ale ja zboznujem tu vonu medovnickov a to ma tu spravnu atmosferu a pripomina mi to vianoce, ktore mam strasne rada 😉
a taktiez porobim vyzdobu a ikebany, ale to ma este cas

v pondelok sme absolvovali vysetrenie a odber krvicky s Timejkou v TN, strasne mila dr. aj sestricka, mala vobec neplakala a pekne si vsetko dala vysvetlit, normalne sme nechapali, ale jednoznacne zalezi od pristupu aj od prostredia, amb. bola nova, krasna, plno hraciek a dr. jej stale nieco rozpravala a mala ani nevedela, ze jej beru krvicku, tak sme boli stastni, ze neboli velke place a pekne v klude sme isli na obedik, no v ten den bola ukazkova 😵

vcera sme absolvovali fotenie u nasej super fotografky Lenky, potom pridam foto, nieco mi uz poslala......no parada, Timejka na zaciatku aj spolupracovala celkom dobre, ale uz potom sa jej moc nechcelo, ale Lenka aj tak vycarovala krasne fotky nasej malej modelky 🙂
nuz my sme boli moc narocne a ju to uz nebavilo 😀
ale aj tak velkaaaaaaaaaaa vdaka Lenka

Janka,c myslime stale na teba, ved este mas chvilu cas ved termin mas az 9.12., takze Jakubko sa pekne sam o chvilu vypyta 😵
viem su to stresy, ktore cakaju aj mna, ale my sme silne a zvladneme to,drzkajte sa 😉
tak snad hmat zabral........cakam na sms 😵

pekny vikend a este krajsieho Mikulasa vam zela Timejka s rodicmi 😵

radfi1
4. dec 2009

Jej, Vierka, ty si toho popísala....ale super, že ste to všetko zvládli výborne a si veru šikovná, v takom štádiu tehu a toľko toho zvládaš, si proste jednička. ja som Timejku videla na fotkách a je to kočka, a začína sa podobať na maminu 😀 škoda len, že sme sa u Lenky nestretli, ja som tam bola dnes, že si trocha pokecáme, no neva, nabudúce. aj tak toho mala Lenka dosť, Adamko tiež pozoval, bol podarený, len bolo málo svetla. teraz buvá na balkone. ja sa chystám obstarávať Ježiška na budúci týždeň, už som tiež poupratovala, tak už len darčeky a pečenie, tiež len kvôli vôni, u nás to nemá veľmi kto jesť, ja ked teda medovníky Filipko vlastne zbožňuje, tak už si to viem predstaviť, budúce roky budem pre chlapcov vypekať 😀
a Lenka dnes napiekla výborný koláč, som sprášila dva obrovské kusy hned.....naozj výborný, mňam, ešte teraz sa zalizujem......je to gazdinká na jednotku...
dúfam, že sa postretáme na Mikuláša zajtra v meste, tak prajem bohaté nádielky, len si nezabudnite umyť topánky 😀 čo by ste robili s uhlím v bytovkách? 🙂

michaela2410
4. dec 2009

ahojte, tak ja vam len ticho zavidim, lebo ja nemam ani upratane a ani jeden darcek kupeny ☹

ceresnicky
autor
6. dec 2009

Hlasim sa cez Jankin nick... pre tie co nie su na FB (a co su na FB tak to budu vediet 2x)
J A K U B K O
sa narodil 5.12. o 23,43
2900g
48cm

Odkaz pre michaelu2410 (nepozname sa, preto som nenapisal Misku - bonton musi byt aj vo vypatych chvilach):
Teraz som posunul ja, stafetovi kolik odovzdavam Vojtinovi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre