Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
12. jún 2009

a co Adelka, aky ste mali dnes den?

lea3
12. jún 2009

Jani B., teraz predáva jedna presne Váš kočík, je aj v albumoch teraz... a supriš komentáre má k nemu 😀

lea3
12. jún 2009

Vieri, normálka ako vždy, vstávala skoro, o pol desiatej už sme boli aj v meste, potom cestou domov som nakúpila na trhu zeleninu a ovocie, pred barákom sme stretli Anetku, tak sme chvíľku klábosili, doma malá nechcela polievku, vypýtala si mrkvičku, schrúmala ju skoro celú a už spí asi hodinu. 😉

lea3
12. jún 2009

Dovarila som obed, tak dúfam, že spapá niečo normálne, keď sa vyspí, lebo už neviem ani čo mám od radosti variť, keď váru akosi v poslednej dobe odmieta... 😝

vierkas
12. jún 2009

aj som som akurat pozerala ten kocik 😉

tak sa napapa, ked sa zobudi, Tima sa teda riadne najedla fazulovej 😉

vierkas
12. jún 2009

a pritom Adelky je dost, by som povedala, ze jej dobre chuti a ty urcite dobre varis 😉

vierkas
12. jún 2009

idem sa teda najest

a tebe stretko vyhovuje 3.7.?

lea3
12. jún 2009

už sa mi tu nechce vysedávať, idem si natiahnuť kosti, akosi ma dnes bolí to rameno zase, a idem kukať krimi.
Tak pá Vieri, pekný zvyšok dňa aj ostatným, a to stretko predbežne môže byť. 😉

vierkas
12. jún 2009

pa

a este musim pochvalit Matjkovu kresbu, teda parada.......sikovny chlapcek 😵

radfi1
12. jún 2009

OK, tak ste išli preč, no aj ja sa teda natiahnem, hned ako povešiam tie veci.... 😠 Adamko sa hrá už krásne s hrazdičkou, aj si pri nej občas rozpráva a smeje sa na macka - je chutný....
a náš tatino spravil skúšku dnes, dokonca na A - tak som hrdá a hlavne šťastná, že sa nám už bude venovať teraz naplno, dnes budeme oslavovať....
tak pa a pekný víkend....

lenka1978
12. jún 2009

Ahojte všetky, dovolila som si sem "nakuknut" a zistila som, ze vas skoro všetky poznam. Sice len z videnia na prechádzkach, ale predsa. Ja som sem predčasom davala inzerat na kočík. A dnes som si povedala, ža pozriem to tu všetko ostatné. Pridala som aj nejaké foto na začiatok, len pár kusov, nevedela som, či to vôbec zvládnem. Tuším sa aj podarilo. Ešte mi chýba foto k menu, musim nejake vyhrabat. Mate veľmi pekne deticky, pozrela som niektoré albumy. Dúfam, že vam to nevadi, že som sa pridala?! 😉 Ak tu bude opat niekedy, tak napisem. Pekny den všetkym! 🙂

dad1
12. jún 2009

ahojte 🙂
ja az teraz,mala som dnes frmol,tak nestiham.

v prvom rade lenka vitaj medzi nami, ja ta poznam z videnia,mas za manzela mojho spoluziaka zo ZS.vas maly jakubko je zlatucky chlapcek. 🙂 pekne fotecky mate.

stretko 3.7. - sa hlasim!!!!!!jupiiiiiiiiiiiiiiiiii. a co junove stretko vynechavame ci co - malo by byt 😵 26.6. 😵 ? ved podme aj v juni aj 3.7. 😵 co vy na to?

krasny debat tu dnes bol,aj plodny 😀,nestiham reagovat,lebo lucka sa prave dokupala s tatikom a teraz nastupujem ja.nemozem ale zabudnut pgratulovat jojovi - supeeeeeeeeeeeer,skusky ma za sebou.pekne oslavte radka. 😎

dad1
12. jún 2009

napisala som to blbo - to by boli 2 stretka po sebe.takze to junove by sme s prehladom stihali 19.6. 😅

lenka1978
12. jún 2009

Krasny a neskory vecer, ja som sem zasadla až teraz. Boli sme na navsteve, trochu sme sa zdrzali, potom rychlo Kubka dat do poriadku a cosi kdesi pospratovat, vsak to poznate. Dakujem za privitanie, Danka 😅 . Spýtala som sa muža na tvoje meno a takisto si ta pamata. Akosi prisla na mna unava, tak koncim. Dobru nocku!

martinano
12. jún 2009

ahojte
lenka vitam ta aj ja 😉
akosi nestiham ani som necitala co ste popisali len som tu zazrela nejaky oznam,ze je stretko, zavidim v dobro a budem na vas mysliet ako je vam fajn 😉

michaela2410
13. jún 2009

ahojte, dlho som tu nebola, ale bohuzial, znova som nadchova a len cakam, ci to znova nebudu dutiny ☹ Len este tyzden musim vydrzat, uzavriet znamky a konecne od deti aky-taky pokoj 😎

Radka, Danka, najviac ma zabavila ta taska na pleci a aj tento rok na fotke nechyba 😀
Lenka vitaj...
Martina a ty uz si prec? ked na stretko nepojdes?

A to junove stretko toho 19. by pasovalo, hoci mame nejaky program, ale nejako to stihnem! 😀

michaela2410
13. jún 2009

Klasika - vikend, tak si ho uzite! 😎
aspon posuniem...

rencabv
14. jún 2009

Ahojte baby, tak sa po čase zase ozývam, lebo môj PC je teraz naozaj veľmi mobilný a večer sa mi už písať nechce.

Tak dobrá správička Vierka, konečne je segra aspoň troška v pokoji, veď si toho už užila dosť a verím, že jej to uteká pomaly, ale teraz to bude ok a budete sa tešiť 🙂

Stretko 19.? Aj by som sa celkom potešila, síce 21. idemé na dovolenku, ale o to viac. Tak keď sa dohodnete aj na tento termín, budem sa snažiť prísť.

Včera sme mali športový deň MŠ v Považanoch organizovala Olympijský deň, tak sme boli. Deti mali normálne ceremoniál, oheň, súťaže, medaily,..... Aj počasie vyšlo, až večer som zistila, že nás aj trocha pripálilo 😉

Teraz ešte deti spia a ja využívam čas na koňovanie, na dnes nemáme ešte program, tato ide pískať a my sa už musíme nejako preprogramovať 😒

Tak pekný deň papa

dad1
14. jún 2009

ahojte 🙂
vikendujeme a na konovi je to hned vidno 😀
u nas bol pohodovy víkend, taky klasicky,prechadzkovali sme, vyvarali dobroty, hrali sa a vcera navecer aj shopingovali, boli sme v laugu a ja som tam objavila obchod s detskym,ale prehnane drahy,no neodolala som a lucke som tam kupila tricko, saty a leginy za nekrestanske prachy. 😝 su super,ale uz tam tak skoro nepojdem, z rodicaku sa to neda. esteze bol s nami tata,inak by som sla domov hadam bez gati. 😀 😀

renca - tie vase povazany nejako kulturne ziju,ved je tam viac akcii pre deti ako v meste.aspon vam prijemne tecie cas. 😎
miska teba trapi opat nadcha 😒 😒 😒 ,tak skore vyliecenie a drz sa,uz len par dni a budes vegetit na prazdninach doma. 😎 😎
lenka1978- dnes som ta zazrela,v kostole.aspon dufam,ze si to bola ty a nezmylila som si ta. 😉

tak este oficialny 🙂 o 🙂 z 🙂 n 🙂 a 🙂 m 🙂 :
19.6. sa uskutocni junove dospelacke stretko v obvyklom lokali a v obvyklom case. prosim potvrdte svoju ucast. 😵 😵 😵 😵

michaela2410
14. jún 2009

potvrdzujem, aj keby som tam mala prist polomrtva, lebo okolie sice hovori, ze tusim mi ta nadcha prechadza, ale ja sa vobec necitim ok ☹

krajcatko
15. jún 2009

Potvrdzujem, ze moju zenu tam vyzeniem.

Dani, ked som sa vcera odpojil, prisiel som pred dom a maly zaspal na hodinu. Potom uz bol cely den v pohode. Vecer zaspal o osmej, tak sme lahli s nim, aby sme tu svadbu dospali. A aj sa podarilo, maly potiahol do pol piatej.

Pekny tyzden vsetkym.

rencabv
15. jún 2009

Danka tak bez gatí, aspoňže Lucka bude mať nové 😀 😝 😀

Včera sme boli dokonca aj na leteckom dni v PN, Bystríkovi sa samozrejme páčilo a Vratko keď počul stíhačky tak povedal, že ide buvať a aj zaspal, lebo sa ich bál 🙂 Mne bolo tiež ok, lebo staršie deti si zobral švagor a my so švagrinou sme strážili kočíky s mladšími spiacimi deťmi 😉
Inak mi poriadne pripálilo plecia 😒 A to som bola aj nakrémovaná........

Teraz som pozerala správy a tam že včera večer vypadli z balkóna v NR 2 2ročné dvojičky z 5. teho poschodia, chlapček neprežil a dievčatko je v kritickom stave, hrali sa so 6 ročným bratom pri otvorenom okne, otec vedľa v izbe a oni vytlačili sieťku a vypadli, tak memento pozor na tiráčatá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musí to byť strašné...............

Teraz na príjemnejšiu tému tak stretko v piatok, môže byť, dúfam, že mi do toho zase niečo zase nevlezie 😠

pa deti sú hladné a mohli by ísť aj spať nie 😝

dad1
15. jún 2009

dnes cez den nesiel konik,tak som nemohla reagovat.

kajo - tak to maly risko spinkal paradne 😵 , vidno,ze je to poslusne dieta uz od mala.ked aj rodicov necha po vyjazde dospat. 🙂 my sme sa potom stretli s radkou a jojom,aj kavu sme stihli pred obedom.

miska,renca,danka (krajcatko) - supiiis,uz nebudem na stretku sama sediet 😀 .zatial sme oficialne 4,ale vravela som aj radke osobne dnes,aj ta pride,tak 5 ks zatial.takze baby ostatne - N 😵 E 😵 Z 😵 A 😵 B 😵 U 😵 D 😵 N 😵 I 😵 T 😵 E 😵 .

reni - ta sprava o pade z okna - brutaaaal. 😖 😖 😖 😖 ani pomysliet nechcem na to. 😒

lienka55
15. jún 2009

Maminky prepacte za vterknutie ale chcela by som pozdravit lenku1978 a posieam jej IP. 🙂

michaela2410
16. jún 2009

len posuniem...
som utahana ako kon, ani sa mi pisat nechce ☹

martinano
16. jún 2009

ahojte
prepacte uz som posledne dni nestihala, ale tusim ste ani vela nepopisali ani sa nedivim, ked je vonku krasne a vecer swte urcite utahane ako ja a nechce sa vam.
my uz sa hlasime z norska 😉
cestu zo soboty sme odlozili na nedeu, takze sme vyrazali v nedelu doobeda a vcera doobede sme dorazili, cesta bola ok, aj matko super zvladal,chvilku mu trvalo kym si zvykol na novu autosedacku,ale potom to uz bolo ok, musel si nacvicit ako sa ulozi 😉
vsetci este dospavame, tatino uz vyrazil do prace a ja som sem behla vas pozdravit, matko spi 😉

dad1
16. jún 2009

trochu nam viazne debat,tusiiim.
ale necudujem sa,musime sa prehodit na letny rezim.to teplo laka von a potom aj hroozne unavuje.
ale je to super,ked mozeme labzovat cele dni po vonku,aspon je vzdy o program postarane.

matka - super,ze cesta dopadla OK.a aku autosedacku ste matkovi kupili? uz do 36 kg?

lenka1978
16. jún 2009

Zdravím vás, včera som sa chystala písať a písať a zrazu nič. 😠 Ďakujem za ďalšie privítanie. Ja neviem ako som mohla prísť na tohto koňa až teraz. Tu si človek tak dobre pokecá aj sa zasmeje a všeličo nové dozvie.Asi som zaspala dobu. A kto mi povie, prečo sa voláte "tiráčky"? A ešte dosť veľa "kusov", čo si majú čo povedať a tvoria dobrí team. Škoda,že som ja na to neprišla skôr.
Dani, máš pravdu mohla si ma zazrieť v nedeľu v kostole, bola som tam. ale ja teba som nevidela. Bolo tam akosi veľa ľudí tentokrát. No a sandálky pre Kubka sme nekúpili.A vraj už ani tovar nedostanú. To mám kedy mu potom kupovať sandále v zime?! 😕 😕 😕 Ešte pôjdeme skúsiť k Deichmannovi.
Už ma nič také nenapadá a vy asi oddychujete, keď tu nie je komunikácia. Pekný deň! 🙂

martinano
16. jún 2009

ahoj danka
ano uz do 36 je aj polohovatelna pevna so super upavnenim v aute nelieta tu co sme mali bola od 0-18kg, ale zle sa upevnovala nedrzala ako mala, este kym bol matko mensi moc sa tam nemrvil to bolo ok ale teraz to uz bola hroza co tam on robil.isli sme mu kupit vlozku do tej jeho lebo miesta tam mal sice dost,ale ked zaspal lietala mu hlava a ten zakrcnik nechcel mat.tak sme pozerali tu vlozku a ja som sa zacala pytat na sedacky,ze zvazujeme v sept.kupit aj tak uz druhu lebo aj prerastat zacina na koniec vysvitlo,ze maju totalne suprove ceny a este aj 50%zlava bola na ne a to preto,ze to boli minulo rocne potahy, takze sme kupili teraz a mame vybavene.

martinano
16. jún 2009

babulky no stretko parada a chcem porposit,ze si dame stretko,ked budem aj ja doma, prosim prosim
urcite budem na slovensu prvy septem.tyzden, hlasim v predstihu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre