Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
14. júl 2009

babulky tu to nejako viazne.ale necudujem sa,cez leto to tak byva.kazdy niekde vyletuje a potom to tu spi. 😔
ja ani neviem,ako nam dnes usiel den.leti to ako sialene.ale to je len dobre,aspon sa nenudime.

risko mal dnes bobenko?tak zelam,aby ste to zvladli bez teplot a v pokoji si oddychli.a tie prikrmy,no ja by som urcite cakala az do polroka,ked ste plne kojený.este sa vselicoho v zivote naje dosyta 😉

dad1
14. júl 2009

radka dnes poslala foto - mmsku-vsetci 4 pozuju na pobrezi,krasna fotka je to.na stretku ukazem potom.a aj som im napisala,ze su ako rodinka modelov.zjavne si to tam uzivaju a vsetkych pozdravuju. 😵

martinano
14. júl 2009

danka ahoj mas pravdu,ze to leto uteka, nam vykuklo slniecko nbolo suprovo teplucko,dnes sme si teda uzili krasnu dlhu prechadzku nohy ,a bolia mata to zmohlo zalomil v kociku spal tam vyse hodiny taky pokrceny chudatko, idem dohanat domace prace 😉
danka pozdrav ich no super a tak sa radka bala,ze ci to zvladnu ci ist a vidis 😵

rencabv
14. júl 2009

Čaute,
Danka K. keď malý pekne papá mliečko tak neprechádzaj na žiadne príkrmy. Ja som chalanov výlučne kojila do 6 mesiacov a až potom som začala s mrkvou a tak. Dokonca ani čaj alebo prevarenú vodu som im nedávala, keď si pýtali tak som im častejšie dala mlieko a to boli aj takéto horúčavy, tak len vydržať. 🙂 🙂 🙂 🙂

Danka U. o akom stretku si to písala? Niečo mi ušlo???????, inak ten bazén na dvore je naozaj fasa, aj ja som sa dnes mrožila, Heňo sa mi smial, ale jeho chyba, že sa mu nechcelo hľadať plavky, veď mohol aj bez 😝 😝 😝

Zajtra sa chystáme do PN na kupko uvidíme ako bude.

A vy v Nórsku ako vidím, teda čítam, tak sa tiež máte fajn. Maťa a máš tam tiež nejaké kamošky, alebo si musíš vystačiť len s tvojimi chlapmi? A ako vlastne komunikuješ s okolím, myslím jazyk?
Inak to počasie je tam u vás ako na hojdačke to je normálne alebo sa aj v Nórsku prejavuje globálne oteplenie? 😀 😝

Tak sa tuším poberiem do postele, aby som nemala kruhy pod očami, keď zajtra idem do tých PN 😀
Pa

dad1
15. júl 2009

prvaaaa

dad1
15. júl 2009

ja som prave zahajila boj proti komarom,lebo po noci cele nohy dostipane,som samy dobanec 😠 😠 😠 enchapem,ako sa dostali dnu potvory,ked mame skoro vsade sietky.co tu byvame 5 rokov,tak ani raz sme nemali komara,som nasr...a uz aj kupujem raid dnes.ja im ukazem!!!! 😀

dad1
15. júl 2009

renca- prijemne kupanie v PN,uzite si to. 😉 a veru rochnit v bazene,to by som si dala aj ja povedat.heno sa mohol tiez schladit,ja by som nevahala. 😵

karlatko
15. júl 2009

ahojky

hlásime sa - boli sme velký márod a to celá rodina mali sme najakú brušnú virozu , ale už sme celkom na tom dobre

zo štvrtka na piatok vracala Karolínka ta to začala, cez den malo skoro nič nezjedla ale potom papala dobre a mna to laplo zo soboty na nedelu ale myslela som si že je moj konec - neprehánam 😝 od osmej som trčala na záchode do pol šiestej rána ,( to som bola sním taká kamoška tak som ho obýmala 😝)
nasledoval krsný a náš tata a nakoniec babka
v pondelok sme boli na nejakých vyšetreniach lebo sme ja a krsný boli dehydrovaný , ráno nám dr. pichla nejaký iniekciu a do obeda sme čakali ako bude a našťastie začala svitať na lepšie časi (hrozila nám dovolenka v nemocnici)
- tak sme všetci ozaj radi že to máme za sebou a začí na nam opať chutit jesť 😉

a jasné že som musela Karolínku odstaviť s dojčením ale zostali sme prekvapený naše dieťa to zobralo uplne perfektne prvý den som jej povedala že neni spapala asi par krát som jej to musela zopakovať a trošku sme aj plačkali ale tatino si ju zobral spapala pribinaka - jej naj.... a na druhé ráno jasne že si vypítala mliečko povedala som že neni spapala , tak zliezla z postele a išla do kuchyne... ešte ju to sem tam napadne pozre za výstrih a povie neni .... 😀 , naš tatino je s nej happy aké inteligentné dieťa máme 😀

tak takto sme sa mali my určite vy ste krajšie využili pekný víkend idem prečítat

karlatko
15. júl 2009

Dani - aj my všetko naj Milkovi k narodkam - dodatočne 😵

na Kačáku bolo veru perfektne , však ako vždy ked nás je tam taká tlupa a čašnička musela mat z nás radosť

Dani K. - tak dalšie očkovanie za vami , možno bol aj nekludný z toho očkovanie alebo skôr z toho horka a len pekne dojči teraz na leto uvidíš aké je to super neocenitelné nič nemusíš zo sebou nosiť a sterilizovať len vela tekutin pi aby bolo vela mliečka....
a tatino je uričte fečák v novom učese ked si ho ty ostrihala 😀 😀 😀
a kedy idete na dovolenku?

karlatko
15. júl 2009

a čítam že Radka z rodinkou si už užívaju tak prajeme krásne počasie a dovolenku podla predstáv 😉

Renči - tak kupko vám závidime , minulý rok tam bolo perfektne , hadam tam aj tento rok vybehneme ked si tata sprv trochu času aj na takéto aktivity 😀

karlatko
15. júl 2009

Dani - komáre - aj u nás hroza vždy som len ja doštipana a viac nikto ja neviem či len na mna idú či čo....

krajcatko
15. júl 2009

To by ma zaujimalo na akej ulici to Uhrikovci byvaju. U nas ziadne komare na obzore. Danka bacha na RAID, je to svinstvo a hlavne tie elektricke. Sice od komarov pomoze, ale asi len tak nepisu - Nepouzivat v miestnosti kde sa spi.

Katka ja som presr.l cely minuly tyzden. Az v stvrtok som zobral pol litra slivky a zazrakom zdravy. Na dovolenku v priebehu buduceho tyzdna, snad mi tu uz do toho nic nevlezie.

martinano
15. júl 2009

ahojte
😉

martinano
15. júl 2009

mam doma dve deti, vecer sa ozvem

dad1
15. júl 2009

kajo,ja viem,ze sa raid nema pouzivat tam,kde sa spi. 😉 to som len tak v zlosti napisala,ze hned to idem kupit.myslim,ze mame este nejaky "odkomárovač" aj doma a doposial sme to nepotrebovali.no neviem,snad to nebude pravidlo,ze sa nam nakvartiruju do bytu a budu chciet cecat. 😠

katka- teeda,tak to vam teda bolo zle.chvalabohu,ze uz ste z toho vonku.to je sila s tymito virozami,clovek ani nevie,kde co moze lapnut. 😖 ale aspon si napisala dlhy prispevok,kedze si mala absenciu.hihi.

matka - 2 deti? ty si akasi akcna.trenujes dopredu? 😉

radka opat pisala mmsku,maly adamko si bufeti v kociku,drieme.vraj v noci spi ako dudok a vstavaju o 8,30.takze dovolenka ako sa patri.

krajcatko
15. júl 2009

Cavte, tak ja kukam, ze nas tata je aktivny prispievatel 🙂
Baby, nas maly takto spava cez den stale, to nie len teraz, ze je tak teplo. Ja som si myslela, ze to je to brusko, no ale teraz mam pocit, ze uz ho nebolieva aj Espumisan som uz vysadila a stale ked spi sa budi a je taky nejaky nepokojny.

Kacenka, tak na tom vasom mliecku som sa dobre pobavila 😀 ze neni 😀 Karolinka je teda sikula, vsetko spapala. No ale kojili ste sa pekne dlho - super.

A pokial ide o to nase kojenie, tak ja urcite neprestanem, to nechapem co ta nasa doktorka na mna skusala. Ze ako sa kamaratime s kasickami, no co by ste jej na to povedali. Zatial si myslim, ze mame mliecka dost, tak pohoda.

A odkaz pre nasho tatina - aj aj som dnes zabila komara! Takze tu asi budu. Asi sa chistal na Risicka, lebo bol pri nom ked spal, ale nastastie som zasiahla vcas.

To ale Dani nechapem, ako sa k vam dostali, ked mate sietku.

Renca uzi si kupko a napis ako bolo, co je tam noveho. 😀 Inak ani ja malemu nedavam ani cajik ani vodu, iba fakt velmi malo, ked do mna moja rodina huci, ale drobec proti tomu protestuje a vobec to nechce.

A v Norsku nam tusim vyrasta novy automechanik 😀

krajcatko
15. júl 2009

boze ja odpadnem, ten Adamko, to je ale dieta. Ja vstavam kazdy den najneskor o pol 5 a to som rada. Maly vobec nechce spavat. Zaspi okolo 9 a spi max do 4:30 a to sa v noci este niekolko krat budi, co mu davam budel a raz papame okolo 2. Takze ja si pospim asi tak 5-6 hodin kazdy den...

krajcatko
15. júl 2009

inak Kacenka, ani som nevedela, ze ste chori, mohlo ma to napadnut, ked si sa neozvala, ale som si myslela, ze stale stavate, alebo ste pred vchodom. My najnovisie ked zaspime v kociku, tak sa mozeme ist aj niekam prejst, tak nam to snad coskoro vide a stretneme sa. Som rada, ze ste zraviiiii. 🙂

michaela2410
15. júl 2009

idem si vas precitat 😀

michaela2410
15. júl 2009

Danka U. ten raid vraj staci dat, ked ides spat na neviemkolko a potom ked ho vytiahnes, mal by uz posobit. Neviem, ci to funguje, my doma nemame komare, ale na dovolenku ho zoberiem. Je tam jedna velka miestnost s kuchynskym kutom a roztahovacim gaucoom, tam asi budem spat s chalanmi, lebo na poschodi sa budem bat, aby v noci nespadli zo schodov, su dost prudke, tak tam ho asi busdem mat, lebo sietky tam niesu ☹

Danka K. Ani mne deti nechceli cajiky. To skor len prevarenu vodu.

A to spanie? Vcera som mala vecer pustene tie Gottove pesnicky na CTcku a Tomas, ze to chce pozerat. Tak som si povedala, nevadi, aspon bude rano dlho spat. Tak boli hore asi do pol desiatej, ale rano neviem o kolkej strasili, lebo ja som spala najdlhsie...do tristvrte na sedem 😒
V Taliansku sa to hadam zmeni, ked budeme vecer do tmy na prechadzkach a apartman pozatvarany s roletami, ktore neprepustia svetlo. Aspon do osmej by mohol byt klud

krajcatko
15. júl 2009

Miska kedy a kam do Talianska idete na dovolenku? V dobrom vam zavidim a urcite sa budete mat super a deticky budu posluchat a pekne buvat 🙂

martinano
15. júl 2009

danka trenujem akurat,ze to druhe dieta je tatik 😀 😀 😀
krajcatko-danka dufam,ze z neho automechanik nebude ☹ ,ale neboj aj vas za chvilku cakaju autove zalezitosti 😉
to nic nerobime len aha bager,aha autobus,motorka vsetko mi ukazuje vsetko vie napodobnit no sranda je to.idem sa este chvilku matovi venovat a pridem, papa

michaela2410
15. júl 2009

Danka K. Ideme tento piatok a do Lido Adriano, je to juznejsie o cosi, nez je teraz Radka.

dad1
15. júl 2009

ked sa este raz vratim k tym komarom,dnes na podvecernej som uplne bola v soku,kolko ich lieta po meste.to si nepamatam za svoj zivot vobec.normalne hejna lietali a kazdu chvilku som musela nejakych odhanat od nas.na namesti ich bolo kopec.takze asi to sposobilo to vlhke pocasie bolo minuly tyzden.tie kazdodenne zrazky,ze sa namonzili,svine 😠 😠 .ale normalne sa cudujem,ozaj je to v NM nevidany jav.

miska- tak uz mas hadam aj cestovnu horucku,nie? 😉 dobre vam bude a chalanov iste zmori aj ten vzduch a santenie v mori.tak hadam si pospia dlhsie a budes aj ty pisat potom,ze ste sa vyspali na rok dopredu do zasoby. 😎

dovolenky su super. 🙂 🙂

martinano
15. júl 2009

danka no teda to fakt bude asi tym pocasim
miska za chvilku budete na dovolenke paradicka, pekne si oddychnite, uz sa chystas?

karlatko
15. júl 2009

teda tu další dovolenkary na obzore- miška tak sa len pekne pobalte aby vám nič nechýbalo a už len pekné počasie 😀 a hlavne veľa oddychu a kludu 😀 😀 😀

téma komáre dnes tuším vedú 😉

Dani k. - nemáte chybu s manželom ako si tu dopisujete a odkazy vybavujete 😉
- a dnes mi náš tata povedal , že sa mu snívalo , že ste čakali druhé baby 😀 tak neviem či nebudeš narade .....
... 😎
idem už na kute tata ma čaká hovorí že tu nebude na mna dve hodiny čakať

krajcatko
16. júl 2009

no Katka, teda nestvite ma 😉 To teraz vobec nehrozi, by musell ist aj Kajo na matersku 😀 Akurat dnes som ked maly vstaval (dnes napocudovanie rekordne o 6) mu hovorila, ze ano zlatko uz idem, ved mamina je na materskej DOVOLENKE!

Matka, ja mam malinkeho bratranca, ten ma 2 roky a ten tiez nic ine iba auticka. Vola ich brma, to je brma sem, brma tam. Ono chlapci k tomu odmalicka nejako tiahnu, takze to by sme mali teda automechanikov 😀 Som zvedava, co ten moj chrobacik. Vcera som sa smiala, lebo dedko (moj tatino) mu donieslo babiky HAHA. Ze to doslal, take ako byvaju na reklame z Kofoly.

Musim ist, maly sa tu rozculuje, my ideme von uz teraz, lebo potom by som to asi nezvladla a pre maleho asi tiez lepsie, ked nie je tak teplo.
Pekny den zelame 😵

dad1
16. júl 2009

dani k.,tak ty si matka roka dnes! ze o 7-mej uz von.tak to som este nikdy nebola.aj ked sme s malou vstavali o 5-tej kedysi. 😀 mas moj obdiv,ja dokial sa vytrepem,je vzdy tak 10,00-10,30.a je jedno,kedy vstavame.
a s tymi babikami od dedka 😀 😀 😀 ved nech sa chlapec priúča odmala.
teraz o chvilku tiez vyrazime von,tak zatiim paaa

krajcatko
16. júl 2009

Danka, to mne sa potom nechce, ked tam je tak teplo. Rano je vzdy super, aj dnes bolo paradne, este aj vetrik pofukoval. Risik najskor nechcel zaspat, ale nakoniec po natrasani vzadu za vchodom zaspal a isli sme si nakupit ovocicko, bola som v zelovoci a potom ma napadlo, ze by som si mohla ist nakupit aj na trh melon, tak tam som si u nasich madarikov kupila. No a uz sme doma, ja obedujem, lebo drobec buva a musim hoto vyuzit. 😀

michaela2410
16. júl 2009

ahojte, bola som rano na stanici odprevadit chalanov, isli s dedom na vylet do leopoldova, vzal ich pozriet depo, vratili sa o pol dvanastej a uz som si aj ja pospala pri Lukinovi. Mala by som ist chystat, ale sa mi nechce.
Stretla som aj Rencu, isla do TN na kupko, takze si to uziva 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre