Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
24. feb 2009

Sme boli s mamou na obede na poľnohospodárskej a Filip bol úplne vo vytržení, že hačá na veľkej stoličke, papá polievku (doma máme plný hrniec kelovej...), pil sladený čaj, videl veeeeeľa detí....

radfi1
24. feb 2009

NO, a pri mne je aj týždeň, v ktorom som, aspoň nezabudnem....

angelos
24. feb 2009

Takze pochopila som ,ze Risko je uz na svete 🙂 🙂 🙂 tesime sa na oficialny OZNAM...ale uz vopred Zelame vsetko naj drobcekovi aj mamine.Dufam,ze su v poriadku. 😵 😵 😵

Matejkovi vsetko naj k meninkam. 🙂 🙂 🙂

Katke drzim palce,som sa najskor zlakla,ze uz rodi...ale citam,ze este teda predsa len nie,tak sa drzte dievcata. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rencabv
24. feb 2009

Na zajtra máš teda navarené, inak aj by som si dala kel, Heňo zabudol kúpiť asi sa budem musieť vybrať na nákup sama.

angelos
24. feb 2009

Radka to je super,ze nema Filipko predispoziciu na ekzem. 🙂

a zajtra sa dostavime,samozrejme.tesiiiiime sa.neviem ci prideme na peso,alebo oprasim kocik...

rencabv
24. feb 2009

Ahoj Lenka, 🙂

martinano
24. feb 2009

tak matko je hore unavenystrasne asi mu bolo teplo,baby pooobede pridemedo mesta moj povodny plan sa meni nepojdeme nasankach alen a kociku myslim,ze mlady pan v nom pospi.

rencabv
24. feb 2009

Vidíš Radka aj Filipkovi robili testy asi z krvi na ten ekzém a ty si sa bála, že jemu to nerobia, ale teda čo to vlastne má 😨

dad1
24. feb 2009

jej tu real debata a ja zrovna nemam cas 😒

dad1
24. feb 2009

to je supis ze lenku nezvial sneh a zije. 😀
filipko nema predispiziciu,tak to je uplne najsamlepsie. 😎 on sa vyhadzuje len asi tym detskym ekzemikom,to potom prejde a bude to OK,uvidis radka.

rencabv
24. feb 2009

Danka a čo varíš alebo čo, malá spí nie? Dúfam, že si sa neurazila za maju rannú radu 😲

angelos
24. feb 2009

Lucinka bola peso v obchode 😵 😵 😵 skoda,ze sme sa nestretli,my sme boli aj vcera aj dnes v parku.vcera som skoro zliezla z nervov,taka bola hanka zla.aj si porevkala vonku,no poslusnost nema skratka vrodenu. 😠
Ale dnes bola zlata,stavali sme snehuliakov,hrala sa s lopatkou....aj par okoloiducich s nou 'zbila'a obhadzala snehom,ale brali to s humorom. 😝 nastvala ma az pri obede,polievky sa ani nechytila,ale aspon druhe ako-tak zjedla.Hovorim jej:nehnevaj ma ty opica nepodarena.a ona:ty hanku milujes.ja som dobaaa.(dobra) 😀
ale zmorena bola zo snehu vcera aj dnes,ako som ju polozila do postielky,tak zaspala.

rencabv
24. feb 2009

Tak sa zatiaľ majte idem si niečo prečítať a večer zase kuknem, tedaak budem mať čas lebo sa chystám na pochovávanie basy, tak uvidím ako bude ráno 😔

angelos
24. feb 2009

caute dievcata...vas tu je...to tu uz dlho nebolo...nemame co robit,zda sa ...parada 😀

jahodka11
24. feb 2009

jeej radka, zaaaavidim....ze mavate len detsky ekzemik..... my mame naozaj alergiu, zatial nevieme naco, ale testy to potvrdili....
inak, u nas sa sneh topi a to neznasam.......asi pojdeme von len v kociku na chvilku.....inak by bol maly cely mokry....no uvidim, vy to ako riesite? ci v nmnv mate aj zimu, ze? my len mokry sneh 😒

krajcatko
24. feb 2009

tak aby ste nepovedali, 3400 a 50. Vsetko v poriadku, za 6 hodin bolo po vsetkom. Foto pridane.

radfi1
24. feb 2009

ešte som dočítavala...
tak super, že prídete. už sa tešíme, ako bude u nás veselo. a lepšie sa už pôjde určite s kočíkoím, sneh je skoro roztopený....
zajtra robím žemľovku, lebo je popolcová streda, som dostala dnes usmernenie...a ak bude Filipko dobrý, tak spravíme aj kysnuté rožteky....

rencabv
24. feb 2009

Lenka a ja som si myslela, že len chalani sú takú malé "poslušné" indivíduá ☹

angelos
24. feb 2009

cez vikend sme boli v brode vykupat sa.Hanke sa veeelmi pacilo.este teraz nosi na rukach plavacie rukaviky. 😀

rencabv
24. feb 2009

Radka zase so zabudla ako na tú žemlovku, prihoď receprt prosím 😔

radfi1
24. feb 2009

Jejj,ahoj tatino.....gratulujeme....tak ten fusak sa vám nakoniec aj zíde...kúpili ste?????
ja som to už vedela a tak ma prsty svrbeli....
to je paráda, že všetko v poriadku a 6 hodín, to nie je tak veľa....sa tešííííím, idem pozrieť fotky...

angelos
24. feb 2009

Karol dakujeme za info a GRATULUJEMEEEE!!!Vitame Riska na svete a nech je mu tu sveta zit! 😵 😵 😵
pozdravujeme Danku. 🙂
idem kuk foto

dad1
24. feb 2009

renca - a na co by som sa mala akoze nahnevat???co si...napisala si to perfisne.ja robim variant na prijimacky do roboty,ma uprosili,nech im hlefnem,ze maju toho moc. 😝

lenka - hanka ma 100 bodov. 😀 😀 😀 ona je iny kecalek,ale vie to aj super pouzit,to ma dostalo. 😀 😀 a ja som kukala,ze ci vas dakde neuvidime,a nist.nuda v brne.presnejsie v NMnv. 😀

jahodka - tu je snehu kopec a topi sa tiez,ale pri tom mnozstve,to este nie je clapkanica.

angelos
24. feb 2009

Reni moje dievca(myslim si)nicim nezaostava za chlapcami. 😀 Som zvedava na naseho chlapca...no horsie to uz snad nebude.
Radka veru som nevedela,ze je popolcova streda...ale mamina mi urcite dnes este zavola. 😀

radfi1
24. feb 2009

Kajo, si to teda riadne zmenšil tie fotos, som si musela okuliare nahodiť 😀
Riško je krásny, samozrejme.....parádne bábo a vyzerá taký bacuľatý....
Takisto pozdravujeme Kačenu a nech to dobré všetko teraz zvláda....
trochu aj závidím, že máte už po tom.......
a to je teda výhoda dnešnej doby, že už sme ho aj videli, takto by sme dlho čakali, kým by sa nám to podarilo...

rencabv
24. feb 2009

Tak papa

dad1
24. feb 2009

jeeeeej, kajko!!!maly je nadherny.tak to mate stastne za sebou.a miery na tiez superne.tak si teraz hrdy tata,co? vitame ta aj danku v klube rodicov.a malis te to docela rychle na prvy porod.tak pozdravujeme danku a nech sa drzi,je to sikovnicka. 😉

radfi1
24. feb 2009

Lenka, Hanka je naozaj bohovská, to sa potom na ňu dlho nedá hnevať.....je to veru opica 😀 oni, tie naše deťúrence vedia ako na nás....

radfi1
24. feb 2009

Ja dora, že pozdravujeme Kačenu, samozrejme Danku som myslela....

radfi1
24. feb 2009

Ale aj Kačenu pozdravujeme do nemocnice......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre