Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
27. apr 2009

a este info o Anetke. bola sme s nou v stredu na poradni mieri 3150g a 51cm taky pekny novorodenec sme sa smiali s doktorkou 😀 ale je vazne vidno ako pekne rastie a dr. ich velmi chvalila, ze vsetko je ok. uz aj nausnicky ma herecka mala 😀 vyzera v nich uplne inak, zlata je 😉 Matko je z nej cely paf. pride k nej a bozkava ju na hlavu a horovi jej"Anetka zlato moje" to uzasny je 😉

lea3
27. apr 2009

Ahojky 🙂

Tak som dočítala po víkende. A koľko noviniek...
Anetka krásne priberá 😵
Lenka, teda, mali ste asi riadny úraz, veď si ani nenapísala, čo sa Vám stalo, hlavne, že už je Timejka ok, a držím palce, aby nemala jazvičku... 😉

My sme boli celý víkend na chate, bolo suprovo, až na ten vetrisko, ale inak v pohode, malá bola stále vonku, a lietala po celom pozemku... a raz sme ani nezbadali a vybrala sa mimo našej chaty sama na prechajdu, ešteže bola po ceste kopa piesku a štrku, tak sa tam pristavila a hrala sa v tom, ona je totižto taká, že keď sa aj vyberie niekde sama, tak sa vôbec nebojí a nevadí jej, že nás nevidí.. 😉 😀 😎

Ja mám teraz patálie s ramenom pravým (teda vlastne s kĺbom), hrozne ma bolí, bola som v piatok aj u Kukuču, dal mi silné lieky a rehabilitáciu, tak chodím každý deň doobeda na elektroliečbu, dokonca chodím aj k jednej súkromnej MUDr. na ďalšie rehabilitácie, ale to si platím sama.. 😖 Som zvedavá, či mi to pomôže, mám tam zápal... 😖 a asi budem mať aj vysychanie tej chrupavky, ma porazí, je to fakt hrozná bolesť...

ale do fitka idem zase dnes poobede, aspoň tú riť, nohy a brucho precvičiť, nech nie som taká mľandravá.. 😅

Janka Č. takže Maťko takto krásne ľúbi svoju sesterničku, to je také zlaté, keď sa tie malé detičky pritúlia... 😵

lea3
27. apr 2009

... sorry že Lenka, chcela som napísať Vierka.. 😉 , to asi preto, že som na Lenku myslela, že tie fotky sú super, a veru nie je vidno ten úraz na Timejke.
Lenka, takže prietoky... hmmm, za chvíľu už pôjdeš... 😀 ale to ubehlo, teda mne sa tak zdá, ale Tebe asi nie... 😅 😀

mrbaby
27. apr 2009

Lea, som tu.. 😉

lea3
27. apr 2009

Čau Jani, dlho sme sa nevideli..

lea3
27. apr 2009

inak, vonku otrasne fujačí, som zvedavá dokedy, už ma to nebaví... 😖

mrbaby
27. apr 2009

No, to mas pravdu..uz ta asi ani nespoznam.. 😀 😀

lea3
27. apr 2009

Máš už vyupratované a ožehlené??? 😀 Ja som dnes žehlila, ale ešte mi zostali Kamilove tričká... to počká... 😉

lea3
27. apr 2009

Čo ste roblili cez víkend?

mrbaby
27. apr 2009

Ja som dnes bola doobeda vonku a tu u nas az tak nefukalo ale teraz zacalo fucat az cakam kedy vyvali strom co mame pred barakom..fuj..neznasam zimu..

lea3
27. apr 2009

asi ste boli na chalupe, že?

mrbaby
27. apr 2009

Lea, ja uz nezehlim..som sa nasrala lebo kazdy den dve pracky pozehlit..fuj..mala som nerv a tak to len skladam.. 😎
Cez vikend sme boli s mamou na zelenke a vcera sme grilovali na chalupe..

lea3
27. apr 2009

... a boli ste aj v tom Laugariciu??

lea3
27. apr 2009

jáááj, no to ja žehlím, lebo mne sa to potom zdá také pokrkvané, hlavne tričká a gate...

lea3
27. apr 2009

zajtra, ak by tak nefúkalo, tak by sme mohli ísť von okolo tej desiatej...

lea3
27. apr 2009

Ty asi brázdiš na nete, čo??? sa Ti nechce vypisovať... 🙄 😀

mrbaby
27. apr 2009

Ale vcera nehorazne fucalo..mala je hore..ideme sa najest..som jej pustila krta a kadi na serbli lebo krycala ze cikaaaa a uz citim ze kakaaa 😉

lea3
27. apr 2009

ok, tak sa maj, aj ja to tu zabalím a idem dožehliť, nech mám potom ešte chvíľku pre seba...

mrbaby
27. apr 2009

No, stale hladam darcek pre Sophie.. a v Laugu sme boli uz davno...ved som ti vravela ze sme sa tam stale s Robom hadali..lebo sa mu tam nechcelo trcat..
A zajtra mozeme ist..

dad1
27. apr 2009
dad1
27. apr 2009

ty koksoooo,aky megaprispevok,uz konkurujem radke. 😀 😀 sorry. 😅

dad1
27. apr 2009

ten samodebat ma dnes bavi,tak este pokracujem. 😔 😀

aby som uviedla na spravnu mieru veci okolo nasich fotiek - vacsinu z nich fotil nas tata,preto su take podarene,takze pochvalu si asi zasluzi on,ja sa nemozem chvalit cudzim perim.

leni - 37-my tyzden..::juuj,,toto leti.o chvilu uz bude dalsi minichlapcek na svete.baby,ale to bude ina partia - hotove komando- risko,adamko a hankin brasko.to ked budu este aj spoluziaci,tak v skolke aj v skole sa maju na co tesit. 😀 😝

dad1
27. apr 2009

Jani b - IP 🙂

radfi1
27. apr 2009

Ahojte, vy toho teda dokážete popísať....
Danka K. - Riško nie je určite hladný, ked tak dlho vydrží bez mliečka a priberá veru pekne, ved vždy, ked ho vidím, tak je väčší.....my sa kojíme aj každé dve hodiny, a to mám mlieka dosť, aj dobre tečíe, ked ho rozťahá....aj dosť dlho papá....to je tak, tie deti si s nami robia, čo chcú....
a to, že sa Riško už zabaví teraz aj sám trochu je pravda, u nás tiež tak od mesiaca fungoval kolotoč, aj hrazdička bola využitá, bude to čím dalej, tým lepšie. hlavne, aby prestalo bolieť bruško. a si veru gazdiná, koľko si toho postíhala....
včera sme pred kávou dali prednosť kostolu a hlavne Filipko pekne vydržal s nami, tak niekedy nabudúce, možno by sme mohli robiť vychádzkové soboty....lebo mi sa nevieme s tatinom skôr vymotať z domu, predsa to máme aj dalej trocha....
Lea, tak teba zase niečo trápi, chúda, tebe tie bolesti nedajú pokoja, tak dúfame, že liečba zaberie....
a ako čítam, tak všetky len upratujeme, žehlíme a perieme, akurát som chcela písať, že už nič iné ani nerobím, len vešiam a zvešujem a tých plen....ešteže som rozdýchala tie látkové....
dnes návšteva Lucky a Danky - dobre to padlo, som teraz bez Filpka, tak vegetím...
včera sme boli v PN, vetrisko ako hrom a my sme sa vozili na vláčiku, už premáva, tak sa vyberieme znova, ked bude krajšie, ale Filipko mal zážitok veľký...
Zajtra ideme do poradne s Adamkom, potom hodím miery, a potom sa chystám na výlet do Lauga, už ste tam boli skoro všetky a ja to ešte nemám okuklé. potrebujem nejaké nové veci, tak dúfam, že čosi kúpim.
Lenka, už sa ti to kráti, držím palce na prietokoch.
Vierka, krásne ste to zvládli s Titi, tak teraz nech sa vám úrazy vyhýbajú. a baby sú na fotkách bohovské....
pa, idem sa uložiť, Adamko ešte chrní....

michaela2410
27. apr 2009

Juuuj, ale som tuto temu skoro nenasla! ☹ Asi uz vsetky spite 😔 Ale ju aspon vytiahnem vyssie 😀 Idem sa aj ja ulozit. Zajtra idem do BA, ani sa mi nechce, ked si predstavim soferovanie tam a poobede spat 🙄 Ale ked treba, tak treba! Keby bolo aspon pekne pocasie! Idem na Kramare a kedze tam je problem odparkovat, auto necham niekde...a pojdem busom. Tak ...bru noc!

krajcatko
28. apr 2009

Caute baby, tak som tu dnes prva 😀

Sme u tatina v robote a cakeme kym tu skonci a pojdeme domov. Mne tu v Tn dnes operovali 🙂 palec na nohe. Kus mi odrezali, zatial to moc neboli. Zle som si to ostrihala a zarastlo mi to. Pichli mi aj injekciu proti bolesti, tak dufam, ze to nevadi, ked kojim, ale doktor povedal, ze nie a vcera som to citala aj na nete.

Dakujem, ze ste mi odpisali na to nase nestastne kojenie, lebo som si myslela, ze to som sama, sa mi to zdalo take divne a mrzelo ma to. Co by mal byt kludny a pekne papat, tak vystraja. Uz sa to zlepsilo, ale sem tam to este spravi, dufam, ze pridem na pricinu.

Vierka, ja som tiez nevedela, ze sa malej nieco stalo 😖 Tak nech sa skoro vsetko zahoji a nech vas urazy obchadzaju.

Teda baby kazdy den zehlit? By ma porazilo, ved ja s malym nemam vobec na nic cas, my sme stale na rukach. Ja sa tu chvalim, ze ako som toho v sobotu porobila, lebo ja cez tyzden nespravim nic, akurat co si obed horko tazko spravim, aj to len nejake zemiaky, ryzu, alebo nieco rychle. By ste to mali u nas vidiet... Pri vas sa mozem tusim hambit. 😅

lea3
28. apr 2009

Ahojky 🙂
Malá chrní, tak som sem zabehla. 😉
Dnes sme boli vonku v Arkoši, bolo tam super, teplo a vôbec tam nefúkalo, tak sme si to užili. Prišla aj Danka s Luckou, tak som ich zas po dlhšej dobe videla... 😀

Krajčátko, aj som Ti včera zabudla odpísať na to kojenie, neboj, naozaj nie si sama, aj moja Adelka takto vystrájala, v zime, kým sme sa z kočíka vybalili a trošku povyzliekali, a kým som si ju priložila, tak bola rozjedovaná, že nechcela ťahať, a potom, keď už začala, tak po chvíli len krútila hlavičkou a zase sa jedovala, aj ja už som bola z toho na nervy, a veru tak po piatich mesiacoch kojenia ma to prestalo baviť, ani malá už poriadne neťahala, potom som jej začala dávať mlieko vo fľaši, tak som to striedala a keď mala pol roka, tak som prestala kojiť, lebo už sa mi mlieko aj prestalo tvoriť, keď mi ho tak zle ťahala... ale nevadí, pol roka stačí, no čo už, keď to viac nešlo.... 😉

Zajtra ideme do BA zase na kontrolu s Adelkou s tým kožným útvarom, tak už teraz mám nervy, musíme vyraziť z domu už o 05:30, lebo tam vykladajú časenky pred ôsmou ráno, vôbec tam neobjednávajú na určitú hodinu, tak to je naprd, som zvedavá, ako to zajtra vypáli, lebo minule sme mali časenku č.5 a zobrali nás až o 11:30 😠

Danka, ja to rameno nemám z cvičenia, to ma už pobolieva od februára, ale teraz už to bolo na nevydržanie, mám tam zápal a asi mi vysychá to väzivo.... tak uvidím, v piatok idem na kontrolu...
a vo fitness cvičím hlavne nohy, riť a brucho a na ruky teraz nie... veď keď ma to bolí... 😖

dad1
28. apr 2009

ahojte 🙂
dnes mame akcny den od rana,boli sme u Dr, usko je uz zahojene 😵 😵 😵 ,a hned nam pichli aj vakcinu proti hepatitide A,tak uz sme zaockovani konecne aj my.potom som letela do arkose,nech vidim aspon chvilu baby,lebo sak sme boli u Dr asi 3 hodky. 🙄 ,no ale ak nam nic nebude,tak tam pojdeme az dakedy v decembri na poradnu.to by bolo faaajn. 😎

danka k.- tak to si statocnica,ked si bola dnes na rezani,zelam skore zhojenie a neboj,ked ti lekar povedal,ze kojeniu liek na bolest nevadi,tak mu ver. 😉 a co sa tyka zehlenia,nemusis sa hanbit,kazda mame starsie dieta ako mas ty,uvidis,ze na buduci rok,si uz vsetko porobis,ked maly podrastie,aj sam sa po chvilkach zabavi,a inak ja veru ozaj kazdy den nezehlim,ani neupratujem,by mi muselo sibat. 😀 😝

lei-ahaa,tak to rameno a vysychanie 😖 tak sa setri a posilka je super,aj mna to tam desne bavilo,a este ked mas dobru sparingpartnerku,tak to je ine kafe. 😵 a to uz tak uslo,ze uz opat idete na KO s adelkou do BA?tak drzim palce,nech vas rychlo zoberu a malá to ma v poriadku,budem na vas mysliet. 😎

lenka - no co ako prietoky,malinky sa este nepyta na svet? 😉
vcera sme videli aj titi,a pusinku ma kraasnu,urcite aj to bude rychlo zahojene. 😵

dad1
28. apr 2009

jani b.-co zaludok? dufam,ze je ti uz lepsie...
a katka v. - co karolincek,sme vas zas od nedele nevideli..zajtra by som mala ist za sašou na ihrisko,tak ti cinknem,nech sa pridate,ak budete doma,OK? 😉

lea3
28. apr 2009

ahoj Dani, si ešte tu?? ja brázdim na nete... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre